Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Wlasnie ci chcialam napisac, ze to terapia cisza :D Maksowi temperatura sie utrzymuje, slaby byl dzis, a ja jak zwykle mam poczucie winy :( Mamoeli, jakie hormony, te hormony maja dwie nogi i duuuuzo testosteronu, hehe :) Nie zaczynajcie tematu bo was zagadam :) Dobrze, ze Lolli tak szeroko nam zakreslila temat topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co? Napisalam mega mail do mojego polskiego buildersa, w ktorym poza okresleniem konsekwencji z przesuniecia oddania instalacji do uzytku o 5 miesiecy (sic!) bylo mnostwo moich prywatnych opinii na temat jego przodkow ze szczegolnym uwzglednieniem prowadzenia sie plci pieknej w jego rodzinie i nie zdazylam wyslac, kiedy skonaktowala sie ze mna ciocia (dzwonilam do niej pol godziny wczesniej i mowila, ze facet unika kontaktu, co bylo niewatpliwa inspiracja napisania maila, o ktorym powyzej). Cala tworczosc sie zmarnowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! lollibelly mama Eli ma racje powinnas gdzies to wszystko zapisywac! dziewczyny wys ie nie depresujcie;) jakby bylo wszystko ladnie pieknie to by za nudno bylo.macie wszpaniale dziecieczki i dla nich trzeba sie usmiechac:D no to kawusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollibellyy
nieee no znowu czystki etniczne! pije herbatke a lesiu siedzi obok i zajada bulke z powidlami robiac dziwne miny:) nowe slowo: komputer-konkuku :D a kot to koty, niezaleznie od ilosci :) frugo snilas mi sie!bylas jeszcze w ciazy z Hania i przyjechalismy do Was strzelac naklejkami w drewniana kukielke (no comments), kto pierwszy cala zalepi, ten moze pomalowac usta na czarno... psychiatra nie ma dzis u nas dyzuru niestety :D ok, ide bo moj sliwkowy boy juz skonczyl aaaa agnieszka75, bylam w charity poszukac tego kombinezonu i byl, regatta, ale maly, 9-12m :( kurcze chyba bede dzis na pomaranczowo pisac bo juz 6 razy sie dowiedzialm ze moje haslo jest bledne chociaz nie jest 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.... muszę sie pakować do Polski,ale nie mam pojęcia co zabrać :( wczoraj kupiłam Zuzi ciepłe porty na szelkach i kurteczkę w H&M naprawdę świetne są, dwa kolory różowy i fioletowy tylko jeszcze muszę czapkę kupić może wiecie w jakim sklepie jest cos ciekawego?wczoraj widziałam w GAPie fajne,ale dla starszych dzieci:( już tego posta pisze 2 godz.Zuzia cały czas chce na rączki od tygodnia sobie ubzdurała ,że wszystko mama musi robic tzn.mleka m nie moze jej dać bo nie pije,uspic to tylko mama powiedzcie mi czy to tylko tak chwilowo? bo juz jestem wykonczona chodze dwa dni w tyg.do szkoły wracam ok.21 i mam zawsze nadzieje ze jak juz wróce to zuzia bedzie spała ,no alo to tylko złudzenie ostatnia mój m leżał z nia 2h i nie zasneła juz nie wiem co mam robic .ciesze sie ze lecimy do Polski moze jej cos sie odmieni jak bedzie wiecej ludzi bo tak to tylko mama mama a jeszcze jedno dostałyscie zaproszenie na szczepienie na świska grype ?my wczoraj dostalismy tzn.mój m i ja o dziecku nic nie pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) u mnie dalej goście,wyjeżdżają 20 (chociaz urodziny spędzę z m w spokoju ) Lolli :D ciekawy ten Twój sen :D jak będziesz mieć doła to zapraszam,poszczelamy naklejkami :D Krakersik moja mała tez tak miała,przeszło jej po jakiś 3-4 tygodniach,a od wczoraj jakas taka marudna sie zrobiła,oby nie była chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo :) jenyyy jak mnie brzuch naparza, przydaloby sie po jakas tabletke wyskoczyc ale maly niby usypia w lozeczku ('leeeeeeeeeeeee') ale jeczy, chyba bedzie przesiadka do wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawialam sie ostatnio nad motywem okrucienstwa w bajkach i kolysankach.niektore teksty mnie rozwalaja, np.: 'aaa kotki dwa'-'...wszystkie dzieci, nawet zle, pograzone sa we snie..' o krolu, paziu i krolewnie-'...lecz smutny los, okrutna