Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Heja! Przede wszystkim Mallgos wielkie WIELKIE gratulacje nasza Pani Mgr!!! Super! Klempa a jak maz? Kurcze tez bym sie martwila, bo baby to slabna, ale faceci raczej zadko... Moze zbadajcie krew? Ewuska ja mysle ze Ty spokojnie juz mozesz dzis, jutro testowac i bedzie wiadomo. Ja nic nie chce zapeszac ale mam przeczucie ze chyba sie udalo... a objawow nie musisz miec, bo ja nie mialam :D:D Ciekawe jak Zuzka? Gagatka teraz to Ty mi smaka narobilas, a gdzie ja swierze bulki i serek teraz znajde :( Moniq juz pisalam, wystarczy raz a dobrze i wlasnie fajnie ze sie przytulacie jak macie ochote a nie kiedy trzeba... Cialo kobiety jakos podswiadomie wie kiedy jest ten dzien i podobno faceci tez jakos to wyczuwaja bo kobiety sa bardziej atrakcyjne, wiec nadzieja zawsze jest! Julcia a moze zacznij szukac nowej pracy, i to Cie odciagnie od ciaglego myslenia? Ja dzis mam jakis marny humorek, smutno mi jakos :( Tesknie strasznie za rodzinka i przyjaciolka :( Chyba dlatego ze wiem ze nie moge poprostu sie spakowac i pojechac do nich na kilka dni :( Wszyscy niedlugo przyjezdzaja, ale ja jakos juz ich che, dzis czuje sie samotna... moze to dlatego ze moje durne 30-ste urodziny sie zbilzaja i dol z tego powodu lapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie smutaj sie :) zobaczysz czas szybciutko zleci do ich przyjazdu :) Klepma no wlasnie jak maz?? gapa ze mnie i zapomnialam zapytac :) wszystko przez to sikanie - latam i latam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko, założę Ci, nie ma problemu. :) Tylko napisz mi na maila jaką nazwę forum byś chciała. :) Tak jak pisałam zrobię to popołudniu albo wieczorem, w zależności od synka mego niedobrego. :) Dorko, z Mężem dziś już lepiej, dziękuję. :) Wiesz, on zrobi badania, ale ja wiesz z czego wynikła ta cała sytuacja. W pracy na 8 - 12 godzin roboty ma tylko 30 minut przerwy. I wtedy je w pośpiechu. A tak to o suchym pysku łazi. Odkąd zaczął tam pracować to też bardzo schudł. Dodatkowo on się masakrycznie nadźwiga. Dziennie przerzuci parę ton. Także musiało się to tak skończyć. Już mu zapowiedziałam, że będę go do kaloryfera wiązać i wmuszać jedzenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko i Tobie też dziękuję za zapytanie o Małża mego. :) Dorko, nie smuć się, bo dzidziuś też będzie smutny. :) Ewuśko, testuj już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :) ewuska prosze nam jutro ladnie nasikac na tescik :) albo leciec na bete :) wyvbor nalezy do Ciebie :) ale musisz cos zrobic :) kto by czekla do weekendu :) ja mialam objawy typowo na @ pryszcze tez mialam i co??!!! he??? Klempus :) maila wysłałam :) dziękuję Ci dobra kobito :) Bóg Ci w grzecznym dziecku wynagrodzi :) A o meza trzeba dbac :) a ja dzis mialam straszny dylemat bo obudzilam sie razem z nim i tak sobie mysle wstac mu zrobic sniadanie??!! czy nie??!! ale lenistwo zwyciezylo :) zreszta to ja jestem w ciazy a nie on - choc on wyglada :) heheh a ja jeszcze nie calkiem :P dobra lecem na polko :) buzi buzi :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa jak on tak duzo dzwiga to jeszcze wiecej energii i sily potrzebuje! Oby sie nie przedzwigna jeszcze... bo to nie jest duzy problem! Wspolczuje! Moze jakies cieple obiadki mu serwuj w termosie - jakas zupka z warzywami i kurczaczkiem? Jak moj tata kiedys budowal nasz dom, to mama tak robila, bo mielismy identyczna sytuacje. Tata dzien i noc