Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

przygarnięta - witamy!!! lolli, właśnie takie cóś. Patrzyłam na nowe ale cena powalająca - 100 funtów... No, trzeba przyznać, że ful wypas, nawet fotel zamiast siedzenia dali, dziw, że bajek nie opowiada i pampersa nie zmienia za tą cene powinno być wliczone... http://www.mothercare.com/Smart-Trike-Recliner-Denim/dp/B002JPE9RY/sr=1-19/qid=1250765828/ref=sr_1_19/278-8080055-0928320?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba o to ci lolli chodziło... przygarnieta, gdzie jestes??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze mamy chca zaopatrzyc dzieciaczki w nowy sprzecik:) taki rowerek swietna sprawa :)moja mala miala rowerek z Polski (prezent na roczek) rowerek sluzyl nam dlugo i bardzo dobrze przejechala mnostwo km i przeszedl w rece mniejszego brzdaca:) Jestesmy z Gravesend kolo Londynu Kasia mama 3,5 letniej Lucji;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat Tobie ta niebieska bedzie pasowala lolli. Przejrzalam liste innych u tego sprzedawcy i jest fajna w blondach. Kusi mnie..... Tylko, ze w tej miescinie to i tak wszyscy mnie rozpoznaja jak nie po wygladzie to po wozku :D Siedze 2 dni temu w poczekalni u GP i przychodzi babka, ktora widzialam kilka razy w parku z psem. I zaczyna mnie spowiadac czy moj maz byl na spacerze z malym w sobote bo jej pies poznal wozek i siadl obok niego i czy mi o tym opowiadal :D Wystarczy, ze sie nie pojawi z wozkiem w miescie a juz dostaje smsy czy u nas wszystko w porzadku :P Z jednej strony czlowiek sie czuje bezpiecznie a z drugiej...pochodze z duzego miasta wiec troche mnie to denerwuje czasami bo ogranicza moja wolnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy sprzęcik jest koniecznie potrzebny, bo Maks (niecały roczek) chodzi i pcha wszystko, co mu w łapy wlezie, no i ostatnio ciężko znosi jazdę wózkiem, bo by go popchał. Chce mu kupić jakiegoś "pchacza", żeby rozgraniczył: w wózku się jeździ, pchacza się pcha. A taki rowerek byłby możę fajniejszy dla niego niż w kółko wózek i fotelik smaochodowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, AgaUK, otworzyłaśmi oczy na rzeczywistość małomiasteczkową... Nie odpowiadaj na te smsy :) Boże, ja bym zwariowała! A ludźmi się nie przejmuj :) Lolli, jak brzmi angielski tytul tej wojny fasolowej? nie moge znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj przygarnieta :) sprzecik koniecznie trzeba zakupic ale chyba bardziej na carboocie niz ebayu, bedzie jakies 80% taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne wieksza frajna i porozgladac sie mozna:) wa we wozku tylko jeden kierunek:( nasz wozek odszedl w zapomniane number 1 byl rowerek:) teraz przesiadla sie juz w taki prawdziwy rower ale cos za bardzo do tylu kreci i sie wkurza na maxa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedzielw bylismy na butwerze i musze powiedziec ze to najlepsze miejsce na zakupienie takiego sprzetu mieli go pod dostatkiem z bardzo male pieniadze:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam ze maz odmowil pojechania na carboot?... :( maks wstal :( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Onyx, z jednej strony mnie to denerwuje a z drugiej ciezko mi bedzie przeprowadzic sie w rejon Londynu (moj M tam pracuje). Wiem, ze pewnie sobie poradze i z angielskim tez nigdy nie mialam problemow. Musze przekazac pierwsze spostrzezenia dotyczace LC. Na razie sprawuje sie dobrze. Wprowadzilam mu 4 poprzednie cykle dla ulatwienia i dzisiaj pokazal mi czerwone swiatlo a jednoczesnie mam pierwszy dzien "plodnego" sluzu wiec dziala bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx 'the Milagro beanfield war' :) aga, Northampton to nie taka mala miescina a najwyrazniej nasza rodzina jest tu dobrze znana.wczoraj w banku manager powiedzial ze mnie kojarzy z widzenia