Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

jedyne zabobony jakie ja znam to żeby ciężarna nie przechodziła pod sznurami, bo dziecko pępowiną sie owinie że ciężarnej odmawiac nie można, bo myszy jak nic w domu się zalęgną i chyba to tyle. nietypowe pytanko - ja byłam na kręglach, rzucałam cięzklimi kulami po 15 kg, a byłam już w ciąży, o czym nie wiedziałam. Póki co wszystko OK ;) Teraz już się nie porywam na takie sporty :) Wtedy byłam jakby w 4 tyg, aczkolwiek od owulacji tylko dwa tygodnie, od bzyknięcia niemal 3. Moim zdaniem lekarze dziwnie liczę tę ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietypowe pytanko testy sikaane robi sie przewaznie w dniu spodziewanego okresu a bete sie robi tylko z krwi. 7 dni po bara barda to zdecydowanie za szybko ! ja co chwila coś słysze o zabobonach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza1979
dołączam do grona kwietniówek! u mnie dziś zaczął sie 7 tydzień.Najlepsze jest to ze nie mam typowych objawów: nie wymiotuje, nie mam zawrotów głowy.Na początku brzuszek pobolewał jak przed okresem-teraz to mineło.Jedyne co zdarzają sie stany podgorączkowe.Byłam na wizycie w zeszłym tygodniu i lekarz przepisał mi duphaston, nie wiem tylko po co, czy któraś z was to bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga078
hej Moluś to my prawie na tym sam wóżku jedziemy, ja też mam ok 24 dzień, na rzaie tylko częściej chodzę do wc i robie się senna popołudniu. pozdrawiam wszystkie kwietnióweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowe pytanko
Dziękuje wam moje drogie :) nan nadzieję że będe razem z wami w tej ciąży chociaż jeśli się okaże że tak to będe w majóweczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowe pytanko
oczywiście dam wam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no patrz :D to na kiedy masz termin? ja sobie wyliczyłam chyba na 30 kwietnia luiza - duphaston dziła podobnie do luteiny - ma on na celu utrzymanie ciąży. Tylko , że luteina jest o dużoooo tańsza :) nietypowe pytanko czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadchodzi popołudnie a z nim znowu mdłości..rano nigdy ich nie mam ale zaczynają sie popołudniu.nie są uciążliwe bardzo ale do miłych nie należą :( ktos jeszcze dopiero popołudniu ma mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kwietniówki:) $ dni temu zrobiłam test i okazał sie pozytywny. Udało nam się od razu w pierwszym cyklu starań! Mam już 2-letniego synka Kubusia - jest przecudowny! Z Kubusiem też długo nie czekaliśmy bo udało nam się w drugim cyklu:) Chciałam mieć dwójeczkę więc jak wszystko będzie dobrze to się uda:) Z moich obliczeń termin wypadnie mi na 27 kwietnia. U lek jeszcze nie byłam. Idę 3 września. Z tego co przejrzałam topik do tej pory to już jesteście zaawansowane w różnych badaniach. No i widzę ziomala z Białegostoku - Biało-czarną:) Gdzie chodzisz do lek? Ja synka rodziłam na Parkowej. Teraz jak będzie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
ja najprawdopodobniej jestem w 9 tyg ciąży od zapłodnienia -2tyg czyli 7...jak myslicie usłysze już serduszko maleństwa?????????????.............. cierpie na brak apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07..............13.04 ........nowy sącz alena2010.........27............26.06..............03.04 .........prudnik Biało-czarna......32............23.06............. ? ...............Białystok malutka872.......22..............29.06............?................Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, byłam dziś u lekarza. Stwierdziłobecność pęcherzyka ciążowego o wielkości 6,4 mm. Wg moich obliczeń termin wypadnie ok. 20 kwietnia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - no myslę, że usłyszysz, jak ja byłam na USG to byłam niby w 8 tyg....a od zapłodnienia to w 6 i słyszałam bicie bardzo wyraźnie ;) i widziałam je na ekranie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wstałam w bardzo dobrym humorze ale po chwili zbombardowało mnie dosłownie jakimiś złymi wiadomościami:( pamiętam o maleństwie które się we mnie rozwija i wiem że gdy ja się denerwuje to jego serduszko bije jeszcze szybciej dlatego staram się nie denerwować:( coby się teraz nie działo ono jest najważniejsze,cała reszta jakoś się ułoży. musi się poukładać Pozdrawiam Was wszystkie i życzę bardzo bardzo spokojnego dnia bez stresu zbędnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga078
