Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

gagatka a jak ty bralas ta lutein e bo ja wyczytalam na tym dupohastonie zeby wyregulowac cykle to chyab do 25dc a mi lekarka kazala go brac od 4 dnia podwyzszonej wyzszej temp do 10 dni i potem odstawic i zobaczyc co sie wydarzy.Ale po tym jak moja temp byla wyzsza to zalecila zwiekszenie dawki az do dzis .JA dzis juzd nie biore duphastonu bo to nie ma sensu wole juz dostac @ i zaczac starania od nowa tylko juz teraz sama nei wiem czy tak jak zalecila lekarka czy moze tak jak jest na uregulowanie cykli.no coz bede brac wiesiolek i dalej probowac;)az do skutku heheh kiedys sie musi w koncu udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuzka, trzymam kciuki kochana za twoje zaplodnienie Moniq dzieki za link ja tez chyba zamowie, choc mi sie wydaje ze owulacja jest tylko cos innego musi nie grac.Hmmmm.Nrazie ejdyne do cego moge sie przyczepic jest moje TSH.... Waiki a ja czemu nie dostalam zdjec twojego maluszka...halo czekam ;-) Ale u nas upal, szok :-) Buzki reszcie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się wieczorową porą, jak na brunetkę przystało, a raczej szatynkę ;-) Anulka, to dobrze, że masz takie podejście. Masz rację, nie zniechęcaj się, wszystko przed Tobą. Zuza, świetnie że niedługo będziesz ruszać z kolejnym programem do IUI. Masz piękne, powiedziałabym PĘCHERZE, szczególnie ten jeden ;-) Oby wytrzymał! Robiłaś jakieś dodatkowe badania? Powodzenia w poniedziałek. U mnie w miarę, niestety czasem pobolewają mnie jajniki, czasem podbrzusze. Niestety nie mam żadnych objawów w postaci bolących piersi, fakt że rozmiar imponuje ;-) czy zgagi. Temp nie mierzę, bo biorę progesteron, który ją i tak zawyża. Jeszcze 5 dni do testowanka. Cały czas kciuki mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonisławo, jeśli już jesteś w ciąży (a mam nadzieję, że tak) to na zgagę jest jeszcze za wcześnie. :) Także to akurat nie jest wymierny objaw wczesnej ciąży. :) Za to potem zgaga lubi tak męczyć, że ma się wrażenie, że człowiekowi rurę wypali. Ja to się w ogóle bałam schylać, bo całe jedzenie sprzed 3 lat mi wracało. :D No, a druga zgaga męczy już po porodzie - taka mała, różowa, bezzębna i wrzeszcząca. :D I tak już do końca życia. :) A co do bólu cycków to mnie nie bolał żaden, a w ciąży byłam. :) Oj, ależ bym chciała, żeby Ci się udało. :) Oj ten mój Synuś to se lubi ostatnio podrzeć koparę. Normalnie czasem już mi uszy więdną. :) Myślałam, że to z początku jest najtrudniej z dzidziusiem, ale teraz widzę, że wcale nie. On w okresie noworodkowym był grzeczniejszy niż teraz. Bo ostatnio to tylko ciągle "Łaaaa i łaaaaaa". Choć kocham go ponad życie to czasem mam ochotę spierdzielić na Wietnam. Ale spoko, damy radę. Niedługo jak zacznie pyskować to będę z sentymentem wspominać ten czas, gdy miał 3 miesiące. :) Gagatko, dasz sobie radę lekkim cyckiem. :) Wiesz, teraz może Ci się wydawać wszystko takie straszne, ale jak już będziesz miała swojego dzidziusia to wszystko przyjdzie samo. Np. mój Mąż nigdy wcześniej nie miał styczności z dzidziusiami. I myślałam, że se w życiu nie poradzi z małym, że będzie się bał go wziąć na ręce itp. Bo wiadomo, że chłopy są delikatni jak imadła i mają drewniane łapy jak Pinokio. Ale się naprawdę miło rozczarowałam, bo Mąż od początku go nosił, kąpał, zabawiał, przewijał itp., itd. Fajne jest to, że mogę sobie spokojnie wyskoczyć do sklepu, a moje chłopaki zostają razem. I jestem spokojna, bo wiem, że Mąż bez problemu sobie poradzi, a ja nie muszę niepotrzebnie targać tego mojego tobołka. :) A zresztą swojego dzidziusia się zupełnie inaczej