Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Waikiki Magia :D:D:D Moja bratowa tez ma takiego lwa :):):) Jej po ciazy strasznie zaczely wypadac wlosy i po kilku miesiacach zaczely odrastac i teraz wyglada jakby sobie przypadkiem uciela taka 3-5cm grzywke :) sterczy okropnie :D Mi nawet sie nie przetluszczaja bardziej niz zwykle, ale zrobily sie strasznie matowe a zawsze mialam takie ladne lsniace i jakos sie zupelnie nie ukladaja! Chlopak sie smieje ze ciaza mi sluzy, ale cos wlosy sa nie tak... nawet sie tak na nie zdenerwowalam ze z dlugich scielam na takie do ramion - dla mnie to dosc krotkie. No nic mam nadzieje ze po dzidzi wroca do normy. a podobno przy chlopcu wszystko ma sie poprawic - cera, wlosy! Klamstwo to jakies??? bo ja przez cere i wlosy mysle ze moze to dziewczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Gagatka idz na Nfz ja bylam w 5 tyg,u gin. ,zrobila mi usg i skierowala na badania. Po wydawac kase, chyba ze ma sie jej zaduzo :) . Ja tez jak pryszczylla wygladam, bez tapety to bida by byla;) Dobrze ze cos takiego istnieje,hihihihi !!!!!!! No coz ale takie to uroki ciązy sa:) Dziewczynki orientujecie sie moze czy miozna rozjasniac wlosy w ciazy,jak to jest? Mam juz odrosty na pare cm. , w czerwcu mamy wesele, a wiele osob mi odradza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja mam chłopca na 99% i nie kwitne ...jak to mówią, ze na chłopca to się pieknie wygląda! bzdura jakas :P klaudusia ja farbowałam włosy w 15 tyg ciązy...bo podobno od 14 tygodnia można, ale ja robiłam ciemna farbą i to bez amoniaku...taka zmywalną do 28 myc...(do tej pory sie nie zmyła) :o czyli bez tych śmierdzących składników... ogólnie to nie udowodniono jakis złych wpływów farbowania na ciąże i dziecko...chyba bardziej chodzi o to, by te zapachy chemiczne na poczatku nie były wąchane...bo wtedy to moze byc mutagenne...a potem to tylko tyle,z e moze nas zmulic i omdlenie gotowe ;) takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka bardzo mocno trzymam! Wyobrazam sobie jak musisz sie denerwowac!!! Ja spac nie moglam przed durnym zastrzykiem, a co dopiero taka procedurka! Mam nadzieje ze wszystko pojdzie super i jutro dojdzie do IUI! Znam dwie pary ktorym sie udalo! Jednej za drugim razem a drugiej za pierwszym! Obie pary maja teraz cudne dzieciaczki! Trzymaj sie dzielnie i dawaj znac! A co do farbowania wlosow, to ostrzgaja przed chemia, no i radza nie farbowac ale z tego co czytalam to raczej z powodu ze nie wiadomo jak wlos moze zaragowac. struktura wlosa podczas ciazy sie zmienia i farba ktora zawsze farbowalas moze zupelnie inny miec efekt... To tak jak chcialabys sobie zrobic trwala podczas okresu i moze wyjsc pudel :D:D:D Ja nic nie robie z wlosami, mialam bardzo delikatne pasemka takie ze wlasnie jak sa odrosty to ich nie widac :) Ja mam wesele 15maja i niestety nie mieszcze sie w sukienke :( i bede teraz musiala kabinowac... No i jeszcze mamy jedno wesele w lipcu akurat w dzien moich 30-stych urodzin :( troche klapa, ale idziemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka denerwować to mało powiedziane ja po prostu sram po gaciach:P Dla zabicia czasu uprasowałam M wszystkie koszule (15 sztuk) zrobiłam obiad, pozmywałam gary i zaraz idę pod prysznic a czas mi się dłuży zawaliście . Laski trzymajcie kciuki bo jak powie że nie możemy to chyba umrę z żalu. Odezwę się dopiero wieczorkiem na 16.30 do gina a potem zajedziemy do znajomych więc wrócę późno ale napiszę co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka trzymam najmocniej na swiecie!!! A czego sie boisz zabegu czy ze powie ze moze jeszcze nie czas? Kochana musi wszystko pojsc po Waszej mysli! Czekamy na wiesci i powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka wyszły kiepsko M badania nie wiem