Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

moim zdaniem , olenka, Ania to jeszcze małe dziecko, ile ona ma?3-4 latka?i nie ma co wymagac niewiadomo czegood niej. Szczeście , zę nic nikomu sie nie stalo. dziewczyny, powiedzcie mi co jest potrzebne 3 letniemu dziecku do przedszkola. nie wiem co mam malej kupić. Jakis lunch box?bedzie 2,5 godz dziennie Znacie play dough? moje maja nieziemska zabawę z tym. Mniej brudzi niż plastelina, mięciutkkie, w sam raz dla malutkich paluszkow. Zuzia teraz wlasnie robi tort urodzinowy Dla tych co nie znaja moge podac dobry przepis na dough domowej roboty.Naprawde polecam Ebayary szykujcie się na wielką akcję pozbywania się niepotrzebnych rzeczy. Od jutra przez 10dni ebay znosi wszystkie opłaty za wystawianie na aukcję(tylko aukcję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, pisali o tym nawet w publicznych wiadomosciach. Ale...nie wspominali o zgonach z tego powodu. tymczasowy paraliż, a jeśli jestes pod okiem lekarzy to nie dojdzie do tego. Sranie w banie. jak miliony ludzi moze byc pod kontrola lekarska? i ten caly telefoniczny serwis obslugiwany przez 16-latkow.No to już śmieszne nei jest. A wiecie, ze cudowny do niedawna lek, polecany imasowo zamiawiany przez państwa, bardziej pomaga niż szkodzi? szczegulnie dzieciom nie powinno sie go podawać. kiedy to sie skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka tak w zasadzie to nic nie potrzebuje oprócz mundurku i czarnych bucików.U nas w przedszkolu dzieci miały snack,ale to bylo zapewniane przez szkołę,składaliśmy się chyba o ile dobrze pamiętam 2.50 na miesiąc.Zawsze było mleko,soki,owoce i jakieś krakersy,suche herbatniki itp A i dzięki za info o ebay :D ja nigdy nie czytam tych wiadomości od nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo ale moja mala do przedszkola dopiero m 3 latka! wiec jeszcze nie mundurek. to w takim razie nic nie potrzebuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka w przedszkolu poinformuja cie co musi twoje dziecko miec :) moja ma taki maly bidon na wode bluze i koszulke z emblematem szkoly nie obowizkowe ale ladnie wyglada.Kalosze pewnie bedziesz musiala kupic i wszystko podpisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich ujadających Bolków z PL i pseudomarianów z UK ~Pozdrawiam Marian z UK Szanowny Panie Bolesławie z PL, Tu pisze Marian, prawdziwy Marian mieszkam w UK od 6 lat. Wąsaty, opalony w promieniach UV z wypolerowaną świeżo co ogoloną łysiną a u boku blond piękność, troszkę czerwona po UV ale za to ze świeżo umocowanymi tipsami, piękną króciutką różową mini i białymi kozaczkami. Dziś mamy wolne od pracy bo idziemy z moją "tipsiarą" do Tesco wysłać pieniądze do Polski. Dzień wolny wzięliśmy (płatny), żeby taniej trochę było to na pieszo idziemy daleko trochę 12 mil ale więcej będziemy mogli przelać pieniędzy do Polski bo autobusy drogie. Oboje z moją blondzią tydzień w tydzień wysyłamy 350 funciaków, może to nie dużo ale słyszeliśmy, że takich jak my jest w UK dziesiątki tysięcy a nie którzy mówią, ci bardziej oblatani, że nawet kilkaset tysięcy. Kurczę, aż się nam z niunią gorąco zrobiło... - Maniek !, - odezwała się wreszcie do mnie po godzinie moja niunia, - Maniuś ty moje kochanie, cholera to będzie jakieś, niech chwile pomyślę... tak średnio sobie pomyślę, cholerne zera ale to będzie...Maniek no pomóż mi wreszcie... - 70 000 000 funtów tygodniowo ty moje skarbie