obsługuje. :) Cześć Zuzko. :) Fajnie, że jesteś. Oby wszystko poszło gładko i, żeby pęcherzyki wytrzymały. :) Anulko, przykro mi bardzo. Kurde, nakręciłaś mnie strasznie, a tu zonk. No ale może nastepnym razem się uda. :) Dzięki Dziewczyny za komplementy. Głupawe teksty miałam od zawsze. :D Już chyba umrę taka porąbana jak drwa przed domem górala. :) Już mi mądrość w życiu nie grozi. :D A jak mój Synek odziedziczy po mnie gadki to będę się bała z nim gdziekolwiek iść do ludzi, bo mi siary naklepie. :) :D Dobrej nocki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki 🖐️ Ja właśnie wróciłam z pracy i jestem zjebana jak koń po westernie :) lonisława nie robiłam żadnych badań dodatkowych bo na razie nie ma potrzeby jak się tym razem nie uda to odpuszczam na wakacje chcę odpocząć od tego wszystkiego:) Jutro z ranka się okaże wiecie co jakoś tak sceptycznie jestem nastawiona do tego zabiegu normalnie nie chce mi się na niego iść nie wiem dlaczego :o Postaram się częściej odzywać no ale wiecie jak to jest w lecie człowiek więcej w rozjazdach jak w domu:) bynajmniej u mnie tak jest od tygodnia to tylko śpię w domu :P tak cały czas gdzieś jeździmy z M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) zuzka powodzenia jutro :) bardzo mocno trzymam kciuki :) a mi juz brzuszek zaczyna wychodzic z ukrycia - bo w sobote spotkalimy znajomego i patrzy na mnie, na moj brzuch i sie pyta - a co tutaj cos rosnie :)? Klepma :) joł :) kobito co Ty robisz po nocach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Gagatka tobie dzidzia wypycha brzuch a u mnie tłuszczyk hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja dzis caly dzien na slonku z ksiazka, M w pracy a ja odpoczywalam nawet nie wiecie jak mi tego trzeba bylo.Wypilam piwko zjadlam loda, przeczytalam z 200 stron relax na maxa a jutro...do pracy bleeee. Zuzka trzymam kochana kciuki, moze jutro wstaniesz rano z innym nastawieniem. Niechaj sie uda czego z calego serduszka ci zycze. Anulka jak tam twoja temp??? Robisz drugi test?? Cala reszte pozdrawiam.Moniq ktory u ciebie dzien cyklu bo my chyba teraz idziemy bardziej krok w krok u mnie chyba 12 i wydaje mi sie ze juz po owu, po dzis tak mnie brzucho bolalo,ale nie wiem moze to po tym HSG... 😘 :classic_cool: 😘 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Anulka przykro ze sie nie udalo :( Ale zaraz nastepna szansa! Ja duhpaston bralam przez 10 dni po owu. Czyli jak mialam owu 16dc to zaczynalam od 18dc do 28dc przez 10 dni. Gin zawsze kazala odstawic, aby wlasnie w razie gdy nie doszlo do zagniezdzenia to dostac @. Raz mi tu gin polecil nie przertywac i mialam cykl 40 dniowy! a jak odstawilam to za dwa dni @ przylazla. Julcia ja bralam duhpaston na wyrownanie cykli podczas starac - ja mam pco wiec bralam jeszcze metformax. a jak juz sie udalo to na podtrzymanie ciazy, tak zapobiegawczo. Zuzka mocno trzymam!!! A kto wie moze sie teraz uda! Oczywiscie za cala reszte tez bardzo mocno! Najszybciej chyba teraz bedzie testowac Lonislawa? Moniq ja niedlugo zrobie sobie z mieszkania budowe.... i bede musiala w tym pyle i syfie mieszkac... ale mam nadzieje ze ekipa sie szybko ogarnie! A Mallgos jak sprawa obrony? Klaudusia piekne imie wybraliscie dla corci :D:D:D:D:D Gagatka super ze brzusio rosnie! Z dnia na dzien bedzie coraz wiekszy :D Upamietniaj wszystko zdjeciami! Klempa buziaki dla Twojego urwisa z okazji 3 miesiecy! Czas strasznie szybko leci!!! Waikiki spij jak maly spi podczas dnia! Ja mam taki plan, ze jak sie Maya urodzi i bedzie spala w dzien to ja tez :) i mam gdzies ze moze nie bedzie wyprane i wysprzatane na blysk... Ale wiadomo wszystko