co się stało poprzednie miał super. Boję się że żołnierzyki są kiepskie samego zabiegu to się nie boję. I będzie kazała nam jeszcze czekać i podleczyć M. Jak to przeczytałam na innym forum ,, tak samo jak stosunek tylko bez orgazmu i faceta,, jedna dziewczyna tak opisywała zabieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka trzymam! musza sie jakies silne chlopaki znalezc! Nic sie nie denerwuj, spokojnie czekaj na wizyte i na pewno wszystko bedzie super! Fajnie ze nie boli :) przynajmniej jeden problem z glowy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez caly czas mysle o Zuzce! Mam nadzieje ze wszystko po ich mysli idzie! I jutro bedzie super dzien dla nich, ktory beda wspominac do konca zycia! Szkoda ze nie moze nam znac od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
hej aktywne kobiety 😘. Ja troszku lepiej, ale brzucho dalej boli. Albo niech sie zdarzy jakis cud albo niech juz przyjdzie @ bo ten bol mnie wykancza powoli. Obiecuje od niedzieli nie smucic, tylko niech przejdzie. Zuzka trzymam kciuki, jestem przekonana ze w tych milionach zolnierzykow znajda te wlasciwe. Bedzie dobrze-musi byc. Jak juz specjalisci przy tym dzialaja to musi byc ok-innego scenariusza nie zakladamy. Klempa rzeczywiscie teksty masz supernackie. Czytam i sie smieje sama do siebie. Co do tych pryszczykow to naprawde mnie zaskoczylyscie, bo mi sie wydawalo ze w ciazy bedzie z nimi problem z glowy :-p Milego wieczorku. Mnie dzis prasowanko czeka... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta jestem już po wizycie u gin, pęcherzyk pękł, gin powiedziała, że mam piękne jajeczkowanie, ale mimo to podejrzewa niedrożność jajowodów i zamiast laparoskopii będę miała hcg czy jakoś tak. Na wszelki wielki dostałam dupasthon, mam go brać 2 razy dziennie. Z wrażenia zapomniałam zapytać czy mam go brać rano 1 tabl. i wieczorem 1 tabl. - może to głupie pytanie, ale jak Wy miałyście dawkowane??? No i kochane trzymajcie kciuki :) :) :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka powodzenia tam :0 daj znac jak po wizycie. I podziwam Cie ze mozesz sie skupic na robocie :) Julka zycze Ci zeby @ nie przyszedł!! a kiedy masz termin?? a mnie tak nerwy nosza ze hoho!! Pozabijalabym wszysstkich na czele z mezem moim albo przede wszystkim jego!! wrrrr ( malo mi potrzeba zeby mnie zdenerwowac) Dowiedzialam sie tez ze kolezanka mojej kolezanki poronila, i troche mnei przestraszyla. Zaczelam sie martwic czy mi sie uda. No dziewczynki troche sie boje, Wiem ze nie powinnam i musze myslec pozytywnie ale jakos mam hustawki takie... pewnie to normalne. Z drugiej strony wydaje mi sie ze to sen, ze to mi sie nie przydarzylo!! Ehhh uspokoje sie pewnie w srode a do srody tymczasem zniose 267 jajek!!! ehhh waikiki kobieto Ty ty juz prawie ku koncowi sie masz :) jak sie trzymasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hsg mallgos :) a czym to sie rozni od laparo??? dobrze ze jajeczkowanie bylo :) i wiesz co popros od razu o skierowanie do szpitala :) na mnie to podziałało :P heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Gagatko wariatu ty jeden odrzuc te mysli natychmiast. Wszytko bedzie dobrze i urodzisz pieknego dzidziusia, ale pewnie to pierwszego usg musisz sie dalej poszczypac ze to nie sen a piekna prawda ze malenstwo dojrzewa u ciebie w brzuszku.. @ma przyjsc w srode ale pewnie w nocy zawita, brzuch mne boli i chyba zapodam jakies przeciwbolowe tablety, bo normalnie boli niczym jajeczkowanie 😭 boje sie zeby to jaka torbielka nie byla. Moja gin prawie 2000 km stad. :o bojemmm sie :o Mallgo mnie tez czeka hsg/hcg? w czerwcu. Ale juz zglupialam czym sie rozni laparo od tego hsg/hcg. W kazdym badz razie trzymam kciukasy Zuzka melduj sie A zaciazone slonka juz spac, dbajcie o siebie..Klempa maly juz spi?? 