Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Dzien dobry! My juz od dobrej godziny sobie hasamy. Franek rzeski i wyspany, ja... zdecydowanie mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...ja niestety tez:( i tez nemo:) mala lezy i "szczeka" pogoda brzydka:(a chcialam nad morze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z jednego syfu do druiego i suma sumarum rozlaka nic nie dala- nadal sie nie mozemy dogadac i juz mi brakuje pomyslow- i coraz czesciej mysle o rozstaniu zaj******************** jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) a my dopiero wstalismy:)pogoda straszna!a wczoraj moje dzieci tak pieknie sie bawily w piasku,amelia zasnela wczoraj o 19 i wstala o 9.30 goraczki nie ma ewag to straszne co piszesz!napewno nic sie nie da zrobic???a dlugo jestescie razem? kto na kawce lub herbatce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 2 lata malzenstwiem, 5 mieszkamy razem a 8 sie znamy coz- lepiej teraz sie przyznac do porazki niz za 15 lat sie obudzic z mysla ze sie zyceie przegralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag to bardzo dlugo sie znacie dlaczego tak sie dzieje teraz u Was,dziecko by tak wszystko pozmienialo? Twoj maz nie chce tego naprawic,myslisz,ze tez by chcial odejsc?Rozmawialiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 a ja wstalam po dlugich a cezki dzis o 7 rano dzieice spac dluzej nie dalo a ja spac poszlam w srodku nocy bo mi sie dyskusje nocne przeciagnely nie wyspana jestem, ze hohoh trudno da sie zyc dyskusja fajna byla:D Ewag nie wiem co ci doradzic to wy musicie porozmawiac i podjac decyzje taka ktora bedzie najlepsza nei tyle dla was co dla dziecka , to o nim musiecie pamietac przedewszystkim, a wlasnie co u Braiana??Jak zdrowko bo u nas jako tako leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
WITAM KTOS MNIE ZLE ZROZUMIAL PYTALAM JAK SIE RODZI W ANGLII JA WIEM JAK SIE RODZI DZIECI TYLKO CZY JEST RUZNICA RODZENIEM W POLSCE A W ANGLII CZY JEST LEPIEJ NAPISZCIE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to juz bylo
rUznica :O jest na pewno. W szpitalu, na porodowce beda mowic do ciebie po angielsku :D Bedzie problem, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu stawiaja na typowy naruralny porod(jesli nie cesarka oczywista)nie pomagaja jak w posce,nie tna krocza ile cie rozerwie tyle zszyja,ja 2ke rodzilam w pl,a jedno tu i szkoda,ze wszystkich nie w uk,ale ile ludzi tyle opinii,tu mozesz dostac gas,znieczulenie wszystko na zyczenie i za darmo.cos jeszcze dziewczyny?a tu nie kapia radza kapac jakos po 5ciu dniach po porodzie,ja kapalam od razu i nic jej nie jest,no i nie siedzisz w szpitalu 3doby tylko rodzisz i jak wszystko ok to do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po cesarce i drugi raz bym tu nie rodzila za zadne skarby swiata:(wiec jak widzisz co kazdy to inna odpowiedz bedzie ja bym tu juz drugi raz nie rodzila, duzo zlego i nie dopatrzen mnie spotkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po cesarce, tzw. "emergency" czyli szybkie rachu-ciachu i dzieki temu troche im sie pojechalo nozem za szeroko w lewa strone co nawet moj GP zauwazyl :o Poza tym w szpitalu dobra opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga uk to mnie blizne ladna zrobili:)ale w zamian za to szwy wycigli dopiero po 3 tygodniach:dnie mnie jednej kolezanka miala miesiac potem rwali ze skora:(ze ise tak wyraze infekcja i inne powiklania:O, moja kolezanka miala szwy miesias doleczali w polsce bo wedlug nich mialo samo przejsc.JA bym mogla mnozyc na nie!kilka dni, ale na opieke w ciazy nie narzekam, opieka nad dzieckiem po urodzeniu tez nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorem:) odnosnie porodow skoro juz tak rozmawiacie...to ja tez po 2 ale naturalnych i baardzo jestem zadowolona z opieki przed,po i w trakcie dwoch naprawde ciezkich porodow....no ale jak widac kazdy ma inna opinie:) wydaje mi sie tez,ze duzo zalezy od szpitala