moze sie zmienic :) A cos czuje ze bedzie nocnym markiem, bo w nocy to czuje jak szaleje! U nas niesamowity upal i szczerze to marnie sobie radze.. niby wszystko jest ok, ale slaba jestem strasznie! Dzis znow zrobilo mi sie slabo i zatrzymalam sie przed czyims domem, zaraz kolo wjazdu. Wlaczylam swiatla awaryjne i sie polozylam. Wyszla wlasnicielka i kazala mi zjezdzac, bo to jej kawalek ulicy... powiedzialam ze slabo sie czuje, jestem w ciazy i ze zaraz odjade, ale musze dojsc do siebie... Myslalam ze zrozumie a ona na to ze ma nadzieje ze to nie potrwa dlugo! bylam w szoku!!! Wkurzyla mnie jedza od rana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuchu;) Ja dzis dostalam @ wiec test nie klamal;)Ale powiem wam ze jakos mnie to nie zalamalo i jestem pelna optymizmu w koncu zaraz jest nastepna szansa;)Bedziemy probowac do skutku . Ja tez tak zaczne brac ten duphaston ale kurcze u mnie ciezko okreslic kiedy jest owulacja bo zazwyczaj mam bardzo nie regularne cykle.Dorka jak ty to okreslalas jak mialam tez nieregularne cykle?Rozumiem ze przy duphastonie to juz ci sie bardziej wyregulowaly cykle?chodzi mi o ten pierwszy raz bo potem jak juz zalozylas ze cykle sa 30 dniowe to juz rozumiem jak okreslilas owul 30-14=16 dni ale na poczatku jak moje cykle sa od 26 do 36 dni to mi ciezko okreslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja okreslalam dzieki testom owu... I po poz wyniku bralam jakies dwa, trzy dni pozniej. Wazne jest aby nie zaczac brac duhpastonu za wczesnie bo on wtedy moze dzialac jak strodek anykoncapcyjny... Za wczesnie brany moze zastopowac owulacje. Ja rowniez prawie w kazdym cyklu mialam sluz plodny, co mi pomagalo no i chodzilam na monitorig... Dzieki temu, po kilku dobrych miesiacach jakos nauczylam sie rozpoznawac. Anulka a moze warto w Twoim przypadku sie wybrac do jakiegos gina wlasnie na monitorowanie cyklu, wtedy bedzie wiadomo co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio chyba bede musiala o tym pomyslec bo wiesz te testy owulacyjne jak pokaza mi 2 takie same kreski to nie wiem czy nastapila owulacja czy tez nie bo czesto mowi sie ze jak test pokaze 2 takie same kreski lub mocniejsze tzn ze nastapi owulacja w ciagu 2 dni ale wiadomo.Hmm powiedz a ile placilas u siebie za taki monitoring ?Jestem ciekawa jak to sie krztaltuje .Bede musiala sie tez wybrac do lekarza i zobaczymy co mi powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko, przykro mi bardzo. Oby się udało następnym razem. :) Zuzko, jak tylko coś będziesz wiedzieć to daj znać. :) Też jak na szpilach czekam na Ewuśkę i Lonisławę. :) Dorko, dziękuję w imieniu Szymusia, ale może w tej chwili wzajemnie buźki Ci nie da, bo trochę od niego śmierdzi. :D :D :D Zaraz jak go przebiorę to Ci odda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko, jak młody zaśnie to ja se nadrabiam różne zaległości i zazwyczaj póki się wycielę to jest noc. :D Wpadam se więc do Was, popiszę swoje mądrości i idę spać. :) Zresztą ja zawsze byłam typem nocnego człowieka. Najlepiej mi się wtedy myśli, robi itp. A za to potem rano nie umiem się pozbierać. :) A ja od dziś wprowadzam plan naprawczy swego ryja i ciała. :) Mój mąż w nowej pracy tak mi schudł się stjuningował, że ja teraz przy nim wyglądam jak jegoo matka. :D Postanowiłam więc odchudzić dupę, skoczę się opalić trochę, muszę se też podciąć i zafarbować pióra. :) Może mi się humor polepszy. :) Bo wyglądam ostatnio jak kupa z łajnem, z przewagą łajna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka radze uzywac testow owu elektronicznych. Sa troszke drozsze, ale warto! One maja usmiechnieta buzke jak