😴 To dobrej nocy 💤 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki Gagatka, no właśnie tak sobie pomyślałam, że będę brała rano i wieczorkiem. Skierowanie do szpitala dostanę dopiero jak zrobię rozmaz mikrobiologiczny z pochwy i musi on być dobry jeśli nie to znowu jakieś leki i dopiero szpital. No to tak wygląda w wielkim skrócie :). Powiem Wam, że dziś to już nwerowa byłam, cały dzień myślałam tylko o tym czy ten pęcherzyk pęknie. Co prawda bolał mnie brzuch i cały czas chciało mi się siusiu, ale myślałam, że to sobie wmawiam, a gin powiedziała że właśnie tak odczuwam owulację :). No wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze - nawet jeśli nie teraz to po tym hsg :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baby. :D Oto jestem ja Klempa z obustronnym zapaleniem uszu. Kurde, jak nie urok to sraczka. Nie dość, że jestem ślepa i moje okulary wyglądają jak spody od jabola to jeszcze będę głucha. :D Kupiłam dziś w aptece jakieś krople. Jak przez parę dni nie przejdzie to idę do laryngologa. W ciąży też przypałętało mi się to pieroństwo, ale dość szybko przeszło, a teraz już prawie od porodu męczę się z tymi uszami. I znowu kurde będę na lekach. Masakra, czasem czuję się jak wyorana przez życie baba. Ja to się już chyba powinnam do trumny kłaść. :D Kurde, jakiego ja mam ostatnio lenia. Normalnie nie umiem się za nic wziąć w domu. Cały czas poświęcam małemu, a w domu mam tak, że niedługo się przykleję do podłogi. Mąż oczywiście twierdzi, że jest super czysto, ale dla faceta zawsze jest czysto i choćby gówno leżało na środku pokoju to ich to nie rusza. :D Oczywiście codziennie mam wielkie plany, że w końcu się wezmę za robotę, ale ostatecznie pokręcę się, postoję jak widły w gnojówce i znów stwierdzam, że jednak odłożę to sprzątanie. Chyba se powieszę nad łóżkiem kartkę z napisem: "Od jutra biorę się za sprzątanie". I jak co rano się obudzę to będę cieszyć wafla, że sprzątanie czeka mnie dopiero "od jutra". :D Jaki komfort psychiczny. :D Co do wyglądu w ciąży to wszyscy mi mówili, że wyglądam bardzo ładnie. Może i mieli rację, bo faktycznie nie było ze mną tak źle, tylko męczyły mnie te pierońskie pryszcze. Ale je dało się ukryć, więc jak wylazałam na miasto to wszyscy myśleli, że taka piękna jestem. A ja po prostu byłam stjuningowana, bo inaczej wcale bym nie wyszła. :D Włosy w ciąży miałam zarąbiste. Mam dużo włosów i do tego naturalnie kręcone, a w ciąży miałam jeszcze lepszy skręt i lepiej mi się układały. Te na głowie też. :D :D :D :P I w ciąży zafarbowałam się pierwszy raz w 6 tyg. i to normalną niezmywalną farbą. :) Wiem, że mówią, że nie wolno, ale ja jakoś nie wierzę w to gadanie. :) I jakoś wszystko jest w porządku. :D Syn nie urodził się z burgundem na głowie. :D Za to był blondynem niewiadomo po kim hahah. :D Dobrze, że nie szczeka, taka była impreza. :D Dobra, już poważnieję, bo jak na porządną matkę przystało trzeba w końcu zmądrzeć. :D Co do moich durnych hasel to od zawsze byłam taka potłuczona i chyba taka już umrę hahah. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos super wiesci! Na pewno wielka ulga ze dobrze sie u Ciebie dzieje! Najwazniejsze ze sa pecherzyki, pekaja i teraz to juz tylko kwestia czasu! Jezeli jajowody niedrozne, szybko przepchniesz i bedzie dzidzia! Bardzo sie ciesze! Gagatka, nie sluchaj zadnych opowiesci o poronieniach itp. To nigdy dobrze nie wplywa na psychike... Wiadomo jest ze to sie dzieje, ale trzeba myslec pozytywnie ze Tobie to sie na pewno nie przytrafi! Jak mama jest szczesliwa to dzidzia jest szczesliwa! A pamietaj ze Twoje malenstwo teraz bardzo mocno pracuje i potrzebuje mamy wsparcia i wiary! A duhpaston bierze sie rano i wieczorem, moze on powodowac wlasnie marne samopoczucie, typu nerwy :) Tak mi moja gin powiedziala jak