Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

waikiki🌼będziemy jutro trzymać kciuki:-):-) mam przeczucie , że sie udało ;-) Dorka🌼 waikiki ma rację , skoro wyniki sa ok musisz wyluzować i cieszyć się z przyjemności, a napewno się uda. gagatka🌼 głowa do góry nam też sie uda, musi, dziewczyny nas zarażą i zaciążymy;-) Pestka🌼 śniadanko do łózka, jak milutko mąż będzie teraz Was rozpieszczał, fajnie;-);-) Klempa🌼 jak znosisz ciąże? Wiesz już czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka??:-) katia🌼 odczekaj jeszcze trochę i dopiero testuj, może się udało... A ja dziś mam urlopik i sobie odpoczywam, bo jakoś ostatnio zalatany tydzień miałam. Przyleciała szwagierka z Irlandii z mężem i jakoś tak zleciało, dziś jedziemy ich odwieść na lotnisko. A jutro już niestety szara nudna rzeczywistość:-( W piątek powinna @ przyjsć, ale jakoś narazie nie odczuwam jej nadejscia, jedyną oznaka jest poddenerwowanie :-( Pewnie za pare dni mój dobry humor minie:-o Miłego popołudnia w ten pochmurny dzień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z tym wyluzowaniem to zawsze jest troche problem! Pierwsze miesiace staran byly na luzie, ale po jakims czasie czlowiek zaczyna to przezywac... Ogolnie to sam czas starankowy to uwielbiam, tylko pozniej to czekanie.... Na szczescie u mnie wlasnie niedawno skonczyla sie @ i zaczyna sie szalenstwa :) kto wie moze teraz zaskoczy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Klempa gratulujęęęęęęęę :) :) :) Waikiki trzymam bardzo mocno kciuki :) Wiesz mnie zawsze koleżanki mówiły, że jak ta druga kreska jest małowidoczna to to jest ciąża, ale faktycznie najpewniejsze będą badania z krwi. Życzę pozytywny wiadomości :) Dziewczynki wklejcie tabelę staraczek - będzie teraz tak pięknie wyglądać :) :) :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) moja podlamanie trwa, jeszcze pokłociłam sie z michałem... wrrr jak wszystko bedzie dobrze pekac, to nhie wiem jak doczekam do 9 listopada (wtedy robie test)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos, dziękuję bardzo. :) Moniq, co to będzie to jeszcze nie wiadomo. Może za jakieś 3 tygodnie się dowiem. Wolałabym może dziewczynkę, ale z chłopca też bardzo się ucieszę. Zresztą po tylu latach czekania na dziecko jest mi wszystko jedno, byleby zdrowe było. :) A tak to czuję się dobrze, dziękuję. :) Dokuczają mi tylko dolegliwości typowe dla danego okresu ciąży. Także wszystko jest książkowo i do przejścia. :) Waikiki no to czekamy jutro na wiadomości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuuuuuuuuuuuuuu dziewczyny dzis rano wstałam i sobie pomyślałam, ze jak mam iść do lekarza to zrobi sobie ten drugi test co mam w domu...a co! zrobiłam...i od razu dwie czerwone krechy!!!!!!!!!!!!!!! jestem w szoku!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo masz coraz więcej hormonu ciążowego i stąd te dwie wyraźne krechy. :) Mówiłam Ci, że tak będzie. Gratuluję Ci bardzo, bardzo. :) To teraz nie pozostaje nic innego jak życzyć Ci małej ilości wymiotów, mało mdłości, złego samopoczucia itp. :) Wszystko będzie dobrze. :) A do lekarza idź za jakiś tydzień lub dwa, bo teraz i tak nic nie stwierdzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa :) dzieki :) a może pójde już do lekarza, może mi powie jakies mądre rzeczy i witaminy jakieś zaproponuje...:) hm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to możesz. Jak ma bardzo dobre usg to może też cosik tam dojrzy. Z początku ciąży dobre są witaminki Feminatal 800 Metafolin. Jednak nie bierz nic na własną rękę, tylko spytaj o nie lekarza. No chyba, że przepisze Ci jakieś inne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski upominek
