Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ozna

3 minutowe odchudzanie

Polecane posty

Gość a więc to jest tak
ja zaczynam od wolnego truchtu w miejscu przez 30 sekund, potem biegnę w miejscu najszybciej jak mogę przez 30 sekund i potem znowu trucht 30 sekund i tak robie 3 serie i wychodzi 3 minuty i na tym to polega!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki teraz wiem że nie trzeba wychodzić z domu te trzy minuty zaczęłam od wczoraj truchtem a potem szybkim tempem biegu nie jest łatwo ale zobaczymy czy da efekt, a tak na marginesie moja koleżanka od lutego bierze dwa razy diennie linea i chudła prawie osiem kilo nie stsuje żadnego ćwiczenia bo jest bardzo leniwa , linee poleciła jej okulistka która schudła w ciągu pół roku 10 kg z obserwacji wiem że to trzeba długo stoswoać ale efekty są pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcknsdksdkksdk
a czy w ogole jest tu jakas osoba ktora dzieki temu sposobowi schudla?? powiedzcie mi?? bo kazdy mowi,ze zaczyna ale nie ma nikogo kto to konczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzis zaczynam probowac
wlasnie jestem po 1 serii, 30 sekund szybkiego bardzo biegu w miejscu i potem 30 sekund truchtu, serducho mi bije bardzo mocno, jestem ciekawa czy cos to da czy nie. 3 minuty dziennie to nic wiec tydzien wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiućka
Widzę, że temat ożył. Z niecierpliwością czekam aż ktoś pochwali się efektami. Trzymam za Was kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiućka nie bardzo ten temat ożył myśle że efekty nie są zadawalające szkoda że nie można ściągnąc tych zaleceń z internetu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mam pytanie
czy jazda na rowerze stacjonarnym też moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena051088
hej dziewczyny.ja probowalam i mi nie pomogo:(nie schudlam:(cwiczylam tydz i nic:(a wam pomoglo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuiu
a czym to sie niby różni od treningu interwałowego? chyba tylko te 3 minuty. a przecież niektóre dziewczyny jeźdżą na rowerku na przemian wolno i na maksa przez godzinę albo i wiecej wiec jakoś nie chce mi sie wierzyć w cudowne 3 minutki, ale mimo wszystko spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna6565
Cześć ! To 3 minutowe odchudzanie wygląd całkiem ciekawie, ale niestety mam 16 lat, sama nie zarabiam, a rodzice na pewno nie dadzą mi pieniędzy na zakup tej diety ;// Czy ktoś mógłby przesłac mi tę dietę?? mój e-mail to justyna6661@buziaczek.pl Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula73
Ludzie nie dajcie się nabrać na zakup tej diety! Nie warto! Ta kobieta to oszustka. Na stronie ma napisane,że zwraca pieniądze jeśli nie jesteś zadowolona z diety. I na obietnicy się kończy. jak zakupisz dietę, wpłacisz pieniądze, to nikt się już do Was nie odezwie. Totalna olewka, nie wspominając o jakimkolwiek zwrocie kasy. Ja ćwiczyłam 2 tygodniei nie schudłam nawet 0,5 kg, zaznaczam,że nie jestem grubasem i obżarciuchem ważę 58kg przy 162cm wzrostu. Pozdrawiam i przestrzegam, nie dawajcie zarabiać oszustom!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriaa xdd
macie pecha skoro nie wierzycie. ja kupiłam (a w zasadzie moja mama) i już schudłyśmy; ja 2.5 kg w 5 dni. mama 3.0 kg w 7 dni. ta dieta jak najbardziej pomaga,jesteśmy na to żywymi dowodami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoriaa xdd---> jeśli rzeczywiście byś to kupiła i stosowała to byś wiedziała, że to NIE JEST DIETA tylko ćwiczenia. Swoja drogą jeśli dla kogoś jedynym "sportem" jest wciskanie guzików na pilocie to może i nawet taka dawka ruchu coś da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula73
