Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Hejka, pozwolę sobie dopisać sie do listy. w poprzedniej ciąży byłam na topiku "Rodzimy w czerwcu 2006" i bardzo mile wspominam tamten czas, dlatego tez i w tej ciąży chcę się podłączyć do dziewczyn w ciąży :) paulcia233........23............06.07..............13.04 ........nowy sącz alena2010.........27............26.06..............03.04 .........prudnik Biało-czarna......32............23.06............. ? ...............Białystok malutka872.......22..............29.06............?..... ...........Gdańsk Moluś...............32............. ?................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee............32............05.07.............12.04....... .....Kielce annulka34..........34.............2.07..............8.04 ..............Oława Mysza13............30............10.07............20.04..............Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! Dołączam do was,poprzednio byłam i jestem na topiku czerwiec 2008 i było super wymieniać się swoimi problemami i dolegliwościami więc i teraz dołączam do was!!! Ja mam termin na 6 kwietnia i zaczęłam właśnie 8 tydzień,byłam już u gina i moja dzidzia 1,5 tygodnia temu miała 7 mm:) Mieszkam w Irlandii czy są tu może jakieś przyszłe mamusie z Irlandii? Pozdrawiam was i brzusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulcia233........23............06.07..............13.04 ........nowy sącz alena2010.........27............26.06..............03.04 .........prudnik Biało-czarna......32............23.06............. ? ...............Białystok malutka872.......22..............29.06............?..... ...........Gdańsk Moluś...............32............. ?................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee............32............05.07.............12.04....... .....Kielce annulka34..........34.............2.07..............8.04 ..............Oława Mysza13............30............10.07............20.04. .............Gdańsk Katrina0408........31...........30.06.............06.04..............Irlandia Dopisałam się do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga klee do jakiego gin, chodzisz? ja do tej pory chodziłam do siebi e do przychodni, ale teraz mam mieszane uczucia co do tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze coś o sobie :) Mam juz 3-letnia córeczkę, ktora od 1 wrzesnia pójdzie do przedszkola. Bardzo chcę mieć drugie dziecko i mam nadzieję, że wszytsko będzie ok. Na wczorajszej wizycie lekarz na USG stwierdził obecność pęcherzyka ciążowego. Mam znowu isć na wizytę za 2 tygodnie. Bardzo się denerwuję, czy wszytsko będzie ok. Niedawno zaszłam w ciążę i poroniłam w 6tc. Jednakże mój organizm szybko doszedł do formy i zaszłam ponownie w ciążę. Musze jednak brać duphaston. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulcia233
witam was serdecznie mnie od rana strasznie boli gardło zaszłam do apteki i okazało się że w naszym stanie praktycznie wszystkie lekarstwa są nie dozwolone ale w końcu coś mi sprzedali do ssania ale to nic nie pomaga i oprócz gardła to tak grypowo boli mnie głowa i ogólnie źle się czuję więc pracowałam dziś tylko do 13 mam własną firmę więc mogę sobie na to pozwolić ale jutro niestety jestem umówiona w zakopanym z interesantami więc czeka mnie wyprawa całodniowa niestety samotna dobrze że ciąża wypada tak że w zimę i wiosnę będę już w zaawansowanej bo w tedy bez problemu będę mogła pozwolić sobie na wolne dziś byłam jeszcze u fryzjera miałam włosy długie jak nigdy a dziś ścięłam 40 cm i mam krótkie jak nigdy :) jutro nasz wielki dzień mamy 3 rocznicę ślubu ale świętowanie przekładamy na weekend strasznie boję się że będe musieć leżeć w szpitalu na podtrzymaniu w pierwszej ciąży były komplikacje druga zakończona poronieniem nie wróży to niczego dobrego ale wiem że moi mężczyźni poradzą sobie a i jeszcze jedno jesteśmy na etapie budowy domu i planujemy z nowym dzidziusiem przyjechać do nowego domu więc trzymajcie kciuki żeby plany i marzenia się spełniły jutro może zdąże wybrać się na podstawowe badania dam znać jak wyszły dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie mogę doczekać się kolejnej wizyty u gina! Tym razem będzie miał już moje wyniki, i jeszcze raz zrobimy USG. Nie mogę się doczekać, żeby powiedział, że wszystko jest oki! Trochę się denerwuje bo dzień po wizycie planuję wylecieć na 7 dni w podróż poślubną. A co jak