Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ozna

3 minutowe odchudzanie

Polecane posty

Gość gruba kacha2
cześć dołaczyłam do was dziewczynki ale nie zgadzam sie z tym że nie mozna ćwiczyć codziennie . Moim zdaniem mozna a waże 80 kg mam166 cm wzrostu no i 46 lat naliczniku UF.. Więc skoro ja mogę to i wy możecie Pozdrawiam wszystkie trzyminutówki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnie19
wczoraj po 3 min myslalam ze padne ;D zamknelam oczy i wyobrazilam sobie, ze goni mnie cos co chce mnie zabic ;D dzis zrobilam nawet 4 min :P nie jest zle ;D pamietajcie: ważne jest to żebyście po tych kilku minutach były wykończone jak nigdy!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczttałam o tym treningu w necie i rzeczywiscie to moze działać. Zreszta najlepsza metoda jest bieg, najpierw truchcik, a potem na maksa szybko. Ćwiczę tak od 2 dni i powiem, że czuje sie świetnie po takich treningach, mega zmeczona, ale tez szczesliwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaparapaparara
Dzisiaj czwarty dzień... Nie wiem czy to pomoże, ale powiem wam, że strasznie to męczące. Ja jeżdzę na rowerku stacjonarnym, po tych trzech minutach jestem strasznie wykończona, wszystko mnie boli, jest mi słabo, cała się trzęsę hehe więc myślę że to pomaga... poza tym do kibelka chodzę częściej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozinkaaaa
tez cwiczyłam i jestem na 9 dniu. Schudłam jak narazie 3 kg... Jestem zachwycona. A moj sposób to na zmiane jeden dzień bieganie drugi jazda na rowerze( obojętnie jakim) jest rewelacyjnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hey ja tez robię te ćwiczenia, chyba 5dzien, nie wiem dokładnie, ale ja jeszcze robię nadal godzinę swoich ćwiczeń i nie wiem czy pomaga, ale na pewno nie zaszkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hey ja tez robię te ćwiczenia 8dzien, nie wiem dokładnie, ale ja jeszcze robię nadal godzinę swoich ćwiczeń i nie wiem czy pomaga, ale na pewno nie zaszkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja też od dziś zaczynam, powiedzcie mi jak biegacie? czy można w miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przetestowałam
te ćwiczenia. Normalnie ćwiczę 6 razy w tygodniu i trzymam dietę. Te 3 minutowe dołożyłam (bieganie) i po 7 dniach mam na wadze 0,7 kg mniej. Jak by się ktoś napalał, to powiem że bez tych ćwiczeń tez mam co tydzień taki spadek. Więc może to działa albo na osoby które do tej pory tylko leżały i żarły, albo ćwiczyły byle jak i nieskutecznie. Nie warto na to kasy wydawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikkkaa
Czy to, że trzeba ćwiczyć wolno 30 s a potem szybko 30 s przez 3 minuty to cały sekret?? I za to jedno zdanie miałabym płacić kilkadziesiąt złotych? Bez sensu. Dziewcyzny, które piszą, że mają zadowalające efekty kupiłyście czy ćwiczycie tak jak ktoś tu napisałam po 30 sekund szybko potem wolno na zmiane?? czy tam w tym programie jest coś więcej. Bo za to samo nie zamierzam placic, ale jesli sa tam inne sekrety to chyba kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
A ja od kilku osób słyszałam, że to nic nie daje... Chciałabym to przetestować na sobie, ale jakoś nie mogę się zmotywować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba kacha2
Daje nie daje przecież możesz zaryzykowac te pare minut co innego gdyby to był maraton który trwa kilka godzin . Ja ćwiczę tabate 20 s na max i 10 odpoczynek i tak siedem razy nie trzymam diety ale też nie obżeram się po tygodniu 1,5 w dół pewnie że to mało ale na sto % efektu jojo nie będzie . (Zawsze rano przed pracą jadę na rowerku stacjonarnym.) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolki
Cześć dziewczyny, czytamy wasze wypowiedzi na forum i jesteśmy pod wrażeniem waszych sukcesów. dzięki wam od dnia dzisiejszego przystępujemy do intensywnego ćwiczenia i dołączamy do grona ćwiczących. Trzymajcie za nas kciuki i ćwiczcie razem z nami, a efektami będziemy dzielić się i dopingować na forum. Wiolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba kacha2
