Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość ewcia 1974
Ale ja chyba jeszcze nie do końca potrafię. To wszystko jeszcze takie świeże. Boli mnie każdy jego telefon, przeżywam każdy jego przyjazd , każdego głupiego smsa. Moze kiedyś będę silniejsza -mam taką nadzieję ,że wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewci
Ewo, zastanawia mnie jedna rzecz:po co Ty się męczysz na wlasne życzenie? WIdzisz dobrze, że nic juz z tego nie będzie, że jego słowa są zupełnie puste i bez pokrycia, że manipuluje Twoimi myślami, czy nie boli Cię, że dzwoni od kochanki i wmawia Tobie że kocha? to jakis obłęd dla mnie jako czytelnika a co dopiero dla Ciebie jako uczestnika wydarzeń!!!! Ale to tak chyba jest-że wspólne gary, wspólna lodówka, wspólne rachunki, że się przyzwyczaiłaś :o przywiązałaś do niego i do myśli o nim :o Kurcze, jak nic tylko sie upic na umór!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewci
Ewo, zastanawia mnie jedna rzecz: po co Ty się męczysz na wlasne życzenie? przepraszam bo sie zrobił emotek z : i p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Upicie też niestety nie pomaga , juz próbowałam :-). Ale myśle ,że z dnia na dzień bedzie lepiej a po pierwszej sprawie to juz napewno nie bedzie gorzej . Narazie jak wszystko powoli zaczyna wracać do normy to on wtedy dołuje mnie swoim przyjazdem - wiecznie taka huśtawka. Po sprzedaży mieszkania to bedzie mógł sobie przyjeżdżać- ale co najwyżej po dziecko przed klatkę i myśle, że wtedy szybciej go wyrzucę z mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto to pisze
bo faceci tak mają myślą tylko żeby sorry-umoczyc. Pewnie Olce obiecał góry chmury i to że tego nigdy nie powtórzy, kłamca i manipulator,jak każdy prawie facet. Dla dobrej D** jest w stanie skłamać i przysiąc na wszystko. przecudny i kto to mówi?? a poza tym znajdzie nastepnego i kto jej zareczy że on jej nie zdradzi?? i co tak szukac i kochac od zdrady do zdrady? ładna perspektywa :O lepiej od razu zapomniec o facetach i poswiecic sie dziecku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przecudny i kto to mówi?? " ja tak mówię :D bo wiem jacy są faceci "i co tak szukac i kochac od zdrady do zdrady? ładna perspektywa " może i nie, moze lepiej zostać i czekać aż zdradzi nastrępny raz i następny... niektórzy faceci mają takie życie w genach a niektórzy nie. Ja nie potrafiłbym zdradzić kogoś kogo kocham. A jeśli nei kochałbym to prędzej odszedłbym z takiego zwiazku niż oszykiwał bzykajac się z inną. Taka prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto to pisze
a co to za roznica czy jeden zdradza kilka razy czy kilku po razie ?? :P ten przynajmniej jest dobrym ojcem dla dzieci a kolejny nie wiadomo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co to za roznica czy jeden zdradza kilka razy czy kilku po razie ?? ten przynajmniej jest dobrym ojcem dla dzieci a kolejny nie wiadomo" no widzisz ja podchodzę do tego inaczej poza tym jeśli dokładnie Ci chodzi o sytuację Olki i jej męża to z tego co pisała też nie do końca był zainteresowany dziećmi a kolejny? facet który kocha kobietę zaakceptuje również jej dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto to pisze
przecudny ja rozumiem ze ty jestes kawalerem z odzysku i na reke ci jest zeby bylo wiecej panienek do wziecia, zeby bylo w czym wybierac, poza tym takie zranione zdradzone moga byc latwym kąskiem do pocieszania i podnoszenia wlasnej wartosci, jakos tak malo bezinteresowny sie wydejesz, Co ci do tego ze kolejna fajna laska zostanie sama? dzieci ojca beda widywaly raz na tydzien albo raz na miesiac? ty w ogole masz dzieci z ta co cie zdradzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukam panienek, i tu się grubo mylisz :) a dziecko mam i je bardzo kocham. Takie juz durne jest prawo w naszym zafajdolonym kraju,że po rozwodzie ojciec może widywac dziecko tylko w wyznaczone dni. Moja ex jakby mogła to najchętniej ona miałaby dziecko ten raz na miesiąc, bo najczęściej mała jest u mnie a jej wiecznie przeszkadza. Ale nie zrzeknie sie prawa do opieki, bo przecież stereotypy tradycje i inne.... to nie temat na ten topik więc go nie rozwijaj prosze :) z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto to pisze