Ja nie twierdzę,że na kogoś może ta dieta nie zadziałać. Chodzi mi o to,że napisano o 30 dniowej gwarancji. Na mnie dieta nie zadziałała, pisałam maile i nikt nie raczył się odezwać. a to jest OSZUSTWO jeśli ktoś zapewnia ci gwarancję i nie przestrzega tego. Jakbyś sie czuła gdybyś w sklepie kupiła buty, które po tygodniu się rozkleiły, a sprzedawca nie chciałby w ogóle z tobą rozmawiać, choć wcześniej zapewniał o mozliwości zwrotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a macie i chudnijcie -
oto dieta W ćwiczeniu metodą NTO (Natężenie treningu odstępowe) nawet pojedyncze sekundy robią różnicę w efektach, jakie osiągniesz, ponieważ czas treningu jest bardzo krótki. Np. osoba, która ustali odstęp natężenia na 40 s. maksymalne tempo – 20 s. wolne tempo, będzie miała zupełnie inne wyniki niż osoba, która ustali odstęp natężenia na 35 s. maksymalne tempo – 25 s. wolne tempo. Co więcej dłuższe maksymalne tempo nie zawsze polepsza wyniki. Idealny odstęp natężenia (ION) to 30 s. wolne, 30 s. maksymalne tempo. Schemat ćwiczenia to ćwiczenie 3 min. Raz wolne, raz szybkie tempo po 30 s. W 3 min. Odchudzaniu nie chodzi o to jakie ćwiczenie wykonujesz i jakie mięśnie pracują, ale o natężenie. Musisz być pewna, że gdy robisz 30 s. maks. ćwiczenia to musisz dać z siebie maksimum i włożyć wszystkie siły w maksymalne tempo. Im większa będzie różnica w natężeniu tym lepszy efekt osiągniesz. Kilka sprawdzonych ćwiczeń, które działają najlepiej w 3-min. Odchudzaniu: 1. bieganie (zwykłe lub na bieżni) 2. jazda na rowerze 3. suche wiosła, 4. pływanie. Można robić przysiady, brzuszki, pompki, ale efekty będą gorsze. Każdy trening trzeba zacząć od krótkiej rozgrzewki tych partii mięśni, które będą najbardziej obciążone. Powtarzaj trening przez min. 7 dni, wtedy metabolizm będzie się przestawiał. Autorka nie zaleca zwiększenia porcji jedzenia, bo efekt będzie żaden. Do 3-go dnia nie będzie efektów, dopiero od 4 dnia zacznie się chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietkowa2009
Drogie Panie, Ten system to żadna rewolucja ani tym bardziej odkrycie Ameryki. Macie tu link do amerykańskiej wersji: http://www.truthaboutabs.com/ Można zaprenumerować darmowy newsletter. Oczywiście system jest skuteczny pod warunkiem, że ktoś nie wcina hamburgerów i batoników na śniadanie, obiad i kolację. Trzeba też pamiętać, że dla każdej osoby odchudzjącej się najważniejsza jest samokontrola także po zakończeniu diety. Najpierw należałoby nauczyć się właściwych nawyków żywieniowych, a następnie przechodzić na dietę odchudzającą. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anlaa
no ja stosowałam w ciagu miesiąca minus 6 kg. To polega na podkręceniu metabolizmu, ale oczywiście bez diety nic nie zdziałacie. dodam że jestem trenerką fitnessu i działa to tak samo jak jazda na rowerze - 3 minuty pedałujesz najszybciej jak możesz, a potem rower sam jedzie. Tak samo z naszym organizmem.. dajesz mu kopa, a on potem jednostajnie spala tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anlaa
no ja stosowałam w ciagu miesiąca minus 6 kg. To polega na podkręceniu metabolizmu, ale oczywiście bez diety nic nie zdziałacie. dodam że jestem trenerką fitnessu i działa to tak samo jak jazda na rowerze - 3 minuty pedałujesz najszybciej jak możesz, a potem rower sam jedzie. Tak samo z naszym organizmem.. dajesz mu kopa, a on potem jednostajnie spala tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka grubaska
Hello !! A JA CHUDNĘ !! Od 3 tygodni regulatnie !! Codziennie macham na orbitreku 3 minutki jak przykazali 30/ na 30 i jest lux. Droga przez mękę ale warto !! Schudłam przez 3 tygodnie prawie 3 kg. Nie odpuszc zam ćwiczę dalej . :)) wytrwałości życzę !! WARTOOOO !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marii04
Hej! właśnie przeczytałam wszystko co piszecie, i myśle, że warto spróbować :) to tylko 3, czy 4 minuty dziennie! Powiedzcie mi, jakie ćwiczenie najlepiej wykonywać?? I jeszcze jedno, mam rozumiec, że można jeśc normalnie, byle by nie więcej niż do tej pory?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s8