niepowtarzalny prezent ? oryginalny upominek ? Zapraszamy na strone sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki gratuluję !!!! Aaaaaaaaaaaaaa cieszę się ogromnie, że jakoś coraz więcej radości przenika na forum. Która następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gafi :) ...mama nadzieje, ze teraz to już ładnie poleci!! i każda po kolei zajdzie! ...dziewczyny ja ten m-c na serio spisałam na straty, mało sie kochalismy, ja sie bałam,z ęby torbiel sie nie zrobiła iodpuściłam...i chyba dlatego, ze tak to olałam i nie myślałam to zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym miesiącu to ja nawet nie mam szans. Owulację będę miała lada moment, a dawca nasienia wyjechał służbowo i wróci już po :( Ale fajnie, letnie dzieci będziecie miały. Wprawdzie z takimi maluszkami to o urlopie raczej można zapomnieć ale za to ile radochy ze spacerów w ciepłe dni :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo :) To ja troszke o sobie. Mam 26 lat,jestem szczupla blondynka ,165 wzrostu, Po slubie jestem dwa latka i od paru miesiecy ogarnelo mnie pragnienie posiadania dzidzi:) Ale jak na razie nic :( Wspomne ,ze staramy sie od 3 mies. Wiecie co dziewczynki czemu to tak jest ze jak sie chce to nie ma, a tyle malolatek zachodzi w nieechciane ciaze i maja z tego wielka rozpacz . A my czekamy :( pragniemy tak bardzo , wyliczamy dni a tu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam córkę z wpadki. Jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to kilka miesięcy przepłakałam. Zaczęłam kochać swoją córkę dopiero jak się do mnie pierwszy raz uśmiechnęła. A teraz bardzo chcę dzidziusia i jakoś nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zawsze sie najczesciej zachodzi... jak sie jest przeziebionym, zalatanym i sie nie ma czasu o tym myslec... Jeszcze raz wielkie gratulacje! A ile sie staraliscie? bylas na jakis dodatkowych tabl wspomagajacych owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klaudusia! Ja tez jestem nowa :D:D:D No i staram sie znacznie dluzej bo jakies 10 miesiecy :( Super za masz juz coreczke!!! no to teraz czas na synka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby Pestka , Waikiki ggggggggrrrrrrraaaaattttttuuullaacccjjjeeee!!!!! Ale cudowna nowina , ciesze sie przeogromnie. Tak cudownie slyszec takie wiesci dziewczynki :) Super ,ze Wam sie udalo:) Ja wlasnie wyliczylam sobiie w kalendarzyku ,ze owulacje bede miala juz niedlugo wiec trzeba bedzie sie brac do roboty :) Wiecie co dziewczynki wydaje mi sie ,ze mezullkowi lepiej nie mowiec w ten sposob ze- mam dzis owulacje to musimy to zrobic. Sadze ze po nie udanych probach facet moze przestac w siebie wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka:) Damy rade dziewczynki:) Ale nie mozemy sie tak nastawiac psychicznie,bo to nie jest dobre. Trzeba czerpac wiecej przyjemnosci z se.. i jakos o tym nie myslec. Dziewuszki jak tylko bede mogla to bede do Was zagladac :) Pozdrawiam Was wszystkie i zycze dzidzi jak najszybciej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaludusia ja przez pierwsze misiace nie mowialm, ale teraz on juz sam wie, kiedy ma sie brac do pracy :) Widzi testy owu w lazience itp. Ja wole aby wiedzial, bo przynajmniej mnie czasami zmobilizuje do akcji :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny...ja nic nie brałam na wspomaganie, tylko mężowi dałam salfazin...codziennie łykał, żeby plemniki zwinne były he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×