Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Mamo eli to ja trzymam i to mocno,bo wiem jaka to wielka radocha takową dostać :) z sukienką nam wyszło to może i tym razem się uda :) kiedy będą jakieś wyniki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie w ten przedswiateczny poranek (hehe, panika?). Maks wstal dzis o 8.00 :D :D :D Zycie jest piekne niezaleznie od Feliniego ;) Anecia kochana odpisze dzisiaj wieczorkiem, ok? To komu dzis palimy znicza...???? P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoeli, przypominamy, ze jestes na winna zdjecie w sukience... z szefem... A co do chaty to ci moge tylko tyle poradzic, zebys odbierala wszystkie telefony, co nie Frugo? :P Daj znac jak poszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh, padne chyba! MAks zwinal moj telefon (prohibited!), mysli ze nie zauwazylam, biega bidulek na ugietych nogach i szuka jakiegos spokojnego kata, zeby wydusic wszystko co najlepsze ze zdobyczy. Mowi przy tym do siebie stanowczo: nie, nie nie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) hehe onyx, to prawie jak smigol :D "they stole it from us, no, no, my precious" :D.sorki za porownanie, ale czasem sama zauwazam podobienstwo miedzy swoimi dziecmi a tym stworkiem :P. czesciej jednak przypominaja mi z usmiechu laleczke Chuckie, serio :O zdjecie w kiecce zamieszcze niebawem, jak tylko znajde kabel od aparatu :O. jest zrobione, ino usb wcielo jak nieprzymierzajac majtki w d***. zasluga mego malzonka. co mi radzicie? mam zadzwonic do councilu czy czekac? tlumacze sytuacje: bylo do licytacji 9 mieszkan. jestesmy w czterech z nich miedzy 6 a 10 miejscem, ale... w jednej z nich pojawia sie status: priority date 21 dec 2007 band C. to sa moje dane(!!!). no i nosi mnie jak Zyda po pustym sklepie i nie wiem co ze soba zrobic. dzwonic czy czekac? jesli tym razem nie dostaniemy chatki to znaczy, ze mamy duzego pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuls1
sime dobrze napisałaś ;" to ja mogę sobie chcieć lub nie chcieć a adaś i tak swoje zdecyduje " moja gwiada zadecydowała ze sok wypije z kubeczka natomiast mleka już nie i nawet ten kubeczek co onyx poleciła nie działa:/ uparł sie mały osiołek i koniec na widok kubka jest już krzyk i nie wiem czemu tak przeciez mleko z butelki pije tylko 4 miesiecy,to tak szybko sie zdazyla przyzwyczaic?bład popełniłam bo chyba od razu po zakonczeniu karmienia piersia mogłam podawać mleko z kubeczka a nie z butli i nie byłoby problemu a teraz nie wiadomo co robic,chyba że wprowadzic drastyczne środki ale wolałabym nie a co do szczepionki na gruzlice to mi ją dali bez problemu tzn córce:P mieszkamy w londynie i akurat w takiej dzielnicy ze wszyskim dzieciaczką tu daja i nietrzebabyło sie prosić bo hv sama mi zabukowała spotkanie:) onyx a ty byłas z maxem na takim sprawdzeniu 8 miesiecznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :) Mamo Eli nie wiem co Ci doradzić,ja bym pewnie zadzwoniła,bo inaczej to by mnie skręciło z ciekawości :) ja to muszę wiedzieć szybko,bo inaczej to mnie nosi strasznie :) a co do telefonów to radzę odbierać wszystkie,o każdej porze dnia i nocy i nawet jak się nie ma na to ochoty :) ja tak miałam ze swoją chatka,gdy już doszliśmy do wniosku,że przed świętami to na bank nie dostaniemy,bo już za późno,zadzwonił telefon i kazano nam przyjść po klucze :) dodam tylko,że akurat odsypiałam nockę z Hanią i nie miałam zamiaru odbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam :) JESTESMY NA LISCIE!!! UUUUUUUAAAAAAHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUU babka powiedziala, ze wyglada jakbysmy mieli dostac ten dom. nowiutki, spod igly :D. nie council niestety, ale za to z ogrodem i 3 bedroom. kazala czekac na telefon z housingu i omowic z nimi szczegoly, poniewaz oni tylko posrednicza. mozliwe ze przyszle swieta spedze w nowym domku :). probuje dodzwonic sie do meza ale nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super Mamo Eli :) mam nadzieję,że i Wam się uda :) Pisz koniecznie jak tylko dowiesz się czegoś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! mamoEli,ale mialam gesia skorke jak czytalam twoj post o mieszkaniu!SUUUPER!!! Onyx,a jak ja pytalam