pracowal, wszystko nadzorowal, czasu na jedzenie nie bylo, wiec tylko kanapki i pewnego dnia sie przedzwignal, wykonczyl swoj organizm i lezal chyba ze 2 tyg w lozk i nie mogl sie ruszyc. Mama zaczela go zdrowo karmic i od razu bylo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuje za pozdrowienia i ciepłe słowa. Już mi lepiej, wiem, ze będęwalczyć do skutku i nic nie jest w stanie mnie zniechęcić. Za tydzień jadę do Polski w ramach "urlopu";-) i wypoczynku. Już mi sie zaczęło tesknić, a po tym wszystkim to jeszce bardziej. Nie chciałam wyjeżdżać bez M, ale On sam chyba uznał, że mi to dobrze zrobi i juz kupił mi bilet. Także do zobaczenia z co poniektórymi krajankami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem za prywatnym topikiem. o wiele lepiej sie pisze wiedzac ze Tylko my mamy wgalad... Ja jestem na jednym prywatnym topiku i jest o wiele lepiej i bezpieczniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka robaczki 🖐️ jestem bardzo za tym prywatnym forum i powiem wam dlaczego jak juz na nim bedziemy. Oczywiscie fajnei jest jak nowe osoby dolaczaja, no bo ja przeciez tez tam kiedys sie dolaczylam ale mowi wam ile razy sie hamouje zeby czegos nie klepnac. Klempa kochana zorganizowana kobietko kiedy ty znajdujesz czas na to wszystko :-) Lonislawa no odpocznij kochana, bycie zrodzina i przyjaciolmi z Polski napewno ukoji bol i pozwoli naladowac bateryjki. 😘 Dorka napewno przychodza takie chwile czasami ze po prostu chcialoby sie po pracy wbiec do mamy na kawe i pozniej wrocic do domku.Chlopak przyjdzie wieczorkiem przytuli i napewno bedzie dobrze. Co do zmiany pracy to od wrzesnia koniecznie i kto wie moze nawet Londyn... Gagatka jakiego ty masz kochanego meza, mowisz buleczki serek, kakao ale to zrozumiale dba o wasza dwojke Ewuska testuj jutro z samego rano o ile jeszcze tego nie zrobilas, nie wiem czemu ale tez cos czuje ze dojdzie do jakiegos przelomu na tym forum ;-) Ciekawe jak tam zuzka. Moniq a ty ktory dzien cyklu?? U mnie @ chyba w poniedzialek ale tak mnie jajnik wlasnie boli ze nie wiem.Szkoda ze to nie podbrzusze pobolewa, no ale coz co ma byc to bedzie :-) mallgos to jaki ten twoj tytul bedzie?? to narazie i czekamy teraz na dzialanie Klempy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska9i9
Gagatko boje sie tego testu!!poczekam do...nie wiem:Pchyba w niedziele.Heheh!wiecie co..ciagle zmieniam zdanie!myla mnie te piersi,nic nie bola!:o Tak,minimalnie plamilam,chyba 4 dni temu. Dziewczyny a gdzie Wy uciekacie??? Dorka nie mialas w ogole objawow???a piersiczki??? Dorka nie smuc sie!ja tez mam moja najlepsza kolezanke w Polsce:( eh...A kiedy rodzinka Cie odwiedzi? Prosze mi napisac jakie mialyscie objawy??bo juz sie napalam:Phihi! Klempa przykro z powodu meza:(Moj kiedys pracowal w szkle,cos dzwignal i plecy mu siadly:(do dzisiaj narzeka.Dbaj duuuzo o mezulka:) Lonislawa milego wypoczynku:D Julia poczekam z tym testem:Pwidze ze dziewczyny sie nie cierpliwia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki!!!! Klempa, kurcze musisz teraz zaopiekować się mężusiem ze zdwojoną siłą , żeby wrócił do formy biedactwo. Dorka, nie smutaj kochana. To zrozumiałe , ze jesteś daleko od rodziny i przyjaciół , wiec tesknisz. Mam nadzieje , że humorek się szybko poprawi. julka, u mnie jest 22dc. lonisława, super , ze sie nie poddajesz i widze , ZE NASTROJ LEPSZY:) Ja równiez jestem za prywatnym topikiem, wiec klempuś czekamy za Twoimi