Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Dzien dobry:) Ja bez kafki,cos nie tak z moim zoladkiem od wczoraj... lolli sprytne te kocurki wychodza kiedyNiebezpieczenstwo spi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbsa :) onyx bylam u lekarza (nie z zatruciem, z krwawieniem), powiedzial ze przy implancie normalne jest krwawienie do 6 miesiecy (mam 9, jak mu zwrocilam uwage to tylko 'tak, taak...'), dostalam kwas jakis tam na zatrzymanie krwawienia i dzis mam morfologie a za kilka dni wymaz.a to zatrucie to chyba osobna sprawa?dzis juz sie czuje w miare normalnie (tzn fizycznie bo znow sie okazalo ze jakies charge z banku mi przyszly... :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w pon.wizyte u lekarza w sprawie implanta to juz 3cia wizyta w tej sprawie,GP,SISTER,A teraz doktor Hindus i to jest double apoitment,bede miala pobierana krew,implant mam na chacie juz:) nic mi nie mowila,ze przez tydz,po zalozeniu implanta mam sie zabezpieczac,lolli zdaje sie,ze ty cos wspominalas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak anecia, bodajze to byl tydzien.lepiej zapytaj.chyba chodzi o to zeby odpowiednia dawka hormonu zostala wydzielona do organizmu.a jaki masz imlant? kuzyn zaprowadzil Nadie do szkoly (pada, a nasz raincover sie potargal, zmokl na ogrodzie i zostal obsikany przez jakiegos kocura :O nowy, oryginalny kosztuje tyle co spacerowka :D oni sa jak rodzenstwo!non stop jakies potyczki.serio czuje sie jakbym miala 3 dzieci :) Lenny oglada In the night garden-ostatnio hicior :D a moje koty ida w piatek do sterylizacji!mialy isc wczoraj ale wylazly na dwor i nie moglam ich zlapac heheh pogoda-masakra.raincover-wiadomo...co tu dzis robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lolli ja mam IMPLANON musze wyjac ulotke i potlumaczyc sobie szczegolnie skutki uboczne,jestem dobrej mysli,jak tabletki bralam to dobrze sie po nich czulam i mam nadzieje,ze teraz bedzie ok.ja jeszcze po porodzie @ nie mialam,a pytala mnie czy mam regularne.Boje sie troche tego zakladania,ale coz lepsze to niz 4te w drodze:) lolli wy z mezem ,,nie uwazaliscie,,po tygodniu?sorki,ale ja tak strasznie sie boje,ze zajde w ciaze!nie chodzi nawet,ze kolejne dziecko tylko ciazy sie boje-poronienie,cukrzyca amelia miala tego torbiela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj adas tez oglada in the night garden,ale po polsku angielskie nam siadly maz musi przy antenie pokombinowac!teraz ogladaja z amelia telletubisie. heh niezla ta Nadia! Dzisiaj Adas dokuczal Danielowi i Daniel sie wkurzyl i krzyczy nienawidze cie!a adas sie wychyla i pyta juz mnie widzisz??? nie bylam w stanie zwrocic uwagi Danielowi,ze tak sie nie mowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o k...jaka igla!!!lolli jak ty dalas rade!!!juz wiem dlaczego cos mi podpowiadalo zeby w tam nie zagladac!!!czego dla facetow czegos takiego nie ma!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia, spoko :) nie bedziesz tego czula.naciecie w skorze jest malenski i tylko wsuwa sie ten implant.mi zostala blizna jak glowka od szpilki.bedzie dobrze :) 🌼 i tak, uwazalismy przez tydzien, chociaz bylo trudno bo zalozyli mi na 2 dni przed przyjazdem m. z holandii ;) futro itp :P akurat wczoraj o tym rozmawialismy ze nie wyobrazamy sobie miec lesia i malenkiego dzidziusia.nie to ze nam to grozi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta igla jest okropna i przez nia sie implant wstrzykuje:o pamietam lolli to futro,malowanie paznokci itp. moj maz ma stroj sw.Mikolaja:D w niedziele sie przebiera hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w niedziele jeszcze fryzjerka przyjedza scinam wlosy i balejaz robie,ostatnio to robilam w sierpniu wiec najwyzszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo zawsze jak widze takie malenstwo to mi sie chce jeszcze :D muczacy kogucik zasnal wiec mama teraz troche pobuszuje po ebayu (tak jakby robila cos innego przez ostatnie 2 godz :P ) nie chce zapeszac ale Nadia najprawdopodobniej jedzie do Polski 18 grudnia i wraca w styczniu :) najjjjssss :D musze jej jakies cieple ciuchy kupic.buty juz znalazlam.troche drogie ale przynajmniej bedzie jej cieplo w polskie mrozy :) takie http://cgi.ebay.co.uk/GIRLS-HI-TEC-THERMAL-WATERPROOF-WINTER-BOOTS-SIZE-UK-2_W0QQitemZ370299859769QQcmdZViewItemQQptZUK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL?hash=item5637977339 kurcze tez musze cos z kudlami zrobiz bo az zal patrzec :O kupilam farby, teraz jeszcze tylko ochota i czas :D no fryzjer :( nienawidze chodzic do fryzjera :( :( :O ja chce warkoczyki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Lennox ma mega biegunke, ale oprocz tego czuje sie dobrze.czyli chyba jakis wirus.tylko nadii nic nie bylo.za to ja mialam podwojna dawke heheh (a moze 68krotna???) dobrze ze tlko jedna noc uffff jak sie robilo ten ryz z marchewka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia wstala niedawno:) takie maluszki sa urocze,ale ja juz dziekuje! Buty fajne!Ja do fryzjera od pazdziernika ide,ostatnio fryzjerka zle sie czula(w ciazy 6mies)mam nadzieje,ze w niedziele juz przyjedzie i bede to miec za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) przed chwila przyjechala przesylka i gosciu tak walnal w letterbox ze odrobine mocniej i by chyba drzwi wywazyl :O i w dodatku nacisnal na klamke!!! tak sie zerwalam z fotela ze malo mi komp nie spadl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :) poczytuje Was, ale mam malo czasu wiec nie pisze. nadrobie w przyszlym tygodniu bo bede na urlopie :D urlop wypoczynkowy jak juz pisala AgaUK nalezy sie za caly rok ;). nic tez nie stoi na przeszkodzie bys wrocila do pracy pozniej niz po 39 tygodniu, bo mozesz ten urlop sobie od razu odebrac . dlugosc naleznego Ci urlopu zalezy tez od kiedy do kiedy masz u siebie w firmie rok urlopowy. u mnie jest to od stycznia do stycznia, ale u mego meza na przyklad jest to od wrzesnia do konca sierpnia ;). jesli masz jeszcze jakies pytania to dawaj :D. onyx boje sie o ciaze mojej bratowej bo u mnie w rodzinie szaleje cukrzyca (moi obaj bracia ja maja, ojciec mial itd.). boje sie o dzieciatko i o to czy jesli je straca to zdecyduja sie na drugie. co roku z okazji swiat, a ostatnio z okazji jego 30 urodzin, zyczylam im wpadki, ale wiem ze moj brat nie jest zbyt skory do "sprzedania swoich genow". kiedys nawet powiedzial, ze wcale nie chce miec dzieci, bo nie chce by ich zycie bylo insulinozależne tak jak jego. ponoc jednak stanal na wysokosci zadania, i chucha i dmucha na ta swoja dziewczyne jak tylko moze. mama mowi ze jest przerazony. dobra nasza, spadam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) miałam dzisiaj straszną nockę Hania płakała,strasznie :( nie wiem co jej było,nie chciała jeść,pić i ciągle przeraźliwie płakała :( zasnęła dopiero po drugiej dawce paracetamolu.Próbowałyśmy odespać w dzień,ale ktoś się uwziął i ciągle do nas dzwonił :( jak w końcu odebrałam okazało się,że z naszej agencji mieszkaniowej dzwonią i proszą nas o spotkanie,dzisiaj około 15,zgodziłam się bo sobie myślę,a co tam najpierw sobie pośpimy a potem tam pojedziemy,ale luknełam na clocka a tam 14;18 :O no to co mi pozostało,zwlekłam się trochę podpicowałam :P i pojechałam,a tam babeczka mi gada,że to są klucze do domu i żebym sobie pojechała pooglądać domek i mam jej te klucze zwrócić do 16.Wyszłam zamiatając szczęką podłogę,dzwonię do M a ten nie odbiera,pojechałam po niego do pracy,a potem komisyjnie oglądać domek :) Powiem Wam,że całkiem fajny i co fajniejsze dwa duże ogródki :) Wróciliśmy do biura,kobitka spytała czy nam się podoba,my na to że TAK,no to ona czy go chcemy,no my znowu że TAK i takim oto sposobem dostaliśmy dzisiaj klucze,a w poniedziałek ma do nas przyjechać do domu z umową i mamy jeszcze dostać kasę na remont.Wychodząc z biura znowu im pozamiatałam :) byłam w takim szoku,że nawet nie potrafię Wam tego wszystkiego opisać. No i chyba nie muszę Wam pisać jaka jestem HAPPY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehej, Frugo, suuuupeeeeeerrr!!! Wlasnie o tobie myslalam odpalajac kompa :D Gratulacje!!! Bidna ta twoja corcia, moze zabki ida czy co...? Dobrze, ze odebalas ten telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Onyx :) też się cieszę,że go odebrałam :) tym bardziej,że pewnie gdybym go dziś nie odebrała to w poniedziałek kto inny by umowę podpisywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomea
Czesc dziewczyny Wiem ze macie juz troche inne problemy, ale chcialam sie was poradzic, bo mam dostac paczke z polski z rzeczami dla dziecka i sie wlasnie zastanawiam czy jest moze cos czego tu nie ma, a warto miec to z polski... jakies leki czy cos?? Kompletnie zielona jestem w tym temacie i nie mam sie kogo poradzic. Dzieki z gory🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomea
chodzi mi oczywiscie o nowordka:)bo tak jakos to nie jasno napisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomea
o jessssooo .....przepraszam ze ukradlam strone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×