Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Frugo🌼 ale fajny ten Twoj piesio- taka czekoladka :) Superaśny :) Oczywiscie Coreczki tez piękne! Jejku- a co my dzis bedziemy robic? Jakos tak pusto... niedziela... bez Malza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamozalotnika-to baaaardzo blisko:) ale niestety do lasku trzeba podjechac....i to najlepiej samochodem:)Esher,Cobham,Epsom.....tamte sprawy ale za to tu sa 2 super parki z placami zabaw.....kolo mojego domku....i rzeka:) wiec marcel ma gdzie szalec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie..... jade na zakupy,do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik13
witam....no jak po weekendzie? jak dla mnie za goraco wczoraj caly dzien na zakupach w tym upale tylko ze sklepu do sklepu do klimatyzacji:) strasznie nawet wiatru nie bylo....ufff.... dzisiaj od jakiejs 5 rano slonce wpieprzylo mi sie do sypialni i grzeje masakrycznie...nie mozna odychac.... zaduch....uff musze zaczekac do poznego popoludnia ze spacerem bo mala wogole nie chce spac na dworzu(za goraco dla niej)...a marcel nic nie je....moze wieczorkiem pojde to bedzie lepiej.... pije juz 2 kawe bo ledwo na oczy patrze.....:) spac nie moglam w nocy.....bo....ZA GORACO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) no gorąco,gorąco,ale zapowiadają już na popołudnie deszcz dziękuję za miłe słowa pod adresem moich córeczek i psiaka a z mlekiem w puszce to chodziło tylko o to,że ja potrzebuję taką metalową puszkę :) i pytałam bo chciałabym się do kogoś o takową uśmiechnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge:)czemu nie ale nie moge ukryc zaciekawienia....po ci ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj frugo ja wywalilam dzisiaj dwie,ale miki ma wiec spoczko ja mam tez po takich rurkach nadziewanych z funciaka puszki ale w nich trzymam kawe i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie uśpiłam,a Was tu skręca z ciekawości :P więc jak to mówiła Ola - pasiam bardzo :) puszkę potrzebuję dla psa :) do roku czasu mam mu podawać preparat na prawidłowy rozwój kości bo jest to pies rasy olbrzymiej,który rośnie bardzo intensywnie,a preparat ten ma zapobiegać późniejszym dysplazją,kulawizną itp ale niestety jest sprzedawany w beznadziejnym foliowym opakowaniu i już go raz rozsypałam,a niestety jest drogi :O i wtedy pojawił się pomysł z puszką,pojechaliśmy do sklepu,a tam kicha (normalka u nas na wsi)nie ma odpowiednio dużych puszek,a jak są to cena z lekka powala z nóg :O no i wtedy mój mąż wymyślił puszkę po mleku,a ja teraz poszukuję :D ale Wam szczeliłam opowiadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ile trzeba wlozyc pracy jeszcze w prawidlowy rozwoj psa:) wysle ale pod koniec tygodnia dopiero jesli pasuje... adresik potrzebny mi wiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo a ty z londynu jestes?? bo wiesz co ja ci poddam pomysl lepszy od puszki:) moze sie nada mianowicie o ile sie nie myle john lewis ma w sprzedaze takie wielkie sloje z zakretka one sa na ciasta i wielkie pojemniki na herbatniki takie puszki i o ile mnie pamiec nie myli to w cale drogoie nie sa, ale sprawdz sobie jak masz mozliwosc ja kupowalam kolezance taki na imieniny:)🌻z tym ze w srodku dalam ciasteczka nie odzywke:) Frugo gdzie ty to mieszkasz??bo nie doczytalam ja mama taka puche tez w domu stoi pusta a w drugiej grysik:D dla Maksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziewczyny ja mieszkam na wsi u nas ludzie nawet nie wiedzą co JL :) na małej wsi nie daleko menchesteru to kto chce mi wysłać taką puchę ?? to wyślę adres :) i proszę napisać gdzie i jak mam oddać kaskę za przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie Panie :) Ja po zwiariowanym tygodniu w pracy ciesze sie na powrot do normalnosci .Tylko jeszcze musze troche naprawic Amelke bo po tygodniu z daddym zachowuje sie karygodnie i