Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Gość kiiijanka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
kwietniówki - pobudka!!!!!!!!!! marcówki już mają kilkadziesiąt stron... pora ich dogonić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panasówka
Witam:) 27 czerwca wyszłam za mąż zaś już 8 sierpnia test pokazał dwie kreski, nie mogłam uwierzyć:) godzinę późnej zrobiłam już HCG i o 13 oficjalnie wyszedł poziom 481.. Tak więc jestem wśród kwietniówek szczęśliwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) Ja tez do Was dołacze.Jestem prawie w 8tc.Wczoraj na USG pierwszy raz zobaczylismy bijace serduszko:):):) Termin porodu wyznaczony na 3 kwietnia 2010:) W zeszłym roku w sierpniu straciłam pierwsza ciąże:( ,ale wierze w to ze tym razem bedzie wszystko dobrze. Biore 2 razy dziennie duphaston i nospe forte. Gratuluje wszystkim pozytywnych testów :) i oby te 9 miesiecy było dla nas cudownym czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zrobiłam dziś bete i wyszło mi 995,0 mlU/ml ? hmm nie za dużo ? wczoraj były 2 tyg od transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś chyba jest ok. norma bety na 2-3 tydzień to 100-5000 ,takie informacje znalazłam w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gratuluje wszystkim przyszlym mama dwoch kresek :) zycze ciaz bez mdlosci i szczesliwych rozwiazan -lutowka 2010 :D buzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam iz mam sentyment do kwietnia bo 16.04.2004 roku urodzilam moja wspaniala corke i kwiecien to super miesiac na porod:) chcialam tak drugi raz ale nie wyszlo ..coz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie czy macie już jakieś objawy? Czy coś się już zaczyna dziać? Ja czuję się świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na innych topikach piszą, że beta na bliźniaki hehe . Ale był by numer !! w sumie to nie dziwne bo podano mi dwa zarodki :D ja mam bóle brzucha- pewnie macica się przygotowuje i piersi bolą się już powiększyły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
witam nowe kwietniówki :) :):) moluś>>>> betka bardzo ładna , a może będą bliżniaki ? ;) ja oczywiście nie mogę doczekać się usg w niedzielę bo dopóki nie zobaczę serduszka to jakoś ciężko mi jeszcze w tego dzidziusia uwierzyć ej , babom nie dogodzisz ;) czy Was boli podbrzusze? bo mnie właśnie nie, jest mięciutkie i normalne i to minie martwi troszkę...... cyccuchy trochę bolą po bokach , ale tylko trochę.... eh, kiedy będzie ta niedziela????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromne i bolące piersi,mdłości cały dzień(ktore zaczely sie w 7 tyg.),zmeczenie i zaparcia,brak apetytu tzn.jestem głodna ale jak przychodzi do jedzenia to na nic niemam ochoty.Do tego wypadają mi włosy ale tylko podczas ich mycia.I meczy mnie zapach mojego stałego od długiego czasu antyperspirantu:)jest jakis strasznie mocny:)pobolewajacy brzuch i plecy od niedzieli ale te plecy sa spowodowane najprawdopodobniej tyłozgieciem macicy ktora sie prostuje.To chyba na tyle. Moluś cudownie gdybys miała bliźniaki:) mi sie tez tak cicho marzyły ale na USG jedno bijace serduszko:) w kazdym razie mocno trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekanie jest najgorsze.... ale jutro już sroda :) ja wizyte w klinice mam dopiero 31 sierpnia...ciekawe co zobacze wtedy na usg - juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiiijanka własnie doczytałam ze pozytywny test był Twoim prezentem urodzinowym:) u mnie było tak samo:)tylko ze na poczatku sierpnia. Co do podbrzusza to mnie tez nic nie bolało do tej niedzieli,az sie wystraszylam i od razu gina ale wszystko jest ok.Lekarka powiedziala ze dzidza rosnie to z nia macica i musi bolec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez idę dopiero 31 sierpnia, będę miała wówczas swoje pierwsze usg w ciąży. Jestem bardzo podekscytowana..chociaż przerażona też trochę.. To moja pierwsza ciąża..Pierwszy dzidziuś i to póki co wydaje mi się w jakiś magiczny sposób ciągle nierealne.. Ale wiem że to się dzieje i wierze bardzo że wszystko będzie dobrze:) jak pisałam czuję się świetnie, tzn. czuję piersi, są trochę obolałe i łazienkę odwiedzam dość często:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze widze ze wszystkie chyba mamy wizyty na 31 sierpnia:) ja tez mam kolejna wyznaczona na ten dzien.Normalnie w pierwszysch miesiacach wizyta jest raz na m-c ale ze jestem panikara:) to moja lekarka wyznacza mi co 2 tyg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to będziemy miały co opowiadać. ja do kibelka też czesto chodze. nawet w nocy vo mi sie kiedys nie zdarzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanka
