Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

konwalia ja sie nie znam niestety :o juju dziewczyny jak ja mam co 2 dni współzyć jak mojego ciągle gdzies wysyłają :( dzis to jeszcze ok, bo wróci o 22, ale wczoraj było bzyku bzyk to dzis powinna byc przerwa...ale jutro bedzie w domu o 24 w nocy i ja na pewno do tej godziny nie bede siedziała i czekała...tylko pójde spac 😴 grrrrrrrrrrrr ehhhh mam nadzieje,z e przez reszte tygodnia bedzie spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ktory masz dc?ja dzisiaj 10:)Tak sobie pomyslalam bede wspolzyc od 10dc:)Owulacje mam okolo 16dc.My chyba nie damy rady co 2 dni przez caly miesiac:oAchchc..... Konwalia ja tez sie nie znam:( Co tam dziewuszki slychac u Was?jakos ciiiiicho dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuska kochanie skąd Ty wiesz kiedy masz owulację?? Ja mimo obserwacji nigdy nie mogę zgadnąć, no chyba że u mnie przez tą prolaktynę nie dochodzi do owulacji ... hmm? Ja mam zamiar w październiku tak zrobić, żeby współżyć co 2 dni i też tak sobie pomyślałam, że od 10dc do mniej więcej 20dc, bo to tak chyba bezpiecznie będzie. No ale nie wiem co z tym moim mężusiem, bo jego to ciężko w domu zastać, nawet jak jest to siedzi przy kompie i pracuje tak do 24 a czasami nawet do 1 w nocy, także Waikiki mam podobny problem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos ja obserwuje sluz plodny i czasami mam bole owulacyjne.I odliczam od ostatniej miesiaczki jakies15 dni.Bo od owulacji miesiaczka powinna przyjsc za 15,16 dni.Wczesniej tez chodzilam na monitoring.W tym cyklu kupuje testy owulacyjne.Hehe!dam im szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć dziewuszki :) aleeeeee miałam długi weekend, impreza za imprezą :) a dzisiaj jeszcze dłużej w pracy brrrrrrrrrrrrrr ale nareszcie w domu :) mam nadzieję że jutro będzie lepszy dzionek :) a co u Was dziewczynki lepsze nastroje? U mnie dzisiaj 9 dc i od jutra zabieram się do roboty tak jak Wy :) Ostatnio natrafiłam gdzieś na artykuł o tyłozgięciu ? ... naczytałam się o najwygodniejszych w tym wypadku pozycjach iiiiiiiiiii w tym miesiącu je wypróbuje. Jak myślicie to tyłozgięcie to jakiś problem? Pozdrawiam Was i buziakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysienka a masz tylozgiecie??slyszalam ze wlasnie sa specjalne pozycje .Najlepiej jak partnerka jest na kolankach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no tak, jeśli chodzi o śluz to wciąż nie potrafię go ocenić, mi się wydaje że on cały czas jest taki sam, a podbrzusza to ja miewam często przez moje jajniki więc też odpada, no może spróbuję z tymi testami owulacyjnymi. A tak przy okazji to ja też czytałam, że owulacja występuje tak 14, 15 dni przed następną miesiączką a moja koleżanka, która ma cykle 28 dniowe poszła na monitoring i okazało się, że owulację miała dopiero 19dc - lekarz powiedział jej, że kobieta to nie książka i ten proces u każdej rządzi się własnymi prawami :). W każdym bądź razie życzę Nam wszystkim powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos ja kiedys mialam owulacje w 22 dc:)ale za to mialam dluzszy cykl.Od owulacji @ powinna przyjsc za jakies 14,15,16 dni.Jak przyjdzie wczesniej to mowi sie o niewydolnosci cialaka zoltego.Tak mi tlumaczyl lekarz:)Ale roznie bywa w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli jednak lepiej nastawiać się na później niż wcześniej. Dawaj Ewuska kochanie wszystko co Ci jeszcze lakarz powiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos jak masz za niski progesteron to miesiaczka wystepuje wczesniej niz za 14,15,16 dni.Ja pamietam kiesys tak mialam.Czasami po owulacji lekarz dawal mi luteine pod jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ale ja mam podwyższoną prolaktynę, podobno inne hormony są świetne, ale żeby progesteron mi sprawdzali to nie kojarzę. Myślę, że mogło nie być takiej potrzeby, moja gin jest uważana za specjalistkę w dziedzinie bezpłodności w moim mieście, więc chyba nie zapomniałaby co trzeba