Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

A własnie juz którys dzień strasznie bola mnie piersi, choć zadko mi sie to zdarza to nawet teraz dostaje znaki o nadchodzącym @:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w srodowy poranek ;) wlasnie wcinam serek wiejski :) co tam u Was? Ja @ powinnma dostac za tydzien (tzn teorerycznie w 6 ale licze tak kolo wtorku, srody). Dzis na szczescie ostatni dzien luteiny bo patrzec na nia nie moge juz!! zazywalam ja rowne 14 dni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo Helo 🖐️ 🌼 Witam z ranka ja właśnie zjadłam kanapeczki z wędlinka i serkiem wędzonym uwielbiam mniam.:) Ja @ powinnam dostać za 4 dni. Dobrze ci Gagatka ja duphaston muszę jeszcze łykać aż dostanę @ już mam dość tych lekarstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq, bolą Cię piersi choć rzadko Ci się to zdarza ... więc może jednak dwie kreski będą?? Ale paskudztwa jadacie na śniadanie! Ja mam kaszę kukurydzianą ze słonecznikiem i daktylami. Tak na prawdę wyrobienie w sobie nawyku dobrego odżywiania to kwestia kilku tygodni poświęcenia (na początku nic nie smakuje i ciągle się jest głodną). Później już nie ciągnie do słodyczy a białe bułki i rafinowany ryż smakują jak mydło. Współczuję serdecznie wszystkim łykającym różności. Ja chyba bym się nie zdecydowała na takie leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze :( nie popisze sobie dzisiaj z wami długo o 11 godz. muszę spadać do pracy zaraz idę się szykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAFI WITAJ :) ale za to serek z wedlina jest pyszny :) i na 2 sniadanko wlasnie taki zjem sobie. mnie tez bola piersi, a brzuch tylko czasami tak jak na okres, w tamtym cyklu bolal coraz bardziej. Wiec juz sama nie wiem co jest grane. Chyba czas sie zabrac na sprzatanie, potem musze wyprac psa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis mam ostatni dzien chorobowego, z natarczywego i napadowego suchego kaszlu, mam kaszel mokry ale krotszy i intensywniejszy, wiec nie wiem co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bolą cycki ale brzuch już nie, bolał mnie tak gdzieś około 20-22 d.c. mam nadzieję że to dobry znak. Ale mi się nie chce iść do pracy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety Wy sie nie martwcie, ja dodatkowo musze zazywac jeszcze normlane lekarstwa na kaszel, a mam tego trochu. Czlowiek jzu nie musi nic jesc bo tyle tabletek sie naje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka widze ze Ty masz dostac okres 5 12, a kiedy mialas owulacje?? Bo wiesz nasze wyliczenia wyliczeniami, ale 14 dni po owulacji ja dostalam okres!! W tamtym cyklu mialam dostac okres 5.11 a dostalam 14 dni po owulacji czyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka ja miałam miedzy 13-15 d.c bo 16 dnia byłam na usg i pęcherzyk już był pęknięty. Czyli jakoś tak będzie że około 5.12 @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ja w tym cylku nic nie licze :D:D:D Szkoda mi ze cylk przepadl, ale przynajmniej sie nie stresuje :D Mam nadzieje ze Wy bedziecie miec piekne prezenty na mikolaja w postaci dwoch kreseczek :) Zuzka, to nie musisze robic przerwy przy braniu duhpastonu? Ja biore tyko przez 10 dni. Jakbym brala bez przerwy to nigdy bym @ nie dostala... a idziesz jeszcze na wizyte do gina w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Zuzka Dorka ma racje, duphaston i luteine bierzesz do ktoregos dnia cyklu,a potem czekasz na okres, okres nie przychodzi :) robisz test :) wychodza 2 kreski :) i dalej bierzesz duphaston :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi rami raz gin zaleclil lykanie dluzej bo wydawalo mu sie ze moze sie udalo i @ nie dostalam do 40dc a testy neg... no i jak osdtawilam to @ przyszedl za dwa dni! Ale Zuzka brala zastrzyk, wiec moze jakos to inaczej sie stosuje.... Jej gin na pewno wie! Ja pomimo ze na nic nie licze to i tak biore duhpaston, dzis dopiero 3 dzien, wiec ja jeszcze mam troche czasu do @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was laseczki👄 Jak Wam mija dzionek?? U mnie w pracy było nawet w porządku, kierownictwo na wyjeździe, hihi. Niestety jutro już wszyscy będą , wiec pewnie będzie nie zasympatycznie:-( Wkońcu jak wróciłam posprzątałam szafę, jestem z siebie dumna, chociaz nie do końca jest tak jak powinno;-) A poza tym to miliony myśli chciałabym, żeby ten tydzień już minął. Staram się nastawić na niedzielną porażkę:-( zeby chociaz w mniejszym stopniu bolało, tylko czy się tak da???