Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

no wiesz lolli - ja tez cos slyszalam, ze pozniej mozna odciagac,ale przez pierwsze 3 dni zycia dziecka to jakos sobie nie wyobrazam i jeszcze sudocremem pod spodem smarowac :D aaa...przypomnialo mi sie a propos zabiegow higienicznych. Frankowi szybko rosna paznokcie a objawem wskazujacym na koniecznosc ich obciecia jest zdolnosc blyskawicznego pozostawiania dorodnych zadrapan na twarzy (zarowno jego jak i mojej) i innych czesciach ciala. Ale do rzeczy: otoz sadzam mojego dzentelmena w bujaczku a on wyciaga sie wygodnie i ze skupieniem na twarzy....podaje mi po kolei raczki i paluszki (zadnego wyrywania), jeszcze chetniej zgadza sie na wygladzenie pilniczkiem, usmiecha sie nawet wtedy. Hmmm...u fryzjera bylo tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez tak bylo, poki... sie nie skonczylo. Pozwolil mi dzis obciac tylko 3 paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks wstal. To ja chyba musze juz konczyc. A szkoda, wyobrazacie sobie, jakby dziewczyny jutro wstaly i okazaloby sie, ze maja do nadrobienia 40 stron... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wariatki z was!!! nie no smieje sie i napisze tylko Frugo ja mam Candy,kolezanka tez i obie chwalimy!!!Mam wirowanie 1400na min.i oczywiscie wiadomo codziennie pranie!Mam ja 2lata i jest oki! frugo odwolaj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Normalnie naklepałyście wczoraj jak nic.. a mamy Eli nie było... hiehie ale frugo ma racje, ona jest jak nikogo nie ma, lubi monologi :P Co do pralek to ja polecam Whirpool....oblukam jaki ma model i potem napisze, ale własnie ma te wszystkie fajne funkcje. Najbardziej zależało mi, na opoźnieniu prania (mam do 24godzin) i wyświetlaczu ile pozostało do końca cyklu. Aczkolwiek jedni chwalą whirpool a inni nie zawsze. Moja mama ma swoją 15 lat i nie było nigdy z nią problemów !! :) Aaaa frugo i do tego polecam conajmniej 6kg bęben przy takiej rodzinie. Uwierz mi, że się zapelnia :) Onyx jak tak popatrze to masz racje, że Maja się wyciągnęła, ja nawet nie zauważyłam kiedy :) Czy twój mąż też na nocki pracuje ???? Lolli, Maja nie mogłaby ze mną spać, bo ja straaaszna księżniczka jestem na ziarnku grochu. Musi być na brzuchu lub na boku albo za Chiny nie zasne !! A jak w nocy sie obudze, to długo nie moge zasnąc, więc nogi na mojej głowie (jak u onyx) na pewno by mi nie pomogły :D :D Maja lubi swoje łóżeczko po prostu Idę kaszkę damie robić 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo samo sie naprawiło :) cześć dziewczynki :) mnie też zależy na dużym bębnie,na dużych obrotach wirowania i właśnie na opóźnieniu startu,a do tego nie chcę białej i ma być w przystępnej cenie :D a teraz idę szykować młodą do szkoły,dziś ostatni dzień :O a potem wolne do 3 - Lolli jak Ci z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta candy moja jest biala,i ma oczywiscie 6kg klasa AAA,maz sam po nia byl i az dziw,ze taka super kupil:) a znajomi odgapili,tez ma rozne funkcje zreszta jaka nie ma teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo,a w currysie patrzylas?tam chyba teraz sa wyprz.tam kiedys byla fajna srebrna pralka nie pamietam firmy,ale jakos za 250f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ide na obchod miasta slonko ladnie swieci:)obiadek mam-fasolka po bretonsku maz jakies szkolenie do 3-4 daniel przy pleju obecny nieprzytomny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam dziewczynki,ale wczoraj nasmarowałyście tych postów:) ,a mnie nie było poszłam uśpić małą o 20 i zasnęłam chyba szybciej niż ona:)obudziła mnie o 3 rano i nie wiedziałam co sie dzieje :) frugo...proszę napisz gdzie jeździsz na carboot?może jakiś kod pocztowy też bym sie wybrała :)jak oczywiście mój m będzie miał wolne w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie frugo daj kod pocztowy ja mieszkam aby 60 mil od manchesteru, daj namiary na jakis dobry carboot, my kiedyś bylismy w manchester dokładnie st.helens na takim parkingu pietrowym ale w tym kryzysie nie ma po co tam jechac, 🌼 piszecie taaaaaak szybko że przy moim opóżnieniu nie nadążam, ja mam zanussi ale starej daty, i też by się nowa należala ale nie mam pojęcia jaka,ale typy to candy, whirpool lub zanussi,firmy takie typowe od pralek, pozdrawiam i miłego skrobania, my też zaczynamy half-term