o kubki to nikt mi nie odpisal!Mam TT niekapka i pije z niego,ale po zakreceniu te uchwyty n ie sa rowno i zle jej sie trzyma,a jak dam zeby rowno bylo to sie wylewa picie,i kupilam TT z rurka i pije z niego nie musi przechylac jest wygodny:) mleko pije z butli a pije z kubka:) o mamo jak glosno w tym domu od rana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, wydaje mi sie ze ten co sie krzywo zakreca to musisz wymienic. Mamoeli - wow! kiedy parapetowa? dziewczyny, nie mam czasu, maz wyjechal na 3 dni i jest cicho, spokojnie ale nie ma kto chodzic z Maksiem na spacerki :( a jest tak slisko, ze wczoraj 100m szlismy 40 minut (tam i z powrotem). wieczorem pod oknami karambol - 4 auta sie stuknely :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, co mi na maile nie odpisujesz...??? :P A gdzie reszta? Mysmy dzis wstali o 6.00 :( Smieciara przyjechala o dzien wczesniej, pewnie w zwiazku ze swietami :( uaaaa... spac sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuuls, sorki, nie bylam, bylam tylko na tym po 6 tygodniach chyba Juz nie wiem na jakim topiku co... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie spia? kawe wstawiam :) btw- w stopce link do albumu- jakby ktos chcial zobaczyc wiecej fotek naszego wiercidupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, Ewag - "ukradlas" nam nasze powiedzonko o Maksie :D I de do linka Ktos kawusi sie napije? Herbatyki? Lolli, korona by ci nie spadla itd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, znowu mam to samo co jak komentowalam zdjecia Aneci - podpis zostawilam pod zdjeciem w kapieli, a pokazal sie gdzies indziej :( Kali nie rozumiec technika... :( Ale synek sloooooooodkiiiiiiiiiii, ja chce jeszcze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx jak nie jak tak!!!odpisalam jeszcze zanim na topik weszlam! ewag fajne zdjecia wiercidupka:) czasu brak... chlopakow na ogrodek wygonilam okna mi lobuzy obrzucaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLYCH,ZDROWYCH SWIAT DLA WAS DZIEWCZYNKI I WASZYCH POCIESZEK CUDOWNYCH!I DUUUZO PREZENTOW!!! ``*``__/\__``*``★````*``__/\__ `*```>•★•< Wesołych```>•★•< ``*`¯¯\/¯¯ ```☆``*``★``¯¯\/¯¯ ★``☆``*Świąt ☆Bożego``★ ```*``__/\__``*``★````*``__/\__ `*>•★•< `*Narodzenia`☆'*•★•< ```*`¯¯\/¯¯ ```☆``*``★``¯¯\/¯¯ __$$$$$$$$$$$$$$$____$$$$$___$ ___$$$$$$$$__$$$$$______$$$$$ ___$$$___$$$$$$$$$$$$$$$$$$o ____$$$$$$$$$$$$$$$$$______o __$$$$$$$_$$$$$$$$$________o _$$$$$$__$$$__$$$$______,*´ک¯ک´•*, $$_$_$$___$$___$$$_____,**.,+,*.+,* $__$$__$__$_____o_$$____*.,*.*.,+;* ___$$_$$__$_____o___$____*~--~* __$$_$$_________o __$__$_______,*´ک¯ک´•*, _$$__$______,**.,+,*.+,* _$___$_______*.*.*.,+,;* _$____________*~--~*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w tym rzecz że herbatkę udało mu się dwa razy z butelki pociągnąć, mleko modyfikowane też raz, ale mojego ani rusz!! Ma być z cyca i koniec! Dodam że te 3 razy to jedyne zakończone sukcesem na kilkadziesiąt prób. Teraz sama nie wiem czy jeszcze cierpliwie uczyć butli czy może kubeczek jednak.. No ale nadal nie mam pojęcia jak zacząć żywienie. Próbowałam kaszki z Bobovita i adaś wysypany cały był po niej chyba jest na mleko uczulony.. Może któraś z was ma maluszka ze skazą białkową?? Co takiemu podawać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silme a jak bylo z maluchem jak dalas mu mleko modyfikowane? chodzi mi o to czy mial jakas wysypke , pokrzywkę? u moja starszej panny wlasnie po podaniu kaszki na modyfikow okazalo sie ze ma skaze. Dodam ze samego mleka nigdy nie chciala pic wiec nie wiedzialam zanim nie dorosla do kaszek. Co do picia z butli...ten probl mialam z mlodsza z kolei. niestety, nie udalo mi sie. Chrabianka sama zadecydowala kiedy odstawic pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie modyfikowane tylko raz wypił i nie pamiętam żadnych zmian.. mniej więcej w tym samym czasie pojawiły mu się suche plany na policzkach i krostki na skroniach. ciężko mi stwierdzić, bo to mógł być płyn do kąpieli, zjedzone przeze mnie pudełko tiki taków, albo właśnie to mleko. na pewno wyskakują mu krostki jak zjem za dużo jogurtów, budyń lub jak zjem sernik. teraz dawałam mu kaszkę i sama też ją jadłam:) i całą buzię miał wysypaną. ehhh nie mam pojęcia co robić. doczytałam że są kaszki bezmlekowe poszukam w asdzie. borówka aż mi dreszcz przeszedł... ja nie mogę czekać aż mój książę sam zrezygnuje, bo do pracy muszę wrócić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuls1
