Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Ja prezenty kupuję w tym roku baardzo symboliczne. Właściwie to nawet sama nie wiem co i komu .... Przyznam, że w tym roku to aż boję się Wigilii. Moi rodzice są w separacji ale mieszkają razem. Zazwyczaj mimo wszystko spędzaliśmy święta razem, u nich. Przychodziła moja babcia i rodzice jakoś nie warczeli na siebie. W tym roku sytuacja się zmieniła bo mój ojciec związał się z jakąś kobietą i z nią planuje święta. Chciałam zrobić wigilię u siebie, zaprosić wszystkich na wczesną kolację i później żeby sobie pojechali każde w swoją stronę. Ale moja matka stwierdziła, że nie usiądzie przy stole z ojcem i że kolację przygotuje u siebie. Mój ojciec stwierdził, że do mnie to owszem przyjedzie, ale u matki kolacji jeść nie zamierza. Moja córka stwierdziła, że ona się z domu nie rusza i albo u nas albo w ogóle. Mój facet popatrzył na nas z politowaniem i stwierdził, że zabierze mnie i moją córkę na wigilię do swoich rodziców. Jedynie moja babcia się nie targowała i powiedziała, że gdzie ją posadzą tam będzie siedziała. I co ja biedna mam z nimi zrobić??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laseczki 🖐️ 🌼❤️ Ja od samego rana piorę, sprzątam jak na święta jakaś wena mnie naleciała. Ja jeszcze nie wiem co kupować na prezenty, gdzie spędzę święta jeszcze na domiar tego jakaś oprych mi się zrobiła na wardze wrrr :( Pogoda do bani dzisiaj u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, jak w takim transie jesteś to ja zapraszam do siebie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez od rana sprzatam, piore, prasuje :P zrobiłam juz wszystko,a teraz sie nudze :P ale u mnie przed @ to jest normalne ... U nas podoga dzis jest piękna- sloneczko swieci, no po prostu jest super, trzeba pojego na spacerk wyciagnac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w pracy jestem, wlasnie mam przerwie i przepijam kawusie z czkowladka :D:D Gafi to masz nieciekawa sytuacje ze swietami... nie zazdroszcze! u mnie swieta w tym roku bede wielkie i rodzinne! Na sama mysl o jedzonku buzia mi sie smieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi nie ma sprawy już wyjeżdżam do ciebie sprzątać :) hi hi hi Atka jak się nudzisz to jedziemy do Gafi sprzątać. Laski co robicie na obiadek??? Ja myślałam jakiegoś gyroska z frytkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chetenie napije sie jeszcze kawki! Wypilam juz dwie, ale trzecia zmieszcze! Ja dzis na obiad mam nozki i udka kurczaka grillowane w miodzie i roznych przprawachz ryzem :) Ukochany dzis zadzi w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy o takich rzeczach a człowiek tu na diecie :( ja juz w domu, jeszcze tylko jutro i weeknde, ale sie ochodzilam do pracy w tym tygodniu. A na dzien dobry dowiedzialam sie ze 2 sa ode mnie w ciazy, jedna hajtala sie tydzien po mnie, a druga rok wczesniej i ma juz dziecko. Ehhh a ja wiem niestety ze nic z tego, pryszczy mam duzo ( a to raczej nie oznaka ciazy), brzuch povbolewa. Ehhh na szczescie robie rsobie na pare mieisecy spokoj wiec juz nie bede tego tak strasznie przywac, liczyc dni cykli, pilnowac owulacji!! Pełen luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, dieta dietą, a jeść trzeba. Ja na obiad miałam duszone warzywa (marchew, cukinia, kalafior) podprawione pomidorami i brązowy ryż basmati. Danie super zdrowe i wyśmienite. Być na diecie nie znaczy katować się. Trzeba tylko zmienić odrobinę podejście do jedzenia i stawiać na zdrowe odżywianie a nie traktowanie swojego organizmu jak śmietnika i wrzucanie w niego co popadnie. Pominę już walory estetyczne szczuplejszej kobiety, ale względy zdrowotne są ogromnie motywujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gafi a kto mowi ze sie gloduje, staram sie jes jak najwiecej bialek, a jak najmniej wegli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co dzis zrobilam - zalozylam kolczyki po dobrych nastu latach!! Nawet mi uszy nie zarosly, ale co sie wycierpialam przy tym to kmoje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, jesteście, może któraś napije sie ze mną herbatki, bo samej to tak smutno;-) gafi🌼 jaką dietę stosujesz?? ja staram się zacząć wdrażać w zycie niskowęglowodanową ;-) gagatka🌼 uszka się zagoją i będzie oki;-) po wczorajszym cięzkim wieczorze ten zapowiada się nawet nieźle, chociaz ciekawe jakie myśli mnie najda w łóżku. Kurcze tak mnie bolą cycki, że mam wrażenie jakby miały się urwać;-) Do tego co jakis czas pobolewa mnie brzuch, u