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poszukiwania pralki wybieramy się po południu :) a teraz post code na car boot :D SK9 2 LH i moja propozycja :) bo ja oczywiście będę więc jak byście się wybierały to dajcie znać to zorganizujemy jakieś spotkanie :) miejscowość nazywa się wilmslow Magae też byłam kiedyś na tym carboocie ale nie przypadł mi do gustu no i st.helens to nie menchester,a swoją drogą to ja pracowałam w st.helens no to czekam na wasz odzew :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki frugo , sprawdzałam 71 mil od nas, nie jest to jeszcze tak dalelko zwłaszcza gdy połączy się to z wyjazdem do trafford centre, dzięki, a tam jest co tydzien? NAPEWNO JAK BEDZIEMY SIĘ WYBIERALI TO damy znać. ale jeszcze trzeba przekonać męża i wstać wcześnie rano w niedziele a czasem to niemożliwe z miomi chłopakami jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, ja za moja pralke dalam £200, miala kilka zadrapan na blacie i to chyba dlatego taka cena (dzwonilam do producenta i powiedzieli, ze normalnie kosztuje £250), wsad na 6.5 kg i dla mnie jest w sam raz-powiem szczerze, ze przy dziecku to niezbedne minimum :D,ale przy 2-ce dzieci to mysle, ze moglabys wziac wieksza, ma tez program do prania bielizny niemowlecej,1200 obrotow maksimum. Nie ma opoznionego trybu,ale byly tez tam drozsze wiec nie wiem, moze mialy, na pewno mialy wieksze wsady. A...ta ktora mi sie zepsula to byla Hotpoint, owszem byla stara,ale pare miesiecy wczesniej zepsula mi sie lodowka tez Hotpoint(juz nie taka stara wcale)...Obydwa sprzety poszly na zlom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Anecia, nie przezywaj sie :P Odradzam Hotpoint, wedlug mnie nie dopiera. Wlasnie sie z nia mecze. A na moje plamy Dylon nie dziala, niestety. Moze sa za stare :( Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moje plamy zadziałał i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu bo doprał mi się Hani sweterek :D niestety pleśni nie usunął z Oli płaszczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo...dziękuje za namiary na car boot ,na pewno sie odezwę jak będziemy jechać :) a powiedz mi jeszcze o której godz.najlepiej tam już być?i czy tylko w niedziele?moze tez w jakis inny dzien? co do pralek to sie nie wypowiadam bo nie mam zielonego pojęcia ,teraz na tym mieszkaniu mam taki antyk,ale najważniejsze ze pierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo ale sie obzeram-najpierw tost z pasztetem, brie, majonezem i rzerzucha (tak sie to pisalo???), potem kotleciki z soi i marchewki a teraz platki czekoladowe.mialo byc zdrowo ale mnie ponioslo :P musze sie pochwalic ze moj syn dzis pierwszy raz dal cynk ze chce kupe na nocnik!!!teraz jeszcze siku i luzik.ale to juz wyzszy level :O i co borowka jaka kurteczke w koncu kupilas? ja dzis przypadkowo weszlam do charity shopu i kupilam przemega kurte na zime dla L. z gapa.sliczna, ciepla, nieprzemakalna i antysztormowa (!)...za £ 3 :D mmmm chyba bedzie dzis ciasto czeoladowe! a m. ostatnio dopracowal je do perfekcji wiec nie moge sie doczekac :D wiem, okropna jestem, ciagle tylko o zarciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, no to ja w temacie :) Mnie tez ponioslo, postanowilam ugotowac troche jedzenia na zapas i miedzy innymi zrobilam kotlety mielone. Sztuk 42. Maz sie zalamal :) Bo dodatkowo ryz z jablkami (dla niego, ja nie jem), zupke, fasolke, jajka w sosie majonezowym (tez dla niego) i inne takie tam. Chodzi zly i narzeka, ze nie ma trzech zoladkow. Jak go znam to da rade :) Po prostu nie je kanapek tylko 3 obiady dziennie i moze stad mam ta inklinacje do "rowno z brzegiem"? MAmaeli czeka az bedzie tu pusto a my, prosiacki, co i rusz cos piszemy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos tu pustawo... Osiadlyscie moje drogie na laurach, myslicie, ze do 100 str samo sie napisze? Maks nie chce spac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx przecie to piąten wieczór.. one ze swoimi pięknymi spędzają wieczory ja ci się pochwale, że moje dziecko śpi juz od... 20 chyba, bo trochę gadała do poduszki. Ed dzisiaj gra, więc nie będzie go do 3 w nocy jakoś a ja zmęczyłam ta cholerną kuchnie po obiedzie i padam na pape. Spać jednak nie idę, bo potem budzie się po 4 i spac nie mogę jakiś czas ;/ Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem twoich zapasów gotowania !!! mi by się nie chciało ! Ja zwykle robie na jeden dzień tylko, chyba, że spaghetti to na dwa (z warzywami itp) Majce zrobiłam 8 kubeczków na obiadki, a na lunch dośc często dostaje słoiczek, bo chodzi do childminderki wiec tak wygodniej. Tamta wkrótce jednak zacznie jej dawać od siebie jedzonko, bo Maja skończy 12 miesięcy. No a dzisiaj znalazłam 8 ząbek.. pare dni temu 7 a dziś już kolejny, oby tak dalej ! To co kto jeszcze pisze.. no dalej babki ! Skoro mi się udało posiedzieć i popisać, to wy na pewno musicie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×