jest owu a koleczko jak nie ma i wszystko jest jasne. Tej samej firmy clearblue. Ja za monitoring placilam roznie od 80 do 120 za wizyte, czasami taniej. Przewaznie mialam 3 wizyty, ze dwie przd owu, i jedna po, aby sprawdzic czy pecherzyk pekl. To jest troche kasy, ale warto. Klempa ja tez chce jakos cos zmienic... nie wiem czy to ciaza, czy poprostu juz sie znudzilam swoimi wlosami i chce sciac tak troche za ucho. Nie wiem czemu, wydaje mi sie ze bede smiesznie wygldac, ale co tam, mam juz dosc moich wlosow, w szczegolnosci ze zauwazylam kilka siwych! Zalamalam sie! Przewijaj smyka i czekam na buzki od niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio to musze poszukac bo ja nie widzialam jeszcze wlasnie testow owulacyjnych elektronicznych ,widzialam tylko takie co trzeba zakupic monitor i testy i to jest kosmiczny koszt ok 400 euro wiec na takie sie nie pisze.Moze w boots u siebie znajde takie to kupie bo te kreskowe to chyab mniej dokladniejsze bo ciezko okreslic te kreski ;) Nio ja jestem ciekawa jak u mnie bedzie cenowo ,myslalam ze wiecej sie chodzi na monitoring tak co 3 dzien bo tak slyszalam ale moze ktos mi glupot nawciskal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciąży też miałam chęć na zmiany. :) To chyba wynik tego, że człowiek czuje się źle, bo jest ociężały, zasapany itp., itd. :) A teraz mnie znów naszło, bo chcę wyglądać tak jak kiedyś. :) Muszę stracić ok. 10 kg. 15 kg byłoby super, ale nawet z tych 10 się ucieszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a co do testów owulacyjnych to ja kiedyś używałam. I potem jak już byłam w ciąży to te co mi zostały sprzedałam na Allegro. I pewnego razu babka, która je ode mnie kupiła napisała mi, że dziękuje mi bardzo, bo dzięki tym testom jest właśnie w 5 tyg. ciąży. :) Miłe, nie?? Nawet mam ochotę czasem do niej napisać i zapytać co tam u niej, ale z drugiej strony mi głupio, bo tak sobie myślę, że może coś się stało niedobrego i np. poroniła, a ja jej tu wyskoczę z pytaniem: "Jak tam dzidziuś??" Dorko, już Cię Szymuś może całować, bo już nie śmierdzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa tylko wlasnie sie boje ze to jakies ciazowe odchylenie i bede wygladla jak idz stad i nie wracaj... 10-15kg... Spokojnie jak sie tak nabiegasz przy malym to zgubisz! Anulka tak one wygladaja i powinny byc w wiekszosci aptek. http://www.clearblue.com/uk/clearblue-digital-ovulation-test.php Sa o wiele lepsze bo nie ma co sie zastanawiac nad kreseczkami tylko wszystko jasne! Mi zawsze (poza miesiacem kiedy sie udalo) tylko jeden dzien pokazywaly buzke i to sie pokrywalo z monitoringiem. A co do monitoringu, to mi 3 wizyty starczaly, ale ja wiedzialam w jakie dni isc. Jezeli nie wiesz kiedy jest owu, to moze bedziesz musiala isc kilka razy wiecej. To roznie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laski:) Dorka-no baaaaaaaaaa, mowisz ze Ci sie podoba imie,hi hi hihi hi hi:);) :) Juz sie nie moge doczekac. Wczoraj dostalam od siostru trzy worki ubranek ,troszke przebralam i te najmniejsze juz sobie popralam:) Brzuszek coraz to wiekszy,troszke boli mnie kregoslup i zauwazylam,ze na jednej nodze na łydce zrobily mi sie zylaki ,albo tzw pajaczki. Mam nadzieje ze to zejdzie! A jak u Ciebie? Wyobrazasz sobie jak nam szybko zlecialo?:)Jeszcze jakies trzy miesiace;)He he ja sama w szoku jestem ;) Gagatka- imie Maja :) Jak Ty sie czujesz,nie owinnasz isc na zwolnienie? Takie upaly sa bardzo meczace dla kobiet w ciazy! Nie przemeczaj sie! Zuzka- mocno trzymam kciuki! Klempa-niezle 3 mies. hi hi hi,to juz mezczyzna sie robi;) Reszta dziewczyn-trzymam za Was mocno kciuki !!!!!!!!!!!!!! Napewno sie uda!