Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Ja na razie zastepuje to cycowe butelkowym albo jogurtami, ewentualnie robiona na krowiznie kaszka manna. A propos krowizny, to wreszcie udalo mi sie upolowac to mleko, Gold Top, w Asdzie, ktos pytal ale juz nie pamietam kto. Poza tym wzielo mnie na gotowanie i na robienie salatek. Dobrze, ze pekinska ma swoja objetosc z natury i nie wyszlo rowno z brzezkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie myslalam dzisiaj o jogurcie, szkoda ze zrobilam koktail malinowy :) Jutro mu kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do malin to iscie "ksiezycowe" ceny wskazuja na zdecydowany koniec sezonu. Ale nie mogla sie oprzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz ide spac,ale wlasnie zerknelam na jeden z innych filmikow tego goscia. Wymiata.... :D A swoja droga takich odwaznych mezczyzn nam trzeba na ulicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla sukienka :) jest troche ciasnawa, lepiej by lezal rozmiar 10. zapne sie i moge w niej bez problemu oddychac, ale mam wrazenie, ze moglaby byc luzniejsza. wrzuce pozniej fotke ;). bede zaraz w miescie i postaram sie dokupic do niej czerwony szeroki pasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zegnam na pare dni - maz ma wolne, a pozniej urlop i moge dojsc do kompa jak on go zwalnia, czyli na swietego Dygdy, hehe! Postaram sie was chociaz podczytywac :) Jak bedzie co :D Buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie rozpisałyście laski,że normalnie miałam problem żeby Was doczytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos sie moze wypowiedziec o karuzelach na lozeczko kupowac, nie kupowac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy taka bidę tu klepiecie, powoli do tej 100 strony idzie !! Wszystkie zajęte, albo to weeeeeked przecież był :) Ja nadal was nie doczytałam, a takie fajne rzeczy się działy !! Widzialam kiecke mamy Eli.. fffaaajnaaa i poznałam Ankę Asankę i jej Nikolke :) Maja z Nikolą prawie za rączkę chodziły takie funfelki, hehe. Oczy mnie bolą od komputera, czas okulary chyba zmienić na mocniejsze, bo prac do pisania nie mam mniej. Będę starała się zaglądać.... onyx co gotujesz w tym tygodniu ?????? Cały czas mam na uwadzę mój przyjazd do ciebie, ale jeszcze nie moge dać 100 % odpowiedzi, bo to jak dalekie plany, hihi Idę ogarnąc kuchnie do końca i do łóżka. Jutro siedze z Mają, bo kurcze childminderka zadzwoniła, że jej córka chora !! i dupa.. a miałabym 5 godzin spokoju i nie moge iść na francuski. ech Życzę Wam przyjemnej nocki i do napisania kobitki ps. Frugo widziałam, że miałaś jakies problemy z napadami na dom itp.. zgłosiłaś to na policje ?? Ja na pewno bym poszła, oni od tego są, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha... onyx, napisałaś, że miałam być i znikłam !! cały weekend usiłowałam tutaj wejść i pamiętałam, że obiecałam... Była u nas Jasmine, do tego przygotowania promocji Egiptu w toku na zaliczenie, więc nawet nie otworzyłam stronki aż do teraz Ale dziękuje, że pamiętałaś buziaki ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dawno mnie tu nie było ...,a tyle sie działo tzn.jeszcze nie doczytałam :) w piątek lecimy do Polski :) no bo Zuzik ma roczek ,a nikt tu nie przyleci .tylko trochę mnie przeraza ,że jest tak tam zimno chyba już sie odzwyczaiłam od mrozów. Chciałam sie pochwalić że Zuzia już od 3 tyg.chodzi :) jak to śmiesznie wygląda, taki tam mały karakan i już tupta pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja tylko sie chcialam usprawidliwic ze chwilowo nie bede tu czestym gosciem.wybaczcie. onyx i frugo, przepraszam ze tak dlugo, wysle mejle jak sie pozbieram troche. