Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

no w szczęściu sie upewnie jak mi lekarz powie, ze wszystko ok :) a mąż sie domyśla, bo wie, ze mi sie mega @ spóxnia...ale wie, ze miałam dziś isć do lekazra to sprawdzić... nie wie o tym, ze rano test zrobiłam i wyszedł taki mocny i pewny :) nie widziałam sie jeszcze z nim dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuuuu! Waikiki ale super!!!!Teraz to już dziewczyny trzeba łapać dobrą passę :D Ale super! W końcu się coś ruszyło. Witam nowe szaraczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki ❤️ : gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran gafi.................38lat..........mazowieckie......... ...starania od 01.2009 Paula_27...........27lat.........wielkopolskie.......... ....starania od stycznia 2009 Zaciążone ❤️ Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termin porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie............15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska.......... Tabelka zmodyfikowana :) :) :) Proszę się wpisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W okolicach owu to codziennie jak sie da albo co dwa dni, a tak normalnie to kiedy najdzie nas ochota... Mi gin mowila ze nie trzeba codziennie, ale co dwa dni jest wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w takim wieku, kiedy potencja u kobiety jest podobno największa. Zazwyczaj cały czas kiedy dziecko jest poza domem spędzamy w łóżku. Hmmm czasem się zastanawiam jak on to wytrzymuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi no to tylko pozazdroscic :D:D:D Ja mam takie napady, ze czasami to az sie skupic w pracy nie moge, a czasami to przez kilka dni zupelnie nie mam ochoty :( ale zauwazylam ze zawsze mam najwieksza ochote tuz przed owu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie m-c temu starłam średnio co 2-3 dni czasem 2 razy na dzien :) ale nie wyszło...a tym cylku to sie przez cały miesiąc chyba z 4 razy kochaliśmy :o i sie udało :)...ale fakt, ze najbardziej czadu trzeba dać przed owulacja i w trakcie,...czyli w okolicy owu...ale pamiętajcie, zeby za późno nie zaczynac, bo w końcu plemniki mogą tam poczekac ponad 70 godzin na owulacyjke :) :P gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran gafi.................38lat..........mazowieckie......... ...starania od 01.2009 Paula_27...........27lat.........wielkopolskie.......... ....starania od stycznia 2009 Zaciążone Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........chyba lipiec 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, mnie to chyba wszystko wylatuje po. Może faktycznie nogi na ścianę powinnam zadzierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin tez mi zawsze mowi ze najlepiej to sie kochac dzien przed owu, bo plemniki jeszcze maja dosc dluga droge... Ale tak na prawde to chyba nie ma recepty! Czasami wystarczy raz a dobrze i wtedy sie udaje a kiedy sie szaleje po kilka razu to nic nie wychodzi :( ty jestes najlepszym przykladem :D:D:D Planujesz cos szczegolnego na wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gafi mnie sie tak samo wydawało, ze wszystko wylatuje, dlatego starałam sie nogi do góry podnosić :) :) ale w tym m-cu nie podnosiłam, bo tak jak mówiłam olałam sprawe...i patrz!! Pestka to wychodziz mi 20.06.2010 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nozki do gory ;) Ja tez zauwazylam ze wylatuje. A wiec od dzis nozki w gore :) Dziewczynki czy ,,towar,,waszego faceta ma jakis zapach????????? Dziwne bo u mojego to pod wode chlorowana podchodzi. He he he :) śmiesznie to troche zabrzmialo:) Słyszalam ze zapach zalezy od tego co sie jje. :)chloru nie pija:) A u Was dziewczynki jak jest czujecie cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi wylewa sie, to normalne jak jest duzo chlopakow! ale co ma sie dostac, to