Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

gagatka głupolu skąd wiesz, zę to na okres... przecież mówiłam,z ę mnie bolał brzuch jak na mega okres... czułam,z ę nadejdzie i będzie bolesny, a tu nie nadszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, mnie przy pierwszej ciąży bolał przez 3 tygodnie na okres. A dostałam dopiero po 1,5 roku ;) Ćwicz dziewczynko to Ci się będzie łatwiej rodziło hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Staraczki:)....czytam Was co dziennie choć się nie odzywa...ja już chyba głupieje..mam świra na pkcie ciąży..od kilku dni boli mnie brzuch,jajnik i czuje takie mrowienie w piersiach-może to jest właśnie to???może to początek ciąży??@mam dostać 2.11 więc jestem przed-korci mnie na zrobienie testu...byłam śr u dr-ot,tak poszłam o jakieś badania popytać-może powinnam zrobić/byłam u innego niż chodzę normalnie/,powiedział,że nie ma sensu-zaproponował mi za to jakieś testy za 600zł/chyba ma w tym jakiś udział/,zrobił mi usg i powiedział,że tu nie ma ciąży-a to przecież by była za wcześnie aby coś było widać-prawda???...ostatnio mam sporo stresujących sytuacji i może te moje objawy z twego wynikają hmmm...już mi się w głowie przewraca od tego chcenia dzidziusia-chyba zwariuję...ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudusia wychodzi na to że chyba 5 tydz. a jesli chodzi o imie to mam typy dla chłopca, ale dla dziewczynki nie mam :( nic mi sie nie podoba z żenskich :( rudzielec ja tez maiłam podobne zwidy w poprzednim m-cu, zanim zaszłam, apotem sie rozczarowałam, ale nie mozna sie ąłmac ;) niestety jesli lekarz mówi, ze ciazy brak to raczej brak, bo widziałby pęcherzyk ciążowy na usg... tak mi sie wydaje bynajmniej. ale te testy za 600zł, to on chyba chce kase z Ciebie zedrzeć... lepiej zmien lekarza... i powodzonka życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki czyli jakie? Rudzielec zmien lepiiej gin. ,chce jak najwiecej zedrzec Kazda tak sie czuje ,no coz? Ale nie ma co sie przejmowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie tylko czy niespełna tygodniową fasolke było by widać-chyba za wczesnie..czekam do@bo to już w najbliższy pn-oby nie było...testu nie robię chociaż mnie korci strasznie...moj lekarz prowadzący mówił aby zrobić test w 25dc-czyli to dziś...a ten u którego byłam-co proponował mi te testy, to tak z "przypadku"...dziewczyny mam pytanie dotyczące tych testów owulacyjnych:one naprawde pokazują czas owulki??i czy to jest przed owulką jakiś czas czy w trakcie owul dopiero pokazują że jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczytałam się o metodzie objawowo-termicznej i jak nawiedzona sprawdzam:jak moja szyjka/teraz jest nisko i twarda/jak soczki/teraz gęste i białe/tylko do pomiaru temp jeszcze się nie zaangażowałam bo wstaje o różnych porach...to nienormalne;),tak się temu wszystkiemu przyglądać i wsłuchiwać w swoje ciało:)...staram się nie myśleć o ciąży lecz to jakoś samo siedzi w tej mojej głowie...jeśli teraz nic nie ma to następna szansa dopiero za 2 tyg:(..a ten czas tak wolno leci gdy się czeka..."technicznie"u mnie jest ok wg dr,to chyba problem i blokada w psychice:P..może warto sobie wmówić, że nie chcę już być mamą...nieprzespane nocki,pieluchy,zupki,uwiązanie w domu itd-totalne ograniczenie wolności-nie wspomnę już o samej ciąży i jej dolegliwościach no i o porodzie brrr...ech...gadać można wiele a ile się zakoduje w głowie to druga sprawa:):)....biorę witaminki i czekam na kolejną szansę mojego jajeczka,może się uda i będzie fasoleczka:):)...dajcie mi-proszę,znać jak to jest z tymi testami na owu:):)....pozdrawiam cieplutko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My imię wymyślimy jak zobaczymy dzidzię. Jeśli chodzi o objawy ciąży - to ja od kilku miesięcy mam wszystkie włącznie z porannymi wymiotami i wrażliwością na zapachy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie dzis był sajgon w pracy -ehhh !! Ake przynajmniej