najdroższe - rzekłem i dodałem - jeżeli przyjmiemy że tak samo jak my robi jakieś 200 000 par, niekoniecznie z samego UK ale z całej UE. - Ty to jesteś jednak bystry Maniuś - odrzekła i wyciszyła się na kolejną godzinę. Po godzinie gdy już byliśmy niedaleko upragnionego celu, odezwała się znów... - skarbie, czyli tak sobie myślę, że to chyba dobrze jak te nasze ludziska ślą te pieniądze do Polski... - co ci przyszło do głowy znowu? - odparłem - Bo wiesz Maniek tak sobie myślę, że te 70 000 000 funtów tygodniowo, to trochę kasy jest, dużo chyba nie? - Błyskotliwa jesteś kochanie, masz rację to dużo pieniędzy, bardzo dużo, - odpowiedziałem i przyspieszyłem kroku, by uniknąć dalszej dyskusji i nie wpaść w sidła zbyt inteligentnych pytań. Lecz po chwili coś mnie w te moją łysą łepecynę rąbło od tyłu aż wąsa przygryzłem, oglądam się i widzę jak moja niunia trzyma wycelowanego laptopa w moją stronę z zamiarem powtórnego ataku. - co ty wyprawiasz kobieto - wydarłem - chcesz mnie zabić? Ona zaś podsunęła mi laptopa z bezprzewodowym netem do oczodołów i rzekła, - zobacz piszą o nas w necie, Maniuś...!!! - co ? - zapytałem - no czytaj, czytaj zobacz co myślą o nas rodacy w Polsce. Zostało nam jeszcze jakieś 100 metrów do marketu, ale nie wyrobiłem siadłem na trawie i czytam... - Darmozjady, nieudacznicy, precz z Marianami, nie wracajcie do Kraju, nie chcemy was tutaj, Precz z nieudacznikami, złodzieje, bandyci, zdrajcy narodu, ciemniaki, wstyd dla Polski itd, itd. Zbladłem, pomyślałem, że znowu jej coś odbiło i kawał mi robi z jakąś tandetną nazistowską stronką, ale nie - patrzę a to forum ogólnopolskiego portalu informacyjnego, wiarygodnego, oddającego myśl i obraz społeczeństwa polskiego, zamarłem. Po chwili wstałem otrzepałem się i mówię: - Wracamy A ona na to: - Maniek ale jest tylko 100 metrów do sklepu, no co ty, Maniuś, pieniądze trzeba wysłać, robotnicy w Polsce umówieni do remontu, materiał na budowę u Zdzicha w hurtowni zamówiony, cement trzeba odebrać i pustaki od Kazia co je razem z synem od maja lepią, Janek pracy niema a wiesz, że ma 4 małych dzieci do szkoły nie długo idą, książki im musi kupić, Maniuś opanuj się, a co z firmą, też na straty? Przecież już po rekrutacji, za miesiąc 60 osób miało przyjść do pracy, nawet wójt miał być z kwiatami, że im bezrobocie likwidujesz tą firmą, no co ty wróć...!, - rzekła niunia. - Koniec - odparłem- powiem ci krótko kochanie, chorego psa, który kąsa rękę dającą mu jeść trzeba uśpić bo jak odzyska siły to Cię zagryzie. Pieniędzy więcej już nie wyślę, wolę wydać je tu i żyć jak człowiek. Podaj komórkę kobieto, dzwonię po taksówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki bardzo duzo piszecie a ja cos nei moge nadrobic, teraz mam zaped bo ruszam z biznesem i wiecznie tylko siedze w tym. przygarnieta dobre to bylo hehe a co do alergii dziewczyny moja mama wlasnie zrobila mojej corci testy bez nakluwania i wyszly o zgrozooooo ona jest na wszystko uczulona juz, mleko to najbardziej, kurz, jajka, pies, cukier, i wszystko co uczula :O miala odczulanie jedno na cukier zrobione, bo mleko trzeba przygotowac sie, czyli 3 tyg bez mleka, dieta rygorystyczna!! i to taka ze nawet ciasta przy niej nie mozna by bylo piec!! az mnie zamurowalo. nie dosc ze hrabianka to jeszcze z alergia ;P no i ta dieta to taka ze dopiero po 3 tyg mozna odczulic od mleka ale juz bedzie u nas tutaj, no wiec moze na swieta ja