Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

🖐️ porzadna!! :D U nas po myszy ani sladu. Rowniez ani sladu po (ewentualnych) sladach po myszy. Moze to jest taka Mysz Towarzyska, takie cos jak Lew Salonowy, tylko ze mysz. Ryczypisk taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoeliiiii... Lolliiiii... Kaaaamileeee (obie!) Nie mowiac o calej reszcie (oprocz Porzadnej) Zapalam wam znicza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Onyx1 przeprowadzasz się? Tak na dobre? Dokąd? Kiedy? Nie będziesz miała netu tam dokąd jedziesz? Wiem, dużo pytań, pseplasam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Filippa, wszystko sie okaze przed swietami wiec na razie nie podaje szczegolow, ale wpadnie sie z wami (niektorymi, hehe) pozegnac. Frugo pewnie rozwiesza firanki w nowym domu. Borowka w Polandzie. Aga UK grasuje na innych topikach... :P Maksio wlasnie okazal po raz pierwszy uczucia misiowi (przedtem juz calowal pieska). Mianowicie pokolysla go do snu :D A potem walnal nim pod lozko :D :D D Typowo po mesku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyx2
Dzien dobry wszystkim. Mozna sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyx3
Alez oczywiscie, Onyx2, czuj sie jak na pustyni... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyx4
Oj, wy, pomaranczki... Dla was nie ma nic swietego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wszystkie Onyxy ida popalic troche plastiku w sklepach :D papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki poczytuje Was, ale zupelnie nie mam kiedy pisac. postaram sie nasmarowac cos za kilka minut jak poloze Kube spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesoo ledwo czlowiek zaginie bez sluchu na kilka dni i juz na nim krzyzyk stawiaja :P helou wszystkim :) u mnie w skrocie: Lenny choryyyy od kilku dni.goraczka, KATAR, kaszel.bidnie wyglada :( ale humorek dopisuje (przewaznie) no i UWAGA! nadia poleciala dzis rano do Polski.bez opoznien.bez problemow.wow... :D :D :D o.i juz musze isc bo zrzuca wszystko ze stolu.yh. byda potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) mam dzis christmas party w pracy i wcaaaaale nie chce mi sie isc :O oczywiscie jak zwykle przed wielkim wyjsciem wyrosl mi na policzku mega pryszcz. jest wielkosci Azji i koloru "jagodzianki na kosciach". zawsze tak mam. wczoraj mialam cere jak platek rozy. do tego na 100% przed samym wysjciem dostane wypiekow, ze az mi sie podklad zważy. podejzewam ze gdybym miala okres, to tez dzis by mi sie dzis zaczal, najpewniej po przybyciu na miejsce (na 100% nie mialabym ani jednej podpaski ;) ). lodowka przyjechala wczoraj, lekko wgieta na krawedzi (trzeba sie przyjzec zeby zobaczyc), wiec wytargowalam 50 funtow gratyfikacji :).dziala pieknie, ale jest duzo wyzsza od poprzedniej (2m), w zwiazku z czym zeby wyciagnac cos z tylu najwyzszej polki uzywam stoleczka Eli :D. nie wiem co sobie myslalam kupujac 2-metrowa lodowke, moze ze bedzie sie przede mna pochylac i mowic "prosze bardzo szanowna wlascicielko, oto twoj sloik majonezu". wroc! sloik majonezu zawsze mam pod reka, niech beda pikle ;) ide dziewczynki cos wstawic do pichcenia, bo dziecka trza nakarmic zagodzine. buziole XXX ps. onyx dziekuje za kartke i przepraszam ze Ci nie odpisalam na eska. kajam sie: kaj, kaj, kaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) podczytuję,,ale czasu na pisanie brakuje.Wszyscy chorzy jesteśmy,a roboty mam jeszcze tyle,że nie wiem w co ręce włożyć żeby było dobrze. Onyx powiesić firany to chyba moje marzenie,ale do tego to jeszcze z tydzień pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie dziewuszki jak sie gwarno zrobilo? Ja tez nie mam czasu pisac... :( Ale postaram sie, bo inaczej to wy mi zapalicie znicz :D Onyxy nie mialy co kupowac, wszystko pirunsko drogie albo, uwaga: ZA DUZE! Od razu mam lepszy humor, choc nic sobie nie