Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Hello mamusie👋 Frugo biedactwo co te choróbska sie Ciebie tak imają? :( Wracaj do zdrowia szybciutko. Twoja Hania to spryciulka juz pewnie niedługo na nózki pojdzie :) A moja Olenka ,starsza 2 miesiace a dopiero niedawno zajarzya jak sie raczkuje,Od dłuzszego czasu tak smiesznie ruszała dupka w gore-dół albo do przodu i do tyłu i nijak nie mogła ruszyc az w koncu wyruszyła i od kilku dni raczkuje co prawda dopiero tak ostroznie zrobi pare kroczków i siad i znowu dopke podzwignie pare kroczków i siad.Acha chciałam zapytac jeszccze czy Hania potrafi sama sie podzwignac do siadania jak lezy tak zupełnie płasko na podłodze?jak ona torobi?czy przekreca sie na brzuszek i gramoli pupcia do siadania czy tak od razu z płaska na siad? bo moja to jak lezy w lozeczku czy np,u nas na łozku to sama przy pomocy łokci sie podziwgnie i siada ale własnie jak lezy na pododze to nie potrafi tylko próbuje na łokcie jak nie daje rady to na brzuszek sie przekreca i jakos tak potem na kolanka i pupcie do siedzenia gramoli albo sie po prostu wscieka piszczy i mamusia ja sadza...jak to u was wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie smiesznie skalada ostatnio, ze pierwsza rozpoczynam kolejna strone :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prosze nikogo nie ma:( pewnie jak Wy tutaj bedziecie sie rozpisywac to mnie niet A moze umowmy sie na konkretna godzine co?nnieee głupi pomysł my na e-bay nie zagladamy,bo mamy złe doswiadczenia albo po prostu pecha i tyle. Ania chce kakao to ide zrobic i dla siebie tez )no to narazie zajrzepotem moze ktos sie pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka, widzisz, ze ladna pogoda, to pewnie te, co nie siedza na ebayu siedza w parku, hihih ;) my wlasnie wrocilismy i ja sie obzeram a chlopaki spia. ja chyba jestem w ciazy... spac mi sie chce i sprzatac, dzis o 7.00 umylam okno. i caly czas mam ochote na jedzenie i inne przyjemnosci ;) musze zrobic test, powinnam miec dopiero jajeczkowanie a nie takie objawy... no, ale lolli to by sie mogla pokazac od czasu do czasu na s w o i m topiku ;) frugo 🌼 a co cie tak zmoglo... aganton - zle wytlumaczylam. na kafeterii, u gory strony, masz Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Preferencje to wchodzisz w te preferencje i sobie tam ustawiasz stopke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz jestem na s w o i m topiku :) caly dzien jakies szwendania sie po bankach itp. ale musze sie pochwalic: bylismy dzis w banku przedstawic biznes plan itp, moj mezownik zapomnial plecaka ale zorientowal sie jak juz wyszlismy i nie mogl juz wejsc spowrotem do tego pokoju bo ktos cos tam robil i kazali przyjsc pozniej.no i poszedl i przed chwila zadzwonil ze wlasnie byl tam i spotkal goscia kt nam bookowal appointment i ten gosciu mowi ze w calym banku az huczy od naszego planu, wszyscy o tym mowia i ze gratuluje itp ble ble ble...iiiiiiihhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D kurde taka ladna pogoda a ja siedze w kuchni i robie skomplikowany obiad od 2 godzin :O (cycki kurczaka + kalafior+ziemniory+mizeria) smiejcie sie smiejcie ale ja ni cholery nie moge tego zsynchronizowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kalafior sie smazy (gotuje, potem obtaczam w jaku i bulce i na patelnie) i moj mozg rowniez-jesli jeszcze raz uslysze z ogrodu 'mamooooooo choc tuuuuuuuu' to przysiegam ze zamkne na tym ogrodzie i wpuszcze pojutrze!!!albo popopojutrze?ale sie rozmarzylam... :P frugo a Ty jak tam? tesknimy za szkola co nie? onyx w ciazy????ale by bylo hihihi Nadia wczoraj pytala czy mozemy miec jeszcze jednego dzidziusia bo Lennox juz jest za duzy.powiedzialam ze moze kiedys tak to sie okazalo ze kiedys to bede za stara (!).pocieszam sie ze dla niej kazdy powyzej 11 lat jest stary wiec... loooz :) aaa i jeszcze jedna perelka nadii-2 dni temu na spotkaniu z ksiegowa: ladnie mama wyglada nie? wcale nie widac ze ma sztuczne te wlosy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kalafior sie smazy (gotuje, potem obtaczam w jaku i bulce i na patelnie) i moj mozg rowniez-jesli jeszcze raz uslysze z ogrodu 'mamooooooo choc tuuuuuuuu' to przysiegam ze zamkne na tym ogrodzie i wpuszcze pojutrze!!!albo popopojutrze?ale sie rozmarzylam... :P frugo a Ty jak tam? tesknimy za szkola co nie? onyx w ciazy????ale by bylo hihihi Nadia wczoraj pytala czy mozemy miec jeszcze jednego dzidziusia bo Lennox juz jest za duzy.powiedzialam ze moze kiedys tak to sie okazalo ze kiedys to bede za stara (!).pocieszam sie ze dla niej kazdy powyzej 11 lat jest stary wiec... loooz :) aaa i jeszcze jedna perelka nadii-2 dni temu na spotkaniu z ksiegowa: ladnie mama wyglada nie? wcale nie widac ze ma sztuczne te wlosy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly- ja