Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

hej Moje dziewuszki juz spia.Uwielbiam te chwile kiedy one juz spia ,maz jeszce w pracy aj sama z soba i laptop tylko mój i dla mnie słuzy:) A mnie tez zywnosc angielska nie słuzy nie mówie juz o warzywach brak słów ....mnie nawet po tych angielskich kurczakach brzych b oli(tych z tesco tak zauwazyłam ale po lidlowskich nic sie nie dzieje ) mieso mielone wieprzowe swym zapachem mnie odrzuca oj chyba przejde na wegetarianizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama25 pytałas o ząbki mojej Olenki? to niestety narazie ani jednego :0 wczoraj skonczyła 8 miesiecy i zebów brak i wcale nie zapowiada sie na szybkie pojawienie sie choiaz jednego,Co jakis czaqs zagladamy do buzki a tam nic...ani dziasełka zaczerwienione czy tez zapuchniete , chyba jeszce poczekamy sobie.Starsza córcia pierwszy zabek miała w 10 miesiacu i tez sie martwiłam czemu tak pozno,nawet pytałam lekarki to mowiła aby sie o nic nie martwic bo wyjda na pewno wszysciutkie i im pozniej wyjda tym pozniej sie zepsuja:) No i miała racje wyszły wszysciutkie i a do tej pory adniutkie bieluskie ząbki a dzieci kolezanki 3 lata i 5,5 maja próchnice na zabkach i z przodu az takie czarne :( na szczescie to mleczki narazie to wyleca i wyrosna nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie juz spia,tylko ja sama pisze to ja sie tez juz pozegnam ,ale spac nie ide na męza czekam:) to do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka - nie gadaj, z Cheltenham...??? EEEEEEjjjj!!! Byłam tam i przeżyłam! ;) Ładne macie Tesco!!! ;) O mało co się tam nie przeprowadziliśmy po urodzeniu Maksa. Ale heca! Moja psiapsiółka tam mieszkała, teraz wróciła do Polandu! W Cheltenham byłam na pierwszym w życiu car boocie!!! Pozdrawiam całą okolicę ;) Oleńka25 - Maksowi pojawiły się ząbki jak miał 9,5 miesiąca, a córce mojej koleżanki jak ta miała ponad 15 miesięcy. Spoko, wylezą w końcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeee no!Przebili mnie o 1 pens!jeden cały pens!a taaaakie spodnie sie szykowały. ale to nic, czekamy na koniec licytacji drugich, jeszcze prawei godz zostala to pozagladam sobie do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po spotkaniu z ksiegowa.czuje sie...dorosla!!! heheh :D :D :D onyx I'll put you out of your misery :) cytuje CIEBIE : "cześć, jestem Jack, a to jest Alfred - ulubiona huśtawka mojej wnuczki Georgii. Spędzała na niej mnóstwo czasu. Huśtawka prawie nieużywana, mint condition" stad wlasnie alfred :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ja wiem ze alfred :) ale teraz znowu zniknal... ja juz nie wiem, moze ja cos przelaczam...??? moze mam wirusa w kompie??? ide badac... borowka, ustaw snajpera, co bedziesz podbijac cene. ja tak wygralam ksiazke za 41 zl, a teraz cena wywolawcza na nia tylko gorszy egzemplarz jest 48 zl. na allegro, dodam :) lepszy egzemplarz poszedl za... 152 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okay juz widze :) opis jest. juz chyba wiem o co chodzi z alfredem.chodzi Ci o takie tabelki jak w tej aukcji??? bo niektorzy maja opcje wystawiania itemow w takiej formie (i bodajze sa to sklepy ebayowe a nie zwykli smiertelnicy) a jak nie o to chodzi to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... mi otwiera, ale bez opisów... :( no to chyba czas do łózia 😴 dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx , nie idz jeszcze spać:) zostan jeszcze minuykę i wyjaśnij o co chodzi z tym snajperem. możesz?plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, to jeszcze raz ja! lolli - na przykladzie twojej peruki powiem: jak kliknelam pierwszy raz w linka od ciabie, to widzialam zdjecie peruki, jej opis w tabelce i informacje o calym sklepie z fotografiami innych peruk (tzw. alfreda). Teraz alfreda nie ma. tak samo jest na wszystkich innych stronkach ktore otwieram i za cholere nie moge tego rozgryzc - why!!! borowka - snajper to program, ktory licytuje za ciebie. nie musisz juz podbijac ceny, bo np. godzine przed aukcja licytujesz i inni to widza. snajper licytuje pare sekund przed koncem aukcji. sa pewne zasady, ale u mnie w 3/4 przypadkow wygrywalam, reszte przegralam glownie z powodu zbyt niskiej stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli, to jak to sprawdzic i odrąbać? :D nie nadaje sie juz dzis do niczego. leze spac. dziei za pogaduchy... :) buziaki i niech wam sie przysnia garbate bidujace aniolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie spiochy :D Zdazylam tylko nadrobic pare postow wstecz, ale co tam... ;) Onyx-piekny ten wisiorek, widze zreszta ze jakos ebayowo sie zrobilo tutaj :D A u nas tylko jeden komputer od paru dni i niestety wciaz mi jakies aukcje przepadaja,ale staram sie opanowac ;) Onyx-a propos tej wczorajszej marchewki to byla slodka, soczysta i chrupiaca-wreszcie taka jaka powinna byc marchewka. Tamta marchew musiala byc po prostu jeszcze z poprzedniego roku. W kazdym razie trzeba szukac marchewki z napisem "new season".