Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Czolem bracie !!! No wreszcie mozesz byc tylko NASZ !!!! :) Poradzimy sobie bez Lolli, no nie ? na nas mozesz liczyc:) Agnieszka75 , mam nadzieje,ze maz jednak znajdzie czas na kino a jak nie to zawsze mozna spedzic czas tylko we dwoje...w domku ;) A moze maz Cie zaskoczy....nigdy nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądacie Come dine with me???? wpadlismy na pomysł zrobienia czegos takiego w naszej okolicy -co myslicie???hmmm chcę zaprosic kilka osob na wzajemne gotowanie i zapraszanie sie plus oczywiscie jakas nagroda co wy na to??? szkoda ze nie mieszkamy jakos blizej siebie WAS bym pozapraszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz nie nalezy do tych co to zaskakuja. poza tym sami we dwoj esie nie da, bo jest maluch i kolega. wyjelam sernik.... niestety ni etego sie spodziewalam, prawie 2 godz, wierzch przypieczony ladnie a w srodku rozlewajaca sie masa.... do tego oklapl na maxa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka75, nie panikuj, serniki maja tak do siebie ,ze tak wygladaja po upieczeniu, poczekaj iech ostygnie! ja ost jak pieklam to tez myslallam ze nie wyszedl ale jak wyslygl to ta masa sie sciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu sie kulinarnie zrobilo :-) Ja do wielkiego gotowania nie mam za bardzo glowy. Wysililam sie jedynie wczoraj na bread&butter pudding, troszke go modyfikujac (posypalam warstwy cynamonem a ostatnia zmielona galka muszkatolowa i zalalam goracym mlekiem z ubitymi jajkami, smietanka i cukrem). Calkiem niezly :) Frugo - karkowka to pork neck- czasami robie do chleba. Dobra, wracam do loza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 75-co do sernika to ja zawsze przykrywam go po jakims czasie folia zeby ladnie sie dopiekl a nie przypalil. Albo Ci sie nie udal albo poczekaj kilka godzin az ostygnie, moze bardziej stezeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to jak to 'poradzimy sobie bez lolli'? ja myslalm ze Wam mnie brakuje :P no ale godnego mam nastepce, niech bedzie. zajmij sie ladnie damami, kochany.i wymyslcie cos z Come dine with me koniecznie!!!pomysl nie moze upasc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good boy :D wlasnie bylam na solarku (moja przyjaciolka, do kt tu przyjechalam, pracuje w salonie wiec...:) juz zapomnialam jak sie po tym smierdzi.fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa bejbe!wlasnie sie dowiedzialam ze Katie i Alex wzieli slub w zeszlym tyg!czujesz?ehhhh sorki za dygresje-ja i MT czasem kupujemy brukowce, czytamy i sie cieszymy z tych glupot :D no i ja wlasnie sobie czytam tutejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli , nie trac czas na forum , rozerwij sie wreszcie! tesknimy, ale rozumiemy,ze masz teraz lepsze rzeczy na swojej pieknej glowie :) Ja naprodukowalam cala armie meatballs inicjatywa z gory skazana na niepowodzenie ;) najwyzej przerobimy je na paintballs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo nie Lolli a już się cieszyłam,że mąż tygodnia będzie tylko dla nas :D żartowałam,oczywiście :) wiecie co,byłam na zakupach i nigdzie nie ma karkówki :O rzeźnik mi powiedział,że może będzie miał jutro,a tak w ogóle to byl w ciężkim szoku,że karczek chcę kupić :O u nas na wsi to z wieprzowiną to naprawdę jest kiepsko :D barany górą :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyjaralam, spokojna glowa :P , ale chyba mi sie z deka ryjek przypiekl, obaczymy pozniej. nie martwcie sie dziewczynki, zaraz 'konczymy' prace i zabawe czas zaczac! dzis jadlam cos nieprawdopodobnego, i to nie wyszlo spod mistrzowskiej reki wiadomo kogo!sprobuje wycyganic przepis na...pasztet z tunczyka z kaparami...o.m.g.-tyle powiem :D dam znac jak co! trzymajcie sie wszyscy dzielnie, niedlugo do Was wracam ;) a poki co... baaaaaj 🖐️ 🌼 p.s. tak, chodzi o katie price :) biedny Peter ma zalamke dobra, juz ide, chyba ze mi sie cos przypomni.ale razcej nie, bo za niedlugo sie bedziemy raczyc pysznym koktajlem z Southern comfort (prosze sie zwracac do Meza tygodnia o detale, w koncu jest tez mistrzowskim barmanem, specjalnosc-koktajle dla pan :D ) dobra, ide se. pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×