bralam, ze jak zaczne sie z wszystkimi klocic to mam zwalac na duhpaston :) To bardzo dobry lek i dzieki niemu na pewno wszytko bedzie dobrze! Julcia Ty moze nic nie bierz przeciwbolowego bo kto wie.... poczekaj jeszcze do srody... Mam nadzieje ze to bedzie bol ktory bedziesz bardzo milo wspominac! Klempa a Ty co sie sypiesz dziewczyno??? Zapalenie ucha to dosc nieprzyjemne i chyba bolesne co? Ja jako dziecko miewalam zapalenie i pamietam ze mnie to strasznie bolalo, a rodzice mi nigdy nic przeciwboloewgo nie dawali bo bylam za mala :( A u nas super, jutro mamy wizyte u poloznej i juz nie moge sie doczekac. Ciekawa jestem ile przytylam - obstawiam jakies 3kg... bo w koncu ten wielki brzuchol musi cos wazyc! Poza tym u nas dzis doslwonie lato i sie wsciekam na to ze musze siedziec w pracy a nie leniuchowac w ogrodku na slonku... ZUZKA czekam na wiesci! pojaw sie dziewczyno i skrobnij kilka slow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł kobitki 🖐️ Melduję się z dobrymi wieściami mam 3MEGA pęcherzyki:):P:D jupiiii. Więc jutro na IUI między 14-16 bo wtedy moja gin może a dzisiaj jadę jeszcze na usg do niej do szpitala bo ma dyżur:D Nie była troszkę zadowolona że 3 ale ja ją uświadomiłam że modliłam się o 2 ale chyba za bardzo bo wyrosły 3 HEHEHEHE.:):D Pytała czy jestem pewna że chce bo na 3 pęcherzyka to z reguły nie robią jest ryzyko trojaczków ale ja do niej tak: co będzie to będzie robimy IUI najwyżej będę musiała mini busa sobie kupić :P Później jeszcze mówiła że to ryzyko jeśli będzie ciąża mnoga ale i tak mnie nie przekonała aby zrezygnować. M z początku był w szoku ale potem stwierdził tak :,, no jak to moje żołnierzyki będą się musiały podzielić na trzy jajka,, uśmiałam się z niego że hej.:D Klempa jak by ciebie tu nie było to by było nudno:) jak się czyta twoje posty to od razu człowiek ma lepszy humor do końca dnia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos cudownie,ze jajeczkujesz :D to już super sprawa!!!!! i nie chce nic mówic, ale ja jak brałam duphaston, to w nastepnym m-cu zaszłam :P gagatka normalka...ja cały I trymest byłam spanikowana, bałam sie o siebie i o maluszka! nie chciałm nikomu o ciązy mówic ze starchu...ale po I trymestrze sie uspokoiłam :) ...no Gagtka mam już teraz 12 kg na plusie :D julia tylko tyle Ci powiem,z e jak jest torbiel to nie boli podbrzusze, tylko boli z tej strony gdzie jest torbiel, czyli albo prawy albo lewy jajnik... no jak masz torbiel to najbardziej boli przy siusianiu chyba ...tak wtedy uciska jakby... bynajmniej ja tak miałam... Klempa idx do lekarza! przy zapaleniu ucha nie ma żartów...i boli jak franca!!! pewnie antybiotyk dostaniesz, albo krople z antybiotykiem :o w każdym razie trzymaj uszy w ciepłym!! owiń sobie czerep jakimś szalikiem albo coś :D ...no mi tez mówią,z ę ąłdnie wyglądam...tylko tyle co te pryszcze mnie draznią ale maskuje ile sie da ;) zuzka gratulacje pęcherzyków :D ale kurde jak wstrzelą Ci sie 3 to będą jajka!!!!!! :D he he zuzka Ty małpoooo Tyyyy jakby Klempy nie było, to byś przysypiała nas czytając ....ooooooooooooooooooooo Tyyyyyyyyyyyy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia ale Ty nie panikuj...bo torbiel sie robi zaraz po jajeczkowaniu...wiec powinno Cie boleć juz ponad 10 dni...a teraz przed okresem to już sie powinna wchłaniac torbielka jakby nawet była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, boli jak jasny szlag. :) Trochę mi te krople pomagają, ale to cholerstwo szybko wraca. Kurde, nigdy nie miałam problemu z uszami, a teraz taki zonk. No, ale miejmy nadzieję, że wkrótce przejdzie. :) Dziewczyny, nie czytajcie i nie słuchajcie o poronieniach itp. Jak byłam w początkach ciaży to parę razy zdarzyło się, że ktoś mi zaczął opowiadać, że jakaś tam koleżanka od stryjka babci też