Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

tak sobie poczytam--ja podaje drosetux mojemu synowi ma 9 miesiecy ten moge ci polecic jak jest przeziebiony, to daje mu calcium, witamine c w kroplekach oraz Lipomal wsyztsko kupuje w polsce:)tyle moge ci pomoc I moze to zabrzmi dziwnie nie zebym sie tlumaczyla, ale nie sziedze na kafeteri 24 na h wiec odpowiadam jak wchodze pozdrawiam i zycze zdrowia dla dzidzi:) Anecia1702 ja co do szcze[ien mam zdanie ntakie ze juz nigdy nie zaszczepie do dzis zastanawiam sie kazdego dnia czy wszytski skutki uboczne szczepienia znikna:( Moga mnie zamknac w wizezieniu nawet i tak nie zaszczepie najwyzej do niemoec wyjade tam szczepic nie trzeba jak ktos chce:), ale krzywdy mu nie dam zrobic zadnej juz nigdy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do osoby powyzej: ja odpowiedzialam na Twoje pytanie kilka stron wczesniej, zreszta nie tylko ja wiec nie rozumiem zlosliwego komentarza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do syropu to posta zauwazylam juz po tym jak anecia odpisala i nie mialabym nic do dodania bo tez uzywamy flegaminy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) po 1. jak sie znowu poklocimy z R- prosze mi przypomniec ze przesadzam- i ze za 2 dni bedzie git- zebym znowu walizki nie pakowala ;) po 2. mlode mi cos sie niejadkiem zrobilo z ledwosciea mu mleko wciskam, na sloiczki ( a dzis mu 2 otwarlam ( szpinak i warzywka) nie chce patrzec, chrupki be- biszkopty be, jablko be co ja moge z nim zrobic? a dzis tez mi kwekal cale rano- nic go nie cieszylo, bawic sie nie chcial- tylko nudzil- wiec na chwile na spacer poszlismy- a teraz na balkonie ;)) 3 2 razy llicytowalam fotelik/ bo juz powoli nosidelko z male sie robi- i 2 razy mnie o 1 funta przelicytowali- normalnie sie wkurzylam :( 4. i zgladam za jakas fajna spacerowka/ skladana, nieskretne kola- macie jakies typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was:) a co wy tak malo piszecie?az niepodobne:( ewag-ja nie mam typu ale mam 2 ktore leza na strychu moze chcesz odkupic?hihi dzisiaj przez ta wstretna pogode nic nie zdzialalismy a mielismy w planach jechac na Chessington"world of adventure" w ramach dnia dziecka ale nici..... wiec trzeba kupic prezenty i tyle:) czekam czekam moze ktos jeszcze wpadnie wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z nerwica okrutna przedwyjazdem w czwartek lece i sie boje czuje sie jak :(szkoda mowic jak przerazona jestem i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama zalotnika-bedzie dobrze:)ja trzymam kciuki....wszystko dla malego przeciez:) badz dobrej mysli i caly czas dawaj znak jak i co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no straam sie byc dobrej mysli ale sie boje ze sie okaze ze za puzno albo ze co gorsza skutki tego sa nieodwaracalne, i kto by pomyslal ze oni namawiaja ludzi do szczepien a potem odpowiedizalnosci nie ponosi za to nikt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki- a co to za spacerowki? i czemu chcesz sie ich pozbyc? to mam juz fotelik- za okazyjne 10 :D jutro fote moge wrzucic :) a wieczor pod znakiem paierologi uplynal- a teraz porta lulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu wogole pisuje? no i maly ma chyba skaze- kufa mac caly dekolt ma w plamach i przy pieluszce :( a dalam mu tylko jablko i marchewke chyba musze nagadac R- bo to jablko to bylo z tych komercyjnych- dla luda- i chyba ono Brianowi zaszkodzilo ( a tak sie poswiecal i tarl na tarce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) do tak sobie poczytuje nie ma za co:)a lipomal jest od roku zdaje sie dlatego nie pisalam,ale tez mam w apteczce swojej,kupuje w polskim sklepie mamo zalotnika nie martw sie bedzie dobrze dasz rade🌼ja wole zaszczepic niz zeby mi zachorowala na necie wyczytalam,ze jesli mialo dziecko zapasc itp.po szczepieniu to zanim sie zaszczepi na nastepna to najpierw kontakt z lekarzem.amelia miala szczepionke na odre,swinke i rozyczke jesli by zachorowala na ktoras chorobe to powiklania sa straszne!nawet zgon jak na odre.po wczesniejszych szczepionkach bylo ok,byla ospala tylko,adasiowi nic nie bylo. dzisiaj jest juz lepiej nie ma tej wysypki,goraczki tez nie 2dni goraczka 2dni wysypka ewag nie panikuj jesli ma czerwone spore plamy to moze to byc pokrzywka,ona jest po wszystkim i byc moze dlatego nie chcial jesc i pic mleka bo go juz bralo,albo to ospa to takie bable i woda w srodku jedzcie do przychodni najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ewag ja mam maclarena