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rośnie mi chłop, rośnie. :) Najlepsze jest to, że po nim od razu widać, że to chłopczyk jest. :) Raczej nie da się go pomylić z dziewczynką. :) Anulko, ja używałam zwykłych testów z Allegro zresztą nawet. :) Klaududio, no ten czase naprawdę zapierdziela jak dziki osioł. :) Dorko, na pewno będziesz wyglądała bardzo ladnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez kregoslup czasami pobolewa ale to tylko z jednej strony u to w polowie plecow, wiec chyba jakos krzywo siedze. Ale ja ogolnie to siedze wszedzie tylko po turecku :) Nawet jak wczoraj poszlismy do restauracji na obiad to cieszylam sie ze maja dlugi obrus to moglam nim nogi zaslonic. Ja nie mam zadnych zylakow, ani pajaczkow i mam nadzieje ze nie bede miala, ale w sumie sie nie zdziwie, bo nogi juz mi daja znac ze wiecej dzwigaja :D Wczoraj sie wazylam i mam 57kg! czyli ok 6.5kg na +. Mi zostalo 6 tyg pracy i bede juz w domku do konca ciazy! Och jak juz sie nie moge doczekac! Klempa a planujesz jakas diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorko, kręgosłup jeszcze odczujesz. Ja pod koniec miałam też straszny problem z siedzeniem, bo mały wciskał mi się pod żebra i to bolało strasznie. :) Co do diety to nie będę stosować nic specjalnego. Po prostu mniej żreć. Wyeliminuję słodyczę, Colę, smażone itp. i waga zejdzie. W zeszłym roku tak się odchudzałam i straciłam 12 kg. Ale potem byłam w ciąży, więc cholerstwo znów wróciło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Klepma bo jakas drakonska dieta przy takim tempie przy malym urwisie to raczej chyba nie wskazana... To mnie pocieszylas z tym kregoslupem - DZIEKI :D:D Mi corcia juz sie pod zebro czasami wcisnie, ale tylko prawe.... nie jest to najprzyjeniejsze uczucie, bo sie zgiac nie moge. A jak posiedze przy biurku i wtaje to caly kregoslup mi strzyka! Ale wtedy jest ulga jak tak strzyknie! A ja zjadlam lunch, ale jakos czego mi brakuje, wiec ide po czekolade... stwierdzilam ze jestem w ciazy i mi wolno! oczywiscie w jakis normalnych ilosciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja tylko przelotem - bo tak mi leb napierdziela ze szok!! od samego rana - niby moge apap ale on na mnie ni dziala. Bylma juz na sweizym powietrzu, wypilam kawe i nic, przestanie bolez na chwile a potem z dwojona sila dziala!! Dorka ludzie to sa chamscy!! szkoda slow!! Przeciez by nie ubylo jej tego podjazdu jakbys chwile postala!! Anluka przykro mi :) ale brawo za nastawienie :) Klaudusia witaj :) fajnie tak takie male ubrana i to dla swojego szkraba prac :) Klempa hejo ode mnie tey ucaluj Szymka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka na bole glowy polecam czysty paracetamol, duzo wody, zaciemnione pomieszczenie i zimne oklady. Wiem cos o tym bo ja przez wiele tygodni bardzo cierpialam. Myslalam ze glowa mi peknie! Paracetamol nigdy na mnie nie dzialal a w ciazy cudo! Jeszcze bardzo masaz skroni i karku pomaga, to popros meza. Taki delikatny, aby tylko pobudzil krazenie. Baba chamka! Ja nawet nie stalam na jej podjezdzie, ale na ulicy przed wejsciem do jej domu. Nic nie blokowalam, bo byl chodnik... a szkoda gadac! Niech ja myszy zjedza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ze wszystkie dziewczyny pouciekaly? Agi nic nie piszesz tyle dni, az sie zdenerwowalam ze cos jest nie tak i szukalam Ci no i dopadlam na lutowym :) Ciesze sie ze jest OK no i powodzenia na wizycie, bo juz chyba niedlugo! Mysle ze na usg powinnas juz serduszko uslyszec! Daj znac po wizycie! buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×