Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Singi

SEKS w PRACY

Polecane posty

Gość anielkamotylek
mam takie małe doświadczenie jestem praktycznie jedyna dziewczyną w pracy reszta sami faceci z jednym mz nich sie spotykam po pracy na seks jest super z tm że on ma juz kilka lat dziewczynę ia ja jestem solo tylko boje sie że sie w nim jakoś zkocham a on bedzie dlaej z tą swoją panią a ja ze złamanym serce ale narazie jest SUPER A swoją droga to widocznie ta jego panna nie zadowala go chyba seksualnie skoro woli sie bzykać ze mną i może jej ne kocha tak jak powinien w pracy mamy spoko kontakt z nim bo oboje wiem że to jest seks bez zobowiązań m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
W pracy mialem tylko raz na duzym okraglym stole, teraz mam od czasu do czasu z kolezanka z pracy (jest mezatka) ale nie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexiwoman
Uprawiałam sex ale w szkole, bo mam tylko dziesięć lat. BYŁO SUPER!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr_wlad
Mozesz dopiero od 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubicie seks to możecie połączyć tą czynność z zarabianiem kasy np pracując na kamerce Pracuje tak od dłuższego czasu i to na portalach zagranicznych choć nie znam języków obcych Rozmawia za mnie tłumacz i chodzi o to by zatrzymać klienta jak najdłużej na swoim czacie Nawet nie wiem z kim rozmawiam Musze wyglądać ładnie i seksownie i wcale nie zarabia sie dużo kasy na rozbieraniu ale gdy klient ma potrzebę dłuższej rozmowy Praca jest legalna a kasa zawsze wpływa regularnie na konto W Studio24 wszelkie sprawy związane z pracą rozwiązują szefowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidek2
Sex w pracy -owszem ale nie z koleżankami z pracy. Mam dostęp do pomieszczeń biurowych i czasem popołudniu korzystam z nich. Trzeba się tylko zachowywać w miarę nie zagłośno bo w pokoju obok pracują ludzie. Natomiast jeśli zajdzie potrzeba w godzinach pracy czyli przed południem, to pozostaje auto i ślepa ulica w środku miasta. Ogółem możliwości są, a sex w pracy z tą dodatkową adrenalinką jest świetny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę nie na temat ale uważam, ze zwykły seks jest przereklamowany, warto spróbować czegoś nowego np seks telefonu... Moje pożycie erotyczne ożywiły dziewcyzny z http://seks-telefon24.pl/ tylko się nie śmiejcie, tego najpierw trzeba spróbować a dopiero potem oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zdziry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posuwalem wiele razy w pracy koleżankę jak mieliśmy popołudnie w kiblu szybko do kibla na przerwie szybkie lizanie spodnie w dół ona mi zrobiła dobrze ja jej położyła się na podłodze raz dwa i dalej do pracy i czekać na kolejnej przerwie do dziś się zastanawiam ze jak to się stało że nikt nas nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat trochę zakurzony ale opiszę wam co mi się przytrafiło. Jestem ratownikiem medycznym i pracuję w małej miejscowości gdzie stacjonuje jeden ZRM. Mając nocny dyżur przyszła kobieta 35 lat z bólami kręgosłupa. U nas nie ma ambulatorium więc badanie czy doraźne leczenie odbywa się w karetce. Weszła do karetki a ja zacząłem ją badać zlokalizowanej bóle w ok kręgosłupa piersiowego. Siedziała na noszach a ja przygotowywałem zastrzyk gdy poczułem jej dłonie na moich pośladkach a następnie przesunęły się do mojego rozporka spodni suwak zjechał w dół i jej ręce zaczęły pieścić mojego członka. Byłem w szoku ale chęć przeżycia czegoś innego pobudzało moja wyobraźnię. Odwróciłem się a ona wyjęła mojego nabrzmiałego członka i wsunęła sobie go do ust. Powoli lizała językiem moja główkę od czasu do czasu obejmując ja ustami. A dłonią pocierała środkowa część k***ska. Wiedziałem że zaraz dojdę a nie chciałem by ta chwila się szybko skonczyla. Lekko popchnalem nas a ona położyła się na niszach zdałem jej majtki zbliżyłem się do jej cipki z której już sączyła się stróżka soczku w dół. Wsunalem w nią język a ona zaczęła dłońmi dociskać moja głowę tak że mój język migowy wejść jak najgłębiej. Doszła po paru minutach potem rozsunęła nogi a ja w nią wszedłem głęboko. Noszę trochę trzeszczały a z jej ust od czasu do czasu wydobywał się pisk czy krzyk. Gdy już miałem dojść złapała mnie za penisa i ustami skończyła tak że przeszywał mnie dreszcze za dreszczem. Byłem w szoku bo pierwszy raz przeżyłem coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo i fantazja ale fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie fantazja to przytrafiło mi się naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny sex? Jestem Ewelinka, tu znajdziesz moje fotki i kontakt: http://sex-rozmowy.pl/ewelina_sex_telefon.html jestem młoda sexowna zgrabna i bardzo ładna nastolatka pobudzę cię tak byś przy moim glosie mógł osiągnąć orgazm, wszystkie tematy do rozmowy , na co masz ochotę zadzwon i przekonaj się jaka jestem dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeże moją historią Mam z kolegą w pracy taki układ że czasem coś odwalamy na boku. Ostatnio podszedł do mojego biurka, rozpięlam mu rozporek i zaczęłam robić loda. Lizalam jajka i ssalam k****a. Czuł że zaraz się spusci, chwycił tylko mój kubek z kawą i zlal się do niego :) Innym razem zrobiłam mu szybkiego loda w palarni.Chcieliśmy się tylko podotykac ale skończyło się wytryskiem. Ledwo usiedlismy jakgdyby nigdy nic i ktos wszedl. Mieliśmy szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pracy na biurku dobre rypanko, albo w pomieszczeniu godpodarczym, tam kolega mnie dmucha,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Z kolezanka z pracy tak, ale nie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy mi się to przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie w pracy, ale na stażu, na biurku w ciągu dnia, drzwi zamknięte, odlot. Facet nie samowity specjalista, do tej pory nie wiem dlaczego się zgodziłam, nie potrafię tego wytłumaczyć. Na pamiątkę zabrał mi majteczki i nie były to pierwsze, które wrzucił do szuflady wpisując flamastrem datę i imię. Ale jazda była przednia, szkoda, że to ostatni dzień był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie szef pieprzy w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×