i chicco spacerowki w tej pierwszej oparcie nie obniza sie calkiem,ale w chicco tak,w maclarenie nozki ,,wisza,,,a w chicco mozesz regulowac,ja z obydwoch zadowolona w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) anecia-widze ze jestes z rana najczesciej:) ewag-ja chce sie pozbyc bo mam tandem na dwoje od pol roku a tamte stoja:) moze Brianowi nie powinnas dawac jablka narazie ;jablko jest najczesciej uczulajacym pestkowcem razem z brzoskwinia....:) mala przespala cala noc od 21 do 7 ani razu nie budzac sie na jedzenie!!!!! az nie moglam uwierzyc!pierwszy raz spalam 8 h od jej porodu....o j gdyby bylo tak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki ano tak jestem najczesciej rano jak wstaje to robie Amelii mleko,adasiowi kakao oni pija a ja zagladam tu,na poczte,wiadomosci,Adas jak tylko wstanie to wlacza komputer:) pozniej zagladam w przerwie w zabawie,albo jak Amelia spi,narazie sie zabawili adas jezdzi na hulajnodze,a amelia za nim z wozkiem gania:) widzisz szkoda,ze wczesniej o wozkach nie wiedzialam bo szukalam jakiegos ten maclaren to ciemny czarny z popielatym i chcialam cos jasniejszego teraz mam niebiesko-zielono-zolty:) zycze zeby nocki byly teraz przesypiane ladnie. patrzylam na pogode od jutra ma byc znowu powyzej 20stopni:) uciekam do moich cudaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!! Przeciez w kazdym z nas drzemie ciagle dzieciuch... ach... chcialam napisac kilka slow wiecej ale Adas upomina sie o uwage. Wpadne tu pozniej! Milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czasami tez poczytam
Ewag, a co powiedział lekarz? Chyba byłaś??? Czy czekasz przed kompem aż ci ktoś informacji udzieli, jak ta od syropku???????????? Zrob cos z tym na litosc boska, nim znowu sie zaczniesz wyżywać na dziecku że płacze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa wygląda to bardzo nie fajnie :O według mnie nie jest to uczulenie na owoce,za bardzo rozognione.Idź koniecznie do lekarza z małym,bo na pewno go to swędzi i będzie przez to marudny i rozdrażniony,a po co ma się męczyć.Możesz go wykąpać w krochmalu,powinno mu troszkę ulżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag ty do lekarza idz,a nie siedzisz i czekasz,az sam przyjdzie!siedzisz w domu caly dzien i co czasu na lekarza nie masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany- wczoraj rano to byla mala plama i posmarowalam sudocremem z nadzieje za se pojdzie a wieczorem to sie zrobilo takie paskudne- a wtedy juz lekarza nie bylo caly dzien bylam poza domem i jakos nie mialam czasu nawet nic zjesc ale oczywiscie pomarancze i cala spolka mysla ze jak na macierzynskim sie siedzi to i nic kompletnie do roboty nie ma tylko tipsy malowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalas,ze caly dekold ma w plamach i przy pieluszce,ale ok mniejsza o to,teraz idz do przychodni jesli to uczulenie to moze zaatakowac tez i od srodka(jama istna) i dla mnie cala reszta by nie byla tak wazna jak zdrowie mojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i ocza nie wierze
A po co ona pujdzie do lekarza:(jej to na reke, bedzie miala powod zeby mu klapsa dac, albo narzekac ze marudny i płacze, do tego poopowiada jak to z chłopem źle, a dziecko???A kto by sie przejmował dzieckiem, samo wyszło samo zejdzie, normalnie matka by juz dawno u lekarza byla cytuje" i maly ma chyba skaze- kufa mac caly dekolt ma w plamach i przy pieluszce a dalam mu tylko jablko i marchewke" A dzien wczesniej pisała ze mały jest marudny, a szlag tam z małym ważne czasu nie miała" Weź Ty kobieto sie tym dzieckiem zajmij bo Ci w końcu opieka zastuka do drzwi!!!!Dziecko od dwoch dni wyraźnie cos jest nie tak a Ty zamiast iść do lekarza zdjecia nam pokzaujesz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi powie? ze to co zwykle- to normalne i paracetamol da jakbyscie nie wiedzieli jacy tu lekarze sa i przeciez od reki nie przyjmuja- i na wizyte tez sie troche czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyglada na to ze o rade tu zapytac nie mozna bo zaraz jaka ja niedobra i o dziecko nie dbam do dupy z takim forum spadam wiec- bawcie sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag-ja nie spotkalam sie z takimi czerwonymi plamami, myslalam ze to jakie male krostki,ale na zdjeciu gorzej to wyglada. Odstaw owoce, zostan przy mleku i co najwyzej kleiku ryzowym jesli maluch domagalby sie stalego jedzenia i idzcie do lekarza, moze akurat bedzie troche pomocny i cos zasugeruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×