Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Witam. Nie wiem czy jeszcze mnie pamietacie :P Ja mam takie pytanko male. Bylam z malym na szczepieniu i pani practice nurce mowi mi,ze spotkamy sie prawdopodobnie w grudniu na szczepieniu na swinska grype.Ze wszystkie dzieci beda szczepione itd. Powiedzcie mi,jak Wy sie na to zapatrujecie? Bo powiem szczerze,ze juz tyle sie naczytalam na temat tych szczepionek,ze nie wiem co robic :) Jedni mowia,ze bron Boze sie nie szczepic,inni,ze szczepic,,oszalec mozna :O Podobno to obowiazkowa bedzie szczepionka,zadnego dziecka w UK nie minie..no chyba,ze sie myle to prosze poprawcie mnie ;) Co Wy o tych szczepionkach myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaj :) mysle ze do grudnia sie wszystko zmieni tysiac razy i pewnie beda juz inne wytyczne wiec narazie bym nie panikowala.a co do obowiazkowosci szczepienia to nikt nie moze Cie zmusic.jak sie dobrze zaprzesz to nic nie poradza :D ja poki co o tym nie mysle.a swoja droga to skoro ten szczep tak mutuje to skad niby wiedza co bedzie we wrzesniu???? eh ten NHS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, filozoficznie się tu zrobiło... ;) Maks prawdopodobnie przeszedł już tą grypę (przepraszam profesorze Miodek, TĘ grypę) miesiąc temu. Oczwiście jak załapie mutanta to go weźmie drugi raz, cudów nie ma. Pomyślęo tym, jak rzeczywiście to ogłoszą. Nie jestem tym pomysłem zachwycona, na razie nie chodzę na spotkania matek z dziećmi coby nic nie podłapać. Lolli, byłoby baaaaaaaaardzo fajnie móc przeczytać TĘ książkę, idź i wyrwij z pazurów temu, komu pożyczyłaś i daj MI! Please - of course :D Maks dziś po raz pierwszy pozwolił sobie poszorować trochę ząbki. Przypominam, żę są one nowym nabytkiem (mają miesiąc z kawałkiem) i dopiero trenujemy mycie. Nocnika jeszcze nie trenujemy, dostaliśmy taki "krzesełkowy" i się nie sprawdza, tak że jesteśmy pod wrażeniem wyczynów Lennoxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. no wlasnie,,Ja niestety nie unikne tego,od wrzesnia zaczyna sie szkola i jestem pewna na 100% ,ze Alex przyniesie to predzej czy pozniej ze szkoly :O Chociaz w sumie ostatnio uciszylo sie o tej grypie,juz tyle nie gadaja,nie pisza,,,troszke jakby spokojniej. No zobaczymy,rzeczywiscie do grudnia jest jeszcze sporo czasu,jeszcze moze cos innego wymysla ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) lollibelly - Northampton to taka wieksza wioska, prawda? Jakby sie tak sie wglebic to wyjdzie ze kazdy kazdego zna :). Kto wie, moze i my sie znamy hehehe. Ja co jakis czas dowiaduje sie cos o sobie od znajomych. rzadko sie zdarza, ze to prawda. Lolli, mam prosbe, czy znasz moze jakas dobra polska fryzjerke? Musze zrobic juz wlosy a moja wyjechala na urlop do PL i nie wiadomo kiedy ma zamiar wrocic. Bylabym Ci wdzieczna za namiary ;) Krostki mojego Patryczka znikaja, procz cycusia podaje mu ze dwa razy w ciagu dnia mleko sojowe.Calkowicie zrezygnowalam z Aptamela. Trafilam z ta skaza bialkowa... a HV twierdzila ze to potowki a pozniej, jak mial krostek wiecej - ze to tradzik niemowlecy. Wyciagnelam zdjecia starszego syna z czasow niemowlecych i dokladnie takie same krostki mial na buzce, i byla to skaza bialkowa stwierdzona przez polskiego lekarza. Oczywiscie poinformuje w poniedzialek HV o moim odkryciu :) ciekawe co na to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx droga dedukcji doszlam do tego kto jest winny temu ze nie mozesz knigi dostac now, now!, NOW!!!jak najszybciej odbiore i sle :) aga napewno sie mijalysmy na deptaku z milion razy :). tak sie teraz zastanawiam i wyszlo mi ze nigdy nie bylam tu u polskiej fryzjerki, u angielskiej ze 2 razy (koszmar), a reszta to warkoczykowo u afroamerykanki (probuje poprawnie :) ) ale mam kilka znajomych ktore maja wieksze rozeznanie i dam znac jak sie dowiem. wiecie co mnie drazni?ze jak wpisze zle haslo to sie dowiaduje zeby wrocic do poprzedniej strony i sprobowac jeszcze raz a przeciez do poprzedniej strony nie da sie wrocic bo mowia ze webpage expired 😡 yyyyyyyyyyyyy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamy jejka znowu strasza ta grypą ja dziecka nie zaszcepie i koniec, przecież te obowiązkowe szczepienia nie są tak naprawdę obowiązkowe i nie ma konieczności szczepić???? widze ze alergia na topie, aga-ntonmasz fajnie ze wiesz ze to skaza, bo ja nie wiem nic,podaje mu smierdzacy bebilon z cukrem-inaczej