Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

w czerwonym kapturze komentowalas i to amelcia mniejsza z tym onyx naprawde nic sie nie stalo nie przepraszaj!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam temat Spotykają się dwaj koledzy: - Cześć stary. Co słychać? - A, w sobotę na ślubie byłem. - I jak było? - No fajnie. O taką obrączkę mi dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia :D A to? : Po każdym locie, piloci linii lotniczych są zobowiązani do wypełnienia kwestionariusza na temat problemów technicznych, napotkanych podczas lotu. Formularz jest następnie przekazywany mechanikom w celu dokonania odpowiednich korekt. Odpowiedzi mechaników są wpisywane w dolnej części kwestionariusza, by umożliwić pilotom zapoznanie się z nimi przed następnym lotem. Nikt nigdy nie twierdził, że załogi naziemne i mechanicy są pozbawieni poczucia humoru. Poniżej zamieszczono kilka autentycznych przykładów podanych przez pilotów linii QUANTAS oraz odpowiedzi udzielone przez mechaników. Przy okazji warto zauważyć, że QUANTAS jest jedyną z wielkich linii lotniczych, która nigdy nie miała poważnego wypadku... P = problem zgłoszony przez pilota O = Odpowiedź mechaników P: Lewa wewnętrzna opona podwozia głównego niemal wymaga wymiany. O: Niemal wymieniono lewą wewnętrzną oponę podwozia głównego. P: Przebieg lotu próbnego OK. Jedynie układ automatycznego lądowania przyziemia bardzo twardo. O: W tej maszynie nie zainstalowano układu automatycznego lądowania. P: Coś się obluzowało w kokpicie. O: Coś umocowano w kokpicie. P: Martwe owady na wiatrochronie. O: Zamówiono żywe. P: Autopilot w trybie "utrzymaj wysokość" obniża lot 200 stóp/minutę. O: Problem nie do odtworzenia na ziemi. P: Ślady przecieków na prawym podwoziu głównym. O: Ślady zatarto. P: Poziom DME niewiarygodnie wysoki. O: Obniżono poziom DME do bardziej wiarygodnego poziomu. P: Zaciski blokujące powodują unieruchomienie dźwigni przepustnic. O: Właśnie po to są. P: Układ IFF nie działa. O: Układ IFF zawsze nie działa, kiedy jest wyłączony. P: Przypuszczalnie szyba wiatrochronu jest pęknięta. O: Przypuszczalnie jest to prawda. P: Brak silnika nr 3. O: Silnik znaleziono na prawym skrzydle po krótkich poszukiwaniach. P: Samolot śmiesznie reaguje na stery. O: Samolot upomniano by przestał, latał prosto i zachowywał się poważnie. P: Radar mruczy. O: Przeprogramowano radar by mówił. P: Mysz w kokpicie. O: Zainstalowano kota. P: Po wyłączeniu silnika słychać jęczący odgłos. O: Usunięto pilota z samolotu. P: Zegar pilota nie działa. O: Nakręcono zegar. P: Igła ADF nr 2 szaleje. O: Złapano i uspokojono igłę ADF nr 2. P: Samolot się wznosi jak zmęczony. O: Samolot wypoczął przez noc. Testy naziemne OK. P:3 karaluchy w kuchni. O:1 karaluch zabity, 1 ranny, 1 uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde placze !!! a to Lecą ludzie samolotem. Nagle z głośnika głos pilota. - Proszę państwa, proszę się nie denerwować, mamy małą awarię. Proszę przejść na lewą stronę samolotu i spojrzeć przez okienka. Ludzie przechodzą na lewą stronę, samolot się przechyla, a pilot: - Jak państwo słusznie zauważyli, lewy silnik płonie. Mała panika na pokładzie ale od czego drugi silnik... Za chwilę jednak znów głos... - Proszę państwa, a teraz spokojnie, powoli proszę przejść na drugą stronę samolotu i spojrzeć przez okienka... Ludzie już bardziej podenerwowani przebiegają na drugą stronę; - Jak widać proszę państwa, drugi silnik również płonie... Panika zaczyna wybuchać na pokładzie... - A teraz proszę spojrzeć w dół. Wszyscy przylepili się do okienek. - Jak widać, pod nami rozpościera się duże, piękne jezioro, a pośrodku widać mały żółty pontonik. Z małego żółtego pontonika mówiła dla państwa załoga samolotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Przychodzi Jasiu do mamy i mówi: - mamo, mamo, babcia ma małże - jaka małże? - pyta mama - chodź zobaczysz - odpowiada Jasiu. Wchodzą do sypialni. Jasiu podnosi nocną koszule babci i mówi: - zobacz mamo, małża. Na to mama: - to