Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

ale się rozpędziłyście :) miałam dziś strasznie dużo załatwiania,więc teraz padam na pysk Borówka na pytanie odp jutro rano bo zapomniałam jak on się zwie pochwalę się Wam tylko,że sprzedałam dziś 10 rzeczy na ebayu za 150f w sumie,i teraz mam pytanko :) przy jednej pozycji wyskoczył mi tekst PAYMENT TOTAL REQUESTED i nie za bardzo kumam o co chodzi bo wszystkie aukcje już zakonczone,nic więcej dokupić u mnie się nie da któraś wie co to dokładnie oznacza??? Onyx namów w końcu męża na ten carboot,a jeśli chodzi o fotelik to ja mam dla Hani concord ultimax i jestem z niego zadowolona A teraz lecę do wyra dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga UKj
ja tez juz ide spac... Frugo - ja zwykle wysylam zadanie potwierdzenia tego total amount jesli kupuje u kogos 2 rzeczy i wiecej w celu zredukowania kosztow wysylki... A w ogole napisz o tym materacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Aga czyli co to w zasadzie oznacza i co ja mam z tym teraz zrobić ??? dziewczyny kupiliśmy jeden z najtańszych materacy w Ikei i muszę Wam powiedzieć,że po drugiej nocy czuję się super,od pewnego czasu wstawałam połamana do tego stopnia,że małej z łóżeczka nie mogłam wyciągnąć,a teraz jak nowo narodzona.Nie wiem czy ten jest taki super czy tamten był już taki wysłużony Mamy Sultan Huglo i za 140x200 zapłaciliśmy 99f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo gratuluje sprzedanych rzeczy na ebay!i super zakupow na car boot,nam tez sie udaly:) i w tesco kupilismy robota:) a na car boot taki sam za 30 funtow-oni maja je jakies uszkodzone naprawiaja i sprzedaja???wiecie moze?niestety na express-zaparzacz do kawy nie starczylo,ale...do swiat moze jakis sobie fundniemy:)musze wogole na ceny popatrzec. ja nie kupuje w M&S wiec nie poradze. onyx ,,popularna,,jestes hihi u nas juz half term w;lasnie spiewaja listonosza pata;) kto na kawusi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx no niezle przezycia mialas w tym zlobku!!!ja w pl w przedszkolu mialam jedno-taka Ola po lezaczkach(bo to maluchy 2,5l-4l)miala tak,ze dalej spala, na spiocha ja ubieralam i po ubraniu do ubikacji szlismy na siusiu i mycie raczek,a ta Ola dalej spi na prosby zeby szla sama reagowala placzem i siedziala na krzesle i spala,wiec pani B.ja w piwnicy ciemnej ze stromymi schodami zamkla,ja ani chwili sie nie zastanawialam od razu poszlam do dyrekcji to zglosic!pani poszla na wczesniejsza emeryture!ta sama pani tez potrzasala dziecmi takie male ci nie powie jeszcze a taki 2-3-4latek juz tak,ale ona nie zdawala chyba sobie z tego sprawy,przeciez rodzice pytaja jak ci dzien minal w przedszkolu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduje przy kawce ,no niestety nie z ekspresu ,ale tez dobra bo zrobiona przez męża to jest straszne co wypisujecie co sie dzieje w przedszkolach :( i weź tu oddaj dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam napiszę jaki cyrki miałam z Olą w prywatnym przedszkolu w pl,ale to jak wrócę ze szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedszkole sie wydaje fajne,dzieci sie usamodzielniaja,ale to co tam widzialam nieraz!nie wszyscy sie nadaja,sa wyksztalceni w tym kierunku,ale nie nadaja sie do takiej pracy i juz!dlatego jetsem za sprawdzona opiekunka!a do przedszkola to juz do starszakow zeby dziecko moglo powiedziec co i jak,bo taki ,,maluch,, nie pamieta,szybko zapomina i nie powie rodzicowi co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja juz po kawce i duzym,spokojnie zjedzonym sniadaniu