hej ja też zyczę wszystkim kwietniówkom spokojnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07..............13.04 ........nowy sącz alena2010.........27............26.06..............03.04 .........prudnik Biało-czarna......32............23.06............. ? ...............Białystok malutka872.......22..............29.06............?..... ...........Gdańsk Moluś...............32............. ?................30.04?..........Koło ale mam dziś roboty !!! Żabka prosze się nie denerwowac !! mnie denerwuje teściowa i dlatego narazie tam nie chodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07..............13.04 ........nowy sącz alena2010.........27............26.06..............03.04 .........prudnik Biało-czarna......32............23.06............. ? ...............Białystok malutka872.......22..............29.06............?..... ...........Gdańsk Moluś...............32............. ?................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04...........lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam szklankę mleka, książkę i nie myślę...czytam;) pomogło zdecydowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz.... ja dziś na 13,30 ide do gina tu u siebie w Kole. Obiecałam mu, że jak mi się uda to przyjde się pochwalic :D Przy okazji poprosze o skierowanie na progesteron... no jeszcze 2 h i do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga078
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07..............13.04 ........nowy sącz alena2010.........27............26.06..............03.04 .........prudnik Biało-czarna......32............23.06............. ? ...............Białystok malutka872.......22..............29.06............?..... ...........Gdańsk Moluś...............32............. ?................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
jestem wrednaaaaaaa,wszystko mnie drażni ..... mam nadzieje ze to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kwietnióweczki :) tez do Was dołączam, właśnie zaczęłam 8 tydzień ciąży a w domu mam już 11-miesięcznego szkraba. Mam tylko problem z tarczycą (choroba Gravesa-Basedowa stwierdzona 5 miesięcy po porodzie) ale mam nadzieję że wszystko będzie ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulcia233........23............06.07..............13.04 ........nowy sącz alena2010.........27............26.06..............03.04 .........prudnik Biało-czarna......32............23.06............. ? ...............Białystok malutka872.......22..............29.06............?..... ...........Gdańsk Moluś...............32............. ?................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee............32............05.07.............12.04............Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annulka34
paulcia233........23............06.07..............13.04 ........nowy sącz alena2010.........27............26.06..............03.04 .........prudnik Biało-czarna......32............23.06............. ? ...............Białystok malutka872.......22..............29.06............?..... ...........Gdańsk Moluś...............32............. ?................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee............32............05.07.............12.04....... .....Kielce annulka34..........34.............2.07..............8.04..............Oława Hej Laseczki:) W sobotę narobiłam paniki, bo zobaczyłam że plamię ale to było bardzo chwilowe wiec wszystko ok:) Apetyt mam na wszystko ale jak zjem niektóre rzeczy to zaraz mnie mdli i źigam(jak to moje dziecko powiedziało:D) po za tym norma:) No i bym spała spała spała:D Buziaki😘 agao78 i aga klee mieszkacie w moich rodzinnych stronach:) Ja pochodzę ze Starachowic....i tęskno mi za kieleckim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! :) ja na razie bez sensacji ciążowych - no, może mnie piersi bolą dziwnie, ale nic poza tym. Do lekarza jestem umówiona jutro (pierwszy raz), mam nadzieję okaże się, że wszystko ok... pozdrawiam, miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×