zbadać?? Ona coś tam wspominała, że dochodzi do owulacji, ale najprawdopodobniej nie pęka pęcherzyk, a co któryś cykl jest pusty właśnie przez tą prolaktynę. Właściwie to mimo bardzo podwyższonej prolaktyny ona była zaskoczona, że jeszcze się nie udało;. Ja to już mam mętlik w głowie i powoli gubię się w tym co mówi :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba właśnie kupię - tylko u mnie do 1dc jeszcze troszkę czasu, bo dostanę dopiero 29.09 - ale spróbuję co mi tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak, ale gdyby coś to byłabym bardzo bardzo zaskoczona, mąż wyjechał w najlepszym momencie na kilka dni, po powrocie miał jeszcze parę dodatkowych zleceń, a ja byłam zjęta siostrą, bo bidulka leżała w szpitalu i miała problemy z porodem, więc ten cykl już dawno spisałam na straty, no ale w następnym to nie wiem choćbym miała się na niego rzucać czas musi się znaleźć ;) :) No właśnie coś się ostatnio dziewczyny rozleniwiły, mało się udzielają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaps sie dziewczyna nalezy:) Ja sie rzucam na meza od jutra:)bo widze ze jakos padl z nog:ooo nieeeee nie ma nawet takiej opcji:)he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ach ci panowie jak tak to mogliby kilka razy dziennie czy są zmęczenie czy nie, a jak pojawia się hasło dziecko to im nagle jakby libido spada ;). Hmm a może oni wolą być zaskakiwani wiadomością o ciąży, a nie tak planować, pilnować dni płodnych?? hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe!Mallgos ja juz mojego wyczulam i niiccc a nic mu nie mowie o dniach plodnych:)he!mimo wszystko jakos padl:ochyba musze go czyms zaskoczyc:)hi!ide kapu kapu:) dobranoc:)Spij smacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mojemu też już słowa nie pisnę, ale ona sam się przecież domyśla do czego zmierzam hehe. Powodzonka Ewuska i spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam tyłozgięcie macicy czy ktoś może mi powiedzieć czy z tym tez jest problem?? A tak wogole to dzień dobry bo nowy dzionek :) Lecę do pracy :) życzę Wam miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Owulacje da sie zaobsrewowac u siebie po sluzie i ja czesto mam bol jednego lub dwoch jajnikow w polowie miesiaca stad wiem ze to wtedy :) i oczywiscie obserwacje sluzu to potwierdzaja. Ja tak czesto nie sprawdzam bo narazie nie planuje nic ale wole wiedziec tak na wszelki wypadek. milego dnia, ja zaczynam ciezka preace i zajrze tutaj w czasei przerwy.. a! co mialam Wam napisac moja mamuska miala problem zeby zajsc w ciaze ze mna, starali sie 3 lata, mysle ze przyczynami byly miedzy innymi ta sama grupa krwi u obu rodzicow to moze byc przyczyna, wiem ze mama sie leczyla w krakowie u jakiegos dobrego lekarza, i na koncu stwierdzono niedroznosc jajnikow, i po wyeliminowaniu tego momentalnie zaszla w ciaze :) i jest teraz nas czworo w tym dwie wpadki ale szczesliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tylozgiecie macicy, slyszalam ze najlepiej po seksie polozyc nozki na sciane pionowo i tak je trzymac jakies nimut, a pozniej lezec chwile na brzuszku. to wyczytalam na jakims forum ze ponoc tak pomaga, nie zaszkodzi sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska ja mam dziś 10dc równiez :D he he he a ja tez wiem kiedy mam owulacje :P tzn zawsze maiłam około 15-16 dnia cyklu, bo cykle miałam 29-30 dni a owulacja jest zawsze 14 dni przed okresem :P zawszze!!!!!!!! więc jak któraś ma cykle 34 dni, to ma owulacje około 20 dnia cyklu :D a teraz mój cykl był wydłuzony i mnie ogłupił :( w każdym razie to bedzie teraz niedługo i dobrze jest jeszcze przed owulacja sie ten tego, bo żeńskie plemniczki zyją dłużej i mogą sobie czasem zaczekać w srodku na owulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysienka ja tez chyba mam tyłozgiecie, albo przodozgięcie nie wiem...nie pamiętam ;) ale o ile ja sie orientuje to chyba nie jest żaden problem...wiele kobiet tak ma...o ile nie wiekszośc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×