nie przełknie, i niby po smarowaniu maścia była na drugi dzien poprawa teraz znowu jest prawiue tak samo, nie daje juz mu prawie nic do jedzenia aby jabłka kaszke ryżowa i to świnstwo bebilo pepti-jest w ogole to mleko w anglii?a z drugiej strony mam wyrzuty że go katuje tym mlekiem mimo że lekarka mówiła że małe szanse na skaze, ale wiecie co podejrzewam -gluten nie typową celiake-bo jej nie ma ale zwykła alergia na gluten-bo skoro te jego plamy i krostki nie kwalifikują się na skaze to może to być gluten bo jak tak teraz pomyśle to po 7 miesiącach atakowałam go kaszką zze zbóż i weetabix i to właśnie mniej więcej od kiedy to mu zaczeło wychodzić-ale nie jestem pewna niestety, dodam że kupki pachną wstretnie podobno tak jest jak jest wrażliwy na gluten, zobaczymy, ale mam wrażenie że go zagłodze bo co ja mam mu dawać jeśc???a on stracil apetyt jak widzi butelke od razu kiwa nie bo wie ze to śmierdzielstwo dostanie, kiedyś mama eli dużo o tym wiedziała ale jej nie ma pozdrawiam was gorąco i nie zanudzam ale jak co to chętnie przyjmę jakieś rady,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, Magdae, strasznie mi żal twojego maluszka... :( A nie robią tu testów na alergię? Cholewcia no... Ja się kompletnie na tym nie znam. No, mamaeli by wiedziała... Dziewczyny, mam do oddania 3 kupony po 2,5 funta na pampersy, ważne do końca sierpnia, czyli jeszcze można poszaleć :D Miałam ich więcej, ale w asdzie promocja - za 2 opakowania po 80 szuk było 18 funtów, a mi przyjeli 2 vouchery i zapłaciłam 13. Teraz jestem zapampersowana po dach. Jakbyście chciały to wyślijcie swój adres na zlotykolor@wp.pl. Może kto pierwszy ten lepszy... Albo podzielimy to przez ilość chętnych... :) Już mi się dużo kuponów zmarnowało a komuśprzecież się mogą przydać. Lolli, odbieraj książkę i wysyłaj do mnie!!! :) Może pójdę wreszcie spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo przylaczam sie bylam dlugo na topiku na lutym, ale tam pomaranczowa robila zamet i odeszlam, moze tu bedzie inaczej tez jestem tak w ogole z Northampton!! :) nie doczytalam od poczatku co i jak u Was i watpie zebym miala czas nadrobic, ale choc troche sie postaram. jestem mama 1,5rocznej Hrabianki Zuzanki, mieszkam tu od ponad 2 lat i jakos sie kreci i leci... jesli chodzi o alergie mam ten sam problem z moja, od ponad pol roku drapie sie na szyjce i pleckach okropnie, ma liszaje wszedzie prawie, jedne znikaja chwila szczescliwosci i znow to samo, no i pod lokciami i kolanami takie plamy, myslalam ze to atopowe zapalenie skory ale ona na policzkach nic nie ma, juz nie wiem skad to, aktualnie mala siedzi w pl u mojej mamy i jutro ma robione testy na alergie, takie co mozna malym dzieciom zrobic, bez wstrzykiwania alergenu pod skore. tutaj bylam dwa razy z nia, raz dostala masc sterydowa a drugim razem powiedzieli ze to sucha skora :O a dziecko cala do krwi podrapana i tlumaczyc ze to moze byc cos innego to jak grochem o sciane, probowalam eliminowac co nieco ale raz ladnie zeszlo a za chwile znow mimo ze nie dalam nic co poprzednio wykluczylam :O nie wiem zobaczymy co jutro powiedza. tymczasem zmykam bo czas goni a musze sie wyrobic przed przyjazdem mojej zandarmki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx-wyslalam Ci maila na probe. Jak dojdzie to wysle tez adres-jesli oferta bedzie rzecz jasna jeszcze aktualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja chce vouchera!mejla masz :) witaj Alantaina :) Northampton rulez! :D (wcale nie, okropna miescina :O) kurcze tak Wam wspolczuje tych alergii :O :O :O onyx zaraz wrzuce filmik, zobaczysz jak ja rozwiazalam sprawe 'pchacza', wszystko inne zostalo z pogarda odrzucone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co za łosiek ze mnie-Alantoina oczywiscie ide ogladac family guya-uwielbiam ich poczucie humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh spoko kazdy przekreca a ja na szybkiego z jakiegos kremu ta nazwe wzielam family guy chyba ogladalam, ale nie pamietam o czym jest... hmmm sprawdze az z ciekawosci na filmwebie czy cos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sie zdziwilam bo nie ogladalam, nawet bym nie przypuszczala ze to animowany film, serial czy jeszcze co innego. ehh starosc nie radosc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! Ja juz koncze kawke i sniadanko. Odkad Franek zaczal jesc stale pokarmy to pochlania wzrokiem kazdy kes