Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ozna

3 minutowe odchudzanie

Polecane posty

No pewnie,że nie można się obżerać! Chociaż by dla samego zdrowia. Ja staram się wprowadzać zamienniki, to znaczy np. uwielbiam pomidory ze śmietaną. A jak wiadomo śmietana jest tłusta, więc najpierw spróbowałam z jogurtem naturalnym, ale nie bardzo mi podchodziło, więc spróbowałam z kefirem. I teraz jem tylko z kefirem! Tak samo nie polewam ziemniaków sosem, czy inną okrasą, tylko polewam sobie kefirem. Zamiast cukru używam słodzika 0,01 kalorii w 1 tabletce. Wciąż wymyślam nowe, dla zdrowia i żeby znów nie przytyć.Od czasu do czasu też używam jeszcze tych ćwiczeń, tak zapobiegawczo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxyzxyz
Edzia ! tak lubie :D sympatyczne mile dziewcze :D az milo poczytac. Masz sporo racji piszac, ze mozuna samemu poszukac, ale sama pewnie zauwazylas jak to w praktyce wyglada. Bardzo fajnie , ze piszesz tak dokladnie co i jak robisz . Moim zdaniem na wszystkich topikach jest duzo "psiasiolkowania" a malo konkretnych podpowiedzi. NIe mam nic przeciwko nowym znajomosciom, ale przyjaciol powinnysmy szukac przedewszystkim w REALU a tu licza sie wyprobowane wskazowki :D Moje doswiadczenie z pomidorami bylo podobne - bez smietany - do bani :( jednak udalo mi sie przestawic na pomidory posypane posiekana cebulka i 1 lyzeczka oliwy z oliwek. Na poczatku tez nie do konca mi pasowalo, ale doczytalam sie ze zdrowe tluszcze ulatwiaja spalanie tkanki tluszczowej i to tak na mnie "zadzialalo" ze teraz dziwnie mi smkuja pomidory ze smietana ;) sprobuj moze i tobie posmakuja :) Bedzie mi milo jak czasami podzielisz sie tu swoimi wskazowkami i pochwalisz sukcesami. Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxyzxyz
Mialo bac teraz dziwenie mi smakuja ze smietana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladymarmolade___________
Witajcie Ta dieta chyba przynosi skutki...a ja mam problemy ze swoim wyglądem i aktualnie nie mam kasy ;/ Czy mogłabym poprosić o przesłanie na maila (ladymarmolade@amorki.pl) tej diety?? Byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seuiguagu
ladymarmolade___________ to nie jest dieta tylko ćwiczenia, poczytaj niżej to pisze o co w tym chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seuiguagu
niżej to miałam na myśli wcześniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działadziała
Tak, to działa!!!!! ja mam już 6 kilo za sobą!! To jest REWELACJA!!!!! I tzlko 3 minutz dyiennie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minutowe odchudzanie? Może jestem niedowiarkiem, ale nie chce mi się w cos takiego wierzyć. Operacje plastyczne, oddsysanie itp chyba nie dają efektów po 3 minutach, wiec co dopiero jakis super środek :P jako tradycjonalistka wole ruch, dietkę warzywną i ewentualnie jakiś chromik i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marii04
:) możesz być niedowiarkiem! odsysanie, operacje, itd. to wszystko jest dla ludzi którzy nie umieją sami zadbać o siebie i chcą chudnąć, ale udaje im się tylko przez jakiś zabieg, bo nie umieją przestać 'żreć' że tak powiem!! Jeść normalnie, zdrowo, ćwiczyć te 3minuty i będzie git! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marii04
kolejne oszustwo... myśle, że to wszystko jest jedną wielką bzdurą, ale z tymi 3 minutami warto spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dflkldkf
ja tez robie, tylko ze hiit na basenie, bardzo podobne. najpierw plywam sobie pol godziny w ramach rozgrzewki, niezbyt szybko ale po prostu lubie siedziec w wodzie. Potem robie hiit - pol basenu szybko, pol basenu wolno i tak 4 razy, wczesniej robilam 3 a niedlugo pewnie wejde na 5 powtorzen. Chodze na basen 3 razy w tygodniu, zadnej diety nie stosuje poza tym, ze staram sie nie objadac i w ciagu 4 miesiecy mam 26 kilo na minusie a zaczynalam z 95. teraz jest 69 i dodam, ze nie mialam zadnego przestoju. w pierwszym miesiacu zlecialo mi 8 kilo, teraz regularnie spada 6. Nnajbardziej chyba ciesze sie ze spadku w obwodach bo w biodrach mialam 118 a teraz mam 98, w talli 96 a teraz jest 72; w biuscie bylo 114 a teraz jest 98. mam prawie idealna sylwetke klepsydry i mysle, ze jeszcze ze 4 cm w bbiodrach i zakoncze odchudzanie. rzeczywiscie najbardziej schodzi tluszcz. niby nie schudlam az tak duzo, ale zwartosc tluszczu z 33% spadla mi 14%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka1604