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja buźkę sobie już umyłam na to cmokanie :D U nas za oknem pięknie, a w sercu ciągle maj. Od rana czekam na życzenia urodzinowe :D Wpadniecie po południu na kawę on line do mnie? Jak Maks pozwoli oczywiście, terrorysta łóżeczkowy jeden! Jest też szansa, że zamiast naprawić kompa to go uziemię na amen. Oby nie! Lolli, doszłam do wniosku, że twój mąż ściemnia. To nie sim go zatrzymała a to futro, hihih :) ok, idę sprawdzać te Alfredy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka- co do miesa to ja juz przestalam kupowac w tesco, szczegolnie kurczakow. Kupuje u rzeznika bo lepsze, swiezsze i....taniej. Raz pamietem upieklam nogi z tesco i smierdzialo w calym domu. A wygladaly na swieze. A tak widze, ze podjezdza raz w tygodniu samochod w nim wisza cale swinki i juz rece zacieram, ze bedzie wyzerka :D Rzeznik taka tusze rozbiera na miejscu i przynajmniej nie czytam: mieso z Poludniowej Afryki i krajow Unii Europejskiej, itd... A ceny: 75p za duza noge z kurczaka albo troche ponad £2 za dwa calkiem spore kotlety bez kosci. Dodatkowo zawsze dostaje od nich kosci wolowe jak rozbieraja tusze wolowa i mam jak znalazl zeby ugotowac na nich zupe. Mysle, ze jak kiedys sie stad wyprowadze to bedzie mi brakowalo tej sielskiej atmosfery, sprzedawcow machajacych ze swoich sklepow,plotek, bezpieczenstwa. Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osiemnastki??? chyba czternastki :P ja wiem ze to futro (i peruka!) ale sim to wersja dla innych, zeby nie bylo ze jestesmy dziecinni :P a moje dziecko lazi po pokoju z wielka miotla i wrzeszczy 'jade!jade!jadeee!!!!!' :D bless him...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx 🌼 : 'Wsrod zgielku i pospiechu spokojnie idz, Pamietaj jaki spokoj moze w ciszy byc. Tak dalece jak mozliwe siebie sie nie wyrzekaj. Dobre stosunki z innymi ludzmi miej. Swoja prawde glos, swoja prawde szerz jasno i spokojnie, Sluchaj tez bo kazdy ma swoja historie, Nawet glupiec, ignorant ma swoja opowiesc. Powiedz, czy porownujesz sie z innymi? Jesli tak, wtedy mozesz stac sie zgorzknialy albo prozny Bo kazdy rozny. Zawsze beda lepszi i gorsi od ciebie. Nikt taki sam. Ciesz sie ze masz plan i ciesz sie osiagnieciem, W prace wloz serce. Jakakolwiek skromna bedzie, to trwala wartosc, A otaczajace ja koleje losu zmienne Prawdziwa zalete zycia odnalesc musisz. Wielu dazy do idealow, czy ty to w sobie dusisz? Badz soba, Nie probuj zwlaszcza uczuc ukrocic, odrzucic wlasnej milosci Bo w calej tej oschlosci jest ona wieczna jak trawa. Przyjmuj to co niosa lata wyrzekajac sie przymiotow mlodosci, Jakby to nie byla zadna strata. Desiderata, Sluchaj, rozwijaj sile ducha, Ewentualna tarcze na cios kata jakim jest nieszczescie. Lecz nie drecz sie wyobrazni tworami. Wiele obaw rodzi sie gdy jestesmy znuzeni lub sami. Ale poza tym badz lagodny dla siebie. Jestes wszechswiata dzieckiem NIz drzewa i gwiazdy nie mniej masz prawo tu byc. Czy to jasne dla ciebie, czy nie Nie watp ze wszechswiat jest taki jak byc powinien. Wiec badz w pokoju z Bogiem Cokolwiek myslisz o jego istnieniu, Czymkolwiek sie zamujesz, Jakikekolwiek pragnienia cie dusza W ulicznym zgielku i zamecie trzymaj pokoj ze swa dusza. Z calym swym zaklamaniem, znojem i zametem Jeszcze ten swiat wyglada pieknie. Badz uwazny, staraj sie byc szczesliwy. Desiderata-przekaz prawdziwy. (wwo na podstawie tekstu Maxa Ehrmanna z 1927 roku. ufff ale sie ropisalam.Onyx zyj nam sto lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx wszystkiego najlepszego kochana z okazji tych ...... dwunastych? czternastych? :D urodzin Lolli no co Ty dziecinni :O toż to właśnie tak się bawią dorośli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście! Bardzo się wrzuszyłam życzeniami! Nareszcie Maks padł - jak żyję, nie słyszałam, żeby on tak ryczał - już ze zmęczenia bidulek pewnie. Ale nie chciał iść spać choć go kładłam i takie efekty niesłuchania mamy, hehe :) Myślę, że mam zrąbanego neta. Odinstalowałam i zainstalowałam na nowo antywira, bo myślę, że to on blokuje opisy jako okienka wyskakujaące. Czy to, co piszę, ma jakiś sens? Macie jeszcze jakieś pomysły? Ide grzebać dzlek w tym kompie. Jak ja mam coś kupować jak nie ma opisu??? a może to sprawka męża - w trosce o stan naszych finansów... Nieeee, on się mniej zna na kompie niż ja... A wisiorek rzeczywiście pięęęęęękny, szukałam czegoś dla mojej wspaniałej rudej zielonookiej koleżanki i nie patrzyłam na cenę. Początkowo oczywiście. Teraz to już mi się nic innego nie podoba, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×