a jesli chodzi o to że ktos bierze kase za to ze udostepnia takie pomysły to wolno mu ale my wcale nie musimy za to płacic. Pamietam jak kilka lat temu sama powodowana wielka głupota zapłaciłam za dietę ziemniaczną i za 30zł dostałam poczta 1 karte papieru z taką radą " ugotuj dziennie jeden kilogram ziemniaków w łupinkach bez soli i jedz aż nie schudniesz i potem nastepowało kilka rad jakie to ziemniaczki sa zdrowe maja witaminki dobrze działają na jelita itd. Wiecie co lubie ziemniaki ale ile mozna ich jesć i to bez soli???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruba kacha2 - ile czasu w sumie trwa Twój trening? Ja tez zamierzam to wypróbowac, bo muszę schudnąc w udach. Tylko nie wiem który sposób będzie lepszy: 30s wolno, 30s szybko; czy może 20s. szybko, 10s. odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba kacha2
Klameczko ! moj trening trwa 3,5 minuty nie wiem który lepszy bo ja tego drugiego nie stosowałam ale wiem że trening tabata stosują kulturyści w celu rozkręcenia metabolizmu i spalenia tkanki tłuszczowej . Metoda tania nie zajmujaca dużo czasu pewnie jedej pomoże a innej nie ale myślę że godna polecenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaza
hej, ja też jutro wypróbuję ten sposób 30s wolno i 30s na maxa, będę powtarzać to codziennie przez 3 min dziennie. Napiszę czy ważę mniej, napewno nie mam zamiaru kupować czegoś, co mogę przeczytać za darmow necie :-)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
No to czekamy na Twoje rezultaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulekp
witam dziewczynki. jesli ktoś ma to sciagniete skads lub kupione i nie sprawiło by to kłopotu aby przesłac zdesperowanej pannie młodej to bardzo prosze. o to mój adres aluisa-ja88@wp.pl. bede bardzo wdzieczna. jeszcze 3 miesiace a waga ani drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyśka89 - tu nie ma co wysyłać. Już wcześniej było napisane jak ma to wyglądać. Ja ćwiczę już 6 dzień, a moja waga się nie zmienia. Chociaż może sama jeszcze o tym nie wiem, bo moja waga łazienkowa jest dość niesdokładna. Wskazuje raz kilogram mniej, raz kilogram więcej w zależnosci jak się ją ustawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja slyszalam co innego
ze cwiczy sie przez 30 s wolno i 10 s szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdkdskdsdsmkdsm
no i co? i nikt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
No właśnie nikt sie nie rozpisuje za bardzo o pozytywnych rezultatach stosowania tego systemu. Raczej głucho na tym wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nezzzzii
taaa ja też ćwiczę, i rzeczywiście jestem wykończona po 3 minutach :) a to tylko to jest ten caly sekret? nic wiecej nie ma w tym pakiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, od jutra zaczynam za 8 dni ide na wesele i każdy kg mniej bedzie ok. Podepre się spalaczem tłuszczu i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jeszcze napisać, że kiedys brałam z internetu "odchudzanie na zawołanie" teraz te " 3 minuty". Zachowałam tamtego maila i jakie było moje zdziwienie, gdy mail odnośnie tej diety w 3 minuty był dokładnie taki sam tylko nadawca inny i link inny.... Mimo wszystko spróbuje te 3 minuty dziennie poćwiczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkka
Mam pytanie odnośnie tego.. czy za pomocą tego 3 minutowego odchudzania spala sie tkanka tluszczowa np. ud czy brzucha ? : ) Z tego co tu piszecie wynika ze to chyba dziala.. i mam nadzieje ze sie nie myle.. warto sprobowac, a na niczym nie strace : ) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny czy to polega na 3 min np. tylko biegania w miejscu bardzo szybko na przemian i wolno czy jeszcze trzeba wykonać inne ćwiczenia pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do annie 19 napisz kochana czy jesli chodzi i bieganie to czy mozna w domu szybki trucht a potem wolny jakoś nie mogę ściagną nic i inhternetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3minutowka
a ja robie 20s bardzo szybkie "pajacyki", 10s wolne "pajacyki" i tak przez 3 minuty. Ciężko jest. Moze cos z tego wyjdzie. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×