bo jestesmy.....na wagarach :P Nie zaprowadzilam go dzisiaj do przedszkola, rano sie bilam z myslami ale jutro i pojutrze mam tylko 3 godziny zajecia a dzis musialby byc ok.7 godzin a po wczorajszym pobycie tam jakos mu sie glos pogorszyl i w nocy tez go meczylo. Wiec pojdziemy jutro a ja sobie dzis szkole odpuszcze. Frugo-to wyglada tak, ze ktos chce abys wyslala mu invoice-ile w calosci ma zaplacic. Sluchaj, wiesz, ja tak raz mialam ale ta osoba co wygrala aukcje mieszkala we Wloszech a wczesniej do mnie nie napisala czy wysylam za granice. Po prostu zabidowala, wygrala a pozniej dostalam total amount request od niej i tez bylam zdziwiona czemu od razu nie zaplacila dopoki nie zobaczylam jej adresu :D Sprawdz adres tej osoby, moze to jest jakis trop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, tak jak Aga pisze. sprawdź , Frugo czy nie masz kupującego spoza granic Uk.No nieżle frugo zarabiasz:D. Nikt nie kupil ślicznej kurteczki Oli. Ona tak mi sie podoba ze kupilam jej ne te zime taką samą. Nie to nie, oddam ja do charity:p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka-wystaw ja ponownie na 3 dni :) Kto wie moze sie sprzeda akurat w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Juz wiem, gdzie jestescie, jak was tu nie ma :D Oj, ebajarki, ebajarki... :D Maks spal dzis do 7.30 - hurrraaaa!!! Zycie jest piekne!!! :) Anecia, no popularna jestem. Bylabym bardziej, jesli ktos by mnie filmowal i na you tube puszczal, szczegolnie w momentach szalu, zalamki albo glupawki, heh. Mamoeli, wiesz, ze cie kochamy, tylko ty masz konskie zdrowie, a nam sie chce spaaaac wieczorkiem... Lolli, i jak tam chlopco-dziewczynka? Czy osiem lat to nie za wczesnie na zmiane plci...? :o Moj maz wczoraj sie uwstecznil. Spacerowali po parku z Maksiem a ja zostalam w aucie, bo chlopaki maja zimowe kurtki a ja nie. Maz wraca i mowi: "On ptaszek gonil". "Kogo gonil ptaszek"??? - pytam. "Nie, Maks gonil ptaszek". Hmmmm... "ptaszka?" "Nie, ptaszek, ich bylo duzo. Byli zmarznieci a on ich gonil" i tak w kolko. Porazka pedagogiczna :P Kiedys wam pisalam, ze maz mowil: "Ptaszki nie sa tacy glupi. Oni widza, ze ide do pracy i mam dla nich chleb, to leca i tak spiewaja: kra, kra" :D Skomplikowany ten polski, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... a propos m&s to maja tam troche zaporowe ceny na jedzenie ale wybor jest. Mezowi smakuja tam rolady z kremem i to jedyne co tam kupujemy. Ostatnio byla przecena nektaryn - 4 sztuki normalnie kosztuja 4 funty, byly przecenione o polowe. Drogo! sorki, z maksiem pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego swoje dziecko oddam tylko w rece zaufanrj osobie, albo.... teściowej, na co niedlugo sie zanosi. Anecia ta kurteczka jest na wiek mw 9-12 mcy ale ona nie jest ciepla , przynajmniej dla polskich dzieci, juz teraz zakladalam olce sweterek pod nią , ale jest sliczna, raczej sliczny, bo to plaszczyk moge ci podac linka jak chcesz, ale zdjecie tam to mam z lekka kiepskie, wszystkie aparaty w polandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx...wlasnie, a propos jezyka. Jak wy rozmawiacie z Maksem w domu? Kazde w swoim jezyku plus angielskiego nauczy sie poza domem? w ogole dzieki za linki :) Kabaret swietny :D A ta piosenke "Lodocka" to znam,ale tylko w tej wersji ktora podalas. natomiast co do moldawskiego zespolu to nie znam-jakos najbardziej kojarze rosyjskie ( ze wzgledu na studenckie zainteresowania) i od pewnego czasu ukrainskie (moj moze sluchac tego godzinami :D A co do M&S to bylo niedawno pytanie na innym topiku (moze