Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

nie.....odechcialo mi sie nawet sprzatac.... nie.....ale mnie wygielo.... jezu dobrze,ze nie mialam trojaczkow....albo czworaczkow nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:)nowa stronka to ja tez posprzatam....zeby nie bylo ze siedze na macierzynskim i nic nie robie:P. Ale za dwie godzinki to chyba kawka jakas co?? Loll a gdzie ty sie podziewasz??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.demotywatory.pl :) Miki rusz sie, idziemy sprzatac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :) zaraz wrzucę zdjęcie hazana,tylko muszę sobie przypomnieć jak sie to robiło :) a tym czasem na poprawę humorku :) WYMIANA OLEJU DLA KOBIET I MĘŻCZYZN Wymiana oleju - instrukcja dla kobiet: 1) jechać do warsztatu, najpóźniej 15.000 km po ostatniej wymianie 2) wypić kawę 3) po 15 min. zapłacić i z porządnie skontrolowanym autem opuścić warsztat Koszty: Wymiana oleju: PLN 100,- Kawa: PLN 2,- Suma: PLN 102,- Wymiana oleju - instrukcja dla mężczyzn: 1) jechać do sklepu z wyposażeniem, PLN 70,--zaplacic za olej, filtr, uszczelki, pastę czyszcząca i drzewko zapachowe 2) odkryć, że pojemnik na zużyty olej jest pełen. Zamiast oddać go na stacji benzynowej, wylać zawartość do dołka w ogrodzie 3) otworzyć puszkę piwa, wypić 4) podnieść auto lewarkiem. 30 minut szukać klocka 5) znaleźć klocek pod autem syna 6) z samego stresu otworzyć następną puszkę piwa, wypić 7) wsunąć pojemnik na zużyty olej pod motor cool szukać klucza 16-tki 9) przestać szukać i używać ustawialne cęgi 10) odkręcić śrubę do spustu oleju 11) śrubę do pojemnika z gorącym olejem upuścić, przy tym upaprać się gorącym olejem 12) posprzątać 13) przy piwku obserwować, jak olej spływa 14) szukać cęgi do filtra oleju 15) przestać szukać, filtr śrubokrętem przebić i tak odkręcić 16) piwo 17) pojawienie się kumpla: opróżnić wspólnie kratkę piwa; wymianę oleju dokończyć jutro 18) następny dzien. Wanienkę pełną oleju przesunąć pod autem 19) wytrzeć olej, który się przy pkt. 18 rozlał 20) piwo - nie, wszystko poszło 21) do sklepu, kupić piwo 22) nowy filtr nakręcić, rozsmarować cienką warstwę oleju na uszczelkę 23) wlać pierwszy litr nowego oleju 24) przypomnieć sobie o śrubie z pkt. 11 25) szybko szukać śruby w wanience ze starym olejem 26) przypomnieć sobie, że zużyty olej wraz ze śrubą został wylany w ogrodzie 27) piwo wypić 28) dołek odkopać, szukać śruby 29) zauważyć pierwszy litr świeżego oleju na podłodze garażu 30) wypić piwo 31) przy dokręcaniu śruby wyślizgnąć klucz z reki, kostkami palców uderzyć w podwozie 32) głową uderzyć w posadzkę, jako reakcja na pkt. 31 33) zacząć zdrowo przeklinać 34) klucz wywalić w diabły 35) następne 10 minut kląć, bo klucz trafił w zdjęcie "Miss Topless Października" i pobrudził jej biust 36) piwo 37) ręce i czoło zabandażować, zatamować krew 38) piwo 40) wlać 4 litry świeżego oleju 41) piwo 42) auto zdjąć z lewarka 43) auto cofnąć i wytrzeć olej z podłogi 44) piwo 45) jazda próbna 46) zostać skierowany na pobocze i zostać z powodu alkoholu zaaresztowany 47) auto zostanie odholowane 48) kaucje zapłacić, auto z policji ściągnąć Wydatki: części: PLN 140,- grzywna za jazdę po pijaku: PLN 500,- hol: PLN 200,- kaucja: PLN 400,- piwo: PLN 60,- Suma: PLN 1300.- jak byście potrzebowały jakiś innych porad to dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pierwszego slowa to byla chyba "choinka",ale w wydaniu Franka "ika", no i pralka (kiedy byla w centrum zainteresowania). Teraz mowi "mama", "tata", "mniam" :D i rozne slowa, ktore wymawia po swojemu - "kaczka" to "tatatka", "traktor" tez jakos inaczej brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samolot wystartował z lotniska. Po osiągnięciu wymaganego pułapu, kapitan odzywa się przez intercom: - Panie i Panowie, witam na pokładzie samolotu. Pogodę mamy dobrą, niebo czyste, więc zapowiada nam się przyjemny lot. Proszę usiąść, zrelaksować się i... o kur**! O kur**!... Po chwili nerwowej ciszy intercom odzywa sie znowu: - Panie i Panowie, najmocniej przepraszam jeśli przed chwilą państwa wystraszyłem, ale w trakcie mojej wypowiedzi drugi pilot wylał na mnie filiżankę gorącej kawy. Powinniście panstwo zobaczyc przód moich spodni. Na to odzywa sie jeden z pasażerów: - To pewnie nic, w porównaniu z tyłem moich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeju nie dalam rady na tym dworze koszmar upal zero wiatru szok!jak nie anglia frugo piesio boski,cudny,ale bym go ponianczyla!!!