smierc, w udziale im przypadla...' i tak dalej w ten desen.co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Lolli nie dalej jak wczoraj myslalam o tym samym :). jest taka rymowanka: cie cie cie sroczka mala,/dzieciom kaszke gotowala/temu dala, temu dala, temu dala/ a temu ŁEPEK URWAŁA i sama frrrr poleciala. hmmm.... nigdy sie nad tym nie zastanawialam bedac dzieckiem, ale wczoraj żachnęłam sie wypowiadajac te slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli!to Ty znasz jakas barbarzynska wersje! w tej kt ja znam jest '...temu dala, temu dala, a temu nie dala i odleciala.' zadnych urwanych lebkow :D :D :D aaa a na plycie Natalii Kukulskiej jako dziecko jest tekst ktory mnie strasznie drazni.w przerwie miedzy zwrotkami jej ojciec mowi:'Natalko podaj popielniczke.' i moze jeszcze kielicha i lufke do cracku???pamietam ze jako dziecko dziadek mnie poprosil zebym mu przyniosla papierosy z pokoju i babcia go tak ogromnie zjechala ze nie wolno sie dzieckiem wyslugiwac do takich rzeczy, ze przez niego bede palic itp.moze mam uraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha!!!! lufke do cracku! osmarkalam sie Lolli :D:D:D a ta wersje znam od mojej babci :) urocza staruszka z niej byla :) dokladnie na miare tej rymowanki :). sa tez basnie braci Grimm ;)... oraz czerwony kapturek (ten kawalek z rozpruwaniem brzucha wilkowi ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nooo bracia Grimm to tez niezly terror.pamietam ze jak bylam mala to dostalam ilustrowana ksiazke z ich basniami.czytalam z wypiekami na twarzy o pocwiartowanych zwlokach rycerzy etc.moze od tego zaczelo sie moje umilowanie do horrorow :D anecia juz sie zastanawialam gdzie sie zgubilas :) robie zapiekanke z kurczakiem, makaronem, kalafiorem i brokulem w sosie serowym :) ktos ma smaka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem jak juz nie jedzie :P Maks dzis nie mial goraczki ale oslabiony i bez apetytu. Lolli, poopowiadaj jeszcze cos... :) Prosze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, musze przyznac ze rezonu Ci nie brakuje :) A ja jak nie zatrcie to znow postrzal czy jak to nazwac. Ledwo szyja ruszam. Starosc nie radosc.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, studia mi sie przypomnialy, mielismy wyklady o bajkach i o motywach horroru w nich. W ogole fajne byly... Krew lejaca sie na kazdym kroku, macochy itp - samo zycie :D Mamoeli, ja tez znam werscje z ukreceniem lebka, ale poznalam ja dopiero niedawno. Nie mam na co zwalic mojego zainteresowania horrorami :) A co powiecie o tekscie piosenek dla dzieci? "Byl sobie krol... Krol kochal ja, a ona go, paz kochal ich oboje... kochali sie we troje..." Hehe, tylk ja mam kudlate mysli? Rodzice mi ocenzurowali piosenke, dopiero jak chcialam Maksiowi spiewac to zerknelam na net i dowiedzialam siei o tej zwrotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx, dalsza czesc jest jeszcze lepsza: (...) okrutna smierc w udziale im przypadla: krola zjadl pies, pazia zjadl kot, krolewne myszka zjadla. :D Akurat jestem na biezaco bo Franek ma to na plycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo to: My jestesmy krasnoludki, hopsasa,hopsasa (...) Jemy mrowki, zabie lapki, oj tak tak, oj tak tak i jeszcze: pajaczku dlugonogi,co ty jadasz moj drogi? Z muchy pieczen i szynke i komarza sloninke Az slinka cieknie, nieprawdaz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zatrzymaj, ksiaze, koniczka Krew cieknie z trzewiczka"... No, akurat ten motyw bym zostawila, niech od dziecka wiadomo, ze niektore baby zeby chlopa zlapac (i to w dodatku odbic siostrze, a na domiar wszystkiego dobrze ustawionego) obetna se nie tylko palce u nog, zeby bucik ubrac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze nie ma Mamyeli, bo mnie intryguje ten "obiad w lesie". Zajaczek? Comber sarni? Muchomorki jakies czy co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×