odczulimy bo niby mamy leciec do Pl a Wy macie jakies plany na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loz kurcze to niezle mala jest zalatwiona (tak na marginesie to ma przeboskie oczeta!).nie wiedzialam ze mozna odczulac, to chociaz tyle mozna jej pomoc. a z jakim biznesem startujesz jesli mozna spytac? do swiat jeszcze daleko ale mam nadzieje ze moze tesciom sie uda przyjechac z cora mojego m.poki co sa troche uziemieni bo mieszka z nimi 83letnia babcia (mama tescia) ktora totalnie nie jest w stanie sama sie soba zajac (tesciowa codzinnie ja kapie, zmienia pampersy, mowi kiedy isc siku itp, do tego ma cukrzyce a jest lakoma jak...) babcia ma jeszcze 5 corek ale zadna nawet jej nie odwiedza:O nie mowiac juz o tym zeby wziac ja do siebie na kilka dni... no ale moze cos wykombinujemy na swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu znowu czystki etniczne??? pisac mi tu szybko bo zaraz m wroci i bedzie biadolil ze nic nie robie tylko na cafe siedze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meldujem siem :) ledwo doczytalam... byłabym wcześniej, tylko spałam z Makisiem 3 godziny!!! Dawno nie śpałam w dzień i zapowiada się dłuuuuugi wieczór, bo wstaliśmy o 19.00 borowka, ja tez zmieniam co pewien czas hasla. ja ze snajpera korzystam wtedy, jak nie mam czasu sama pilnowac licytacji albo jak mam taka sytuacje jak z ksiazka na ktora polowalam - zawsze bidujac napedzalam "konkurencje", a nie chcialam tyle placic. zeby nie byc goloslowna: http://allegro.pl/item669445658_sceny_z_zycia_smokow_beata_krupska_1987.html wydaje mi sie lekka przesada wydawanie takiej kasy na ksiazke dla dziecka! U mnie cena caly czas wisiala na 26 zl przy duzej ogladalnosci. z bidow wynika, ze co najmniej 4 osoby licytowaly tuz przed zakonczeniem aukcji - recznie http://allegro.pl/item702385892_sceny_z_zycia_smokow_b_krupska.html tak wiec wydaje mi sie, ze gdyby nie snajper, nie mialabym tej ksiazki. oczywiscie, gdzyby licytowali wieksze kwoty, po prostu bym zrezygnowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka, przykro mi, ale podzielilam juz kupony i wyslalam. nastepnym razem wysle tobie, ok? juz dzis po poludniu poszly do dziewczyn. dodalam kilka gratisow, ja z nich po prostu nie korzystam. kurde, te alergie to cos strasznego! bardzo wspolczuje mamom tych dzieci, ktore sa na cos uczulone :( maks ostatnio tez mial troche czrwonych kropek na buzi w okolicach skroni, nie mam pojecia po czym. chyba po watrobce. zeszlo po godzinie, ale jakby nie zeszlo to bylabym bezradna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello jest tu ktos jescze oprócz mnie?:) Moje dziewczynki juz spia wiec mam czas na neta w koncu. Onyx nic nie szkodzi (a poza tym okłamałam cie ,bo wcale taka grzeczna to nie byłam cały roczek hihihi Borówka masz racje Ania to tylko dziecko chociaz ma juz 4,5 roku ale to wciąz tylko dziecko ale za to jakie przemądrzałe ze hohoho mówi do mnie jak ja sobie kupiłas to ja baw!Dziewczyny szkolnikow dołaczam sie do Was TEZ JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC ROZPOCZECIA ROKU SZKOLNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli, trzymaj się dzielnie! A było oglądać horrory...? ;) Olenka - to bądź grzeczna, jak będę jeszcze coś miała to dam znać. :) A dzieci to rzeczywiście czasem mają różne pomysły, ja mam jedno i musze mieć oczy dookoła głowy. Coś jeszcze miałam popisać i zapomniałam, hehe A, jak