Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Waikiki witaj - my tak z Zuzką próbujemy rozkminić kiedy ta szyjka ma być zamknięta, kiedy otwarta i ja to chyba już tego nie załapię ;). No a sluz to pewnie, że u każdej wygląda inaczej, ja miałam cały m-c jak śluz wyglądający jak woda i myślałam, że owu nie będzie, a była :). Julia no my to już tu prawie czat zrobiłyśmy ;) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poki macie ochote to szalejcie z sexem :) bo ja odkad zaszlam ( a wyjatkowo nawet wiem kiedy to sie mialo stac) kochalam sie moze z 1, 2!! Nie wiecej. A odkąd wiem to sie nie pozwalam dotknac! Moze mi minie po czwartku. Wiec szlalejcie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł joł w końcu rozmowy w tłoku a nie tylko my z Mallgos nawijamy:P Ja się męczę z moimi spodniami są czarne i mnie zaraz szlak trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M to chyba umrze jak się nie będzie mógł przytulać jak będę w ciąży błahahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No źle ale już się zbieram z tym od soboty i tak sobie pomyślałam że może jutro bym w nich do pracy poszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje moja maz chyba jeszcze bardziej. Choc dzis w nocy zaczelo sie calkiem calkiem, potuulilismy sie troszke i poszlismy spac. Tzn on poszedł a ja probowalam zasnac, kiedy ja zasypialam to on zaczynal chrapac i sie budzilam i tak w kołko! Po 2 kiedy juz sie lekko wkurzylam i mowie mu ze zaraz chyba go zabije on wstal i obrazony poszedl na doł!! No niech idzie - moze w koncu sie wypsimy obydwoje. No ale tak sie tym wkurzylam ze se poszedl ze sama nie moglam spac ii o 3 poszlam po niego!! Tak sobie latalismy w nocy po domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos ja całą ciąże mam dystans do seksu niestety :o nie wszystkie cięzarne to wulkany namietności...jak sie człowiek boi o dzidzie to sie hamuje :( to jest jakieś silniejsze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka ja tez myślałam, ze mój oszaleje bez "s", ale jakoś dajemy rade...jest to rzadziej niż normalnie czasem bardzo rzadziej,a le mówi, z e wytrzyma jeszcze troche ;) z resztą jakie ma wyjście... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego to nie wiem, nie wiem ale wszystko się okaże :P Dobra laseczki ja spadam bo rankiem wstaję:( a spodnie sobie odpuściłam pójdę w innych:P Kolorowych snów wszystkim życzę 😘😘😘pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spać mi się chce, idę sobie jakiś filmik obejrzec i kładę się spać. A pomysł co do 4 jednoczesnie jest super, czyli wychodzi na to, że teraz będę ja, Moniq, Julia, Zuzka - akuracik :). hmm bo Nas yo chyba w ogóle już tylko cztery zostały, pozostałe Panie wyłamały sie w między czasie - ale byłaby radocha, cztery razem :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam, troszkę sie zdrzemnęłam:) Jestem jak najbardziej za , żeby tak grupowo zajść:P A wogóle , jak byłam w szpitalu to moj D smial sie ze za rok tez bede , ale na porodówce , wiec ostani dzwonek zeby w marcu rodzic, hehe. Ale tak na serio to dla mnie jest nieprawdopodobne, jak przyjdzie @ bedzie bardzo bolało, oj bardzo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq wiem, że będzie bolało, ale nie myśl o niej teraz - póki co nie przyszła, powodzonka kochana :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Zachodzeni grupowo to dopiero jest haslo :-D ''staraczki jednoczcie sie '':-) Moniq Zuzka trzymam kciuki zeby @ nie przyszla. Mallgos przygotowuj sie na nowy cykl szykuj sily kochana. Ja troche sie bede mniej odzywac bo w piatek urlop i zaczynam juz pakowanie :-D ale trzymam za was kciuki. Co do sluzu to prawda kazda kobieta ma inaczej a zajdzie sie w najmniej zaplanowanym momencie :-) caluski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
a jeszcze cos do tabeli...hmmm bo ja niechcem tak byc na szarym koncu ale wiem wiem pozno sie dolaczylam, tak sobie jecze ;-) no bo ja wiem ze dopisalam sie niedawno ale stram sie juz te zspory kawalek czasu is zlag mnie trafia ze juz tyle cykli bezowocnych....wrrrr...nie przejmujcie sie mna, tak mnie naszlo jakos na liczenie tych cykli bo jak by sie uparl to juz od 2008 trzeba by bylo liczyc bo od wtedy tabletek nie biore :-( Ale w sumieto i tak Mallgos Moniq, Zuzka, Ewuska I ja JUlka przenosimy sie zaraz na dol tabelki i tyle ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka spoczko zobaczysz w przyszłym cyklu wszystkie przejdziemy na drugą stronę - ja to chyba nawet się już wpisze, potem w tej euforii może mi to umknąć ;) :). Julcia a Ty jak z terminem @, bo Ciebie chyba jeszcze nie pytałam??? Wygląda na to, że jednocześnie to niekoniecznie zaciążymy, bo mamy jakoś inaczej cykle, ale jedna po drugiej na pewno :) :) :). Film mi się nie spodobał, więc go wyłączyłam, ziewam już od 30 minut i zasnąć nie mogę. Boli mnie tak jakoś dziwnie na dole, jakby u wejście, że tak powiem i ten cholerny lewy jajnik, normalnie zemszczę