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq bądź dobrej myśli. Nie nakręcaj się na tak, ale też nie zakładaj z góry porażki. Maryja była dziewicą i zaszła :))) Ja jeszcze pracuję. I pewnie będę tkwiła przed komputerem do późnej nocy bo mój facet ostatnio sporo jest poza domem i nic a nic nie pomaga mi w mojej pracy zawodowej. Kurde teraz to nawet nie mam na kogo zwalić jak coś jest źle zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi ale sie uśmiałam;-);-) Doskolane Cie rozumie, mój równiez w rozjazdach:-( A gdzie reszta kobietek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski mi kazała brać do momentu aż dostanę @. Więc muszę za 8 dni robimy test więc trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja ogladalam tv (przyjaciól i dwóch i pół - uśmialam sie do łez :) ) u mnie naprawde bez zmian :) tylko coraz wieksze bole brzucha odchuwam, wiec okres nadchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta Jak minął dzionek??? Ja dziś dostałam od męża na urodziny mp3 i szaleję z muzą jak nastolatka hi hi ;) - aż dziwne, że wcześniej takie wynalazki mnie nie interesowały :) :) :) Popołudniu zrobiłam test owulacyjny i dziś ta druga kreseczka była mniej wyraźna niż wczoraj - nie wiem czy to coś oznacza? :/ - tak czy siak wynik ujemny :) Za to wydaje mi się, że śluzu mam w tym cyklu więcej niż dotychczas - zobaczymy co z tego wyniknie :) dziewczynki poradźcie mi co można kupić na Mikołajki i pod choinkę 8-letniej dziewczynce i 3 m-cznemu chłopcu? - tak, żeby było tanio i fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos wszystkiego dobrego kochana :) czemu nie mowials ze masz urodzinki :) wszystkoego dobrego raz jeszcze, zdrowka, milosci, szczescia i ujrzenia 2 kreseczek na tescie ciazowym :) mallgos moj M. tez ma 8 letnia no prawie 8, chrzesnice i ona uwielbia wszystko co jest z hannah montana, wiec na allegro zamowilam 12 zelowych długopisów z hannah i zestwa: ołowek, gumka, temerówka i notes bo ona akurat w 1 klasie. Teściom zastanawialam sie dlugo co mozemy kupic, najpierw mysalam zeby tesciowi kupic cos do modelowania, bo on to uwielbia, ale problem mialam z tesciowa. I dzis wpaldam ( bo na mojego Michala liczyc nie mozna w wpadania na pomysly co by tu komu kupic) ze odbijemy nasze zdjecia w koncu ze slubu i kupimy im album i damy. Moze nie jakis ekstra prezent, ale jak zawsze bym uslyszala ze oni nic od nas nie chca, zebysmy wydawali kase na cos innego niz na nich. No a o te zdjeciach slysze juz od roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 3 miesiecznemu bobasowi - mzoe cos do ubioru, takich rzeczy nigdy za malo, jakis gryzaczek. Ja mojej chrzesnicu 10 miesiecznej kupuje telefonik, ktory dzwoni, jeżdzi, zresztą ona uwielbia telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie pierdółki z hannah wcale nie sa drogie, ja za wszystko z przesylka zaplacilam 27 zł, a za telefon wyjdzie mnie 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra koncze te poematy :) i ide do łożka bo obiecalam cos męzowi :) i mam Was --- bo to nie jest to nic zboczonego :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka dzięki bardzoooooooooo za życzenia :) :) :) - oby się spełniły :) ;) A tak dla formalności urodzinki mam w sobotę - mąż dał mi prezent wcześniej, bo się niechcący sprzedał, że już ma i chyba bym go pogryzła gdyby mi już go nie dał ;) ;) ;) A pomysł z tymi długopisami fantastyczny, że też wcześniej na to nie wpadłam - ona też ma świra na punkcie Hanna Montana i w dodatku wszystko musi mieć różowe ;) Gagacia słodkich snów :) Oczywiście pozostałym dziewczynką też słociutkich snów - tylko zdaje się, że same zostałyśmy ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:-) jak mija poranek, u mnie narazie spokojnie, albo jeszcze spokojnie za jakies 0,5h przyjedzie prezes wiec juz nie bedzie miło:-(:-( Jesli chodzi o wczorajszą rozmowę o prezentach, mysle ze z tą hannah montana świetny pomysł. Ja mojemu Danielowi kupuję na gwiazdkę portfel i do tego chce zrobić kubek z naszym zdjęciem. Ojcu oraz tesciowi jakąś koszule, mamie bluzke albo perfumy, a tesciowej jakiś zestaw kremów + zdjęcie całej rodziny w ramce:-):-) A na Mikołajki mojemu kupie jakiś zestaw kosmetyków i np. bryloczek do kluczy z imieniem. wczoraj nie mogłam usnąć i w łóżku wymyslałam:-):-) Ale tak ogólnie to znów sobie poryczałam:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam troszke prezentow :D Jak zawsze mam problem z tesciami i chlopakiem :) Ale chlopakowi robie niespodzianke i jak bedziemy na wakacjach w styczniu to jako prezent gwiazzdkowy wykupialm nam lepsze zakwaterowanie! Wiem ze sie bedzie cieszyl. A dzieciakom kupuje zabawki... Wiem ze maja juz ich pelno, ale nic innego nie przychodzi mi do glowy. No i ja jeszcze mam chrzciny i jestem mama chrzestna, i planuje kupic krzyzyk i opowiesci biblijne. A jak dzis nastroje? Ja super, juz nie moge sie doczekac weekendu aby sie wyspac! A wy macie juz jakies plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×