myślicie, o której najlepiej się wybrać na carboot? Z rańca czy pod koniec? Zauważyłam, że pod koniec wszystko jest taniutkie, ale z rańca większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygarnieta fajny ten tekscik wkleiłas:) Acha Borówka moja Ania do przedszkola potrzebowała ;kalosze i płaszczyk przeciwdeszczowy-jesienia, zima czapke ,szalik rekawiczki a wiosna chcieli kapelusz i krem dla dzieci z filtrem.To było do pozostawienia w przedszkolu. A codziennie zabierała z domu kubek podpisany swoim imieniem i jeden owoc(w porze lunchu zbierano owoce dzieci pomagały obierac ,kroic i umieszczano je na jednym wspólnym talerzu i sie czestowaly dzieciaki )a były jeszcze soki,mleko i cos sodkiego do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli nie strasz ...ja mam taka manie ze nie moge zasnac dopoki maz z pracy nie wróci,mimo ze jestem bardzo zmeczona i spiaca za chiny nie zasne bo sie boje ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx my tam zawsze z ranca na carboocie,bo wtedy zawsze mozna cos fajnego dostac a i targowac sie zawsze warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx na carboot koniecznie rano,większy wybór,a cenę zawsze można zbić :) Oleńka zapomnialam Ci kiedyś odpisać,że u mnie nie było żadnego zebrania,w pierwszy dzień Pani przemówiła :D wręczyła karteczki z rozpiską godzin na pierwsze 2 tygodnie i w zasadzie tyle.Przez pierwsze 2 tygodnie chodzili do szkoły tylko po 3,5 godziny,oczywiście żeby się przyzwyczaić,jeden tydzień od 9 a drugi na popołudniu i do 3. Borówka pisząc mundurek miałam na myśli białe koszulki polo,bluzę w kolorze szkoły i np.w asdzie są takie szkolne spodnie i spódniczki dla mniejszych dzieci,one są bawełniane z jakąś tam domieszką,ale są wygodniejsze dla maluchów bo nie takie sztywne jak te dla starszych dzieci(ale naklepałam :)) Ja osobiście doradzam "mundurek"wszystkie dzieci jednakowe,więc nie ma przechwalania,nie ma problemu z ubieraniem i wymyślaniem przez młodą strojnisię,że w tym to nie pójdzie itd no i nie szkoda tych ubrań (wszystko kosztuje około 2-3 f) a będzie wracać umalowana farbami,wyklejona klejem,wysmarowana błotem itp no i jeszcze miałam tyyyyyyyyyyyle napisać i już nie pamiętam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolibelly hej hej wszystko w porzadku????spłoszyłas intruza???az sie sama boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli na poczatku beda dzieciaki chodziły tylko po 3 godziny dziennie nie 6? no i wdzisz a nam tego nikt na zebraniu tym smiesznym nie powiedział,A ja juz sie martwiłam jak ta moja sierotka bez mamy zostanie pierwszego dnia od 9 do 15.Frugo a czy Ola chodzi do sieckiej szkoły czy do katolickiej?Ja zapisałam do katolickiej i ciekawa jestem jak beda sie odbywały te zajecia od tej strony religijnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Lolli, masz latarkę? Ja tak za młodu czytałam wieczorami książki - pod kołdrą i przy latarce... Niezapomniane przeżycie, jak raz tata mnie nakrył. Nie słyszałam jak szedł, a tu nagle kołdra jedzie do góry... Boże, jak ja wtedy wrzasnęłam, czytałam Poego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze wam sie tekst spodobal:)koles ma talent :) Moja chodzi do przedszkola na popoludniaowa sesje czyli od 12.45 do 15.15 i tak bedzie i w tym roku szkolnym a od wrzesnia 2010 pojdzie juz do szkoly na pelen wymiar godzin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×