Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

witajcie a ja jednak na zwolnieniu,w nocy dostalam takiego ataku kaszlu ze myslalam ze zycie zakoncze.I M. mi kazal isc do lekarza!! Poszlam, fakt moze nie mam takiego strasznego kaszlu ale w nocy to masakra a on (wredny z wygladu i zachowania) mowi mi ze on tu nic nie wiedzi. Przepisalam mi cos na kaszel, a ja sie pytam czy dostane zwolnienie, a on z takim czysm??? To ja ze przynjamniej dzis!! I wypisalm mi do 3 takze w piatek bede musiala isc do pracy. Choc nie wiem czy nie pojde jutro juz a dzis wypisze sobie urlop na zadanie bo wypisal mi na pnienskie nazwisko ( ktore powinno byc zmienione juz w dawno i je zmienialam, ale widocznioe zagineło!! Bajzel maja taki ze szok!! A psina moja nie wrocila i juz chyba nie wroci. To do niej nie podobne zeby tak dlugo byc poza domem :( mallgos powiedz mi czy za pieska beajgla (czy jak to sie pisze) 350 zł to dobra cena?? Taki jeden pan mowil ze ma, suczki sa tansze :) jeszcze ewentualnie zastanawiam sie nad labradorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gagatka dla ciebie 😘 tak mi smutno jak sobie pomyślę, że teraz będę rzadziej do was zaglądać:). Mam nadzieję, że to długo nie potrwa ale puki co jestem. Kurcze jaki wiatrzysko u mnie szaleje powiesiłam pranie na balkonie chyba mi porwie normalnie. Laski brzuszek mnie pobolewa jak na @ kurcze oby to nie to:( Chociaż dzisiaj M mówił że mu się śniłam i byłam w ciąży oby się sprawdziło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. chcialabym do was dolaczyc. o dzidzie staram sie juz od 01.2009. Mam 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie ulewa i silny wiatr! Najgorsza pogoda jaka moze istniec!!! Az sie nie chce z domu wychodzic! No ale niestety trzeba do pracy :( Mam nadzieje ze wszystkim poprawily sie nastroje i wszystko jest OK! Ja w tym cylku nawet sie nie ludze, bo niestety chlopak wyjechal tuz przed owu i wroci dopiero w czw, wiec nawet nie mam zadnej nadzeji.. i moze nawet lepiej, bo nie bede sie zastanawiac w tym miesiacu :D Ja staram sie juz prawie rok na roznych wspomagaczach, i niby jest owu co miesiac, chlopak przebadany i jest OK, ale nie wychodzi. I bede sie tak dlugo starala az mi powiedza ze jestem bezplodna... Moja gin mowi ze zdrowe pary staraja sie do roku... wiec nie zalamuje sie i wy tez sie nie zalamujcie! Tez myslalam ze moze wina po stronie chlopaka, ale okazalo sie ze nie! I bardzo sie ciesze! Poprostu chyba jeszcze nie nadszedl na nas czas... Ale tez mysle o innych sposobach - invitro itp, ale jeszcze nie teraz... Gagatka mam nadzieje ze piesek sie znalazl! Moja psinke lekarz niechcacy zabil na stole operacyjnym... Psinka byla chora ale miala 6 lat i walczyla! Poniewaz nic nie jadl, to musial byc nawadniany i weterynarz wstrzyknal mu za duzo wody i psiak dostal ataku serca. Na szczescie mnie tam nie bylo, bo bym chyba zabila tego lekarza! Plakalam tygodniami i jak o tym mysle to ciagle mam mokre oczy! On byl moim najwiekszym przyjacielem! Do tej pory mam jego zdjecie w portfelu i kolo lozka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka podobno jak sie zajdzie to wlasnie boli jak na @, wiec trudno poznac! Bardzo trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq, lepszego humoru Ci życzę. Poprawi się na pewno. :) Czasem tak trzeba się wypłakać, żeby potem było lepiej. :) Gagatko, to przykro mi, ale kurcze może jednak jeszcze piesek wróci. Co za włóczykij jeden. A co do kaszlu to zrób sobie bardzo syrop. Jest średnio dobry, ale naprawdę skuteczny. Całą rodzinę tym zawsze leczę. Nawet przedwczoraj Mamie robiłam. Trochę se po nim powalisz, ale i tak do pracy nie idziesz, więc Mąż jakoś przeżyje. Składniki: cebula, czosnek, sok z cytryny, miód, cukier. Cebulę kroisz w piórka albo plasterki, czosnek też w plasterki. Bierzesz miseczkę układasz warstwę cebuli, na to czosnek, dodajesz z łyżkę miodu i sok z cytryny i wszystko posypujesz cukrem. Dobrze jest zrobić ze dwie lub trzy takie warstwy. Miseczkę przykrywasz folią spożywczą, a jak nie masz to można zwykłym talerzykiem. Stawiasz na ciepłym kaloryferze i po paru godzinach masz pyszny syropek. Warto go przecedzić przez sitko do jakiejś buteleczki i schować do lodówki. Wtedy długo wytrzyma, bo jak zostawisz go w tej cebuli to się szybko zepsuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka a przed wyjazdem faceta było przytulanko??? No jak było to są szanse ale masz racje nie wkręcaj się a nóż widelec żołnierzyki przetrwają i niespodzianka :):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka bylo, ale to za wczesnie :D:D:D Wiec wiem ze nic z tego! Gagatka rodzice doslownie tydzien po smierci naszego psiaka kupili labradora! Jest przecudowny! Bardzo pocieszny, inteligentny i zero agresji! Cudowny z dziecmi! Ale