silme a ta kaszka moze byla z jakimis owocami?i akurat na nie ma uczulenie?moja córka na brzoskwinie ma uczulenie i na buzi miala takie krostki wielkie jak zjadła ja tez mialam problem z nauczeniem dziecka pic z butelki,pisalam o tym na wczesniejszym forum i szczerze mowiac wrowadzilam drastyczne srodki i pewnego dnia stwierdzlam ze ostatni raz karmie piersia i nie dostała wiecej,meczylysmy sie okolo tydz bo był placz wielki ale teraz butli nie chce oddac:P a ja po 10 miesiacach nieprzespanych nocy moge sie wkoncu wyspac:)bo juz co dwie godziny wstawalam bo cyca chciała wiec meczace troszke too było,a teraz z kubeczka nie chce pic mleka,uparciuch mały:D a nie chce zeby miala próchnice od tej butelki,zreszta takie mniejsze dziecko jest chyba łatwiej czegos nauczyc a żywienie to chyba leppiej zaczac od zupek tzn marchew ziemniak bo jak dzidzius spróbuje słodkiego to pozniej nie bedzie chciał warzyw dzieki onyx,ja wlasnie tez to sprawdzenie ominełam bo nie wiedzialam ostatnio mi znajoma powiedziała,ale pól roku temu powinnam tam isc;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no .. ale się dzięje Widzę, że mama Eli może domek dostać !!!!! Rewelacja, gratuluje mamo Eli !! Ja tylko na moment wpadłam złożyć Wam przedświąteczne życzenia Dużo ciepła, miłości i magicznej rodzinnej atmosfery !! No i smacznego karpia :) Tutaj spokojne przygotowania. Siostra kuleczka dotoczy się jutro z resztą rodzinki i będzie gwarno i miejmy nadzieje, że wesoło Maja sie tutaj świetnie czuje. Ma spore pole do manewru i ciągle by tylko na schody wchodziła i z powrotem na dół !! Owsik Miłego dzionka kobietki i dzieciaczki Postaram się trochę was poczytac później, co może być trudne Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) onyx, mozesz mi jednak tego znicza walnac, a co... :P wczoraj wyszlam z domu po raz pierwszy od tygodnia i mialam tyle spraw ze oczywiscie 75% nie zalatwilam.no i w tym roku kartki na swieta dojda po swietach :P na swieta nie mam nic, nawet zakupow :O :O :O zaraz bede chyba jakies pierogi robic albo co... jenyyy ile mam do zrobienia a rzep przechodzi samego siebie+zrobil sie zlosliwy (szczypie, gryzie i wydaje okrzyki, zrzuca wszystko na ziemie i patrzy co zrobie, wlazi na stol etc.) a do tego mu sie leje z nosa non stop. wiec teraz szybko poodkurzamy (10 cm dywanu na dwa wsysniecia brzuszka i stopki :D ), rzep do spania a psi ogon do boju :D ufff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj tlok :D Ja jestem w pelni usprawiedliwiona jesli chodzi o nieobecnosci. Od poniedzialku pracuje na pelny etat. Wlasnie leze bez zycia na kanapie z zamiarem pieczenia piernika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) Życzę Wam zdrowych, miłych i wyjątkowych (oczywiście pozytywnie) Świąt Bożego Narodzenia Słyszałam, ze zima Was nieźle zaskoczyła, mam nadzieję ze wszyscy dotrzecie tam gdzie planowaliście. Na szczęście mężowi udalo sie dolecieć do nas prawie na czas - 6 godz opóźnienia samolotu. U mnie odwilż, ulicą można płynąć...a zapowiadaly sia tak ładne święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silme,jak alergia malutkiej? jeśli uważasz, ze ma ona skazę białkową możesz dostawać receptę na mleko zastępcze dla alergikow, na ktorym bedziesz mogla robić kaszki. Idz do gp i pogadaj o tym. A teraz już spadam do kuchni, pa pa i nie przepracowujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat dziewczynki!!!MamoEli obys chatke piekna dostala!Kamila_b Tobie tez dodatkowo zycze domku! Borowka oby ci w polszy bylo dobrze!!!Onyx zeby znalazla swoje miejsce na ziemi i byla szczesliwa! A wiecie co u Edyjus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- czy w razie kolki moge mojemu dac grip water- jak na pudelku napuisane- nie dawac w 1 mies zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag-ja na poczatku dawalam infacol a potem gripe water bo jest dopiero od 1 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×