Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

wiecie co? chyba przegralam bitwe z przeziebieniem :(. jestem cala zafaflana, gardlo drapie i glowa boli :(. w dodatku brzuch mi boli jak na @. zyc nie umierac. co mozna brac przy karmieniu oprocz pacet. i ibupromu? cholerna myszka! nie moge sie przyzwyczaic ze pad nie dziala. oj cos czuje ze dzis nie moj dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoEli ja biore rutinoskorbin i czuje,ze cos mnie bierze,ale nie mam kataru mocnego,najgorzej rano jak cala noc nie biore rutin...to rano mam zatkany nos,ale jak wezme to sie odtyka,a biore po 2tabletki 3razy/dzien,wiec polecam spora dawke wit.C. a na drapanie w gardle mam aerozol tantum verde.mojemu mezowi pomaga LEMSIP MAX LEMON w saszetkach do picia,ale jego chyba nie wolno karmiacym:(taki nasz los;) to jak wolne to moze doczekam sie tych zdjec:)maz dzisiaj gra w tenisa o 16 wiec po poludniu ostrzegam,ze zagladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak to wiadomo plukac szalwia gardelko,mnie raz tak wkurzalo to drapanie,ze wzielam do ssania cos ...sudafet zdaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia ja jej nawet smoka dac nie moge w nocy bo lament na całego. I tak samo z butlą, musialaby sie obudzic na do dobre, polazić po mieszkaniu i dopiero wtedy by wypila.I co poyem? dalej by zwiedzala az wreszcie trzeba byloby ja wziąśc na ręce. Dlatego odpada Ale nam sie pochorowałyście.Zdrowka! na gardzioło tez podobno woda z solą dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka moj adas po odstawieniu piersi jadl 2tyg 1raz w nocy butle,a pozniej juz przesypial noc,kolezanki syn po 3dniach po przestawieniu na butle zaczal przesypiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nic mi sie nie chce... pewnie znowu przesiedze w PJ, pod kocykiem do poludnia a potem bede sie katowac, ze nic nie zrobione w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co anecia, ja nigdy nie przestawialam Eli na butle i sama zaczela przesypiac noc po ok roku. nie bylo mowy o mleku z butli. ja mysle borowka, ze jak w koncu przelamiecie sie i nie dacie sie jej terroryzowac wieczorem i w nocy, problem zostanie zazegnany. ona po prostu wie ze mama lub tata zatancza jak im Ola zagra :D, takie male a takie cwane. Ela tez taka byla. teraz terroryzuje nas paplaniem, jak nie dostanie tego co chce, chodzi tak dlugo i jest tak namolna, ze tylko wyc do ksiezyca lub zakneblowac. niby inny rodzaj terroru, ale nie wiem co gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mamo eli naprawde masz rację!teraz wszystkie elementy ukladanki wchodza na swoje miejsce. Zabieramy sie za Olkę, ale to juz w Pl. biedne maleństwo terrorysta, tyle zmian :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) kurcze a ja dla odmiany się dziś wyspałam :) mloda tak dawała w skórę po południu,że dostała w końcu Viburcol N,po kąpieli dałam jej 150 ml mleka z butli i padła w tempie błyskawicznym,około 24 coś tam jęczała,ale że nie było płaczu to nie poszłam,obudziła się o 5;30 dostała cyca i pospała po nim do 9;10 ...... a ja razem z nią oczywiście :) Borówka jak tak piszesz o tej swojej Oli to mi sie przypomniało jak nam nasza Olka raz zrobiła taki numer :O nie dalo jej się uśpić do 1;30,raczkowała,bawiła się,my ją nosiliśmy,woziłam w wózku w końcu zostawiłam niech robi co chce,przysypialiśmy z mężem w fotelach,a ta padła o 1;30 na podłodze w zabawkach. Mamo Eli moja Ola też gada :O ciągle gada,wszędzie o każdej porze dnia i nocy i w każdej sytuacji :O nawet przez sen gada :O idę sobie kawkę zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mamoEli moze i tak byc w sumie jakby i po butli po tych 2tyg.zaczela przesypiac noc to juz cos.te cycate to tak sie przyzwyczaja,ze sobie cos ssa,ze nawet kiedy nie sa glodne to oby cos possac sobie i budza nas w nocy wiec trzeba sie za nie brac:) frugo ale ci fajnie ze z butelki pije,moja za chiny nie chce jak juz widzi butle to sie przegina na bok i szuka szybko cyca,oby jej tej butli nie wciskac!z kubka tez nie pije nawet soczkow! a ja po dawce witamin wzielam sie za ciasto!heh takie moje odchudzanie!mamoEli zapodaj przepis na chlebek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia długo ją uczyłam tej butli :O ale i tak jest problem bo w nocy nie wypije z butelki 2 razy :( jedna butla jest ok,ale przy