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli przepraszam,że tak wprost,ale czy coś się stało ??? Pamiętaj,że zawsze możesz na nas liczyć :) Trzymaj się,ściskam Cię mocno,a ja duża jestem to i b mocno umiem uściskać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wsrod zywych....: o w sobote zjadlam ciastko z cukierni co stalo sie poczatkiem konca udanego weekendu.Glowa w muszli przez pol dnia, zapadalam w jakies senne majaki, budzilam sie zlana potem i znow odplywalam. Juz prawie doszlam do siebie, a wczorajszej nocy jeszcze @ A mialo byc tak romantycznie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do mam w uk probowalyscie moze wypelniac surveys online zarabiajac w ten sposob pieniadze jesli tak to macie jakies sprawdzone stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Anulka, nie probowalam. To mozna tak zarabiac? Tez bym chciala :D Jak ktos cos wie to dawac!!! Aga UK, bidulko! Mam nadzieje, ze juz przeszlo! Wlasnie dlatego dostaje piany na ustach, jak moj maz kupuje sobie ciastka a pozniej ukradkiem czestuje dziecko - ukradkiem, bo zawsze robie awanture, a przeciez nie ma o co... Rece opadaja! mamoeli, gdzie sie podziewasz? Poderwal cie szef czy co... :P Lolli, spoko, odpisz kiedy chcesz i wracaj do nas szybko! Kamila black - zaproszenie nadal aktualne, chociaz moze bedziesz mnie musiala z aresztu wyciagac, bo chlop w chalupie - wrzod na dupie i chyba go udusze!!! ;) ewag - mialam karuzelke na lozeczko, z poczatku Maksio wolal inne gadzety, ale pozniej byl zachwycony. krakersik - gratuluje! Juz chodzi? Fajnie! Teraz czeka cie tylko lapanie w locie i modlitwy, zeby gdzies nie przywalila. Ale teraz juz z gorki wlasciwie, nie? Oj, jak kogos pominelam (oprocz moich apeli do bylych "pisaczek" ktore sie wykruszyly oraz podczytujacych, coby sie ujawnily) to przepraszam. Wiecie, mam naprawde skrajnie wyczerpujace warunki - spokoj, cisza, zadania moich panow jak uciete nozem wraz z ich odplywem w kraine Morfeusza... Hardcore normalnie, w ciszy nie moge zebrac mysli... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rrrrrrrrrany... Stalo sie cos o czym nie wiem...? Czemu nikt nie pisze...??? Stronka do tanich ksiazeczek, takze dla dzieci. W Polsce, ale wysylaja za granice. http://www.dedalus.pl jeszcze nie zamawialam, wiec nie moge calkowicie polecic, ale ceny maja przyjazne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! oj, sorki ze tak krzycze :) nie ma mnie bo rozprawiam sie z niepotrzebnymi gratami. wystawiam łachy na ebay, wynosze do charity i inne takie tam... sporty ekstremalne :). doszlam do wniosku, ze nawet jak mi pojdzie wszystko po 2 funty to bedzie z tego kilkadziesiat funtow na swieta ;). wybaczcie prosze, ale padam na pysk, odezwe sie jutro popołedniu :D Lolli nie strasz, daj znac jak mozna Ci jakos pomoc. na majla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) tak, tak to ja :) wpadlam zeby sie przywitam bo slyszalam ze pytacie o mnie - bardzo mi milo :) u nas dobrze, Mikolaj rosnie zdrowo i biega ile wlezie, uwielbia kuchenne szafki i kopanie pilka :) wyszly mu ostatnio 6-tki trzy a jeszcze trojek i czworek nie ma ... a moze to 5-tki wyszly - ciezko policzyc bo nie wysiedzi za dlugo, sam woli sobie grzebac w buzi :) poza tym pracuje a moja mama wciaz zajmuje sie naszym malym, slicznym Mikolajkiem :) ... ma juz dlugie wloski i takie lokowate :) tylko grzywke mu obcielismy w dniu urodzin :) uciekam spac bo nie wiem o ktorej zglodnieje w nocy... tak, tak :( ja niestety wciaz daje mu flache mleka- probowalam juz chyba wszystkiego ale Mikolaj jest glodomorem i musi w nocy jesc :) ... chyba przywyklam a moze sie oszukuje ? ;) buziaki i milej nocy :) i do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy ja nie pisze, mam dola , a tabletki chyba zaczely dzialac ale odwrotnnie, a tak jak pisalam nie bede przynudzać,, loli mam nadzieje że wszystko dobrze, aga uk współczuje choróbska mamo eli powodzenia na ebay-u onyx ty to masz werbe i pomysły witaj oleniga pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ magdae - jaaaa, weeeeeerwwwwweee...??? ;) Jak to tabletki na odwrot dziaalja :o Moze lekarz ci cos poradzi, moze ona sa zle dobrane czy co...? Mamoeli - swiateczne porzadki...? No tak, jak sie w sklepie pracuje to juz od lipca swiateczny nastroj dzien w dzien... Mnie by to tez w koncu zlamalo i przymisilo do szmaty... :D Borowka! Melduj sie! Jak tam Polandia? Frugo, jak dziewczynki? Anecia, juz sie ze mna nie kawkujesz rano? Oleniga, czekam na zdjecia :D No i w ogole pisac co u was, nie ma ze sie nic nie dzieje! Maksowi rosnie czworka a dzis idziemy na szczepienie. W ogole czadowe rzeczy zaczyna ten moj synek robic - dzis polozyl sie na podlodze na plecach, noga na noge, rece pod glowe i lezy. I jeszcze se ta noga kiwa... :D A w ogole to on codziennie cwiczy przysiady, tak mu sie spodobalo, chyba to stekanie ;) Wlasciwie to nie stekanie tylko wielorybie odglosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×