Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

wracamy do normalnego pisania????? a my dzis mamy za soba 1 obiadek- byla marchewka :) a tu foty :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3c8f0f17488a4eb.html i z wczorajszego spaceru w miescie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f32510f02f7a5c68.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/578d6df45d090579.html szkoda tylko ze maly ma fazy i jak cos go najdzie- drze sie w wozku jak glupi-ze sie prawie zachodzi- a za 5 min grzecznie sie bawi- nie rozmumiem takiego zachowania i juz 2 nac z rzedu obudzil sie o 3 i 2 godz nie bylo spania- gadal, jeczal- a potem sie darl w koncu posmarowalam dziaselka zelem- i za 2 usnal czyzby zabki sie zapowiadaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, bede pewnie za jakis czas, Maksio chory, wymiotuje i w kolko przebieram siebie, jego, posciel itp :o Pranie tez non stop oczywiscie. Ciezko jest, ale sie nie poddajemy :D Najgorzej to brak snu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja skacze z radosci do gory- moj ulubiony fotograf ma wolne 24 i bedzie focil na chrzcinach znowu bede miala zaj************** fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag tak czasem jest,ze malo piszemy,lolli w polsce onyx pierze,dzieciaki do szkoly chodza wiec frugo pewnie odwozi starsza,moj tez juz gotowy do wyjscia nie wiem co z sotonianka,pewnie korzysta z pogody,lomea?a u ciebie co slychac?bes moze juz w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag forum nie umarło,ale pewnie jest w żałobie jak większość Polaków,ja swój czas dzielę między obowiązki domowe,a oglądaniem telewizji. Dziewczyny mam do Was prośbę :) czy któraś ma adres pl apteki internetowej?? potrzebuję kilka rzeczy i chodzi ,mi raczej o jakiś sprawdzony adres i tanią przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Ja korzystam z pogodny i uszczesliwaim dziecko spacerami, jak frugo ogladam wiadomosci ktore powoduje ze mi zle:( no to tyle ide na spacer:) Onyx-trzymam kciuki duzo zdrowka reszcie zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie ogladalam na tvn jak wyladowala trumna z cialem M.Kaczynskiej:( smutne to strasznie! frugo ja nie mam sprawdzonej strony int.apteki na 14 idziemy na szczepienie MenC i Hib i jeszcze pieke dzisiaj chlebek,slonko pieknie swieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pisze mniej bo moj m ma urlop, wiec biegamy po okolicy:) Onyx - zdrowka dla twojego Maksia:) Anecia - ja mam z mala szczepienie na 14:30... brryyy. Wczoraj ja zwazyli i zmierzyli - 5,900kg i 59,5cm radosci:D. Frugo - sprawdzonej nie mam, ale jakies adresy internetowe mam zapisane, wkleje Ci i sobie sprawdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomea rosnie to wasze cudenko,moja wazy 11kg,wczoraj bylismy pytala czy gryzie sama,czy myje zabki,czy mowi,czy bawi sie z bracmi itp.dostalismy ksiazki jedna polsko-angielska o czerwonej kurce i ziarnku zboza:) szkoda,ze tu nie mierza,ani razu nie byla mierzona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo nie moge znalezc, mam tylko z kosmetykami:( Anecia ta oni z tym mierzeniem to dziwni sa, 11kg mowisz:) to jest dopiero duuuza radosc:). Jakim szamponem myjecie dzieciakom wlosy?? Wczoraj zaryzykowalm i umylam w jonsonie....no i do niczego, troche lupiezu jej sie zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i dodatkowy plus chlopa w domu, obiady gotuje:) wczoraj byly szaszlyki z kurczaka o smaku trawy cytrynowej z cytryna i ziolami:), oczywiscie mu pomoglam (ugotowalam ryz:P) i godzine sie zachwycalam jakie pycha bylo.... efekt osiagniety:) powiedzial ze dzisiaj tez cos ugotuje:) Mam sie spytac o serie szczepionki czy cos takiego?? Jak kiedys wrocimy do PL to chyba moze sie to przydac.... cos kiedys o tym ktos pisal:) ale nie pamietam kto i co.