jak robie kalafior to go gotuje, a na patelni podsmazam bulke tarta na maselku i potem wrzucam ugotowany kalafior i tylko chwilke podsmazam. Pychotka. Ale Twoj przepis mi sie tez podoba i moze jutro go wyprobuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli, a jak się będzie nazywał wasz salon? mam propozycję: audrey. bedzie audrey tatoo, hihi :D mam wrażenie, że pierwszymi waszymi klientami będą pracownicy banku. Ciekawe co sobie będą tatuować. I gdzie...? to co, macie jakieś propozycje ciekawych książek czy mam wykonać telefon do przyjaciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli czasem tęsknię za szkoła bardzo,ale z drugiej strony jak sobie pomyślę o tych obowiązkach to sama nie wiem co lepsze :O A z tymi choróbskami to nie wiem :O ja to chyba jakaś wybrakowana jestem Aaaaaaaaaaaaaaa i jeszcze było pytanko o siadanie,więc u nas jest tak,że Hania potrafi usiąść z pozycji leżącej bez niczyjej pomocy,siada też z każdej innej pozycji :) tzn jak raczkuje,to się zatrzymuje i w sekundzie już siedzi,jak leży na brzuszku to wykonuje coś w rodzaju pół obrotu ...... kurde nie wiem jak to wyjaśnić,ona po prostu siada,ciągle siada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry frugo-tez zaczynasz zauwazac pewien schemat?heheh onyx dobre z ta Audrey :D :D usmialismy sie, ale salon bedzie sie nazywal Samoa (to od rodzaju tatuazu na ktory obecnie jest napalony moj malzonek, takie szlaczki, nie wiem jak Wam to wyjasnic wiec moze wrzuce ostatni album.i tak sie zapomnialam pochwalic nowymi kudlami a Wy od razu powiedzcie co myslicie ) http://picasaweb.google.pl/o.antonik/August2009# aaaaaa musialybyscie widziec Lennoxa!znalazl pudelko po telefonie (15cm x 10) i probowal do niego wejsc!najpierw na siedzaco potem chcial sie tam wturlac i nic!biedny wstal, wsadzil obie nozki i patrzy bezradnie 'jak nogi weszly to reszta tez powinna, right?' :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx ja mam propozycje ciekawej meeega ksiazki! olsnilo mnie-'fight club/podziemny krag'.film byl spoko ale ksiazka...wymiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli włoski super i wcale nie widać,że sztuczne :D a tatuaż też superkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, z pozycji wielkiej czytaczki :) zapodam Ci jeszzce kilka tytulow: absolutnie wszystko Jonathana Carrolla i Kurta Vonneguta (zapewniam ze zmienia Twoje spojrzenie na swiat!), 'Wyspa wypacykowanej Kaplanki Milosci' i 'Fluke' (nie wiem jaki polski tytul) Christophera Moora. to na pierwszy strzal, zaraz bede myslec dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki frugo :) tatuaz wlasnie jest w trakcie robienia.doslownie.ja tu z Wami gadu gadu a obok mnie na na fotelu siedzi gosc i dziara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie udało mi się uziemić młodzież - hurrrrrrrrrrrrraaaaa!!! Lolli, włosy fajowe, ta niebieska lepsza mi sie wydaje. Najfajniejsze masz buty :))) Ja jestem buciara, a teraz sie muszę hamować, buuuu... :( Muszę znaleźć jakąś robote, niech to... Carolla czytałam prawie całego, (może coś ominęłam), Voonneguta tez. Moora nie i ten "Podziemny krąg" brzmi ciekawie... Dzięki! 👄 Myśl dalej, a ja posprawdzam ceny na ebayu. Wszystkie książki idą do Polski do dziewczyn uczących się angielskiego, więc one już wypisują, że im się Colgan skończyła i proszą o jeszcze. A mi się znudziła :) To aż tak widać, że gadam sama do siebie...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, a nie było fioletowej? Do szkieł kontaktowych by pasowała, hihihi :D Jeśłi je jeszcze masz... Ja pamiętam najlepsze szkła na imprezę, ze "źrenicami" kocimi... UUU... to był szał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam pytanie: czy sprawdza ci sie ten trike? Bo mysmy odwalili ten pomysł jako dublowanie wózka, ale chyba za szybko. No i Lolli wykrakała - gadam sama ze sobą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o gadaniu bardziej zapamietalam bo co chwila sie skarzysz :P :P hhehhe szkla jeszcze mam ale juz koncowka ich dni, lada dzien powinny przyjsc moje przezroczyste (mam ciemnobrazowe oczy). szukalam fioletowej bo bardzo lubie ten kolor ale ta niebieska tez super i nie moglam sie powstrzymac.jak znajde fioletowa to kupie za tydzien :D a co do butow...uwielbiam!szczegolnie trampki-im wyzsze, tym lepsze! mam chyba z 6 par :D aaaaaaaaaa wiem co przeczytaj! 'fasolowa wojne' nie pamietam kogo ale naprawde magiczna i przesmieszna opowiesc!(i do tego bardzo gruba wiec szybko sie nie skonczy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trike, pozyczony (jak widac rozowy) ale napewno kupimy bo to swietna rzecz, jest podporka na nozki + pedaly jak dziecko zajarzy o co chodzi, dookola obudowany wiec nie wypadnie bokiem-polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×