Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

hej mam tylko siłe by powiedziec "czesc" strasznie chc emi się spac ! 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
a ja zdążylam wstać z łóżka i skierować sie do wc -------->mdłości. naszczescie nie codzienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka83
a ja dzisiaj od 5 na nogach.miałam jakiś koszmarny sen więc się obudziłam,potem wizyta w łazience i już zupełnie spać mi się nie chciało. Za to teraz....ziewam i ziewam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
ja tez zaraz ide spac, bo nie wytrzymam ...zasne z nosem na laptopie ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
w nocy mam kłopoty ze snem kręce sie wierce kopie męża .....a jak juz zasne to nie na dlugo .obudze sie w wstaje do wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka83
mój mąż już w tym momencie zaczyna się obawiać iż w nocy mnie w nocy szturchnąć podczas snu dlatego śpi jak na szpilkach czujnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
oj biedny to niewyspany chodzi?? moj śpi jak zabity tylko z rana mowi ze jakis potłuczony sie czuje.obolaly hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka83
próbowałam się zdrzemnąć i byłoby ok gdyby nie remont na górze!tragedia!wiercą non stop! w dodatku zaczęło mnie tak mdlić...a taką miałam ochotę na filety z makreli a teraz jest to ostatnia rzecz jaką bym zjadła..:( Chociaż oczywiście zjadłam je ze smakiem ok południa...ale nie warto było..teraz jest tragedia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka83
a po 15.00 wyjeżdżamy na weekend ale perspektywa 1,5godziny w aucie...mój żołądek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
współczuje zlego samopoczucia... ja na szczescie mam moze raz w tyg z rana mam mdłości później jest już oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
mi pomaga picie wody niegazowanej jak jest mi nie dobrze łyk wody i jest ok......nie moge patrzec na wedliny i nie jem ich ....nie dobrze mi sie robi od ich zapachu....wędzone itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka83
to pierwszy raz..do tej pory zastanawiałam się wręcz czy wszystko ok skoro nic się ze mną nie dzieje 'typowego' dla ciąży czyli żadnych mdłości.. a dzisiaj koszmar..ale przynajmniej wiem iż na makrele nie popatrzę już..; Wypiłam herbatę gorąca gorzką i jest trochę lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodą będę walczyła w takim razie z mdłościami jeśli jeszcze będą w drodze w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
spróbować zawsze można..... coś mało dziewczyn wypowiada sie na tym topiku.niema chętnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już uciekam,wracam w niedziele. piszcie piszcie:) miłego weekendu bez mdłości życzę wszystkim:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;) Można się dosiąść?? Jetsem w 8 tygodniu....i wg moich obliczeń albo na koniec marca, albo na początek kwietnia urodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że piszecie o mdłościach.... musze wam powiedzieć, że tylko parę razy czułam się nie wyraźnie.... Ale żeby jakieś wymioty czy coś, to nie. Generalnie mam się świetnie. biust mi urósł ...i sutki zrobiły się niesamowicie wrażliwe. Zaraz bardziej poczytam o czym piszecie ;) bo wpadłam bez czytania hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
co do biustu też sie dołączam hehe z tego najbardziej ucieszyl sie mąż nie moze sie napatrzec .troche jeszcze mnie boli,,jestem ciekawa jak to dlugo potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wam powiem, ze ja wczoraj byłam na pierwszym USG ;) Oboje z W. słyszeliśmy bicie serca naszego dziecka i mogliśmy razem je obserwować na monitorze, Widok cudowny :D Dziecko ułożone jest w porządku :) Mierzy 18 mm :) Lekarz nie określał mi jeszcze daty porodu....i nie jestem pewna czy przypadniek marcówką się nie okażę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
ja idę do ginekologa na pierwszą wizytę w przyszły piątek ...zobaczymy co powie ciekawego ...troche sie boje ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow myslałam że nikt sie nie odezwie a tu prosze ile wpisow!!! nie pisałam bo cos ostatnio nie czulam sie za dobrze i do tego praca....skurcze brzucha dają mi popalić... Co do mnie to mam już albo jak kto woli 31 lat i byłam u lekarza potwierdzić ciąże-oto pierwsze zdjęcia z usg: http://www.voila.pl/279/jkyu3/?1 niby 6 tydzień i 5 dzień wg usg a wg moich wyliczeń jest tydzień pózniej...termin na 5 kwietnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trszkę wam zazdroszczę tych wizyt u lekarza ja jestem w Anglii i tu nie ma takiej opoeki medycznej jak w Polsce...jak narazie byłam u polskiego ginekologa potwierdzić ciąze ale nie usmiecha mi się placić po 150 funtów za wizyte :-( boję się strasznie bo 5 lat starań szkoda by było zmarnować...aha-bierzecie może progesteron?mi lekarz zalecił luteinę i folik jak narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
ja biore sama od siebie folik...zobacze co powie lekarz za tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga078
ja też biore na razie sam folik, za to kręgosłup mi dziś wysiada i jesetm senna, najchętniej poszłabym spać, ale co ja będę później w nocy robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osdobińska
witam pisałam na początku, termin mam przełom kwietnia i maja cały czas pracuję, w biurze myślę o zwolnieniu lekarskim, czy czasem nie szkodzi mi komputer ? siedzę 8 godzin dziennie :-O pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga078
chyba nie szkodzi komputer, ja też przy nim siedzę 8 godz, rób sobie przerwy po kazdej godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 8 godzin ?? hmmm czytałam w necie, że kobieta ciężarna nie powinna przebywać przy komputerze dłużej niż 4 godziny dziennie. i ja od poniedziałku tak właśnie bede pracowac. dziś jedziemy do moich dziadków powiedziec im, ze beda pradziadkami.:) co do foliku to bdb ze bierzecie :) ja jeszcze biore 12x dziennie luteine bo mam niski progesteron !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annulka34
Cześć Dziewczynki! Obudziłam się dzisiaj z bólem brzucha i mam plamenia. Strasznie sie denerwuje chyba pójde do lekarza. Mam nadzieje,że to takie nic nie znaczące plamienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annulka a mocno plamisz? idz do lekarza , dla świętego spokoju... Siema Biała :D odebrałam dziś bete i pięknie wzrosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×