kategorycznie :) Wogole sie nie chce sluchac, wszysko wymusza atakami histerii....porazka ! Ale juz dzisiaj na wstepie udowodnilam mojemu lubemu ze da sie ja polozyc spac o 13 a nie o 17 ;) Wczoraj sie plazowalismy i wyobrazcie sobie ze moje dziecko boi sie piasku na smierc !!!! Tylko nie wiem czy to ma we krwii(ja tez tak mialam jak byma mala) czy wychodzi teraz na wierzch moje przesadne utrzymywanie czystosci.Szczegolnie mnie to uderzylo widzac dziecko mojej kolezanki ryjace jak dzik w piasku ;) chyba mala dama mi rosnie :) Witam nowe forumowiczki !! temu forum troche sie przyda "swiezej krwii" :) w akcji zbierania puszek dla Frugo jak cos to tez moge sie dorzucic :) Jak Twoje dzieci zareagowaly na psiaka ?? Mam dylemat czy budzic moje dziecko czy jeszcze upajac sie spokojem ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ugotowalam obiad i za jakas h pedze na spacer....juz troche wiaterek powiewa moze nie bedzie tak goraco.... sotonianka-milo bardzo....a poza tym lepiej ciesz sie jeszcze spokojem:)nie budz nu nu.....;) frugo-jak to jakies grosze (zapytam na poczcie)to ja ci to wysle bez zadnego oddawania pieniedzy-nie ma sensu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez moge podeslac i do zucic puszki po nutramigenie:dmniejsze moze smakolyki hehhe frugo nie chce krakac ale powiem ci tyle ze puszek to ty mozesz meic zaraz nadmiar:D:D:D:Ddo wyboru do koloru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blagam dziewczyny, wybaczcie, ale normalnie sie nie wyrabiam.Postaram sie wpasc pozniej :D Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Frugo ja tez moge ci podeslac jak cus:)jesli potrzebujesz wiecej tych puszek,bede miala pusta za kilka dni U nas dzisiaj pochmurno i chlodniej. Kto na kawci bo herbatke juz wypilam my od 7 na nogach,daniel ma dzisiaj wycieczke do Spice Centre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry!! A my czekamy na głowe domu. Mam nadzieje, ze uda mu sie dotrzec na lotnisko... bo dzis akurat fala powodziowa w mojej miejscowosci i mozliwe, ze zamkniety zostanie most na Wisle... Jest juz po rozmowie, w ciagu tygodnia sytuacja powinna byc bardziej jasna...i tak nie dociera do mnie, ze jest opcja zwijania zagli do Polski. Pije kawe zbozowa... kto sie przylaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anecia :) Puszek nie posiadam bo cyckiem tylko karmie póki co... a propos... Adasiowi 9 czerwca stuknie pol roku wiec zaczynam zastanawiac sie nad rozszerzeniem jego menu. Kupilam w Polsce kaszki, dzis maz ma jeszcze jakies dokupic...Mysle, ze na poczatku bede je robic na moim pokarmie no chyba ze lepiej na wodzie.Mozecie mi jakies polecic ktore warto przywiezc z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka lilowa🖐️ ja na poczatku dawalam moim kleik ryzowy,ale robilam go na mleku modyfikowanym bo ja nie odciaglam nigdy pokarmy powyzej 10ml,tylko jak byl nawal to wiecej,ale po pol roku karmienia... kaszki kupowalam te na mleku juz wiec przykro mi nie doradze ci wiem,ze mleka cycowego nie wolno za barzdo przegrzac bo sie ssiadzie a te co ja mam juz na mleku jest na nich napisane zeby wode miec tak 50stopni ciepla wiec moze kup jakis termometr czy co,a kaszki to ja z bobovity tylko,moja uwielbiala ta bananowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry zza kawki :) Lilowa - my polubilismy kaszki Nestele Zdrowy Brzuszek(ze sliwka, z lipa i 8 zboz) z tych polskich, w innych przewaznie jest cukier niestety, w tych ekstrakt slodu jeczmiennego. Przewaznie uzywamy albo Holle albo Cow&Gate bo nie sa dosladzane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa-na poczatku tez zaczynalismy od kleiku ryzowego, pozniej inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry.....wreszcie dzien bez upalu...uffff...... lilowa-ja tez mam bobovita albo cow&gate innych nie probowalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×