Hej cześć wszystkim... Ciężko uwierzyć czytając Wasze posty że aż tyle osób daje się nabrać na cudowną dietę. Ten który to wymyślił zrobił cudowny interes na na osobach które bezmyślnie "zainwestowały". Poprostu napisał(a) to co chcecie usłyszeć... Proszę zasięgnąć wiedzy fachowej, naprawdę ten program to program jak się dorobić kasy, nic innego... pozdrawiam. ps. czytałem ten program, uprawiam sport, nawet tego nie konsultowałem z trenerem, to jest bzdura... nie warto czasu marnować, a tym bardziej pieniążków. Drogie Panie fitnes to jest to czego Wam potrzeba... zmieni się ciało, charakter bedziecie się inaczej czuły... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot 23
no i jakie postepy kochaniutkie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriankaanak
S8, a trening tabata znasz? Bo tu nie chodzi o dietę, tylko o ćwiczenia. Tyle, że tabata jest za darmo, a tu ktoś bierze kasę od ludzi, którzy o tym nie wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia199517
ja jestem zainteresowana czy to naprawde dziala?? bo jezeli chodzi tylko o to ze trzeba cwiczyc przez 3 min i co 30 sekund zmieniac szybkosc cwiczenia 30 sekund szybko potem 30 sekund wolno i tak przez 3 min. podobno to tylko to , czy jeszcze cos ta babka pisze za te pieniadze bardzo prosze o szybka odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Osoba, która sprzedaje tą "garstkę " informacji za 40 zł, czy ile tam nie jest oszustką. Wykorzystała po prostu pewną wiadomość, o której jeszcze mało kto wie i postanowiła na tym zarobić. Bo ćwiczenia są w 100% skuteczne. Tyle,że ja czytałam o tych ćwiczeniach jakieś 5 miesięcy temu, albo i więcej w TeleTygodniu! Tam był artykuł o tym, że Amerykanie czy ktoś tam niedawno odkryli ten typ ćwiczeń. Przetestowali go na dwóch grupach osób. Jedna ćwiczyła 4o minut aerobik, druga 4 minuty na przemian, raz wolno, raz szybko. I okazało się ,że osoby ćwiczące 4 minuty spaliły 9 razy więcej kalorii! I ja przetestowałam te ćwiczenia, schudłam w półtora miesiąca 9 kg. Więc wcale nie trzeba płacić 40 zł, bo jest to informacja ogólnodostępna, nawet w gazetach o tym piszą. Wystarczy dobrze poszukać. Ktoś był mądry i postanowił zarobić na leniwych osobach, którym się nie chce trochę poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxyzxyzxyz
Edzia ! Jest duzo racji w tym co piszesz :) ale jest tez malo zwyczajnej ludzkiej zyczliwosci :( a szkoda, bo jesli masz juz doswiadczenie z tymi cwiczeniami, to zapewne moglabys pomoc niejednej osobie. Wierz mi , moc komus pomoc to wspaniale uczucie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann008
ja tak robiłam (tylko nie do konca 3 minuty,bo czasu nie liczylam),ale w tydzien schudłam 3 kg,wiec na pewno dziala.Ale wg mnie oszustwem jest,że sprzedają to za 40 zł,wpiszcie sobie w wyszukiwarkę trening interwałowy-tam jest wszystko za darmo.No i nie bardzo wierzę że można jesc 'tyle ile sie chce' bo jak ktos bedzie wpieprzał 3 tys kalorii dziennie to raczej nie schudnie,ale w polaczeniu z rosadnym odzywianiem(zadna dieta!) to moze dac dobre efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do xyzxyzxyz... Ale czym tu się dzielić, tu nie ma żadnych tajemnic, wszędzie o tym piszą na czym to polega. Wybierasz sobie jakieś ćwiczenie i ćwiczysz raz wolno 30 sekund, raz szybko 30 sekund. I tak przez 3-4 minuty. Może na początek 3 min, a po czasie można zwiększyć do 4 min, jak ktoś chce i ma siłę. Ja wymyśliłam sobie takie ćwiczenie: W wolnym tempie - krok w prawo, dostawiam drugą nogę, krok w lewo, dostawiam 2 nogę. Ręce zgięte w łokciach i wyrzucam je ( zgięte) do tyłu, potem do przodu, do tępa kroków. W szybszym tempie to samo tylko unoszę na przemian zgięte nogi do klatki piersiowej. Chodzi o to by ćwiczenia były takie, by w ruchu było całe ciało. Jest dużo takich ćwiczeń aerobicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×