działaniami:): )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuska nie mialam zadnych objawow. Piersi po raz pierwszy mnie nie bolaly, nic zupelnie mi nie dolegalo. Jedyne co to poplakalam sie w samolocie ogladajac reklamy, ale myslalam ze to dlatego ze wracalismy do domu z naszego raju. mi bardzo sie podoba ze mialas plamienie, ktore ustalo... kurcze nie trzymaj nas tyle w niepewnosci - testuj!!!! to wrecz rozkaz!!!! A ja dzis zamowilam wozek na poprawienie humoru i pomoglo :D:D:D wiem ze 3 miesiace za wczesnie, ale chlopak mnie namowil. dostarcza go w przyszlym tyg! A rodzice juz przyjezdzaja za 3 tyg, wiec strasznie sie ciesze i juz nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka to juz niedlugo zobaczysz swoich bliskich:D hehe Dorka az sie rozesmialam do monitora:D:Dwiem ze rozkazujecie ale za bardzo sie boje rozczarowania,takze poczekam jeszcze z testem:Phihi! Ja tez juz mam wozek wybrany:)hehe!podobaja mi sie takie starodawne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska ale nas na przetrzymanie bierzesz !! ale wiesz co - ja pamietam ze tez nie chcialam strasznie robic tego testu, ale musialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska zrob juytro test :) jak Cie prosze :):):):) a mam jeszcze pytanie - mialas juz kiedys takie plamienia??? bo wiesz mi sie cos widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja zawsze pere dni przed @ mam plamienia dlatego mysle ze @ nadejdzie.Poczekam,jak nie dostane @ do niedzieli to zrobie test:)dzisiaj jest 14 dzien po iui.Boli mnie troszke podbrzusze.Na @ tez boli i w ciazy tez moze bolec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj rano sie zeschizowalam...Pomyslalam sobie ze jak przypuscmy jestem w ciazy to dlaczego piersi przestaly mnie bolec?!!boje sie kolejnej ciazy biochemicznej!!wiem marudze:Pco ma byc to bedzie... Jakie humorki dzisiaj mamy????;) Milego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska - kochana wszystko bedzie dobrze :) tylko zrob ten - wiesz nie chcemy Cie poganiac ale jak bys byla to juz by bylo wiadomo :) Wy tu narzekacie ze nie macie zadnych objawow, a ja wczoraj ogladalam program o kobietach ktore nie wiedzialy ze saw ciazy!! Obydwie byly chwile po urodzeniu dziecka, jedna zaszla w miesiac po i urodzila w 37 tc - trafila do szpitala bo strasznie ja brzuch zaczal bolec, podloczyli apartury, zaczynaja robic usg a tam slychac serduszko :) ( a probowala schudanc, biegala, jezdzila na rowerze). DRuga 5 miesiecy po pierwszym porodzie, urodzial w terminie w kibelku w wesolym misateczku. To juz bylo mniej przyjemne bo dziecko spadlo na podloge i elzalo tak kilka chwil. Dzieci byly okazem zdrowia - a matki w ciazy pily alkohol, sport, nie braly witamin i nie robily badan!! Jak mozna nie wiedziec ze sie jest w ciazy??!!! i to kobiety ktore juz rodzily dziecko, wiec nie bylo ich to pierwsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka masakra!jak mozna nie wiedziec??nie czuc ruchow itd.to juz jest dziwne,prawda??mozna nie czuc przez...4 miesiace ale w 8 czy 9 nie czuc nic??moze test zrobie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Ewcia ja zawsze przed @ mialam plamienia ale one przeradzaly sie w @ a nigdy nie ustawaly na kilka dni. A dwie kupele ktorym plamienia ustaly to, jak juz pisalam, jedna jest w ciazy a druga ma synka :D:D:D Rob ten test, bo takie czekania jest najgorsze - przynajmniej dla mnie bylo... wiem ze okropnie jest jak sie zobacyz jedna kreseczke, ale