nie małża. Jasio: - a smakuje jak małża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeheheh dobre ja pamietam tylko jeden, jak juz kiedys pisalam to sorki mowi rudy do lysego: -cooo?Bozia wloskow nie dala? -dawala ale rude to nie bralem jak ktos jest rudy, tudziez lysy (ja) to sie prosze nie obrazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza: - Panie doktorze, bardzo swędzi mnie między palcami u nóg. - Między którymi? - Między dużymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mialam szalony poranek, w szkole sie okazalo ze nadia zapomniala swojej ksiazki z kawalami o sloniach (baaardzo potrzebna ;) ) i musialam wracac.potem bylismy w parku, pogapic sie na ptaszki i takie tam.lennox stal kolo klatki z kogutem, ten zapial a moje dziecko malo z butow nie wyskoczylo heheh (tzn wyskoczyloby jakby umialo, narazie w skoku robi wsyztsko oprocz oderwania sie od ziemi :D ) potem zaciagnal mnie na plac zabaw, i poczul;am sie jak ostatni cham gdy musialam go sciagnac ze zjezdzalni bo byla mokra.aaaale ryczal :O i uswiadomilam sobie pewna rzecz-on sie malo wywraca, to znaczy w porownaniu z nadia (ktora zreszta do teraz potrafi stac w miejscu i wyrabac sie z takim lomotem jakby z sufitu spadla.ehhhhhh) onyx przypomnialo mi sie jak opowiadalas jak Maksio Cie wkrecal ze kotek robi hau hau.ewidentnie lenny przechodzi teraz przez ten okres.dzis twierdzil ze kogut robi muuuuuuuuu, smial sie i patrzyl czy zajazylam jaki jest dowcipny heheh a co do calowania to jakis czas temu calus od lesia to byl ogromy zaszczyt, dostawalo sie zadko i tylko wtedy kiedy on mial ochote.a teraz jest duuzo bardziej afektowny (to to slowo?) pierwsza rzecz rano to glosne cmokniecie prosto w usta, ciagle sie przytula i glaska mnie po wlosach :) sweeeeet :) no to wymyslajcie venue, zostawiam Wam organizacje bo mam baaardzo slabe zdolnosci organizacyjne (kurcze musialabym kamere w domu zaistalowac i puszczac to w necie live to byscie zobaczyly jaka jetsem okropna heheh) ja mysle ze z dzieckami, co?bardzo bym chciala poznac Wasze szkraby, moze jakas synowa sobie zaklepie :P jak sa jeszcze jakies wolne heheheh. no dobra, ide umyc okna (tak, tak) z jakiegos powodu mam dzisiaj strasznie duzo energii (ajak szybko pisze na klawiaturze!), wiec musze to wykorzystac poki rzep spiocha. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli jakbys miala kamere to mezowie by nas juz z kompa nie sciagli:p kotlety z jajek to kilka jajek ugotowanych(ja mam4)ze 2 surowe ser wiorkowany,przyprawy,bulka tarta,albo taka maczana w mleku...cos jeszcze??? wy pewnie tez juz sie za oniad wzielyscie wiec na necie polukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz anecia tak to jest.dalas babom linka i teraz zamiast pisac to sluchaja :D babyyy!to dla dzieci mialo byc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie slucham bo Maks juz padl, ale moze jutro... :) Lolli, (prawie) podwojnie mnie obrazilas bo jestem lysa (prawie) i ruda (prawie, nie bylo mojego odcienia farby i kupilam najblizszy podobny. Blad.) :P Wplynely mi na konto jakies pieniadze a ja w ogole nie wiem, za co to moze byc i skad i dlaczego, ale jakby sie okazalo ze to nie pomylka, to... Hmmm... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx ja tez kiedys bylam plomiennowlosa :) i mi tez w zeszlym tygodniu wplynela kasa nie wiem skad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowisz, Lolli, ze odgapiam...? I ze sw. Mikolaj istnieje? I ze "prawie" robi roznice? Kiedys mialam wlosy do tylka, a traz mam do d**y... :( I nie czytam zadnych linkow, tylko jak napiszecie, ze smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pułapki językowe Niektóre znajomo brzmiące słowa mają w języku czeskim zupełnie inne znaczenie. Oto przykłady: szukać – wulgarne określenie stosunku seksualnego neprítomný – nieobecny napad – pomysł divák – widz dluhopis – obligacja chytrý – bystry, inteligentny jahoda – truskawka láska – miłość líčidlo – szminka rázem – zaraz, natychmiast sklep – piwnica tájemnice – sekretarka trup – tułów ubikace – noclegownia záchod – ubikacja balvan – głaz odchody autobusov – odjazdy autobusów panna – dziewica čerstvy – świeży pokuta – mandat Danka – Dunka Kniha má dobrý odbyt. – Książka dobrze się sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuls1