mnie takie reakcje ni są normalne, bo z reguły nic mnie nie boli, ale skoro miałam wyjątkowo odczuwalną owulkę to teraz pewnie będzie niezły okres. Chcałabym juz niedziele , dostac , wypłakac sie i nie łudzić sie. Bo mimo, że wiem , że to nie to , zawsze w głębi duszy jest ta cholerna nadzieja:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq, ja jeszcze siedzę i czekam bo mają mi przywieźć dokumenty. Mój mężczyzna jest poza domem więc nie spieszy mi się do łóżka :(( Jeśli chodzi o dietę to trudno to tak nazwać. Od wielu lat jestem ortodoksyjną weganką. Ale latem byłam na diecie przeciwgrzybiczej i schudłam całkiem sporo. Teraz moja waga się utrzymuje ale mój mężczyzna twierdzi, że za bardzo zmalały mi piersi :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi, jeśli chodzi o tę dietę to byłaś może u dieteyka?? O kurcze o tak pozniej porze dokumenty, a czym sie zajmujesz zawodowo jeśli mogę spytac oczywiście;-) A reszta kobietek już spi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o dietę to właściwie obracam się w środowisku osób zajmujących się medycyną naturalną, homeopatią i ziołolecznictwem. Nie tylko ja nie jadam produktów pochodzenia zwierzęcego (mięsa, mleka, jaj, serów) ale moja córka również. Zawodowo to wolę nie mówić, ale pracuję głównie w domu i od czasu do czasu mam klientów w środku nocy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi to życzę w takim razie miłej pracy. Ja juz uciekam spac, życze słodkich snów;-) do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny coś mi się popsuło. Po owulacji miałam tylko przez jeden dzień podwyższoną temperaturę a później spadła do 36,8 i ani drgnie. Czy któraś zna się na metodzie termicznej i może mi to jakoś zinterpretować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi to chyba normalne ze po owu spada temperatura... Utrzymuje sie na wyrzszym poziomie jezeli udalo sie zajsc w ciaze... Tak mi sie wydaje... Ale moge sie mylic. Je temp nie mierze, bo nie jestem taka skruputatna, ale dosc duzo na ten temat czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja od jakiegoś czasu mierzę i zazwyczaj po owulacji do samej @ miałam powyżej 37,5. Czasem tylko na jeden dzień przed @ spadała mi do 36,8 i właśnie dlatego się zastanawiam bo tym razem podwyższoną miałam tylko przez jeden dzień po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monq doskonale Cię rozumiem, zawsze w glebi duszy jest nadzieje. Mimo, ze sie nie nastawiasz, ale jak przychodzi okres myslisz sobie, boze dlaczego innym sie udaje a tobie nie!! ehhh gafi w środku nocy masz klientów mówisz :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej laseczki 🖐️🌼😘 Ja ulepiłam dzisiaj chyba 50 pierogów ruskich. Sorki że się wcześniej nie odzywałam ale byłam w pracy i jak wróciłam to musiałam sprzątać bo mój M troszkę wiercił i półki w szafie przerabiał. :D mniam ale te moje pierogi pyszne, takie pikantne zrobiłam ale sie najadłam.:):):):):P:P:P:P Co tam u was jakoś cichutka na tym naszym kaffe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka chyba się rozmnażają na potęgę wszystkie cicho siedzą:):P Ja właśnie na kolacje wypiłam sobie z M po lampeczce nalewki śliwkowej :D mniam sama robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalewka śliwkowa mówisz :) ja robie sama aroniówkę lub wiśniówkę :D noawet nasze przyszle mamuśki cicho siedza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroniówkę dostałam od taty też pyszna.:) Jeju na prawdę cisza, mamuśki pewnie odpoczywają bo maluszki im dokuczają.:D fajnie im:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór moje Panie👄👄 zuzka🌼 ja też poproszę naleweczki;-);-) bardzo proszę;-);-) co porabiacie ?? ja mam dzis humorek bardzo dobry, przywiozłam mężusia do domu i okazało się , że narazie nie będzie nigdzie wyjeżdzał;-);-) A co do tych naleweczek, mam pytanie moze któraś z Was mi podpowie , mam winko własnej roboty ale jest okropnie słodkie. Czym je rozrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mineralna jakas? ja np pije czsami winko z pepsi!! A moze sprite!! To fajnie ze macie dobry humor, bo mnie opuscil niestety!! Jestem mega zła, czyli okres nadchodzi wielkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq 🖐️ nie mam bladego pojęcia ale mój m powiedział że się zapyta swojego kumpla ponoć on fachura w tych sprawach :):D Ja uwielbiam słodkie moja nalewka jest jak miodek mniam;) Chyba mi juz troszkę szumi hi hi hi hi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×