Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

moniq to kiedy sie wybierasz na badania?? moje coraz bardziej sie oddala!! Ale moze to i dobrze bo ta nieszczesna prl mi ciut spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wlasnie wyczytalam na demotywatorach ze żeby zajsc w ciaze trzeba miec albo zajebiste szczescie, albo zajebistego pecha!! Ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek kochane:D:D Milego dzionka Wam zycze!!! Dorka daj znac jak po wizycie u gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak potwornie zmęczona tym tygodnie,m, tym dniem, ze dziękuje bogu za weekend ;) masakra! jeszcze mi brzuch wysadziło od paru dni...i sie robi już taki spoory ... schylanie sie do butów coraz cięższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie weekend, pierwszy wolny od nie wiem kiedy, jak miło:) żeby móc ten czas przyspieszyć i żeby już był ten za tydzień, kiedy to jest termin @, która mam nadzieje ze nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🖐️ Dawno mnie nie było ale już jestem:) Waikiki wysłałam ci moje dane nie olałam tematu od razu jak przeczytałam to wysłałam. Miałam troszkę problemów w pracy i nie miałam kiedy do was zajrzeć przepraszam. Prawdo podobnie pracuję tylko do końca marca i nas zwalniają ale już się z tym pogodziłam:( Starań o dzidzię nie zaprzestałam w tym cyklu jest rewelacyjnie jeszcze takiego nie miałam tak powiedziała mi gin. Ciałko żółte jest bardzo piękne i jak wszystko dobrze pójdzie to coś z tego będzie:D A jak nie to testy na przeciw ciała robię w następnym cyklu bo tylko to nam pozostało do zbadania reszta jest oki:) Ale się za wami stęskniłam😘😘😘 Witam oczywiście nowe kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka11 to ja nic nie dostałam :( może nie mi wysłałas, albo źle maila wpisałaś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wysłałam na ten co był tam na 101 stronie wyślę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój e-mail zonka6@op.pl nie wiem co jest u mnie wysyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robione takie badania: TSH 3-cia generacja Testosteron FT3 FT4 Prolaktyna FSH LH Estradiol no i M badanie nasienia Miesiąc temu miałam robione HSG i tyle na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha,dziekuje.Ja mialam juz robione przeciwciala.Zuzka a slyszalas o immunofenotypie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie słyszałam gin mi jeszcze nic takiego nie proponowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam mnostwo roznych badan i wlasnie teraz zastanawiam sie nad immunofenotypem.Musimy jeszcze zrobic sobie grupe krwi bo moze mamy konflikt serologiczny.Kurcze nawet nie wiem jaka gr.krwi mam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa jakies komorki o nazwie natural killer.Czyli jesli dochodzi do zaplodnienia to budza sie przeciwciala ktore traktuja zarodek jako cialo obce i zabijaja go.Ja jestem po 3 poronieniach biochemicznych i dlatego mam zamiar zrobic to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co się robi to badanie??? U nas nie ma konfliktu bo ja mam rh+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie znalazłam ja na razie nie będę robiła tego badania póki co na razie mnie nurtują te przeciwciała:P niby wszystko idzie książkowo rośnie, pęka a tu nic. Kurczę jaki ten świat jest nie sprawiedliwy buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka u mnie tez wszystko pieknie i dziecka niiii ma:(aaaa ja dostala aspiryne.Musze brac codziennie.Nie wiem czy tez o tym slyszalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :) przede wszytkim zuzka - przykro mi srtrasznie, ze tak wyszlo z praca!! :( trzyamsz sie jakos?? redukcja etatu?? dobrze ze juz jestes :) brakowalo nam ciebie :) Ja postanowilam isc jeszcze raz na badania prl - wtedy kiedy powinno sie isc ( miedzy 21-24 dc ?? tak?? bo ja juz zgłupialam, wszedzie inne dnia podaja) Bo to jest chyba nie mzliwe zeby mi sie tak strasznie posniosla - przeciez w grudniu mialam jeszcze 26 ng!! A teraz jest koniec lutego i 83 ng!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka juz nie wiem kiedy bada sie ta prl.Mi lekarz kazal is w 4 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska no wlasnie ja juz tez zglupialam!! Jedni mowia ze w 2dc, inni ze w 21024, Ty ze w 4!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja też miałam prl badany w 4 d.c. Gagatka daje radę teraz dla mnie liczy się tylko dzidzia i nic więcej. Dobrze że nam odprawę wypłacą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sporo większości udaje się na świadczenie przed emerytalne. No ja się do nich nie zaliczam hahaha :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×