drugiej jest już histeria,płacze,pręży się itd a jak podam pierś to od razu łapie i jest spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka, nie zaczynaj od razu jej wprowadzac takich zmian. daj jej czas na aklimatyzacje, bo inaczej to dopiero mozesz miec problem. daj jej z miesiac, dziecko powinno czuc sie juz bezpiecznie i stabilnie w nowym otoczeniu. wtedy mozesz rozpoczac plan poskramiania wymuszacza :D Anecia przepis na chlebek: 5 dkg drozdzy 1 kg maki 1 szk platkow owsianych 1 lyzka cukru 3 szk wody 4 lyzki oleju 2 plaskie lyzki soli opcjonalnie 100g slonecznika/lyzeczka kminku/suszone sliwki/ sezam/itp wymieszac wszystkie skladniki (dlugo wyrabiac).poczekac az wyrosnie, przerobic. wlozyc do natluszczonych blach, poczekac az podrosnie. wlozyc do nagrzanego do 195 stopni piekarnika (185- termoowiew). wyciagnac, przemalowac woda po wierzchu, wstawic na kolejne 5 minut. wyciagnac, wylozyc z blach na bok, zostawic do ostygniecia pod sciereczka. Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mamoEli!🌼 wypij moze miete,rumianek Amelie probuje uspac w lezaczku i...chyba ja predzej zasne:p skarpetki fruwaja po salonie smoczej juz tez gdzies tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry , a ja muszę sie pochwalić ze Zuzia dzisiaj pierwszy raz przespała cała noc poszła spać o 20:30 ,a wstała o 6:30 oczywiście dostała butle i spałyśmy do 9:30 ,a i odstawiłam ja od cyca miesiąc temu trochę to trwało :) zobaczymy czy tak dzisiaj będzie miejmy nadzieje ,ze tak już zostanie:) mamo eli...możesz sobie przepłukać gardło wodą utleniana rozcieńczona z wodą jest to ohydne,ale działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli a jak długo ten chlebek sie musi piec ??? bo nie napisałaś,pewnie koło godzinki,bo mój tyle siedzi jak czasem piekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka odpisalam:) jak wlanczam poczte to mi sie wyswietla,ze jak czegos tam nie zrobie to nie bede mogla wysylac wiadomosci o takie cos Zmiana portu serwera poczty wychodzącej (SMTP) (tylko dla użytkowników programów pocztowych np. Outlook, Thunderbird) Od 1 grudnia 2009 Telekomunikacja Polska wprowadza przeniesienie ruchu poczty wychodzącej poprzez serwer SMTP z portu 25 na port 587. Użytkownicy korzystający z usług dostępu do Internetu firmy TP S.A., którzy nie zmienią ustawień w swoich programach pocztowych, nie będą mogli wysyłać listów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi proszę jak angole mówią na półśpiochy dla maluchów,wiecie chodzi mi o takie śpiochy tylko bez szelek tylko na gumce w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewoje! sorki za wczorajsza nieobecnosc ale router zwariowal i nie mialam neta. onyx, dzieki plecy jakby lepiej (dreczylam m. zeby zrobil masaz i pomoglo) frugo, nie wiem jak to sie nazywa ale przypuszczam ze jak powiesz soft trousers with feet to beda wiedzieli o co chodzi :) L. spi w lozeczku a N. oglada bajki u nas w sypialni, wychodzac prosze 'tylko po cichutku bo twoj brat spi za sciana', 'okay', schodze na dol i slysze 'mamoooooo!!!!!!!!!!!!!' 😡 byle do wtorku... u nas tez odwieczne jazdy z nocnym budzeniem.idzie spac ok 19 (to jak nie pozwoli sie usic popoludniu i juz pada na ryjek, w przeciwnym wypadku idzie po 20), butla ok 23 (krowie), potem ok 2 i 5.czasem je tylko 2 razy.ale regula stalo sie przenoszenie go w nocy do nas.tak bylo wczesniej, potem ladnie spal u siebie i od 3 tygodni znowu jeczy az go wezmiemy.wtedy oczywiscie zasypia w ulamku sekundy, zebysmy nie mieli watpliwosci ze to dobrze ze go wzielismy :) przez cale lato w dzien drzemal w wozku i balam sie ze bedzie hardkor jak nagle bede go probowac usypiac w lozeczku ale nie bylo tak zle.grunt to polozyc go w optymalnym momencie (nie moze byc zbyt lub za malo zmeczony bo wtedy ryk) wczoraj biedny poszedl spac o 18 (zmiana czasu) i wstal o....7.30 jupiiiiiiiiiiiii (oczywiscie w nocy zarl :O ) robi tez coraz lepsze postepy z nocnikiem, kojarzy ze to sluzy do siurania lub kupkania, dzis rano np zmienilam mu pieluche i puscilam samopas, podszedl do nocnika, usiadl obok i siurnal (jak jest sucha pielucha to slychac :D ), jak go sadzam to od razu steka i czasem cos wysteka (to zasluga calej rodziny-lesiu na nocnik a wszyscy siedza i stekaja az im oczy na wierzch wychodza :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×