Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

a witam :) od daaawien dawna siedzialam sobie na topiku ciezarnych Polek w Anglii i tak sie zasiedzialam ze moj Lennox skonczyl roczek 2 tyg temu a ja dalej na tych 'ciezarnych' heheh no i postanowilam zaczac cos innego. mam nadzieje ze dolaczy do nas jeszcze kilka mam z tamtego topiku to bedzie weselej. aaaa mieszkam w northampton i jestem mama Nadii (7) i Lennoxa (1) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co slychac?hmmm no wlasnie nic i dlatego dobrze jest miec kafeterie ;) takie male uzaleznienie no i kosztuje tylko czas heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli dobry pomysl. Myślę , że nasze ciężarówki tylko przez grzecznosć nie komentowaqły naszych postow ebayowych albo fryzurowych, itp :D. I też już myslalam o czasie spędzonym na kafeterii - jakby nie było jestem tam mamą najstarszego dziecka - Ola skończyła już 13 m-cy! człowiek jakby nie zauważał upływu czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedstawię sie dla nowych uczestniczek. jestem mamą Zuzi(3l) i Oli(13m-cy). i jestem z Londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) tez Londyn :D dane dzieci w stopce :) postaram sie udzielac w miare mozliwosci choc czasowo ciezko ;) skad z Londynu dokladnie jestescie?? ja NW- greenford (kolo Ealing Broadway)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaj borowka :) fajnie ze jestes! no to zobaczymy kto sie jeszcze skusi.kurcze az mi lzej bo tez mialam takie wrazenie ze z grzecznosci nic nie mowia a szlag je trafia hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tilli-tilli :) dasz rade, my wszystkie niby czasu nie mamy bo dzieci bla, bla, bla ale na kafeterie zawsze sie znajdzie ;) widze ze London przewaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! To ja maryśka15maja. Nie mam już noworodka tylko 3 miesięcznego bobasa, mam nadzieję, że mnie stąd nie wygonicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski znane, mniej znane i te ktore dolacza. Dobry pomysl Lolibelly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filippa to Twoj maly juz ma 3 miesiace?? ło matko jak to zlecialo! a pamietam jak szlas do wylegarni...jakby wczoraj heheh u nas dzis grillowo-przeszlam z mezem batalie na temat pieczenia ziemniakow w folii (ale mnie zagrzal mowie Wam!!!:D) i teraz juz spokojnie czekam na wielkie zarcie/ale dalej nie moge przezyc ze na carboot nie pojechalam 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Lollibelly jak ten czas pomyka, nie wiem kiedy te 3 miechy minęły normalnie... Ja dzisiaj upichciłam kurczacze wątróbki z jabłkami, pyszne ;) Na grilla też bym się skusiła ale niestety rozpadł nam się sprzęt i nie da rady. Daj znać jak Wam wyszło żarełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... tu jesteście! Wpadam się tylko przywitać i pochwalić pomysł, bo Maksiu się już coś rusza pod koniec spanka :( koniec wolności... Lolli, ja też nie mogę przeżyć tego car boota (carboota?). Za to byliśmy pół dnia w parku. Pewnie mój mąż się zgodził na to z desperacji myśląc, że się tym uchroni przed bankructwem... Bo pozbawi mnie możliwości udziału w paru aukcjach... A od czego snajper, hehehe :D A może się przedstawię: mama Maksymiliana Mikołaja, 2 września będzie miał roczek. Mieszkamy zaraz koło Ealingu, NW10. Nio, to idę sprawdzić ebaya. Połknęłam dziś bakcyla na bransoletki Pandory - ma któraś? Coś czuję, że znalazłam nareszcie jakąś dziedzinę, w której upchnę cały majątek... ;) Lolli, brawa za temat topiku, nikt nam nie zarzuci, że nie na temat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli to może i mnie przyjmiesz :D ja dla odmiany byłam na carboot i muszę przyznać,że był bardzo udany. Później pojechaliśmy nad morze,a jeszcze później :) z solenizantka na obiad do restauracji.Dzień był bardzo miły,ale teraz to padam na pyszczydło :O Nowym :) koleżankom napiszę tylko,że wszystko o mnie w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dobrze dobrze, coraz więcej nas... ten ebay to porażka - nie mam czasu dla męża!Udalo mi się zalatwic nr stacjonarny, wystawiłam pare rzeczy i teraz ciągle sprawdzam czy cos sie rusdzyło. A tu nic... czy to dlatego ze jestem zupelnie nowa i nie mam zadnego feedbacka?myslę ze to jest powód. czy zawsze tak jest na poczatku aukcji? bo dojdzie do tego, ze ja bede wystawiac a mąż kupować by wystawic pozytywny feedback :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłowię sie jeszcze raz:może nie bede was zanudzć i poszukam ebayowego wątku? frugo, dobry wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj boróweczka z tymi aukcjami to tak zawsze,ludziska czekają do końca, co by kupić jak najtaniej.Mnie też wciągnęło na maksa,ale dzisiaj bilans na plus :D sprzedałam 2 rzeczy,a jeszcze nic nie kupiłam (kwestia czasu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzzzyyyy
Witajcie :) Jak milo,ze powstal taki topik :) Tamten o matkach w Aglii juz jest dlugi i ciezko sie tam wcisnac :O Mozna sie przylaczyc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga UK napisz proszę o swoich pierwszych reakcjach dotyczących oczywiście LC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo - moc urodzinowych buziaków dla solenizantki Oleńki od łobuziaka Maksia!!! 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ izzzzyyyy - witaj! Pewnie że można (mówię w imieniu Lollibelly, hehehehe) :D i swoim też oczywiście :) Maks właśnie czyści swoją nową szczoteczką do zębów podłogę w kuchni. Co on, o wojsku już myśli czy co... :) Ja też powinnam się skusić na sprzedawanie na ebayu, ale po pierwsze, to ja wszystko rozdaję, a po drugie - jeszcze ktoścoś wylicytuje i będę musiała iść na pocztę wysłać ;) Może wy wiecie, co się stało z opisami przedmiotu na ebayu - nie można już opisywać "własnymi słowami" tylko w tabelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dołączam bo tam już nikt chyba mnie nie czyta a ja zadaałam kilka pytań i poprosiłam o radę i nic z tego, mama 7 latka i 10.5 miesięcznego szkraba który każdego się boi poza tym jestem z tych co wszystko widzą w czarnych kolorach pozdrawiam z nieudanych wakacji w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Izzy ;-) Onyx ;-) Dziekuje za przywitanie :) Ja klikam z Liverpoolu i z tego co widze to mam najstarszego smyka ;-) Wasze to roczniaki,a moj ma juz 4 latka :) Urodzony w Londynie (na Ealingu),wychowany poki co w Irlandii Polnocnej,no a dalej zycie pokaze ;-) Przeprowadzilismy sie do Liverpoolu,ale to chyba nie jest jeszcze nasze ostatnie "miejsce na ziemi". Jakby co to sluze rada,w koncu poki co mam chyba troszke wieksze doswiadczenie z maluszkami :D Co do ebay-a to podoba mi sie tam ta zmiana,ze czas licytacji leci juz na biezaco,nie trzeba co chwile odswiezac,bo bylo to uciazliwe. Niedawno wygralam Mr Man Books dla mojego synusia :D Uwielbia je :D Przyszlo ich az 30,bedziemy miec co czytac kazdego wieczoru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dawno nie byłam na ebay-lecze sie z uzalezżnienia i nie wiem nic o zmianach, jestem teraz bezrobotna i staram sie nie wydawać pieniędzy jak nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae co racja to racja,ale wiele razy tez udalo mi sie zaoszczedzic i to sporo niz jakbym w normalnym sklepie kupila........ Ebay ma dobre i zle strony,wszystko zalezy od tego jak sie go uzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae, onyx, alexa, frugo :D iiiihahaaaaa mozna pisac bebloly i sie nie bac ze beda krzyczec juhuuuuu!!!:D onyx nie wiem co to bransoletki Pandory ale mam pierscien Atlantow jakby co :P borowka frugo ma racje ze przewaznie licytuja pod koniec.ja zawsze wystawiam na 3 dni ale i tak co 5 minut srawdzam jak porabaniec.to pewnie ta ostatnia aukcja tak mi uderzyla do glowy :) (niewtajemniczonym zdradze ze sprzedalam ciuch z charity shopu kupiony za 50p za £22 i bede taka podkrecona chodzic do konca mych dni ;) ) aaaaa zjadlo mi pol posta :O :O :O obrazilam sie, bede za 10 min :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeekamy, lolli, czekamy :D Widzę, że Ealing rządzi póki co :D Bransoletka Pandory to taka, że se kupujesz bransoletke-bazę, możesz podzielić na części i w każdej części umieszczać paciorki-symbole. Każdy kosztuje kupę kasy :D No to już sobie wyobraziłam moją Pandorę kilometrowej długości, hihihi Całe życie zamknąć na jednym kawałku sznurka? Lolli, kiedy się nauczysz kopiować posty przed wysłaniem...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×