😭 adas zobaczyl zdjecie Oli w basenie i tez chce,a Hania super,wloski ma dlugie,ja Amelii scielam grzywke bo sciagala spinki,gumki balam sie,ze sie tym zadlawi i scielam,ale z tylu ma dluzsze fajnie jej sie zawijaja,nawet kawalek pralki widac:) pijecie ta druga kawke?ja ide express nastawiac,ojj i chyba wode do basenu musze nabrac bo mi spokoju nie da!fruuuuuugooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,witam was serdecznie. Dziewczyny mam do sprzedania materac kokos-gryka 120x60 w bardzo dobrym stanie,zadnych plam,zazolcen,jak nowy ... to link jak ktos chce zobaczyc :) http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewI tem&item=180510582601&ssPageName=STRK:MESELX:IT pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubije, normalnie, ubije za ta drozdzowke!!! 😭 Nie odwaze sie zrobic w tym moim dziurawym piekarnikuuuu!!! Co do figury sprzed ciazy - nie, dziekuje, wole miec inna :D Mialam niedowage i wygladalam jak wieszak na ubrania. Teraz tylko troche sie unormuje i bedzie ok. A waga sama czlapie w dol bo staram sie nie jesc slodyczy. Wszystko po odstawieniu malego od piersi zaczelo sie normowac, wiec jestem dobrej mysli. Z tym brzuchem to masakra, podesle kolezance na dzieciowo.pl... To chyba jakis starszy demot, nie widzialam go. Albo trafil na chwile, kiedy neta nie mialam :) Ewag, wyslalam maila ale wraca. Jak wszystkie ktore powysylalam wczoraj, klatwa jak nic :D Ciesze sie ze zateskniliscie z mezem do siebie, trzymam kciuki nadal. Sciskam mocno i czekam, kiedy pojawisz sie znowu! Lolli, no bez jaj, where are you??? U nas drugi dzien upalow, dzis moj maz na spacerze z malym, a ja, ekhem, no wlasnie zaraz ide poplacic rachunki przez net, jeszcze tylko obskocze pare stronek ;) Musze wam powiedziec, ze leniuchy jestescie :P JA JUZ POSPRZATALAM!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, zapomnialam, piesek sliiiiiiczny, jade do Anglii, do Aneci na drozdzowke, a do ciebie do pieska zeby go zaglaskac :D Anecia, z cwiczeniami jest tak,, ze tylko sie klade na podlodze, a Maksio juz na mnie siedzi albo co gorsza chodzi po mnie i sie bezczelnie smieje z moich pojekiwan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucilla ja potrzebuje dla amelii materac do lozeczka!a link nie chce sie otworzyc zaraz na ebay wejde poszukam moze mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyyyyx super mozesz przyjezdzac na wakacje zapraszam cale!!!bede ci piekla wszystko co tylko zechcesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kysz, Anecia, a kysz... :) Kochana jestes 👄 Chcialam tylko jeszcze dopisac, ze mam robaczywe serce chyba, bo na widok tej masakry brzucha w democie normalnie sobie pomyslalam, ze szczescie, ze chociaz mnie rozstepy ominely (tzn. ciazowe, bo w ogole to mam, niestety, po okresie szybkiego wzrostu w nastolectwie). Maksio dzis pierwszy raz zawolal na mnie "mama" w nocy, jak sie obudzil. Mile to bylo. I dzis ma dzien dobroci dla zwierzat - chodzi i mnie caluje, czasem tak znienacka, w noge albo reke, gdzie mu blizej. Az mi sie cieplo robi kolo serca :D Mamo zalotnika, zyjesz? Kiedy wracasz z wojazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo-kawal dobry....jakie piekne masz te dziewczyny!!!!!! no i synek tez:) ja juz posprzatalam.....jade kupic samochod (sobie)wieczorem pomimo tego,ze boje sie jezdzic w uk....ale nic wezme pare h z instrukt i moze pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx u mnie w miasteczku cisza,spokoj(gorzej w domu;) zapraszam:) mialam ciarki az jak pisalas o Maksiu i calowaniu slodkie to ide zdeczko posprzatac,Amelii pytam czy chce spac a ona ,,niee,, lucilla nie moge znalezc tego materaca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia a spacje (2) wykasowalas ze srodka? Klatwa dzis jakas, jeden bank sie nie otwiera, w drugim pisza, ze mam sprobowac zaplacic pozniej, bo im sie system zawiesil... :( To co, kawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomea...posprzatalas?ja juz koncze pomalu.... a ja glupia patrze na ten materac bo tez mi potrzebny,a mam inne wymiary lozka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde ja bylam pewna ze materac amelii ma 120 na 60 a tu 140 na 70:( sorki lucilla zapedzilam sie dobrze,ze w argosie nie wzielismy bo by byl za maly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ale szybko piszecie:) No szkoda Anecia ze materac zamaly :( A co do przesylki,oczywiscie moge wyslac tylko nie orietuje sie ile za przesylke,ale jezeli ktos jest zainteresowany to nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda to chyba teraz duzo lepsza niz w Polsce. Wiadomo, ze sa plusy i minusy wszystkiego. Jednak ja stawiam na ludzi, czyli rodzine i znajomych a to mam w Polsce. I to jest dla mnie najwazniejsze a nie kasa czy dom czy lepsza biurokracja. no i praca, tutaj czuje sie gorsza mimo, ze id wielu angoli mam lepsze wyksztalcenie. Boje sie powrotu ale bardziej boje sie tutejszej samotnosci we trojke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×