była w ciąży i w 8 tygodniu poroniła i mam uważać, bo mnie też to może spotkać. Tak więc jak tylko ktoś zaczynał mi znów prawić wywody to od razu mówiłam, że nie chcę tego słuchać i, że jeśli nie ma mi nic mądrego do powiedzenia to nie chcę gadać wcale. :) Ja do 16 tc byłam na Duphastonie i bardzo sobie chwalę. :) Jest to dobry lek, nawet bardzo. :) I jak widzicie nic się nie stało, a moja mała larwa leży se teraz spokojnie koło mnie. Więc ja wiem, że i u Was będzie dobrze i nie ma se co wkręcać złego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, to w takim razie nadal będę Was męczyć mymi opowieściami z krypty. :D Zuzko, gratuluję pęcherzyków. :D Ale super by było, gdyby się trojaczki trafiły. :D Przynajmniej raz, a dobrze. :D Mój Mąż jak dowiedzieliśmy się o ciąży tak marzył o bliźniakach. I jak dowiedział się, że jest "tylko" jeden to był zawiedziony (to nic, że do tej pory tak marzył chociaż o jednym :D ). A teraz mówi, że te bliźniaki to było głupie marzenie i chyba by pierdolca dostał hahah. :D I nasz synuś jest grzeczny, a co dopiero jak jest niezły sajgon. :) Waikiki, no właśnie tak bronię się przed tym lekarzem, bo kurde jak se pomyślę, że zaś antybiotyk mam brać to mnie coś bierze. Dobrze, że biorę ochronnie Nystatynę i jem dużo jogurtów, bo niedługo mogłabym otworzyć fabrykę pieczarek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Klempa wal tu opowieści z krypty:) Oj Waikiki bo tak to piszemy o ciąży, pęcherzykach, badaniach itp. a jak Klempusia walnie raz na jakiś czas tekst że wymiata to od razu weselej i człowiekowi od razu lepiej na duszy. Fajnie by było ale mam trochę za małe mieszkanie na trojaczki i małego pietra. M się cieszy bo sobie kupi Vana bo tak dla nas dwoje to za duży a tu może trzeba będzie hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka rewelacyjne wiesci! Jak zaczelas produkowac jaja to jak kura doslownie! Nie jedno, dwa, ale trzy!!!No trojaczkow to moze Ci nie zycze, bo to nawet wozek ciezko pchac, ale blizniaki jak najbardziej! Od razu chlopca i dziewczynke! Waikiki 12kg na plusie to chyba idziesz idealnie jak powinno byc! A jestes wysoka? Bo ja jestem dosc niska 162cm i boje sie ze srodek ciezkosci mi sie przeniesie i nie bede musiala plecak nosic aby to zrownowazyc :) Ale tak na powaznie to jak na razie idzie mi tylko w brzuch wiec sie ciesze. Widze ze wszystkie jestesmy zadowolone z duhpastonu. Ja bralam do 14tyg i uwazam ze lek jest rewelacyjny. O wiele spokojniej sie czulam wiedzac ze cos pomaga mi ciaze utrzymac! A poronieniach ani slowa!!! Temat nie isnieje! Gagatka zrozumiano????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się tak modliłam o 2 jajka ale wymodliłam sobie 3. Gin się ze mnie śmiała że chyba za bardzo ale są większe szanse że się uda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanse 3 razy wieksze! musi sie udac! bede bardzo jutro trzymac! Oczywiscie dzis po wizycie dawaj znac co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj już na pewno dam znać :) bo wczoraj ze znajomymi zrobiliśmy sobie grilla u nas na balkonie więc nie miałam jak. Oczywiście alkoholu zero tylko po piwku bo kumpela jest w ciąży a mój M do zabiegu abstynencja:P Właśnie gotuje obiadek u mnie dziś grochóweczka na żeberkach wędzonych i troszkę sprzątam po wczorajszej imprezce :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz... Oj lubie taka dobra grochowe!!! Ale bedzie u was dzis wybuchowo :D:D:D A ja mecze sie w pracy, bo nic mi sie nie chce... slonko takie swieci ze az serce sciska ze nie mozna sie polozyc w pracku na kocyku. Chyba pojde sobie na spacer podczas przerwy... zuzka dzis wczesnie do lozka i bez baraszkowania i odpoczywac, aby chlopaki i jaja byly wpoczete i gotowe do ataku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×