to dosc duzy pies i potrzebuje duzo ruchu z tym trzeba sie liczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klampa dzieki za przepis :) zla jestem bo musze jeszcze raz jechac do tej wstrętnej przychodni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ugotowałam sobie dzisiaj krupniczku z dużą ilością czosnku trochę teraz walę ale czosnek zdrowy na przeziębienie a też nie jestem w najlepszej formie katar troszkę kaszel. Kurcze zrobiła bym sobie ten syropek ale właśnie zużyłam cały czosnek:( ale jutro sobie kupię i przygotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko, proszę bardzo. Mówię Ci, że jak trochę go wypijesz to na pewno przestaniesz szczekać. :) Zuzko, walić to, że się po czosnku wali. Lepiej se pośmierdzieć, ale być zdrowym. :) Tym bardziej, że to sama natura jest i nie trzeba żadnej chemii brać. :) Atko, oczywiście, że możesz zostać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Atko w zespole🖐️ napisz coś więcej o sobie??? Klempa tak po czosnku dobrze że mój M też lubi czosnek. Także po śmierdzimy sobie razem niebawem wróci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie :) że mnie tu chcecie. Więc tak mam skończone 22 lata. Jestem w związku już od 4 lat i 11 miesięcy. Jestem studentka pedagogiki. Staram sie o pierwsza ciąże. teraz biorę luteinę dopochwowo na regulacje cykli. póki co jest dobrze :). Moje cykle są 28 dniowe- wcześniej były 36 dniowe. Może każda z was napisze mi coś o sobie, gdyż wy tu sie bardzo dobrze znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atka witaj :) sorrki ze Cie nie przywitalam ale jestem zaoferowana ucieczka psa, zlym zwolnieniem ktore zaraz jade poprawic. A musze sie tłuc autobusami :/ wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 - przykro mi z powodu psinki. możne nie uciekł tylko poszedł na suczki :D mój kot ostatnio wrócił po tygodniu. Wiec i twój piesek możne wróci. idę ogarnąć domek. zajrzę do was jak skończę, mam nadzieje,ze ktoś jeszcze będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : nick wiek skąd? starania od? termin@ gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009......6.12.2009 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie............ od 02.2008........5.12.09 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........30 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 tak dla aktualizacji i Atko będziesz miała mały zarys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka11- dziękuje :) Staraczki : nick wiek skąd? starania od? termin@ atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 6.12.2009 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie............ od 02.2008........5.12.09 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........30 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1980
Mam pytanko dotyczace leku duphaston ktory biore. Mam go zazywac od 15-go dnia cyklu. ale owulacje mam zwykle okolo 17 -go dnia. Czy jesli biore go predzej niz spodziewana owulacja, moze to utrudnic zajscie w ciaze?? ja juz odchodze od zmysłów i wszystko mi przychodzi do glowy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, duhpaston powinno sie brac po owu, bo za wczesnie brany moze doslownie dzialac jak srodek antykoncapcyjny... to sa slowa mojej gin. Powinnas brac duhpaston jakies 2-3 dni po owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1980
ooo dzieki za odpowiedz! Wlasnie sie bałam... to zrobie tak w tym mcu- poczekam na owu( stosuje testy owulacyjne), za dwa dni zaczne brac duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co chyba napisze skarge na tego lekarza!! Takiego chama i buca w zyciu nie widzialam!! dosz ze laskawie dal mi zwolnienie to jeszcze mi go zle wypisal, bo zamiast patrzec sie na karte albo na mnie patrzyla sie w komputer a tam bylo panienskie moj nazwisko!! Wrrrr alez mnie podpienil!! sa rozne szkoly brania takich lekarstw, ja osobisie czytalam ze powninno sie je zazywac po owulacji, ale jak bylam na ostatnim monitoringu to lekarka kazala mi go zazywac od 14 dc a jak bylam 16 dc bylo juz po owulacji i podobno wszystko ladnie poszlo. Postanowilam zaufac lekarce, ostatnio czekalam z luteina do 18 dc a i tak nic z tego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bykow porobilam - mam nadzieje ze wiecie co tam napisalam. A mojego kundelka kochanego dalej nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka moze masz poprostu wczesniej owu... ja mam przewaznie ok 16-17dc i zazywam od 18 albo 19dc... Ale trzeba zaufac lekarzowi i jego sluchac jak zaleca branie.... Luna jezeli przy monitoringu Twoj gin zalecil brac wczesniej to bym sluchala, nie ma co zmieniac niczego na wlasna reke... Gagatka mam nadzieje ze psinka niedlugo wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×