Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

dobra dobra juz jestem :D wyobraz sobie ze zezarlo mi podczas kopiowania przed wyslaniem (if that makes any sense) zrobilam copy a potem przypadkiem kliknelam gdzies tam i juz pol posta sruuuu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze z Maksiem na kolanach :( Miał 2 podejścia do łóżka i ja pasuję, poczekam aż padnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj komp ma dzisiaj focha i you tube nie obsluguje.ebaya tez z wielka laska ale tam juz tupie nozka i musi mi ulec ;) a na naszym podworku znowu przeboje.kolezanka Nadii, 7latka postanowila powiedziec do mojego meza shut the f...up czym sprowadzila na siebie karzaca reke sprawiedliwosci (spoko, nie dostala ;)) i ma zakaz przychodzenia do nas do domu i bawienia sie z nadia.no i teraz powstaly 2 fronty:dzieci ktore mowia ze moj m to potwor i juz nie lubia nadii i wrecz przeciwko.eh...dobrze ze za jakis czas sie przeprowadzamy.jeden z glownych powodow:nieustajace i krew w zylach mrozace naparzanie naszym letter boxem 'is nadia comin ouuuuuut????'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lennox tez wlasnie wstal z wielkim krzykiem co do niego niepodobne.ma odparzona pupe i mysle ze go boli nawet w nocy (wnioskuje po krzykach nawet gdy leciutko polewam to miejsce letnia woda).narazie na zmiane alantan i sudocrem.moze przejdzie. aaaa magda, droga nasza pesymistko jakie mialas pytania?moze pomozemy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nikt nie przyłączy to będzie duet. A pewnie później monolog :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, a małż już na stałe w UK? U nas zderzają się dwie frakcje: francuzofilów, a raczej francjofilów contra nederlandczyków. Na razie Londek, pewnie minimum do grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie śpię Onyx,ale ledwo już sie trzymam :O Lolli czy ty jednak opuszczasz wyspy ??? bo w końcu to już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli pytanko :D czy Krysia i Zosia :) zachowują się ostatnimi czasy normalnie ??? bo mój Elvis zwariował chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Znalazam Was:) a skoro znalazłam juz to z miła checia dołacze sie Jestem mama dwóch córek,a mieszkamy sobie w Coventry Pozdrawiam Ps.do załozycielki tematu _swietny pomysł ,strzał w dziesiatke jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki olenka i witamy na topiku o steku bzdur :) dziewczeta drogie plan byl ale sie zmyl jak to u nas bywa niestety.otoz moj maz przyjechal do nas na kilka dni 3 miechy temu i nadia niechcacy zablokowala jego karte sim i nie mial kontaktu z szefem co do:kiedy ma wrocic, na ile, i czy sie oplaca.jak juz zdobyl numer (po miesiacu) to sie okazalo ze szef w pl na wakacje 3 miesieczne pojechal. ale, ale...planujemy otworzyc studio tatuazu :) wiec narazie zostajemy a potem sie zobaczy.zreszta ja za ta Holandia to nigdy nie szalalam.bardziej podoba mi sie pomysl Kanady za kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa frugo co do kotow to ciezko powiedziec co mialabym nazwac normalnym zachowaniem bo obie karmia i wszelkie dziwne zachowanie zwalam na hormony :P a co konkretnie Elvisowi odbija???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewoje ja ide w kimonko. pierwszy dzien naszego topiku uwazam za udany.zapraszamy ponownie :P dobranoc!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Lolli masz rację : zimno,szaro,buro i oczywiście deszczowo ja teraz się lenię,na miasto skoczę koło południa (oby) A elvis ostatnimi czasy jest nie do wytrzymania normalnie :O chodzi icaly dzien drze mordę i ostatnio zaczął się domagać wypuszczania go na dwór,przez cały swój pobyt u nas łba nie wyściubił na dwór,a teraz go wypuszczamy i siedzi pod autem. Ale to jego miauczenie wykańcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae to moglaby byc skaza bialkowa. najlepiej idz z Cyrylkiem do lekarza , puki jestes w Polsce, oni sie na tym znają lepiej niż tutaj. Jkai deszcz? jakie chmury? dziewczyny... u nas słoneczko śliczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka :) Mykamy zaraz na zakupki,chcialam tylko pomachac lapka 👋 Ktos wspominal o Kanadzie?? Moj maz nieustannie mysli o Kanadzie :O i wiem,ze czeka nas za kilka lat naprawde wielka przeprowadzka... Z NI przeprowadzalismy sie do Liv. za morze,,,ale kolejna przeprowadzka to juz bedzie za ocean......... :O Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko.. zapomnialam jak sie lapka macha :( Jaka to byla ikonka?? Tak dawno nie wchodzilam na kafe,ze zapomnialam ..az wstyd sie przyznac :))) U nas tez ladna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wpadlam zeby sie z Wami przywitac jako - quite old ;) "uzywalniczka" forum :) ... Mikolaj skonczyl juz 10mies. czyli do malenstw nie nalezy, wiec chyba moge sie przylaczyc :) chwilowo pozdrawiam tylko i wracam do pracy ... buzka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki borowka sprobuje tu znalezc w miare przyzwoitego lekarza mam jednego na oku ale sa małe szanse że ma prywatny gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, Lolli czy Ty mi odpisalas o tym rozcienczanym mleku podawanym Lennoxowi w nocy...? ja znalazlam chyba sposob, nic nie daje - ani pic ani mleczka tylko lulam i kolysze jak mamrocze i ... pomaga :) :D ... z piatku na sobote jadl dopiero o 3 w nocy, kolejna noc o 4 a dzis o 4.30 wiec coraz dluzsza przerwe ma w nocy (co najmniej 8 godz.) ... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tutaj ucieklyscie??:)tak sie zastanawialam dlaczego takie pustki byly i sa na "ciezarowkach"..no ja niestety na temat maluszkow jeszcze nie mam za duzo do powiedzenia synek 7 letni...kolejne:) lada dzien:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - doswiadczone mamusie - czy skaza bialkowa i uczulenie na bialko mleka krowiego moze dawac te same objawy skorne u malucha (liszajowate zaczerwienienia, wygladajace jak oparzenie)?? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 25 pogada rózwnież
czesc dziewczyny ja rozniez w Anglii mieszkam:) mam malego synka. jak Wasm sie tu mieszka, planujecie powrót, bo my odlozymy troszke pieniazkow i wracamy zanim maly do szkoly nie pojdzie, a jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×