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomea moja kolezanka tez uzyla dla swojego synka szamponu jonsona i ten sam efekt-lupiez,ale taki,ze do lekarza poszla z nim!wiec nie polecam ja uzywalam na poczatku szamponu zdaje sie tescowego lub z asdy rumiankowego,pieknie pachnie!a teraz polskiego bambino od pierwszych dni zycia.a co do szepionek to zapytaj o BCG-gruzlica ok ide sie pomalu szykowac na to szczepienie:( amelia spi cwaniara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dzieki kochane za zyczenia, chyba pomogly ;) Maksio juz broi. Dziwne to bylo, nie mial goraczki ani kaszlu, tylko ten katar, ale przezroczysty i gesty jak klej, sorki za szczegoly. Ale jak go kladlam, to sie zaczynala jazda jak tylko zasypial. Dzis dopieram resztki "zaznaczonych" rzeczy. A Maksio juz szalal dzis w parku ze zwierzetami (poszedl z tata) i podobno po raz pierwszy nie zwial, kiedy paw zaczal krzyczec (mysle, ze to byl dobry pomysl, zeby w domu trenowac: "jak robi paw" i zachecac: "glosniej, glosniej" :D ). Pomagal tez podobno malej kozce pic wode, kozka o malo co zawalu nie dostala ;) Liczyl tez swinkom zeby i czochral je po ryjkach :) Ale te trzy dni to normalnie bylo kiepskawo. Najgorzej w sobote - wrocilismy z zakupow i dopiero wtedy (pod wieczor) dowiedzielismy sie o wypadku. Maks chyba sie zdenerwowal, ze gapimy sie tyle w telewizje (z programow holenderskich i niemieckich niezbyt rozumielismy, dopiero na CNN i TV5 z Kanady moglismy sie dowiedziec szczegolow) i zaczal rozrabiac. Przetestowal normalnie wszystko, czego mu nie wolno, lacznie z bieganiem po meblach i proba stluczenia dwumetrowej stojacej lampy. Pozniej dostal ataku histerii i plakal 20 minut!!! Ale to jak... :o Matko, nigdy, przenigdy nie widzialam, zeby on tak wyl!!! W dodatku probowal mnie szczypac po twarzy, normalnie szok!!! (Pozniej doszlismy do wniosku, ze musiala go bolec glowa, bo jak wszystko minelo, to lapal sie za nia i jeczal, moze wczesniej tez, ale zaabsorbowani wiadomosciami tego sygnalu nie odczytalismy). Jak to ma byc bunt dwulatka, to mi serce peknie. Bylam bezradna. Co robicie w takiej sytuacji? Ja go w koncu przytrzymalam, przytulilam i po jakis 10 minutach sie uspokoil, przytulil, zaczal mnie calowac i glaskac, jakby przepraszac. Ale bylam w szoku normalnie! Nie chce go uczyc agresji, ale musialam go przytrzymac, zeby w koncu nie stlukl tej lampy :o To byl taki jednorazowy wybryk, taka mam nadzieje ;) Co do aptek to nie mam sprawdzonych, niestety. Chcialam przejsc na inna strone i cos mi zezarlo :( Zobaczymy czy sie wysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola8888 - nie wiem, czy jeszcze tu zajrzysz, ale mysle, ze jesli twoj maz pracuje w UK, to mozesz liczyc na darmowa opieke lekarska i usg, wynikajace z angielskiej "rozpiski" (niewiele tego jest). Musisz sie zarejestrowac do lekarza pierwszego kontaktu (GP). Po urodzeniu dziecka masz chyba prawo do Child Benefit (ok. 20 funtow tygodniowo), jesli nie pracowalas w UK to nie wiem, czy ci sie cos wiecej bedzie nalezalo. Moze dziewczyny beda wiedziec. Daj znac czy jeszcze tu zajrzysz :) Postaram sie pozbierac troche wiecej wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle trzy posty pod rzad swiadczace o zaawansowanej sklerozie piszacego :D Lomea - zazdroszcze, zazdroszcze... Hm... Cytrynowa trawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poradzcie- pierwsza @ po zalozeniu implantu trwala 3 tyg mialam 2 tyg przerwy- tydzien plamienie i 2 tyg @- jakies 3-4 dni przerwy- i kurna znowu leci powolutku- juz chyba z 5 dni? czy to normalne? czy ja sie mam do jakiegos lekarza wybrac? (i na te 2 tyg to mi z 30 tamponow poszlo- bo lecialo konkretnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Onyx - lemongrass:) Ale sie rozdarla Ola na szczepieniu, na 15 sekund:), potem rozgdala sie z GP az kobita miala poslizg z pacjentami:P, fajne to moje dziecko:P Anecia o gruzlice pytalam sie juz wczesniej,powiedzili ze nie ma potrzeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie :) tak, tak, ewag, to jest normalne. Ja to samo miałam po zastrzyku, z tym, ze u mnie krwawienia zaczely sie po 2- 3 m-cach. Antykoncepcja na dwa sposoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx ciesze sie,ze z maksiem juz lepiej,duzo lepiej:) ewag nie informowali cie ze od 4-6mies od zalozenia implanta mozesz plamic?!ja mialam pierwsza@w marcu trwala 3dni i spokoj,teraz za jakis tydz.powinnam miec nastepna bo ryjka mi wypryszczylo;) jesli nie masz info na temat implanta to wpisz w wyszukiwarke implant antykoncepcyjny i tam bedzie po polsku opisane,ja tu wklejalam linka do tego kiedys. adas w przedszkolu,a mi cos wlazlo miedzy lopatki i z glowa nie moge ruszac,ledwo wstalam z lozka,sasiadka musiala mi pomagac dobrze,ze niedaleko mieszkaja bo bym wcale nie wylazla z tego loza! na monitor z ,,pod byka,,patrze ok kto mi kawe zrobi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Anecia juz Ci robie kawke, a jaka lubisz?? Ja ez sie obudzilam z bolem, lewa lopatka....aaauuuuu. Moje dziecie spalo od 1 w nocy do 10 rano!!!!!! Az sie przerazilam ze cos jej sie stalo... A mnie plecy pewnie bola bo za dlugo spalam:P. A na obiad wczoraj mialam mielona jagniecine pieczona na grilu ( szaszlyki) mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie zwykla, wieczorowa pora... :D U nas juz OK, Maks chodzi na spacerki normalnie, a ze slonce przygrzewa, to przedluzamy je ile sie da. Dzis sprezentowalismy naszemu dziecku pierwszy zestaw piaskownicowy. W zeszlym roku byl jeszcze za maly na piaskownice, pozniej wrocilismy do Anglii, a w Londku to ja zadnej pisakownicy nie widzialam. Pozniej zima, no, przeciagnelo sie do teraz. Natchnela mnie promocja tego oprzyrzadowania, nabylam, poszlismy do piaskownicy i... utknelam. Trzy godziny!!! Maksio byl wniebowziety, nie moglam go stamtad wyciagnac i do domu pierwszy raz od niepamietnych czasow wracalismy na syrenie. Ciekawe, co bedzie jutro... ;) Lomea, robisz mi na smak... Bo ci podkradne (wypozycze sobie) meza! Lolli, snilas mi sie, daj znak zycia! Sen byl skomplikowany, chodzilo jednak w glownym watku o operacje brzucha, ktora zafundowal ci nieznajomy z samolotu, a mialam ci ja wykonywac JA, oczywiscie pod przymusem, no, dlugo by pisac :D :D :D Mam dosc skomplikowane sny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, no i przypomnialo mi sie... Borowka, co u was? Fajnie ze sie odezwalas! Anecia, bidoku, niech cie maz nasmaruje jakas mascia i spij dobrze, a jak ci do jutra nie przejdzie, to ja ci zrobie kawe rano... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, honor nie pozwalal, ale potrzebuje jeszcze tego trzeciego pod rzad... Prosze o jakies proste przepisy na kurczaka z piekarnika. Lacznie z czasem pieczenia i ma byc bez tluszczu albo z mala iloscia. Przyjezdzaja do mnie ciotki i juz od dwoch tygodni uprzedzaja, ze sa na drakonskiej diecie. Cos im musze dac, a ryb tu malo, wiec wymyslilam kurczaka, skore se moga zdjac, nie? Z gory dziekuje! 👄 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi Onyx, ze pytasz. A no zaczęłam rozgladać sie za pracą, bo najwyższy czas zeby menżo wrócił. 2 darmozjady w domu to za dużo ( nie liczę dziewczyn i teściowej, ktora obwieściła wszem i wobec, ze już chce się od nas wyprowadzić. Krzyż na drogę.) Trochę mi w tym przeszkadza moja nowa pasja - ogród. Dosłownie jak zacznę to nie mogę przestać. A z kurczakiem to nie pomogę. Ale sama z chęcią poczytam:). A może szaszłyki? i duuuzo warzyw, jak na danie dietetyczne przystało, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka, szaszlyki bylyby super! tylko nie mam rozna... Mozna w ogole robic saszlyki w piekarniku? Jesli tak, to oczywiscie prosze o przepis :P Tylko tu nie ma dobrego miesa, wylacznie mielone lub cyce kurze. Hm... Moze inaczej: dobre czerwone mieso jest mi niedostepne cenowo... Dodam jeszcze, ze wraz z ciotkami bedzie nas 4 baby i 2 zerte chlopa plus Maksio, ktorego nie wiadomo, czy i do czego liczyc, mam na mysli nie plec, a jedzenie :) Gratuluje nowej pasji! Ja tez nie myslalam, ze babranie sie w ziemi moze byc tak pasjonujace :) Az do zeszlego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×