zleciało :) ja dzis mam 20 dc - jeszcze 8 dni - choc pewnie okres jezeli nadejdzie to bedzie szybciej niz za 8 dni. Milego popludnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co - teraz jestem na etapie - ze z ciazamoge jeszcze poczekac! Tak mam od 2 dni, jakos mi to zobojetniało, co ma byc to bedzie. Nie teraz to w przyszlym miesiacu a jak nie w przyszlym to dopiero po wakacjach zaczynamy sie starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka mnie w poprzednim m-cu tez takie zobojętnienie złapało i co... i @ nie przyszła :P a Ty widze jestes bardfzo pesymistycznie nastawiona...i mimo, ze piszesz,z e ci teraz zwisa, to widze, ze przeżywasz to bardzo :o gagtku na pewno Ci sie uda i to pewnie w najmniej oczekiwanym momencie jak u mnie... nosek do góry!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiecie mi jak to jest z tymi testami na owu,kiedy pokazują że to już czas??czy dzień przed owu czy w trakcie??nigdy ich nie stosowałam więc pytam:):)...pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzielec ja ich nie stosowalam ale wydaje mi sie raczej przed. Waikiki kochana Ty moja :) wlasnie ze nie przezywam tego, staram sie podejsc do tego raczej spokojnie, nie nastawiac sie na 2 kreski (przy I cyklu z clo raczej to nie możliwe), bo potem dopiero moge cierpiec.. dlatego na spokojnie, co ma byc to bedzie. A my juz chyba pojdziemy spac - jakos padnieta jestem, od kilku dni moglabym juz isc spac o 8!! a ziewanie mina pół gęby wychodzi :) a Wywaikiki i niby pstak jak sie czujecie?? Rodziny juz wiedzą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Wpadłam na chwilkę się przywitać i poczytać co tam u was. Ja dzisiaj w końcu zmobilizowałam się żeby pójść na badania - wyniki w poniedzialek a grupa krwi do piątku będzie. Jakoś mi objawy przestały dokuczać - mdłości mniejsze tzn nie nasilają się :) i samopoczucie nawet nawet :) Miłego weekendu wszystkim a za te co czekają na brak okresu trzymam kciuki żeby już się nie pojawił przez najbliższy czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) jak minął dzien :) dzis Wszystkich Świętych :( nie lubię tego święta. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:),dobrze,że za oknem świeci piękne słonko:):)....dziś mam 28dc,wczoraj robiłam test i tylko jedna kreska:(:(buuu...niby mi jest nie dobrze,boli mnie brzuch i jajniki-choć dziś tego nie czuję lecz do wczoraj jeszcze wszystko było...jutro spodziewam się@:(..zawsze przed miałam plamienia a teraz nic takiego-no ale jeszcze trochę dnia zostało...myślałam,że może na teście już coś wyjdzie-dr mówił,że w 25 dc powinno już pokazać a tu nic....chyba w tym cyklu się nie udało...czekam cierpliwie-może jednak test nie bł tak czuły:)...siedzę,piję zieloną herbatkę i spoglądam w okno:):)-dziś w parku nie hasają wiewiórki:(...pięknie kolorowo i słonecznie:):)tylko jakoś tak w sercu nie do końca wesoło...ech....jaki by to była miła niespodzianka-taka malutka fasoleczka:):)i termin wyszedł by na połowę lipca:)wię jeszcze troszkę lata dzidzia by zobaczyła:):) a tu...trzeba dalej czekać:(...mdli mnie-już nie wiem czy to ze stresu czy z innego powodu:(...pozdrawiam Was cieplutko w ten piękny,pierwszy listopadowy dzień:):):)..dzień szczególny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech u mojej córki były na noc koleżanki. Szalały do białego świtu. Wczoraj robiłam im ogromną kolację, dzisiaj nasmażyłam stertę naleśników więc taki średni wypoczynek mam w ten weekend. A do tego zero sexu żeby nastolatki czegoś nie usłyszały. Przeraźliwie bolą mnie piersi. Jak idę po schodach to muszę je trzymać bo jak się bujają to mam wrażenie, że mi eksplodują. A mój mężczyzna aż pieje z zachwytu jak ich dotyka :)) To prawdopodobnie efekt brania femifertil. Zaraz idę odsypiać nocne wariactwa swojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mnie boli jak na okres ( co jest dziwne bo przy luteinie nigdy nie mialam bólów) i piersi masakrycznie bolą, ale