a ostatnio moj maz poznal jakiegos goscia z Polski ktory tez twierdzi ze czesto nas widuje na miescie i wszyscy mowia ze trenujemy sztuki walki 'szczegolnie twoja zona' (!!!), chce tylko dodac ze jedyna sztuka walki jaka uprawiam to wkladanie Lennoxa do high chair kiedy on nie ma ochoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) Moje miasto tez nie jest za duze ale z roku na rok czuje sie tutaj jak w swoim rodzinnym miesicie te same mordki coraz wiecej znajomych nie jest zle:) lollibelly zaluwazylam, ze cos laczy naszych mezow Tatuaze moj co prawda nie tatuuje ludzi ale siebie owszem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj tatuuje ludzi, siebie, mnie, grapefruity i slonine (nie pytajcie) :D onyx jak to odmowil???szykuj pasa bo trzeba chyba porzadek zaprowadzic!ja tam na carboocie bede chocbym na nogach miala isc :D Lennox zaczal trening nocnikowy, dostal wypasiony kibelek na urodziny, z zachecajacymi piosenkami ('take your time and concentrate' :D ) i naklejkami (za kazdym razem jak 'sie uda' to spuszcza sie niby wode niby spluczka i wyskakuje naklejka, ktora potem nakleja sie na dyplom, jak caly dyplom bedzie wyklejony to dziecko jest oficjalnie doswiadczonym sikaczem i kupaczem :) tylko jeszcze nie wiem co z zabkami.sama szczoteczka czy z pasta? a jesli z pasta to co z wypluwaniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to spoko :) mam straszna zajawe na henne na dloniach, ostanio sobie zrobilam ale juz schodzi i zaraz bede cos kombinowac dlugopisem :) moje dziecko ostatnio sobie upodobalo miotle jako zabawke i ciagle z nia lazi po calym domu, zamiata koty itp.troche mu ciezko utrzymac roznowage wiec dalam mu zmiotke i szufelke-tez lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha onyx ja mam Podziemny Krag ale po polsku i komus pozyczylam (ja oddadza to Ci wysle ale bedzie do zwrotu bo ja tez pozyczylam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Frugo no to Twoja Hania to spryciulka,tak moment szybko załapała i siedzenie i raczkowanie a teraz pewnie niedługo juz na nózki pójdzie:) A u nas dzis ciezki dzien..nie dosc ze nie wyspalismy sie w nocy,Olenka marudziła i spala z przerwami pobudke wczesie rano zrobiła.Dzis mielismy to szczepienie przeciw zółtaczce ale sie nie odbyło niestety.Zaczne od recepty,otóz dostaam recepte która miałam zrealizowac na jeden dzien przed szczepieniem to oddałam recepte w aptece i miała na nas czekac szczepionka dzis rano.gosciu sorry ale niestety ne ma i dał mi namiary na inna apteke w tej aptece tez nie ma..babka dała adres kolejnej apteki ...tez nie ma.nosz kurde se mysle co za pech.babka jeszcze obdzwoniła hurtownie i okazałao sie ze po prostu nie ma jjej w hurtowniach nawet bedzie z kolejna dostawa około 6 wrzesnia ,musiałam zadzwonic do przychodni i przełozyc wizyte.Co za pech...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo u nas tez ostro naparza wiatrem.ostroooo!!!ale podobno teraz ma sie zaczac ladna pogoda.zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas się nawet wypogodziło,ale wieje nadal Lolli te peruki są po prostu boskie,podziwiam Cię za odwagę :) i sama bym sobie taką czarną zabudowała,ale u mnie na wsi to k....a każdy wie kto z kim śpi i czyje dzieci są :D więc pewnie zaraz by ze mnie wariatkę zrobili Wybrałam się w końcu dziś z Olą po buty :) od poniedziałku jej obiecywałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam frugo sie przejmujesz :D peruka jest dla Ciebie a nie dla innych.kupuj natychmiast! :D a u nas dzis wielkie wydarzenie-Lesiu zrobil kupsztala do duzej muszli :D :D :D poniekad zmuszony sytuacja co prawda (wykapany i ubrany w pol pizamy czekal az przyniose pieluchy z dolu i strzelil bobka na dywan wiec ja go od razu za fraki i na muszle).no i zrobil.a jak sobie brawo bil! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×