dla mnie chyba jeszcze ciezsza bylo takie zycie w nadzieji... bo czlowiek podswiadomie sie nastawia i czym dluzej sie tak czeka tym rozczarowanie jest wieksze :( Ale ja wierze ze w Twoim przypadku to bedzie niesamowita radosc!!! Gagatka a jak u Ciebie dzis samopoczucie? Ja dzis swietnie! Zakup wozka wczoraj tak mi poprawil humorek ze dzis moge gory przenosic :D:D Ja jak nie bylam jeszcze w ciazy to tez juz mialam wozek wybrany, ale w ostatnich miesiacach zmienilam zdanie, ale to dlatego ze rodzice nas sponsoruja wiec moglam bardziej zaszalec :) A to link to mojego wozeczkia: http://www.johnlewis.com/230995609/Product.aspx?SearchTerm=RecentlyViewedList A jakie macie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze chcialam napisac Ewcia abys nie myslala o zadnych ciazach biochemicznych... wiem ze przeszlas przez ten koszmar, ale pamietaj ze trzeba wierzyc ze sie uda i nie myslec o negatywnych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka samopoczucie mam dobre :) tylko glodna jestem dzis :) wczoraj latalam sikac dzis bede do lodowki :) ale przynajmniej mam jakies urozmaicenie :) jeszcze tydzien zwolnienia i do pracy :( tak mi sie nie chce nigdzie wychodzic, a kumpela mnie prosila, no ale nie chce mi sie i koniec!! a ja sie waham bo na razie mam 3 wozki na oku. x-landera xa tako JUMEP X Espiro te 2 cenowa sa tansze... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzialas je na zywo? Moze przejdz sie z mezem do sklepu w wolnej chwili i porownajcie. Ja wczoraj zamowilam wozeczek i juz nie moge sie go doczekac. Na pewno rozpakuje, zloze, naciesze sie i do pudla, aby mi nie zagracal mieszkania przez nastepne 3 miesiace! Ja wlasnie wcinam malinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka na zywo widzialam wszystkie :) ale zadnego nie macaalm :) bo widzialam u ludzi i najwiecej jezdzi x landerow :) no ale jak z kasa bedzie krucho to kupimy ktorys z tanszych :) do sklepu na pewno sie wybiore na macanko i jezdzenie :) wozek ladny :) tylko jak dla mnie te kolka przednie sa za male ale ja wsi mieszkam, wiec musze miec wieksze :) a pewnie ze cieszy taki zakup :) mi juz powoli rodzina kupuje ciuszki, ale na razie nie chec - raz ze mam mnie przed tym hamuje, a 2 na razie kase musze miec na cos innego. Alenie powiem z enie ogadam :) sliczne sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Gagatka masz jeszcze czas na zakup :) Ale fajnie ze juz masz modele na ktore jestes zdecydowana. Moja mama szaleje i kupuje jakies rozne ubranka, a ja raczej spokojnie. Mam tego tyle od bratowej, ze poprostu troche szkoda mi kaski... a kurcze mala sie jeszcze nie narodzila a juz duzo poszlo :) Ja mam jeszcze tyle godzin w pracy - chyba tu oszaleje, nic nie ma dzis do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie najgorsze jest siedzenie - czas sie tak wlecze ;) ale zawsze mozemy poklikac :) a do mnie dzwonili z pracy, ze musze poprawic zwolnienie bo zamiast 15 wpisali mi 13 dni :( wiec w przyszlym tyg czeka mnie wiizyta w przychodni :)superr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie takie klikanie jest niebezpieczne, bo tylko wyszukuje co by kupic i w ten sposob wydaje kaske :D:D:D:D Wspolczuje wyprawy - to mozna sie wsciec! Wszystko trzeba sprawdzac. A jak dlugo zamierzasz pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzam pracowac do wrzesnia ( koniec) lub początek pażdziernika to bedzie 27/28 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×