to piersi pewnie przez clo. Poza tym czekam. Rudzielec przykro mi :( ale moze jeszcze nic nie jest przesądzone. jutro idziemy sie pytac o mieszkanie i o kredyt - mysle ze najwyzsza pora zaczac zyc na wlasny rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka :) ja nie byłam na żadnym cmentarzu...dziś dopiero pojedziemy. co do samopoczucia, to ja sie gorzej czuje wieczorami niż rano! mam mdłości wieczorne, ale mimo tego jem :P no i powiedzielismy moim rodzicom, bo babcia nam wygadała, ze mojego kuzyna żona jest w ciąży (oni sie już bardzo długo starają) i ze ona ma termin na przyszłoroczny czerwiec/lipiec...nie wiem dokłądnie,a le ma być zodiakalny rak, czyli, tak jak u mnie... dlatego rodzicom powiedzielieśmy ;) ...ucieszyli sie, ale bez szaleństw...mama powiedziała, ze bedzie sie cieszyc po 3 m-cu, jak już będzie bezpieczniej sie cieszyć he he...jak zawsze rozważna. ...u mnie tez świeci słonko, ale mroźno jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! Szybko odp na pytanie rudzielca od testow owu. No wiec one pokazuja podwyzszony pozim LH, ktory nastepuje dzien, dwa przed owu. Wiec jezeli wyjdzi test poz to w ten dzien i nastepny jest najwieksze prawdopodobienstwo poczecia. Ja je uzywam i jestem bardzo zadowowlona, bo zawsze wiem kiedy mam owu i sprawdzalam z gin, dokladnie wszystko tak samo wychodzi. Radze jednak zainwestowac w elektroniczne, a nie paskowe poniewaz sa o wiele latwiejsze do czytania. Dziewczynki, zycze aby wszystkie wasze objawy byly naprawde oznakami malenstwa zamieszkujacego w waszych brzuszkach. Poniewaz ja juz tyle miesiecy sie staram, to zupelnie sie nie przejmuje juz zadnymi znakami, bo wszystko mialam, a ciazy brak :) Nasza psychika moze nam niezle figle platac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! ja czekam do 11 listopada...pewnie na okres tradycyjnie. Rudzielec, rozumiem Cię w 100%, też o niczym innym nie myślę i wiem, że to może być blokada, ale jak tu przestać myśleć? Trzymaj się, może i nam się uda! Powodzenia życzę całej reszcie starających się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) juz dzis myslalam, ze dostalam okres - bo tak mnie brzuch bolał a brzuch mnie boli na mega okres!! spodziewam sie go na dniach. Jka nie to robie test w sobote. A tak w ogole to jak minął poniedziałek Wam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie poniedziałków strasznie, dobrze ze juz minął ;) gagatka kurde nooooo boli brzuszek boli, a okresu brak.... trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Gagatka, ja tez wczoraj myslam ze zaraz doslownie dostane @, bo mnie wszystko bolalo... a jeszcze mam ponad tydzien do terminu... Waikiki a jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dziekuje, dobrze. Tzn dzis rano jak wstałam, to sie cos kiepsko poczułam, ale juz mi lepiej. Dorka ja pierwsze bóle podbrzusza miałam tydzien przezd terminem @ i tak mnie po trochu co jakis czas pobolewało aż do terminu @ i po terminie @ i teraz jeszcze czasem tez troszke zaboli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mecza Cie jakies mdlosci i tym podobne? No ja sie zupelnie nie nastawiam... po prawie roku staran, to czlowiek sie juz tak nie ekscytuje, ale oczywiscie nie da sie zupelnie zapomniec. Za jakis tydzien, 10 dni wszystko bedzie jasne :) Gagatka a Ty jakie masz przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa...@miał być wczoraj i nie ma..a może to już fasolka kiełkuje:):)???boli mnie brzuch i piersi a brodawki szczególne,brzuszek pulchniutki a zazwyczaj go nie mam hmmm...kupię jutro test i może zobaczę dwie kreseczki:):)...jadę na szkolenie na 2 dni to nie będę tak myśleć o dzidzi-choć przez chwilę...no chyba,że zjawi się ona@@ buuuu...to mutno będzie...może jednak się udało:):)to na poł lipca została bym mamą:):)...nigdy mi się @nie spóźniał no i nie mam plamień jak zawsze..trzymam kciuki za Was i za siebie:):)...papatki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×