w jakim sie rodzi...... ale np juz o GP i tych wszystkich konowalach tam petajacych sie mam opinie zupelnie inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra zeby nie bylo ze nic mi sie nie podobalo to pwoiem tak, byla jedna polozna nawet dwie kobiety cudne kochane i bardzo pomocne:)no kurcze jakbym miala naturalny porod to moze bym wiecej mogla powiedziec:) A miki gp to juz ja sie wypowiadac nie bede wogole bo by mnie zbanowali jak nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama zalotnika-dobre hehe wierze wierze slow brakuje na to dziadostwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat mam dobra opinie o moim GP, a mam porownanie bo kiedys bylam w innej przychodni. Jest dobrym partnerem do rozmowy i przedyskutuje kazdy problem. Jak trzeba skieruje do specjalisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam zarejestrowana w 4;i trafilam na samych "profesorow " po fachu....moze jeden starszy siwy facet przed emerytura(wkoncu w zawodzie ze 40 lat) mial pojecie o czym ze mna rozmawia....reszta to jakas parodia,cyrk wymieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie moj nie ma lekcewazacego stosunku do mnie i moich problemow ( a niektorzy to potrafia) i....jest jednym z powodow dla ktorego boje sie przeprowadzic bo nie wiem na kogo trafie gdzie indziej. U niego nie ma problemu z przepisaniem lekow, ktore np. dostalam na recepte w Polsce a sa drogie, respektuje diagnoze polskiego lekarza. Wiadomo ze jest "wyluzowany" jak na tutejsze warunki przystalo,ale moze to i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gpo jest w sumie ok gdyby nie to ze wedlug niej ja histeryzuje a moj syn jest ok:D:D:Dnic mu nie dolega i napiecie u dzieci to normalne, zaliczylam 3 przychodnie i roznicy nie widze w tych osłach zadnej :Pa teraz ide prasowac za nim mnie noc zlapie heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czasami poczytam
Dziewczyny pomocy!!!!!jaki jest dobry syrop na odrywajacy sie kaszel dla 8-miesecznego dziecka???moja coreczka wlasnie z takim sie obudzila:(:(nie kaszle caly czas ale od czasu do czasu i wlasnie ma taki brzydki odrywajacy sie:( z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje zadac to pytanie
w aptece :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my przegadalismy wczoraj caly wieczor i pol nocy ulozylismy plan raowania naszego malzenstwa a drugie pol nocy spedzilismy w wiadomy sposob dzis jest dobrze oby tak dalej :) i tu kilka foteczek dla "stalych czytelniczek" http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a34e3e97ada77d21.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e0d8ac93bfa8779.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/648119503f75da46.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://konflikty.wp.pl/kat,1020229,title,Izrael-zaatakowal-konwoj-z-pomoca-dla-Gazy---sa-zabici-i-ranni,wid,12320927,wiadomosc.html Jak dlugo Izrael pozostanie bezkarny? Krew mnie zalewa jak czytam o ich poczynaniach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx - teraz my poznajmey benefity rannego wstawania. Franek jest gotowy do akcji o 5.30 i nie ma zmiluj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moja Amelia nie goraczkowala na zabki to po szczepionce mmr przeciez po niej objawy zaczynaja sie po ok tygodniu wiec po goraczce ma wysypke cos jak rozyczka na calym ciele. ewag trzymam kciuki za Was a Bryan jest cudny,jak juz ladnie siedzi:) co do syropu to ja flegamine z pl polecam,ona od 6mies.a benylin to nie wiem od ktorego mies.jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czasami poczytam
tu jak zwykle inni zostaja olani i nie uzyskuja zadnych odpowiedzi nawet na bardzo wazne pytania,hmm no coz pewnie trzeba najpierw dostac sie do elity:(wczoraj w nocy poczytalam was (z 20) stron,poza soba macie wszystkich innych w nosie..pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czasami poczytam
anecia1702 dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×