się jak tylko urodzę to go wywalę ;) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Hehe dobre z tym wpisaniem sie na dol :-D Ja mam podajrze 14 dc wiec ja troche inaczej niz wy,cykle mam raczej 26-28 dniowe, a ostatnio raczej 27 ;-) A ty powiedz robilas w koncu jeszce jeden test czy juz ci sie @ rozkrecila, bo te bole co opisujesz jakies dziwne, ja bynajmniej w @ nie mam takich ale kazda z nas inna i nie ma co sie sugerowac. Slyszalam ze bromegoran czy jak mu tam wywoluje czesto objawy podobne do ciazy ale moze sie myle. ja do tej pory bralam tylko lutke ale zrezygnowalam na wlasna reke z niej bo jakos taknie podobalo mi sie to co ze mnie wyplywalo dolem :-) slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka o to Ci chodziło?? ;) - a masz kochana troszkę radości przed urlopem, ja mam temperaturę podwyższoną to mi wybaczą, a nóż widelec wykaraczę jakąś ciążę ;) :) :) staraczki nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ewuska99.... 25lat........zach-pom............od:06.2008 Gabrysieńka..29 lat .......śląskie ..............od 08.2009 karla83........26 lat .......pomorskie ............ 10.2008 loza.............23lat .......podkarpackie ..... od 07.2009 Paula_27.......27lat.......wielkopolskie....... od stycznia 2009 OJolinar ......24 lata......śląskie............... od lutego 2009 Linijka.........25lat........świętokrzyskie.....od maja2009 atka1112......22 lata.....dolnośląskie..........od 01,2009 Gafi.........39 lat ..........mazowieckie........od stycznia 2009 Mamą być...23lata.........zach-pom............od 08.2009 lonisława.... Zaciążone Pseudonim.......Wiek..........województwo..........term i n porodu Pestka.............26lat..........dolnośląskie......... 15.czerwca 2010 waikiki.............26 lat..........wielkopolska.......19 czerwca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopom........12 lipiec 2010 little lady m........22lata......malopolskie........... klaudusia..........26lat........mazowieckie......... 17 pazdziernik 2010 Dorka_L...........29lat.........Londyn.......... 18 pazdziernik 2010 gagatka...........25 lata......małopolska............. mallgos........28 lat........mazowieckie........ moniq123.... 24lata.......kujawsko-pomo..... zuzka11.......28lat........lubelskie............. julia11.......28lat..........dolnośląskie......... Mamusie nick........wiek.......województwo.......dzidzia Klempa.....27lat.......śląskie.............18.03.2010 - synek I jak - przyjemny widok?;) - mnie ta gorączka już całkiem mózg zżarła he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos ale to ładnie namalowałaś :) he he he podoba mi sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia z testami dałam już sobie spokój, chyba przy tej gorączce nawet nie byłabym w stanie zrobić tego testu, a bóle - no cóż jakieś przeziębienie się przypałętało, łamie mnie w kościach, że hoho i w ogóle taka zamulona jestem, ale za to kolorki na twarzy mam git :). Chyba ten duphaston niebardzo mi służy w duecie z bromergonem, po samym bromergonie czułam się lepiej. No fizycznie to nienajlepiej, ale psychicznie to mi tylko wygłupy i śmiechy w głowie ;) :). Humorek mi się psuje tylko jak myslę o tym hsg, ale przejdę go i szybko zapomnę :). A tabelka Ci się podoba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Waikiki - też mam wrażenie, że teraz jakoś tak lepiej wyglada ;). Ok idę zmierzyć temp. bo już mi za bardzo odpierdziela - sory za słownictwo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos, tabelka super obyśmy zostały na tym miejscu na 9 miesiecy a pozniej przeprowadzka ponizej:):) hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq nie wiem jak Wy, ale ja tam na górę już nie wracam, mogę co najwyżej zejść pięterko nizej :). Ok wygląda na to, że temp. spadła, albo tez nie potrafię termometra obsłużyć - tak czy siak lecę spać :) Słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos namówiłaś mnie to ja też zostane:P:P To dobrze ze temperaturka spadła:) wracasz do zdrówka:) Ja dzis pierwszy dzien bez D , jakos mi samotnie....:o jestem zmeczona ale jakos tak spac mi sie nie chce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq ja to też bez mężulka spać nie lubię, chyba juz się przyzwyczaiłam :). Niby ziewam, a do spania to mi daleko, no ale trzeba spróbować, bo przecież rano do pracy. Moniq dobranoc, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Mallgos szalona kobieto 🌼 az mi sie banan taki od ucha do ucha zrobil ze mnie usta bola od usmiechu :-), jejku jakby bylo fantastycznie jakbysmy tam na dole pozostaly. Moniq widze ze tobie tez sie podoba :-) Mam nadzieje ze zaciazone nam wybacza, moze chwile tam pobedziemy...a pozniej zrobimy taka tabele na powaznie :-) Mallgos wygrzej sie slonce.Ja tez Hsg ale w czerwcu prawie razem bedziemy przez to przechodzic ;-) Trzymajcie sie wariatuncie, i smiejcie sie bo smiech zbija prolatyne ;-) i wogole smiech to zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×