kupilam, a naprawde potrzebuje swetra, nie mam ani jednego :( Lece dziecko nakarmic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie było mnie kilka miesięcy.. ale same rozumiecie że Adasiek pochłonął mnie całkowicie:) Mały ma teraz 4,5 miesiąca waży 9 kg i mierzy 70cm!!!! i tylko na piersi taki wielkolud mi wyrósł:) Powoli myślę o rozszerzaniu diety.. od czego zaczynałyście?? Jakie angielskie kaszki kupujecie?? Ja wysłałam ostatnio m do asdy po kaszki i kupił mi deserki owocowe:D No i pytanie za 1000 punktów... jak nauczyć malucha picia z butelki... bo Adaś kategorycznie odmawia, a przecież kiedyś do pracy będę musiała wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, jezeli o mnie chodzi to humorek tylko po tym, jak pomierzylam ciuchy i ZA d\DUZE! Niestety, u mnie falda na brzuchu jeszcze sie broni... :P Slime 🖐️ Niestety, ja ci z butelka nie pomoge, bo Maks do tej pory sie jakos nie przekonal do ustrojstwa, ale jakbys potrzebowala rady co do uczenia picia z kubka to wal jak w dym :D Mam chyba z 50 kubkow przetestowanych, hehe :) Mamoeli - nmzc, nie kajaj sie i to tak publicznie bo mi obciachu narobisz :D Lolli, no bidulek Lesio, ale jak go "znam" to juz pewnie bryka... Pozegnalam sie wczoraj z councilem, wplacajac ostatnia rate taxu. Trzy razy musialam pani tlumaczyc po co przyszlam, hehe :D Bo tam raczej ludzie to przychodza zapisac sie na mieszkania councilowskie, a ja wpadlam zaplacic... w kasie... hm... dziwna jakas... Normalnie wszyscy chyba przez DD placa, ale chcialam miec ta ostatnia rate potwierdzona na mur zeby pokazac naszej landlady i szybciej (hope) odzyskac depozyt. Ide zrobic sie na bostwo (tzn. namalowac sonie z przodu glowy jakas twarz) i jedziemy na spacer bo to slonce cos ostatnio zachodzi juz o 14.00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx to ja chętnie posłucham wykładu o kubeczkach. kupiłam jak na razie tomee tipee niekapka.. ale chyba bym nie chciała żeby adaś się z niekapka uczył.. lepiej chyba z normalnego, żeby umiał kontrolować przepływ a potem niekapka dla wygody wprowadzić... z drugiej strony to ja mogę sobie chcieć lub nie chcieć a adaś i tak swoje zdecyduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to hej :) dzis mam swieto lasu- Brian przespal cala noc :) dziewczyny- z serii 100 pytan do: jakie szczepionki sa tu a w Polsce- i jak wymaukiwac ta na gruzlice- bo slyszalam ze tu nie daja? zreszta- ja sie wybieram na wiosne do PL- moze tam wiziac jak tu nie dadza? czy to juz za poznao bedzie- jak bedzie mial z 4 miechy? i 2- kiedy tu kontroluja wage dziecieczka czy przyrasta wlasciwie?- i jak czesto? dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ewag - co do gruzlicy to mnie sie nie udalo tutaj wyprosic. Zreszta kiedys o tym wspominalam - dosyc niemila historia. Co do roznic to chyba jedynie gruzlica i zoltaczka - ktorych nie ma w tutejszym programie szczepien, poza tym sa wszystkie, nawet te platne w Polsce. Co do wazenia to co tydzien jest tzw. baby clinic, w ktorej przyjmuje HV - wazy, zadaje pytania, itd. Rzecz jasna nie trzeba co tydzien przychodzic,ale zawsze u nas jest w czwartki. Na poczatku przychodzi do domu - u mnie byla 2 razy i wazyla malego a potem juz chodzilam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :) wbilam sie wczoraj w sukienke, ktora kiedys sobie kupilam na ebay (ta co tak bidowalam po nocy z frugo :D ). normalnie swieto lasu, bo myslalam ze przytylam a tu zapiela sie, i nawet niezle lezala. ogolnie christmas party lekko nudnawe, bylismy w domu o 11 pm. ewag tu sa chyba lepsze szczepionki niz w Polsce. jesli chodzi o szczepienie na gruzlice to ja mialam forme w swoich notatkach ciazowych. zawsze jednak mozesz malego zaszczepic od gruzlicy w Polsce (odplatnie oczywiscie). dziewuszki trzymajcie kciuki, bo mam szanse na chate... duza szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×