lekarz powie,że coś się zmieniło i nie mogę jechać??? W sumie te obawy niby bezpodstawne, bo ostatnio wszystko było OK, dziecko ułożne prawidłow, żadnych przeciwskazań co do wyjazdu, ja czuję się dobrze, oprócz tam kilku mdłości....czy notorycznego bekania po każdym posiłku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Witam. Postanowiłam dziś dołączyć do kwietniówek 2010, ponieważ sama mam termin na 13 kwietnia 2010, a więc w chwili obecnej rozpoczynam swój 8 tydzień ciąży. Razem z mężem bardzo się cieszymy, chociaż już zdążyłam zaliczyć pobyt w szpitalu i obecnie jestem na zwolnieniu z powodu pojawiającego się krwawienia. Na szczęście z dzidziusiem jest wszystko w porządku, rośnie jak na drożdzach:-)ale muszę się oszczędzać więc siedzę sobie w domku i bardzo się cieszę że jest takie forum. Napewno będę tu zaglądać codziennie. Pozdrawiam wszystkie kwietniówki 2010:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam samopoczucie dzisiaj kwietnówki? :) u mnie ok:) podjadam sobie cos od czasu do czasu - zdrowo oczywiście;) mam jakąś manię fioletowych owoców a borówki amerykańskie to potrafią mi się śnić nawet:) uwielbiam je!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samopoczucie nawet dobre:)Walcze właśnie z moim dzieckiem żeby poszła spać ech..;)Ja staram się za dużo nie jeść bo na wadze za dużo było już przed ciążą,właściwie to nawet byłam na diecie a tu zaskoczyła mnie ciąża i koniec dietowania ale i tak uważam na to co jem,staram się przynajmniej.Ja z kolei wcinam winogrona mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zapachy? mój nos zrobił się tak czujny ze mogłabym tropić normalnie;) z daleko wyczuwam wszelkie mocne wonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze że ja aż tak nie mam,przynajmniej na razie,drażnią mnie niektóre zapachy ale nie aż tak bardzo.W pierwszej ciąży miałam o wiele gorzej oj wtedy to mdłości straszne zwłaszcza na smród czosnku i dymu papierosowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dziwne jest to iż mnie nie mdli w sumie po prostu je czuję. Wczoraj np idziemy ulica i już czuję właśnie dym papierosowy po czym chwilkę dłuższą później mija mnie koleś który z tyłu szedł i palił. jesli chodzi o mdłości to wywołuje je póki co jedynie antymolowy lawendowy środek który wisi w szafie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga078
witam kwietnióweczki. ja się czuję nawet dobrze, trochę mnie tylko brzuch ciągnie, a poza tym ok, mdłości mnie na razie omijają, choć jak robiłam dzisiaj śniadanie mężowi to mi się tak niedobrze zrobiło, chwile siadłam i było ok, ja wracam do dalszej pracy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie jest dobrze,już czuję w dole brzucha że się lekko zaokrągla jeśli tak to mogę nazwać,po prostu czuję że ktoś tam rośnie.To prawda że w drugiej ciąży zauważasz znacznie więcej bo wiesz czego się spodziewać,dziewczyny jak wy macie?Pytam oczywiście mamy które mają już pociechy:)Poza tym czuję się zupełnie inaczej,mdłości nie są takie silne i co jest teraz moją bolączką cera mi się strasznie zepsuła,normalnie jej nie poznaje:(A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Z tabelki widze ze ja mam termin jako pierwsza na 03 kwietnia:) Katrina ja mam kłopoty z cera,praktycznie ok kilku dni codziennie nowy pryszczyk:/ ale czytałam ze na tym etapie to normalne a my jestesmy prawie równo w ciąży. U mnie mdłośći straszne i o ile w dzien jeszcze sa do zniesienia to na wieczór jest tragedia,ale co zrobic:) Uczulona jestem tez najbardziej na dym z papierosów.Brzuch ciągnie ale tylko momentami i czuje popołudniami zmeczenie. Juz nie moge sie doczekac poniedziałkowej wizyty,boje sie czy wszystko bedzie ok.ale jestem dobrej mysli. Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko ja cierpie z powodu cery,no cóż trzeba to przetrwać!!A co do zmęczenia to ja też padam już o 21,w zależności o której dziecko moje pójdzie spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Irlandii i tutaj nie jest tak dobrze z badaniami jak w Polsce także ja się umówiłam prywatnie na usg na 3 pazdziernika żeby sprawdzić czy dzidzia się prawidłowo rozwija bo tutaj to ja na pierwszą kontrolę będe wezwana dopiero ok 20 tygodnia bo to moja druga ciąża więc oni się tak nie przejmują masakra co?Jedno usg mam już za sobą w Polsce,a następne dopiero za miesiąc ale cóż ja mogę zrobić-chory kraj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Chciałabym