Witam wszystkie kwietniowki:)) z mila checia do Was dolacze:) termin mam na 5.04, objawy jakie zauwazylam to lekki bol brzucha i strasznie powiekszyly mi sie piersi, nigdy takich nie mialam :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agao78
hej i ja się chętnie dołącze, u mnie też 2 kreseczki, zrobiłam dziś bete i wyszło 996, termin sobie wyliczyłam na ok 23 kwietnia, w czwartek idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jeszcze w to nie mogę uwierzyć, ale wczoraj zobaczyłam dwie krechy, jutro beta, w piątek lekarz... mam nadzieję, że wszystko będzie ok :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! poszłam dziś zrobic progesteron i jak zawsze wynik na jutro ! co u WAS? bierzecie jakieś leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
hej hej :) ja biorę całą furę leków bo mi organizm odrzuca zarodek ( już 2 razy w 5 tygodniu) , ponieważ mam przeciwciała przeciwplemnikowe i tzw. 'brak hamowania" biorę codziennie 6 tabl luteiny pod język, 2 tabl duphastonu , zastrzyk Clexane przeciw zakrzepom ( w brzuch codziennie), steryd Encorton na przeciwciała , Acesan na rozrzedzenie krwi no i witaminki Feminatal 800 ufff, fura tego jest ale jak trzeba to trzeba, leczyłam sie w klinice w Krakowie i taki zestawik mi lekarz dał ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no duzo!! ja biere progynowe co 8h, i 10 letein dziennie dopochwowo + folik owkors ;) w ogole to nie wiem jak mam liczyc ta swoja ciaze: czy od dnia transferu ? czy od 1 dnia cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowka2009
Cześć tu kwietniówka 2009. Życzę wszystkim szczęśliwych ciąż i łatwych rozwiązań. Kwiecień to super miesiąc na poród. Można szybciutko z wózkiem w świat wyruszyć. Aaaa i cieszcie się cyckami bo potem znikają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kwietniówki ;D Jestem kwietniówką 2009... :) termin miałam jak jedna z Was tutaj na 3.04. okropnie sie cieszyłam, ale czułam że urodze wczesniej... urodziłam 23 marca ;D Teraz pozwoliłam sobie przeczytac jak cieszycie sie wiadomosciami o zbilzajacym sie porodzie i o pierwszym spotkaniu z dzieciątkiem ;D i przypomniało mi sie jak to ja najmłodsza z naszego topiku cieszyłam sie po kazdej wizycie u lekarza cyz innym drobiazgiem, tak samo jak Wy wypisywałysmy swoje dolegliwosci i narzekałysmy na wszystko;D Teraz mam 5 miesiecznego synka ;) jest kochany. Pociesze Was tym ze w ciazy przytyłam 25 kg a teraz juz mam wage sprzed ciazy czyli ok 50 ;D cycek troche spadł ale był oooogrrroooomnyyyy ;) zycze wytrwałosci i szczesliwego i szybkiego bezbolwsnego rozwiazania ;D Czas szybko zleci ;D Buziaczkiii:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kwietnióweczki:) Podobnie jak moje koleżanki które wypowiedziały się wyżej również pozwalam sobie zajrzeć, żeby życzyć Wam jak najlepszego samopoczucia i udanych, bezbolesnych rozwiązań:) Faktycznie w tamtym roku o tej porze ja też zaczynałam pisać na forum, ale czas tak szybko zleciał i mój synek ma już 4 miesiące:) Forum to fajna rzecz, można się sobie powyzalać jak już nikt nie chce humorzastej kobiety w ciąży słuchać hehe :) Pozdrawiam serdecznie, Kwietniówka 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
oh ja jestem czerwcowka z zeszlego roku a nie dawno tez bylam na tym etepie co Wy jak ten czas leci... zdrowka zycze i cieszcie sie tym pieknym okresem bo szybko mija forum dobra rzecz mialam na swoim duuze wsparcie i poradzic porownac bylo z kim...buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×