Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

co się dzieje z tą kafeterią :O goście pojechali,to teraz forum nie działa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to nawet popychanie nie pomaga;) ciekawe czy ktos tu pisze czy ja sama:p zaraz uciekam na plac zabaw bo mnie mecza,slonko swieci u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mialam przes... swieta, wiecej szczegolow Wam oszczedze:P. Teraz moj m ma katar, taki slaby jest bidulek:Pto mu rosolku wczoraj ugotowalam:P. U mnie to ostatnio jak nie urok to sraczka:P. Musze doczytac co tam naskrobalyscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)no kafeteria oszlala moich postow jest wiecej niz.... :)dupa sie zepsulo cos ja pisalam do administratora i jka widac efekt marny:( Pozdrawiam wszystkich i ja sie przygotowywuje psychicznie na wizyte w szpitalu zMaksem idziemy walczyc o reahabilitacje:)Jejku tylko ja mam zle skojarzenia z ich sluzba zdrowia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyciaglam moich z placu zabaw do domu,bo zaraz amelia pojdzie spac,ale ciepelko u nas:) mamozalotnika zycze powodzenia w walce o rehabilitacje,kolezanki syn mial w polsce i jak tu byla to normalnie zalatwila dalsza reh.bez problemu,babka przychodzila do niej do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia--nie zartuj jezu jakby mi ktos do domu przychodzil to bym wniebowzieta byla tak ze szok:Do rany raj to by byl ja mialam w polsce i wrucilam tutaj i mam drugio miesiac przerwy bo nie moge sie do spzitala dostac a gp rece od tego umyla z racji ze to wczesniak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za ta rehabilitacje w domu w takim razie,on mial same cwiczenia na nozki nie bylo trzeba sprzetu wiec moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No I mi child benefit odrzucili.bo nie mam right live in uk wrrrrr I sie kurna trzeba odwolac. Ktos tak Mial tutaj? I sie odwolywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwujcie sie, cala kafe sie wiesza, przynajmniej te topiki, ktore obskakuje, a jest ich sporo :P Ewag - niezbyt sie na tym znam, ale poczekaj, moze dziewczyny beda cos wiedziec :D Lolli - jak to: nie ma??? Dzwon i popros, zeby ci wydali w trybie pilnym :) Maks ma katar i ida mu zeby, ale jest grzeczniutki. Za to moj maz marudzi jakby to on zabkowal, normalnie dobrze, ze juz se poszedl do roboty :P Ciekawe, czy dzis tez puszcza mecz, wczorajszy byl SUPER!!! Maksio po kazdym golu bil brawo, a jak w telewizji puszczaja skroty, to mnie wola i kaze ogladac :D :D :D Dzis jak zasypial to obcalowal mnie, pieska, poduszki i koldre. Normalnie padlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie na tym nie znam, ale moze skozystaj z citizen advice bureau?? A swoja droga skurczybyki jedne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx dobre:D dawaj jeszcze bo ja nie mam kiedy tam pogrzebac(w demotywowatorach :). Moje dziecko gada z karuzela:) czas powiesic pranie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wydali mi od reki sie okazalo :D co innego mowia na infolinii, a co innego w urzedzie.nawet ceny sie roznia tu i tam.wkurzylam sie z deka i pani poprosila mnie o wystosowanie skargi do swoich przelozonych, mowi ze jak ludzie nie beda sie skarzyc to nic sie nie zmieni.no to od reki wystosowalam list :) grunt ze akt mam! Ewa g ja mam identyko sytuacje.odwolalm sie,czekam na termin sprawy w trybunale.radze zglosic sie do Community law Service lub CAB.przedstawiciel bedzie Cie reprezentowal przed Trybunalem, zalatwi wszyztskie pisma etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy sie odwolywalas? jak dlugo juz czekasz? i czego sie u ciebie przyczepili ze odmowili ci