to ta sama osoba nawet). Ja moge tam polecic: miod, grzane wino, bezy, twisty serowe,ryz(akurat stamtad mi smakuje najbardziej), ciastka rurki(takie jak do przyzdabiania pucharkow z lodami),kawa, krem czekoladowy, kakao, sardynki w oliwie z oliwek. Raz na jakis czas robie tam zakupy,ale z takich wlasnie "spizarkowych" produktow, swieza zywnosc kupuje u rzeznika, w piekarni, tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250514051110&ssPageName=STRK:MEUSX:IT jak ci sie podoba to wyslę ci ja w prezencie :) dziewczyny co ja moge zrobić , niecale 2 tyg do wyjazdu, a pojutrze konczy sie aukcja ciuszka dla zuzi, ktory musze miec koniecznie, a dzis mi mąż pisze ze poczta strajkuje. ryzykować dojdzie/nie dojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny ja nie wiem o co chodzi z tym ebayem :O najpierw myślałam,że gość chce coś sobie dokupić,ale aukcje się pokończyły,a on nic nie kupił,a towar jest do odbioru osobistego nie kumam o co mu chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie to zrobiłam :) napisałam do niego,że mu gratuluje wygrania aukcji i zapraszam po odbiór :) no i że może zapłacić przy odbiorze lub przez pay pall zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo, rzeczywiscie dziwne. Anecia - mowimy po polsku, bo maz zapomina po ukrainsku. Tak twierdzi a ja mam do niego zal. Pracujemy nad tym zeby sie przelamal :) Mamoeli, masz maila, wisi od wczoraj. Nie szukalam jeszcze ale poszukam. Borowka, z ta przesylka to mozesz albo podac adres w Polsce, albo jak przekierowujesz poczte to na znajomych i oni ci podesla, albo zaryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz opowiem wam o przedszkolu oddałam olę do prywatnego przedszkola jak miała 2,5 roku,na początku chodziła chętnie i była bardzo zadowolona,ale pewnego dnia odebrałam ją,przywiozłam do domu i przy przebieraniu ja patrzę a ona ma pół rączki zapuchnięte i dosłownie fioletowo- bordowe,zaczęłam ją wypytywać co się stało,a ona mi opowiada,że ją ugryzł Karol,szlag mnie trafił,ale ciągnę ja dalej za język,w końcu wyszło na jaw,że on ją gryzł,ona płakała i krzyczała,próbując mu się wyrwać,a Pani dupy za przeproszeniem nawet nie ruszyła tylko siedząc kazała mu się uspokoić :O Następnego dnia rano zgłosiłam sprawę dyrektorce,poszłyśmy razem do nauczycielki,a ta z tekstem do mnie,że przesadzam,że to są dzieci i że ona nawet nie zauważyła kiedy to się stało,rozwścieczyła mnie tym bardzo,powiedziałam wtedy co myślę bo niby jak można nie zauważyć wrzeszczącego z bólu dziecka.Ola chodziła jeszcze 2 tygodnie do tego przedszkola w tym czasie było mi jeszcze przedstawiane kilka wersji tego zdarzenia między innymi taka,że Ola nie płakała bo natychmiast po ugryzieniu sama ugryzła kolegę :O niestety chodziła już niechętnie po tym zdarzeniu bo zwyczajnie bała się tego chłopca,a panie gdy to zauważyły zbliżały do siebie dzieci na siłę :O w tym samym czasie u mnie w firmie zaczęło się nieciekawie układać więc się zwolniłam i zabrałam Olę z przedszkola. Do dziś ma kilka małych blizn po zębach na ręce po tamtym zdarzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha onyx poplakalam sie normalnie ze smiechu,ale masz ubaw z tym mezem ! borowka cudna ta kurteczka!sliczny ma kolor! skonczylam czytac ostatnia ksiazke😭super polecam H.Coben Jedyna szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo straszne to co piszesz o przedszkolu!Ale panie nieraz takie sa ja bylam na stazu i jeszcze jedna dziewczyna i my wiecej przy tych dzieciach robilysmy niz nauczycielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×