mojej kanapki czy czegokolwiek co akurat jem i wydaje sie bardzo zniecierpliwiony, ze sie z nim nie dziele chociaz sam zjadl naprawde syte sniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnyX, skladam reklamację!ustawilam snajpera. Aukcja konczyła się przed 6 rano. mial zacząć dzaialnie na sek przed koncem a on nic, śpi. i mowi mi ze wynik bedzie 2 min po zakończeniu. a tu już po 8!Aukcja sie zakończyła n akwocie niższej niż moja maksymalna o ponad 2 funty. nie rozumiem o co chodzi. Lolli slicznie wygladasz. pomysla mialas dobrego. gratuluje b planu no i zyczę powodzenia! Magdae dlaczego nie sprobujesz innego mleka podac małemu?np. nutramigen?ja pewnie sprobowalabym z drugim lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam :) Dzis wstalam wyjatkowo wczesnie bo o 7:) Bol plecow nie ustepuje i spac nie daje, a jak pomysle o wizycie w Medical Center to mna trzescie ...bo coz innego moga mi przepisac jak nie PARACETAMOL:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! sorki za pisanko ale siedze z moim wiercipupka na kolanach :( tak jest od 5.50 :( nie wiem co w niego wstapilo. a jak go puscilam na hwile, to wylal kawe ne dywan. zimna oczywiscie, ja goracej kawy nie pilam od roku. widzialam to ale nie zdazylam dobiec. maks pieknie wszystko bierze za uchwyty, uszka i raczki, wiec po prostu wzial kubek za uszko, tylko oczywiscie nie dal rady, bo za ciezkie i kawa na moich oczach zaczela ciurkac pieknym strumyczkiem na dywan :( moja wina, wloczylam sie z ta kawa od rana po calej chalupie i postawilam na szafce. kto by pomyslal, ze maks tam juz dosiega ;) voucherki postaram sie pchnac jutro. napiszcie, kto chce na huggies, mam 1. przysylaja mi to do domu a ja nie nadazam uzywac. borowka, sekunda to prawdopodobnie za malo, nie zdazyl zalicytowac, a wlasciwie ebay alboo allegro nie zdazyl przepuscic przez serwer. a jak ustawiliscie ten sam czas to wygrywa ten, kto ustawil wieksza kwote maksymalna. czytalas instrucje? tam na tej stronce powinne byc. ja tak jeszcze nie mialam, wiec nie wiem o co chodzi dokladnie, ja z reguly zostawalam przelicytowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksa uziemilam - hurrrrrrrrrrraaaaaaaa! No to co, chyba sobie kawę zrobię, bo ta z dywnu już się nie nadaje... Borówka, już idę na snajpera i będę kombinować. Lolli - Nie mam twojego adresu. Mam maila. Mailem będzie ciężko przesłać kupon... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówka - http://www.snajper.net/help.php?id=co-jezeli-dwie-osoby-ustawia-strzaly-w-tej-samej-aukcji Ze względu na zasady obowiązujące na aukcjach możliwa jest sytuacja, w której ustawimy maksimum wyższe niż wygrywająca oferta, a mimo tego nie wygramy aukcji. Jak to możliwe? Może się mianowowicie zdarzyć, że ustawimy strzał np. na 200,31 zł (200 zł i 31 gr). W momencie strzału na aukcji będzie już oferta w wysokości 200 zł (a więc minimalnie niższa). Mimo, że nasza oferta jest wyższa, to Allegro (ebay) nie pozwoli zalicytować 200,31, bo wymagana jest tzw. minimalna kwota przebicia. Zatem można zalicytować najmniej 202.5 zł (mniej się nie da). W związku z tym nie udaje się wygrać aukcji i wygrwa ją ktoś za 200 zł. W takich sytuacjach często użytkownicy obwiniają Snajpera, mówią, że "nie zadziałał", tymczasem zadziałał i wykonał swoje zadanie prawidłowo, ale ze względu na wymagane przebicie serwis aukcyjny odrzucił ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO... Sorki za zaśmiecanie. Miałąm wkleić dwa linki a nie link i artykuł. Chyba czas sie napic tej kawy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka - cos mi sie widzi, ze to facet. Zawalił sprawę i unika konfrontacji... :D A tak poważnie to nie mam pojęcia! Znajomi też się nie skarżyli... Pójdę jeszcze pogrzebać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mamy co do mleka to nie chce zmienić na nutramigen bo jest jeszcze okropniejszy w smaku a poza tym skaza białkowa niby to nie jest, pewnie jakś nadwrażliwość na coś lub też bardzo wrażliwa skóra, bawimy się w eliminacje, ale na szczescie jego plamki z krostkami nie swedza ani nie ropirją ani on tego nie zadrapuje, co do lekarza sama nie wiem tej u której byłam jest w miare w porządku a nuie jest tak łatwo znależc dobrego lekarza, jedynie jeszcze cicho myśle o dermatologu a jak powie to samo, nie wiem ale dzięki za sugestię i witam nowe mamy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×