Drogie Panie, dwa tygodnie temu rozpoczęłam odchudzanie trzyminutowe. W pierwszym tygodniu wyraźnie poprawiła się przemiana materii, regularnie się wypróżniam, do tej pory było to moim dość sporym problemem. W związku z powyższym czuję się zdecydowanie lżejsza. Po pierwszym tygodniu waga spadła o 0,8 kg. Po drugim tygodniu zdecydowanie lepiej radzę sobie z ćwiczeniem. Jeżdżę na rowerze stacjonarnym. Najpierw 30 sekund w bardzo szybkim tempie, osiągając prędkość 18-20 km/godz, następnie 30 sekund z prędkością 5-6 km/godz. Pierwszego dnia ćwiczeń nie mogłam zejść z rowerka, trzęsły mi się nogi, było mi niedobrze, musiałam poleżeć na kanapie dobre pół godziny. Po drugim tygodniu waga spadła o kolejne 3 kilogramy. Biorąc pod uwage mój wiek (mam 45 lat) i coraz mniejszą wydolność organizmu jestem bardzo zadowolona z efektów. Jutro zaczynam kolejny tydzień. Zachęcam do ćwiczeń, bo naprawdę warto. Chętnie podzielę się na forum kolejnymi efektami. Pozdrawiam i życzę wytrwałości :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również chce spróbować tego sposobu...przecież to ruch, napewno nie zaszkodzi...pozdrawiam i życze spektakularnych efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! czytając Wasze posty dochodzę do wniosku, że rzeczywiście te 3 minutowe ćwiczenia z pewnością działają, przecież to ruch, który w kazdej postaci dobrze wpływa na organizm, mój problem lezy w tym ze mam niedoczynność tarczycy i mam problem z nadwagą, co prawda leczę się u endikrynologa ale moja waga jeszcze po spozywaniu leków nie spadła, chciałabym wprowadzic te ćwiczenia z tym ze mam obawę, ze z moja chorobą to pójdzie na marne, nie pomijam tego ze to mi nic nie zaszkodzi jak bede wykonywała te ćwiczenia, mam pytanie czy któraś z Was również ma coś nie tak z tarczycą? co Wy o tym myślicie??Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monffa
ja od dziś zaczne :) co mi zalezy :) powiem wam ze waze 85kg i mam 173 wzrostu prawie 20 lat a wygladam na jakies 30 przez moja "wielkość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwiczę regularnie od m-ca, a ta metode stosuje od jakiegoś tyg. , naprawde zauwazyłam poprawe, czuje sie lzejsza, choc sie jeszcze nie wazyłam i poprawił mi sie metabolizm...także polecam, ćwiczenia jeszcze nikomu nie zaszkodziły... madziap-spróbij, wiem, ze z chorą tarczyca jest o wiele trudniej ale jest to możliwe, mam koleżanke z ta przypadlościa, tez walczy cały czas z kg, ale jak sie weźmie za siebie, zdrowo i małokalorycznie je i ćwiczy to widac efekty... monffa-nie ma na co czekać, moze akurat to nam pomoże osiagnac upragniona wagę ;-) a SYlwester juz puka...wiec dziewczyny do roboty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monffa
a mozna zmieniac te ćwiczenia?? wczoraj np. biegłam dziś moge robić przysiady czy brzuszki albo coś innego?? czy ciagle te same ćwiczenia? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monffa
jeszcze jedno... jak sie bedzie tak wiecej cwiczyło ze zniana tempa to sie wiecej zchudnie?? :) np. dwa razy dziennie po 3 min??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziap-ja ogólnie lubie sport...zawsze ćwiczyłam, duzo spaceruje i dbam o siebie...jeżeli chodzi o ta metode to ja najpierw robie rozgrzewke, potem truchtam w miejscu jakies 30 sek. potem przyspieszam jakbym gnała w jakimś maratonie tez około 30 s. potem znów zwalniam i tak ze 3 serie...a potem normalne podskoki, brzuszki, wymachy nóg...fajnie jest tak sie zmeczyc, przynajmniej czuje sie wysiłek jaki sie w to wkada...a co do innych ćwiczeń to tak samo mozna to robic z przysiadami...ja jednak wole bieg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia3232
właśnie jestem po pierwszych trzech minutach ....dam radę... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo !:) Czytam wasze wszystkie wypowiedzi bardzo szczegolowo i z otwartymi ustami;) Nie jestem niedowiarkiem,wiec bede probowac to wykonac!:) bajka-jak ci idzie ?????bo ja bym tez zaczela i to na rowerku stycjonarnym:classic_cool: Zdecydowalam sie na nim ,poniewaz widac czas wykonnywanych cwiczen;) Do innych dziewczyn-cwiczycie z zegarkiem w reku,ze wiecie kiedy mija 30 lub 40s?????? Napiszcie prosze!!!!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo,jescze raz🌼 Pocwiczylam-sluchajcie naprawde bylam wykonczona! Stalam przed zegarem i 40/30s-4 min. Naprawde!, zmeczylam sie baaardzoooo!:) Zlapaly mnie kolki i to po 2 bokach,wiec naprawde intensywne cwiczenia.Ja biegalam:) Tylko pytanie czy to odczudza? Po tygodniu sama zobacze to na wlasnej skorze. Zycze sobie i pozostalym dziewczynom powodzenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinavita83
Ale mam z siebie polewke! Wlasnie zaczelam cwiczenia,a dokladnie matsz w miejscu hahaahah... Ustawilam sobie wyswietlacz iPoda na 30sek.i ustawilam go na komodzie przedemná.Ko kazdym wygaszemiu dotykalam go i ponowinie sie zapalil i tak 5 razy,juz nie pamietam kidy mialam taká zadyszke!!!!!!! Ale mam z siebie beczke,jakby ktos mnie zobaczyl w tym trrrransie to by sie posikal!!Pozdrawiam i jeszcze raz haahahah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka....
uuuu niezle wlasnie jestem po bieganiu nie wiedzialam ze 30 sek to tak dlugo...;)probuje a co mi tam zobacze po tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzx
polecam www beach-fitness.com/tabata/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzx
po www oczywiscie kropka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×