sie dostanie spokojnie! Mozna pupe troche podniesc, ale wydaje mi sie ze nie jest to czynnink decudujacy :) Ja nog do gory nie bede podnosic, bo nie chce popsuc tych najpiekniejszych chwil po, jak sie wtulam i zasypiam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka kwas łykam od 3 m-cy :) klaudusia to jest fakt prawdziwy że zapach zależy od tego co zje :) tak tak...ale szczerze mówiąc nie zwracałm nigdy uwagi na zapach... Dorka no ja jestem przykładem, ze bez podnoszenia nóg sie udaje...ale wiem, ze kilku dziewczynom udało sie dopiero jak zaceły podnosic :) może to te z tyłozgięciem muszą podnosić :o nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby Pestka, kwas to podobno już przed ciążą trzeba łykać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszenie nie zaszkodzi :D:D:D:D A co do zapachu to nigdy nie zwrocilo to mojej uwagi, wiec zaden drazniacy a juz na pewno nie chlor... No i zapach oraz smak zalezy od diety :) Na szczescie moj ukochany zdrowo sie odrzywia :D:D Super waikiki ze tak wyluzowalas, kilka razy szalenstwo w miesiacu i jest dzidzia :D:D:D Nadal wybierasz sie dzis do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Waikiki gratulacjeeee :) Wydaje mi się, że w tej zmodyfikowanej tabelce brakuje Klempy? Chyba, że coś źle zrozumiałam czytając posty :) Jeszcze raz wszystkiego naj naj naj wszystkim, którym się udało. Dbajcie o siebie dziewczynki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis mam 13 dzien cyklu i urosło do 2 cm (chyba dobrze panią zrozumialam), podobno wszystko dbrze i pekenie, jajeczkowanie bedzie z lewego jajnika. W poniedzialek czyli 17 dc mam przyjsc i zobaczyc czy pekl - i tak sie zastanawiam czy to nie zapozno!! I czy nie rosnie za szybko i czy nie zrobi sie z tego torbiel. ha!! Waikiki widzis ciocia agatka mówiła ze jeste w ciąży :) a ty nie chcialas wierzyc :) gratulacje kochana :) 🌼 boli mnie lewy jajnik - mam nadzieje ze dlatego, ze pracuje jutro sobie kupie testy owulacyjne. A poza tym to nie wiem jak psychiccznie wytrzyma do kolejego okresu. Witam nowe osoboy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, to pieknie rosnie! A boli bo jajeczkujesz! to bardzo dobrze! Nie wydaje mi sie ze 17dc bedzie za pozno, bo gin bedzie w stanie spokojnie okreslic czy pekl pecherzyk czy nie. (Mialam monitoring juz kilka razy :D:D:D) Nic sie nie martw zadnymi torbielami, tylko ukochanego do lozka i do pracy :D:D:D Spokojnie dasz rade te dwa tyg wytrzymac :) Mocno trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka wyczytalam we wczesniejszych postach ze bierzesz clo.. Ja tez biore w tym cylku i dzis mam 11dc. To twoj pierwszy cykl z clo? A masz jeden pecherzyk czy wieciej i masz szanse na ciaze mnoga? Fajnie bedziemy razem wyczekiwac :) Spokojnie damy rade, choc ja nie daje sobie wielkich nadzieji w tym cyklu, jakos mam takie przeczucia, ale oczywiscie z ukochanym szaleje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może nieco zmienimy temat postu - trzeba go nieco dostosować to zaistniałych zmian ;) :) Wszystkie ciężarne zgłosić się i opowiadać - pierwsze objawy, czułyście coś szczególnego, jakieś dziwne oznaki, coś czego wcześniej nie było??? :) :) :) - opowiadajcie czego mogą się spodziewać pozostałe uczestniczki forum jak już do Was dołączą ;) Niech się zrobi nieco weselej na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 little lady m.......22lata........malopolskie............przygotowania do staran gafi.................38lat..........mazowieckie......... ...starania od 01.2009 Paula_27...........27lat.........wielkopolskie.......... ....starania od stycznia 2009 Dorka_L.............29lat....................................starania od stycznia 2009 Zaciążone Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........chyba lipiec 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×