Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dostałam dyscyplinarne

Czy osoba zwolniona dyscyplinarne ma jeszcze szansę na dobra pracę?

Polecane posty

Gość Dostałam dyscyplinarne

Czy już jest całkowicie spalona na rynku pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaisenkaaabc..
szukaj a nie biadol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za co ja dostałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaabecanka
Może spróbuj nie pokazywać następnemu pracodawcy świadectwa pracy- jest szansa, że się nie dowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostałam dyscyplinarne
Za wynoszenie z pracy różnych rzeczy i zrobienie awantury będąc na wypowiedzeniu. Chcieli się mnie pozbyć, to ja chciałam im dać popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że ma
Ale tylko jeśli będzie pracować u siebie. A tutaj masz kilkaset realnych sprawdzonych pomysłów na domowy biznes bez inwestycji www.pomysly.xt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze ma szanse
ale jak de facto jestes zlodziejka to trudniejsze to bedzie niz jakbys dostala np za porzucenie miejsca pracy, czyli np nie przyjscie do pracy nagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasda
Już raz pisałam, ale napiszę to raz jeszcze. Wynoszenie rzeczy to KRADZIEZ czyli jesteś ZŁODZIEJKA Sorry, ale w życiu nie zatrudniłabym złodziejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz uwzględniać TEJ akurat pracy w swoim CV... natomiast jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną - jeśli będziesz się chciała przyjąć w dużej firmie to z reguły dokumenty przekazuje się KADROWEJ dopiero po zatrudnieniu - a kadrowa raczej ich nie czyta - jedynie sprawdza czy są prawdziwe. Tak więc - masz ogromną szanse zataić fakt, że zostałaś zwolniona dyscyplinarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costa888
w zasadzie zatajenie ostatniego swiadectwa pracy jest przestepstwem. jezeli pracownik ma przerwe od ostatniego zatrudnienia,pracodawcy coraz czesciej staraja sie dociec prawdy. kazde zatrudnienie jest rejestrowane w ZUSie...złodziei i oszustów nikt normalny nie lubi,wiec troche wysiłku moze pracodawce uchronic od czesto ogromnych strat i problemów. złodziej na prace nie zasługuje...powinien gnic w wiezieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavel12345
Nawet nieprzedłużenie umowy terminowej jest podejrzane dla pracodawcy,bo świadczy nie najlepiej o pracowniku.Pracownika zwolnionego dyscyplinarnie nie odważyłbym się zatrudnić,musiałbym na głowę upasć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżkaMarianna66
Do autorki tematu Czyzbyś nie wiedziała,że kradzione nie tuczy? Czyzbyś nie wiedziała,ze robienie komuś krzywdy ,przeciwko tobie się odwróci? Będzie tobie coraz gorzej i gorzej,aż skrzywdzeni ci wybaczą. Najgorsze przed tobą kobieto.widzę problemy zdrowotne,choroby fizyczne i psychiczne.Widzę,że jesteś bardzo złym człowiekiem,wielu już skrzywdziłaś.Źle z tobą.Ludzie poznaja prawdę o tobie,cięko ci z tym będzie. Tylko dobrem mozesz zmienic na lepsze,ale tobie sie to nie uda.Taka karma. WrózkaMarianna66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się nie łudziła. Wynoszenie z pracy różnych rzeczy to nic innego niż kradzież. Trzeba było wcześniej o tym pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak komuś nie przedłużyli
umowy na czas określony, bo nie spełnił ich oczekiwań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W takim razie co ma zrobić
osoba z dyscyplinarką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz0000
Osoba z dyscyplinarka ma sie usunac w kat ,beda wieksze szanse na prace dla uczciwych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale każdy ma prawo
do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //
każdy kto pracuje na etacie ma prawo do pracy...czyli pracodawca ma obowiązek zorganizować czas pracy pracownika tak,by ten miał co robić przez 8ha i by te czynności przyczyniły się do uzyskania zysku dla firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //
Czy nie macie wrażenia,że poniższe tematy pisane są jakby jedną ręką "Czy pracodawcy przed zatrudnieniem kogoś dzwonią do poprzednich miejsc pracy?" i "Czy osoba zwolniona dyscyplinarne ma jeszcze szansę na dobra pracę?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak zatrudniamy do biura to swiadectwa sie dostarcza na 1 dzien pracy kadrowej czyli kiedy sie przyjmuje do pracy na okres probny ale kadrowe zadko sprawdzaja przyczyne zwolnienia - niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arogancki Student
Dlatego praca na umowę o pracę nie jest dobra dla studentów :D Ja pracowałem zawsze na umowę zlecenie i czasem nawet przed końcem umowy piłem piwo w firmie :D A żadnych dyscyplinarek nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co maja zrobic osoby,ktore zostaly dyscyplinarnie wyrzucone z pracy tylk odlatego,ze pracodawca sie na nie uwzial,albo poprostu czegos tam nie dopilnowaly u mnie w miescie w urzedzie wojewodzkim dyerktorka chce dac dyscyplinarke dziewczynie, ktora jest niepelnosprawna!! nie moze jej zwolnic inaczej,a dziewczyna robila jakies tam bledy w dokumentach(zapomniala o podpisach czy cos podobnego). :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha_
"a dziewczyna robila jakies tam bledy w dokumentach(zapomniala o podpisach czy cos podobnego)." jasne,czego tu sie czepiac? urzedniczka,czy pracownik biurowy moze robic błedy ,zapominac o podpisach...powinna dostac premie moze? za dobra prace nikt dyscyplinarki nie dostaje i wszyscy normalni ludzie to rozumieja.ty czerwona pomarancza chyba do normalnych nie nalezysz i nie licz tu na jakiekolwiek poparcie...dla mnie tacy moga zdychac z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha_
i jeszcze jedno,dzieki takim debilom w naszym kraju ludziom normalnym ciezko sie zyje,bo musza pracowac równiez na te nieroby ,pasozyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale dyscyplinarka
nie powinna byc za bledy... tylko za nieuczciwosc itp. a jak ktos zle pracuje bo sie do prac nie nadaje i zle sobie radzi to tez trzeba go zwolnic dyscyplinarnie, mimo ze sie stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wvvvv
" a jak ktos zle pracuje bo sie do prac nie nadaje i zle sobie radzi to tez trzeba go zwolnic dyscyplinarnie, mimo ze sie stara? " Od kiedy dyscyplinarka jest za " złą pracę " ? dyscyplinarka to cieżkie naruszenie obowiązków ale takich jak np. przyjście do pracy ....... co do merytorycznych zarzutów pracodawca po prostu moze ci wypowiedziec umowe i tyle. Co do kadrowej co rzekomo nie czyta świadectw ( tak tu ktoś napisał ) ------> przecież dyscyplinarka od razu rzuci jej się w oczy , poza tym na rozm. kwalif. pracodawca bedzie sie pytał o przyczyny utraty poprzedniej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mozna sfalszowac
swiadectwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×