ok :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
A u Olki dalej cisza. Chyba jednak nie zaspokoi naszej ciekawości , a szkoda:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle ale prawdziwe dosc
W wieku lat 25 myslisz ze mógłbys chujem gwiazdy strącać. w wieku 35 lat wiesz już ze chuj za krótki albo gwiazdy za wysoko"". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bossssszzzzzz
tylko chyba troche nie na temat ta wypowiedź powyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle ale prawdziwe dosc
na temat na temat wniosek: jesli nie macie jeszcze 35 lat to zmieniajcie swoje zycie poki czas bo potem nie bedzie wam sie chcialo albo nie bedziecie widziec sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bossssszzzzzz
to akurat święta racja :) a Ty jesteś w trakcie zmian? czy skąd to doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D hola hola w tym topiku są też kobiety a one nie są wyposażone w to "coś" do strącania gwiazd ;) ale prawda jak najbardziej święta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
witam Was wszystkich kochani..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
a cóż to sie dzieje????????????? gdzie wszyscy?????????????? mimo to witam Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
u mnie to samo..... wiem chyba ze na 99% mnie zdradził... niemoge teraz nic zdobic ze wzgledu na tragednie nasza:(.. co bedzie pozniej? czas pokaze... niewiem czy chce z nim byc... zobaczymy co on bedzie robił..jaki bedzie...i ile to potrwa....... bez sensu to wszystko:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
jutro bede miała spokoj... on jedzie na słuzbe... wiec zobacze go dopiero w niedzeiele rano... tylko szkoda ze wyjezdza dopiero jutro rana. :(...ale dzis zostawie mu Malutko i wyjde sobie na piffko...niech posiedzi sam w domku i zobaczy jak to fajnie... ogolnie to zaczynam czesciej wychodzic z domu w poze kapieli , karmienia i lulania Małej--musi sobie radzic sam ---a ja na piffko z kolezankami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
oj chciałabym niemiec takich problemów... wyzmazac z pamieci te wspomnienia.. gdy niwiedziałam o tym co sie dzieje ipatrzac na moj zwiazek wydawalo sie ze wsio oki jest ze juz bedzie dobrze -jak w normalnej rodzinie,,,, a tu pod koniec pazdziernika grom z jasnego nieba :(:(:(:(:(... meski ---ty chyba jestes spokojnym człowiekiem (chodzi mi o to ze masz ulozone spokojne zycie bez takich problemów ).. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
*porze (w porze kąpieli ) sorki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
Olu dlaczego się nie odzywasz? Napisz kilka zdań jak sobie radzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopjuj wklej
DO TYCH KTÓRE WIERZĄ,ZE ZDRADA może scementowac zwiazek. radze uwazec - tez tak myslalam. przetrwalismy tyle i tak ciezko pracowalismy by nam sie pozniej udalo. od roku nie bylo miedzy nami nawet drobnej sprzeczki....z tym ze 2 tyg temu dowiedzialam sie ze on znowu ma kogos... od pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
a co tu tak cicho??????? odkąd Olka sie nieodzywa to nikogo tu nie ma........ smutno tu bez Was....... pozdrawiam i witam i żegnam....... zajrze jutro w takim razie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×