Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

gagatka to dobry znak!Niech bola :):) Jeszcze chwila i bedzie wiadomo co i jak! Mnie tez kluje podbrzusze, ale u mnie to owu :) Dzis byl poz test wiec trzeba bedzie popracowac :) a zamierzasz czekac na @ i jak sie spozni to testowac, czy nie wytrzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, mnie nic nie boli. Ja nie wytrzymam do siódmego i zrobię sobie test. Tak mniej więcej 10 dni od owulacji. Teoretycznie powinien coś pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli test jest czuly to moze wykazac, ale jezeli bedzie neg to nie ma co sie zalamywac :) do 7-go jeszcze doslownie kilka dni zostalo, spokojnie wytrzymasz :D:D:D No i mam nadzieje ze bedzie to juz Twoje ostatnie czekanie :D:D:D Ja mam jeszcze ponad dwa tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gafi teoretycznie powinien coś pokazać :) ale ja zrobiłam test jak byłam może w 2 tygodniu ciąży i mi test mało pokazał, tj. druga kreska niby była, ale taka jasna, ze myślałam,z e jej nie ma wcale..że to tylko spod spodu troche jakby prześwituje :D he he he dopiero ten w ostatni czwartek wyszedł mocno czerwony :0 wyraźny :) ale to lekarzokreslił jako3/4 tydzien :) więc co do szybkich testów to nie byłabym skłonna...bo może Cie oszukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gafi a kiedy bedzi u Ciebie te 10 dni po?? ja sama nie wiem, ores mam dostac 6, od wczoraj zazywam luteine do 27 dc chyna ( bo zaczelam o dzien pozniej) i pewnie dostane wtrakcie zazywania luteiny!! (bo przez 2 ccykle tak dostawalam) no chyba ze nie dostane w trakcie i do 7 nie dostane okresu do zrobie, taki mam planale jak wyjdzie w praktyce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, ja nie jestem takim niedowiarkiem jak Ty :)))) 3 listopada rano zrobię test. Tego dnia na 15.00 mam wizytę u ginekologa. Jeśli wyjdzie choć cień kreseczki to poproszę lekarkę o skierowanie na badanie z krwi. W lutym szykuje mi się daleka podróż. Muszę już zarezerwować bilety. Jeśli będę w ciąży to nie będę mogła jechać. Jeśli nie będę - jadę i starania będę musiała odłożyć do marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi ,a dokad wyjezdzasz,ze ciaza by Ci przeszkadzala ? Pewnie gdzies daleko?:) Dziewczynki jeszcze jedno pytanko ile miej wiecej trwa owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacja trwa 24 godziny. Daleko się wybieram. Można podłapać "ciekawe" choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudusia, zależy w którym dniu i przy jakiej długości cyklu. Owulacja? Mnie boli 24 godziny przed. Przeziębienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gafi u mnie cykl trwa 26 dni dzis jest 6 i jakos jajnik mnie pobolewa lewy. Ja nigdy wczesniej nie miewwalam takich boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️🖐️🖐️ Dziś doszłam do wniosku, że chyba dam sobie narazie spokój z tymi staraniami.... przechodzę jakiś kolejny kryzys. Zresztą mąż wyjechał w delegacje i praktycznie bedzie zjeżdzał w niedziele, wiec nie bedziemy miec mozliwości na trafianie w dni płodne. Myślę , że najlepszym rozwiązaniem będzie odłożyć marzenie na później , może dzieki temu nabiore dystansu. A na tą chwilę zajmę się zdrowiem i regulacją cyklu, tylko muszę się zmobilizować, chociaż na dzień dzisiejszy nie mam na nic siły...:-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq rozumiem Twoją sytuację...może faktycznie na razie odsapnij, zadbaj o zdrowie, zregeneruj siły...a potem jak wystartujecie to zmajstrujecie piękniuskiego bobaska :D gafi ja z całego serca życze Ci 2 kresek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq, zawsze warto sie do tego zdystansowac.... i nie nakrecac. Nie liczyc dni i planowac kiedy meza do lozka zaciagnac :) A kto wie, moze wlasnie sie uda, jak pomyslisz ze odstawiasz staranie na pozniej :) Zycze Ci tego bardzo serdecznie! Klaudusia jajnik moze bolec przed owu, ktora przewaznie tra ok 24h. A co do testow, to te czule czasami moga wczesniej wykazac a czasami nie, wiec jezeli przed terminem spodziewanej @ wyjdzie neg, to nie ma co sie jeszcze zalamywac :) Dziewczyny trzymam za was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dorka:) A jak to zwykle bywa(ja juz sie calkowicie przez to wszystko zamotalam dziewczyny ,hihihih :)czyli jak wczoraj bolal mnie jajnik to dzis powinnam miac owulacje tak? Zglupialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq ,pewnie odpocznij sobie. Napewno dobrze Ci to zrobi:) Ja sie staram,ale probuje sie za tak nie nakrecac, napewno jak przyjdzie @ to bedzie ,,bolało'',no ale coż dziewczynki nic na to nie poradzimy. Dziewczynki wlasnie skonczyl mi sie Folik (kwas foliowy), czy zazywa sie go ,az do skutku (opakowanie po opakowaniu?) ,czy jedno opakowanie starczy ? Czy musze kupic nastepne i zazywac? Zapomnialam sie zapytac u gina Pozdrawiam wszystkie staraczki i milego dzionka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak moze byc, ale nie musi... Owu powinnas miec ok 14 dnia przed spodziewana @. Czyli jak masz 26dc, owu powinna byc ok 12dc. mozesz rowniez obserwowac sluz, powinien byc gesty i rozciagliwy podczas owu (moze dzien przed). Mnie jajnik boli w dzien owu, niektore dziewczyny w dzien przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie... Jajeczko zyje ok 24h ale plemniki zyja do kilku dni, wiec moga czekac na jajeczko az jest gotowe. Dlatego mozna zajsc w ciaze kochajac sie przed owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore caly zestaw witamin dla starajacych sie i oczywiscie jak kieys uda mi sie zajsc to bede go kontynuowala. Ma wszystkie potrzebne wit oraz odp ilosc kwasu foliowego. Dzieki wszystkim witaminkom zupelnie mi sie nie lamia teraz paznokci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczescie diete mam bardzo zdrowa i dobrze sie odrzywiam, a to co lykam to jest kompleks witamin z kwasem foliowym, ktory jest zalecany dla kobiet starajacych sie i dla kobiet w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka,Waikiki dZiekuje bardzo za info :) wAikiki faktycznie ten kwas foliowy jest duzo tanszy i ile jest tabletek! Szok , a to spryciulacha :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiesz szczepienia też są zalecane, a ludzie od nich umierają. Jeszcze 16 lat temu nie wciskano kobietom w ciąży i starającym się masy witamin, a zachodziły i rodziły zdrowe dzieci. Teraz pigułka na wszystko. Ech ... taka moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki ja pije duzo herbaty i dwie kawy rozpuszczalne dziennie. Nie sa one jakos mocne,bo sypie jedna łyzeczke , ale zastanawiam sie czy nie sa przeszkoda w starankach? Ogolnie uwielbiam slodycze :) hm hm ,moze ktoras z was ma pomysl jak jesc ich mniej :) Staraczki ,a na chłopczyka to w trakcie trwania owulacji trzeba sie starac jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×