do Was dołączyć, w tamtym tygodniu dowiedziałam się że jestem w ciąży, termin przypada na przełom kwiecień/maj 2010. Jeszcze nie zdążyłam was poczytać, ale bardzo się cieszę że topik kwietniówek już jest i już się zdążył rozkręcić :) Ja póki co nic nie czuję że jestem w ciąży :) do lekarza idę dopiero w przyszłym tygodniu (będzie skończony 6 tydzień licząc od OM), ale już od zeszłego tygodnia biorę progesteron, bo niestety już raz poroniłam Mam nadzieję, że powymieniamy się tu doświadczeniami i wspólnymi siłami przejdziemy przez nasze ciąże :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maniu i gratulacje:) Katrina ja niestety wiem jak wygląda slużba zdrowia na wyspach:/ w poprzednia ciaze zaszłam w Anglii(tam wtedy mieszkałam) niestety ciąza zakończyła sie poronieniem a służba zdrowia tam jest poprostu tragiczna,szkoda słów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że niektóre z Was mają podobne doświadczenia do moich - poronienie, mam nadzieję, ze ten topik bedzie szczęśliwy i życzę wam wszystkim donoszenia zdrowej ciaży i pomyślnego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07..............13.04 ........nowy sącz alena2010.........27............26.06..............03.04 .........prudnik Biało-czarna......32............23.06............. ? ...............Białystok malutka872.......22..............29.06............?..... ...........Gdańsk Moluś...............32............. ?................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee............32............05.07.............12.04....... .....Kielce annulka34..........34.............2.07..............8.04 ..............Oława Mysza13............30............10.07............20.04. ............Gdańsk Katrina0408........31...........30.06.............06.04. ...........Irlandia Mania27 ............27...........20.07.............27.04.........Polska Płn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócę jeszcze do tematu problemów ze skórą: buzia jest gładka jak nigdy ale plecy..coraz jakieś coś..ale tak jak pisałyście - trzeba przetrwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze małe pytanko: czy też tak miałyście na początku ciąży że kompletnie nie czułyście że coś się w was rozwija, bo ja tak właśnie mam :) ale bete sprawdzałam 2 razy, rośnie o 120% na 48 h a wiec dość szybko :D więc jednak coś jest na rzeczy, ale nic nie czuję w brzuchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie czuje zeby sie rozwijało..ale wszelkie inne symptomy sa.Nieza wcześnie odnośnieodczuwania?miałam wrażenie iż zawsze pojawia sie to zdecydowanie później..też robiłam bete dwa razy i rośnie jak szalona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alena to mnie rozumiesz z tą służbą zdrowia,ja na szczęście przeszłam pierwszą ciążę bez problemów i mam nadzieję że ta też będzie bezproblemowa bo inaczej nie wiem co zrobię:( No ja właśnie czuję coś w podbrzuszu ciężko opisać to uczucie ale tak jak pisałam wcześniej że może w drugiej ciąży odczucia są inne bo wiadomo czego się spodziewać:) Jestem pewna że ten topik będzie szczęśliwy dla wszystkich nas i przejdziemy ciąże bezproblemowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alena2010 - może Cię wyprzedzę hehehe szacuję, że moge urodzić na koniec marca (data wyliczona z ostatniej miesiączki) lub 1-3 kwiecień ;) zależy ja to sobie liczę. Lekarz nie podał mi jeszcze żadnej daty. USG miała jedno. ja oprócz kwasu foliowego nie łykam niczego. i nie miałam żadnych testów na betę. zmęczenie również mi doskwiera, potrafie sobie ucinać poobiednią drzemkę, co wcześniej nigdy mi się nie zdarzało. ....a że zasypiam o 21 to powoli robi się normą hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna alez prosze Cie bardzo,możesz mnie śmiało wyprzedzic:):) a tak powaznie to jak juz o tym napisałam to zauwazyłam ze własnie miałas ostatni okres 3 dni przedemna.Zreszta obie mozemy urodzic jeszcze w marcu:) Ja tez nie biore jeszcze zadnych witamin,tylko kwas foliowy no i leki -duphaston i nospe. Katrina napewno bedzie wszystko dobrze:)a jak masz tam mozliwosc prywatnie sie zbadac to juz bardzo dużo choć domyslam sie ze USG tam pewnie sporo kosztuje. Dziewczyny a jak u Was z aptetytem? ja do tej pory miałam normalny w każdym razie nie większy jak przed ciążą a nawet przez mdłości nie jadałam wcale kolacji ale teraz od kilku dni non stop czuje głód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×