CHB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nas dzisiaj porwala wiosna :) az sie szczypie po bo niedowierzam ,ze tak ladnie moze byc w Anglii :) MOj m mial pojechac zobaczyc po pracy nowy tv, patrze a on przychodzi do domu o normalnej porze wiec myslalam ze jednak sie rozmyslil i nie pojechal, a tu tacha wielka pake z jeszcze wiekszym usmiechem na twarzy.Nie moglam uwierzyc bo jak go prosze,zeby kupil mleko i chleb po pracy to ma conajmniej lgodzinne opoznienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 1. caly dzien spedzilismy na dworze bo byla piekna pogoda- szkoda tylko ze mlody jak sie obudzil ( byla butla i zmieniona pielucha- w drodze do domu godzine wyl- w przerwach bawiac sie zabawkami- powot wycia- blizej nieznany- skonczylo sie klapsem 2. nie spal od 4- o 7 byla kapiel i butla- jest 9 a ten dalej jeczy w lozeczku- raczki nie, przytulanie nie- nic mu nie pasuje k***************aa- czemu on nie chce spac? co sie z nim stalo?- zawsze po kapieli pieknie zasypial- a teraz i po 3 godz trzeba go zaganiac spac MAM DOSC- i chyba mu zaraz cos zrobie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja takze caly dzien na spacerze, po spzitalu udalam sie do parku polknowszy frytki z ryba:D po drodze, w spzitlu zalatwilam sporo ale zanim te badania wszystkei zrobia to nie wiem kto go bedzie rehabilitowal:( Najpierw zrobia mu rezonans glowy bo zaroslo sie mu ciemiaczko calkiem i sie boja czy sie mozg dobrze rozwija:((brzmi koszmarnie:( ALe wiem ze bedzie dobrze:) Spacer udany pogoda no istne lato!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas caly dzien lalo :o Pod wieczor sie wypogodzilo i mam nadzieje, ze tak sie do jutra utrzyma :) Maksio bardzo sie dzis staral byc grzeczny, ale czasem mu nie wychodzilo ;) Nie wiem czemu, ale nie moze zaamietac, ze nie wylewa sie herbatki z kubeczka (uroki kubka-kapka). Oblal dzis wersalke chyba z 7 razy, zgrzewke mineralnej, nalal do kubeczka, do autka i mi na spodnie :o Nie musze chyba dodawac, ze mialam dzis dzien sprzatania? :D Ewag, ja wiem, ze ci trudno, bo sama przechodzilam przez te momenty frustracji, ale prosze cie bardzo, zebys nie bila dziecka. Mozesz mnie za to znielubic :) Ale ja i tak cie bede prosic o to. To nic nie daje. Naprawde. Moze wyrwij sie z domu, odreaguj (ja wymoglam na mezu minimum godzine samotnego spaceru dziennie, kiedy Maks byl maly. Przemierzalam wtedy moja dzielnice ze lzami w oczach, piesciami zacisnietymi w kieszeniach plaszcza i mamrotaniem pod nosem. Teraz mozna sie z tego smiac, ale wtedy napawde zaczynalam czuc sie jak psychol). Kurde, nie wiem, czemu on tak placze. Naprawde nie wiem. Moze idz pogadaj w Baby Clinic? Ja bym mogla tylko w necie sprawdzic, ale tam tyle badziewia, ze watpie, czy by pomoglo. Buziole dla wszystkich, szczegolnie Nocnych Markow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag nie mam konkretnego przepisu na uspienie dziecka, ale wiem po swojej Oli ze im wiecej we mnie zlosci tym wieksze szanse ze bedzie krzyk z jej strony bez powodu.... Moja chodzi spac o 24:(. Za chiny ludowe nie chce sie przestawic.... Teraz wlasnie ma najwiecej do powiedzenia:(. Glowa do gory🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mu przylalam :( kurde naprawde podle sie po tym czuje ale w takich momentach to po prostu zlosc nade mna bierze gore- i dochodzi do czegos takeigo A Remi jak pracuje to nie za bardzo ma czas mi pomoc i mnie wyreczyc- wiec w wiekszosci czasu jestem z malym sama i takie bledne kolo nie radze sobie z tym macierzynstwem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
Ewag, kochana, radzisz sobie, tylko czasem mniej, a czasem berdziej. Buziole dla ciebie! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×