hej:) ja tylko chciałam cos napisac do frugo:) kiedys jak ja miałam pluskwy i były one w matereracu na którym spałam z mężem było tak że mnie tak strasznie pogryzły że spuchła mi cała twarzi byłam w szpitalu a poza tym bylam cala pogryziona a mąż tylko w niektórych miejscach.Jak jeszcze nie wiedzielismy że mamy nieproszonych lokatorów w materau i mąż sie obudził w nocy to był w szoku,mówił ze one biegły w moją strone jakby przez rok nic nie jadły:P okazało sie że dzieje sie to dlatego gdyż używałam żelu pod prysznic miodowego i przez to że jest on slodki one tak strasznie mnie gryzly wiec zwróc uwage moze jaki płyn do kąpieli używa Ola bo mowilas ze ona jest najbardziej pogryziona a żeby sprawdzic gdzie one są można tylko jak jest ciemno bo wtedy wyłażą,wspólczuje ci strasznie bo to jest jakis koszmar pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie spie :P gram w scrabble z kuzynem i... i przed chwila przegralam 2 raz w zyciu :( ide spac bo sie wkurzylam :D a rano bede jeczec o 5.39 :O i glodna jestem ale nie mam na nic ochoty (oprocz ciasta :D ) murzynka ze smietana... anyway, ide spac bo pozno. tez mi podsumowanie wieczoru.pfff klade to na karb poznej pory i zmeczeni alicznymi activities during the day, ze tak powiem. zegnam Panie aaaa zapomnialam Wam powiedziec Jakiego lennox ma ZEBA!!! chyba 5 dolna-mega!!!musialo bolec jak sie wykluwal :O dobra ide aaaaaaaa a octomum...ostatnio ogladalam o niej program, mowi a tez o niej ze jest fanka i lookalike angeliny jolie. a jej brzuch...ja bym tak wygladala jakbym pochodzila jeszcze z tydzien dluzej :D teraz naprawde juz ide i nic mnie nie zatrzyma, oprocz tego ze... onyx, wygralas.nigdy nie mialam wlosow do pasa a zawsze o nich marzylam :D ale mam za to do dupy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle te potyczki jezykowe:) amelia przy tym radiu spi.zawsze jej wlaczam zeby gadulenie adasia zagluszalo troszke a ja bylam fanka Ani z Zielonego wzgorza i chcialam byc ruda i piegowata:D wczoraj bylismy w rynku na uroczystym zapaleniu choinki i innych swiecidelek.adas przywital Mikolaja.Dzisiaj sie obudzil i mowi ,,i nie przyniosl mi prezentu...,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tez bym chciala juz kolejnego zeba dla Oli, mialaby czym zuć a nie tylko gryźć. czy Ty Lolli dajesz Lesiowi np ćwiartkę jablka? w play group kobieta dawala polrocznemu dziecku, moja ma 8 przednich zabkow no i rok i 4 m-ce a ja dalej sie boje. przewrazliwiona czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowkaaaaaaaaaaaa!!! ja tez juz dawno adasiowi dawalam jablko,on byl ogolnie bardzo szybko gryzacym dzieckiem,jesli widzisz,ze OLa radzi sobie z gryzieniem to mozesz cieniutko pokroic,dzieci powinny gryzc jak najszybciej to na mowe jest dobre.Amelii daje jablko,ale starte na wior,banan zgnieciony widelcem,ziemniaki tez,juz papek nie je,swietnie sobie radzi samymi dzieslami z biszkoptami,wafelkami ryzowymi,a nie ma zabkow jeszcze.Mysle,ze mozesz jej podac jablko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chamstwo(czy hamstwo?) , co? nie pisala przez poł roku a jak juz napisala to nawet sie nie przywitala... hej dziewczyny!jak tam na wyspie?ja ciągle sie aklimatyzuję ...internet juz prawie mam. Cholerstwo drogie jest - chcemy dzielic sie z sasiadem, ktory i tak juz go dzieli miedzy dwoch innych sasiadow i wyjdzie na hopefully 20 zl na m-c...ale nasz komp cos nie chce go zalapać. teraz bedziemy probowac z laptopem trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie cwiartke czy cale jablko pokroj w plasterki dosyc cienki.9 mies dziecko powinno juz sobie radzic z kawalkiem banana,rozyczka kalafiora.Dajesz jej w raczke cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×