Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Dorka:):)ja też trzymam kciuki aby to była już fasolka:):)...za was dziewczyny też:):)...ja póki co,czekam na wizytę u dr-14.11:(..robiłam jeszcze test tak dla pewności i od razu dwie grube krechy wyszły:):)..jak na razie specjalnych dolegliwości nie mam oprócz pobolewania brzucha i piersi..sporadycznie zgaga i ciut mnie zemdli...pozdrawiam i szybkiego zafasolkowania życzę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka trzymam kciuki:):) Gagatka dzionek jakos minal.Nie mialam humorku dzisiaj:(ale przejdzie mi za pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielec -gratulacje:) a tak wogole zauwazyllam ze w mailu masz koncowke fm,to cos oznacza?????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielec ja tez na początku miałam tylko ból piersi, szczególnie sutków i brzucha, a do tego zgaga mnie brała po cięższym jedzonku.... a teraz zgaga zupełnie przeszła...i mam wrażennie,z ę dopiero sie mdłości rozkręcają, ale i tak nie moge narzekac, bo nie mam odruchów wymiotnych jak niektóre kobiety, które wymiotują prawie codziennie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestet nie w tym miesiacu :( test wczoraj wieczorem wyszedl neg... No nic trzeba zbierac sily na kolejny cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielec gratuluje:) Dorka trzymaj sie kochana,musi udac sie w nastepnym cyklu:) My z mezem postanowilismy kochac sie co dwa dni od 13dc do 21.Wiem ze powinnam wyluzowac ale jeszcze nie w tym cyklu:)he! Milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusia wyluzowac mozna ale bez przytulasow z mezem dzidzi nie bedzie, wiec szalej na ile jest sila i ochota :) Ja postanowilam od Nowego Roku zmienic lekarza i wybiore sie prywatnie do ang gin, a nie do tej polskiej przychodni i mam nadzieje ze tam sie mna zajma od poczatku do konca, bo w tej klinice doslownie za kazdym razem jest kto inny... Super sa do monitoringu, ale nie do planowania leczenia... A ty jak uwazasz? Zadowolona z nich jestes? Nie pamietam, czy ty tez bierzesz jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest możliwa owulka w 7 dniu cyklu? Ostatnio mam cykle 24 dniowe. Dzisiaj jestem w 9 dniu i podskoczyła mi poranna temperatura co oznaczałoby, że owulację miałam 2 dni temu. Hmm tak sobie czytam i się zastanawiam ... Mogę zadać niedyskretne pytanie? Jak często sypiacie ze swoimi mężczyznami w okresie niepłodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewoje. :) Chciałam się tylko pochwalić, że będę miała synusia. Jest to już pewne na 100 %. :) Byliśmy na usg 3/4 D i muszę przyznać, że jest to rewelacyjna sprawa. :) Widziałam nawet buzię dzidziusia. Super uczucie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa, moje gratulacje !!! Oj z dwoma facetami w domu to będziesz miała ubaw :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa wielkie gratulacje! Przecudownie ze bedziesz miala jeszcze jednego mezczyzne do kochania :D:D:D Gafi mozliwe przy tak krotkich cyklach... Jak ja mialam cykle 27-28 dniowe to mialam owu 9-10dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa a powiedz mi kochana w którym jestes tygodniu, ze to już tak doskonale widac?? tak z ciekawości pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 13-stego w piatek :) Klempa gratulacje kochana synka :) a imię juz macie jakies upatrzone?? gdzies czytalam ze jedna dziewczyna nie mogla zajsc w ciazy, sprobowałą kochac sie w 5 i 7 dc i od razu zaszla- wiec taka wczesna owulacja jest mozliwa. Ja mam dzis pierwsze clo za soba jeszcze tylko do 10 dc nienastawiam sie bo po co. W poniedzialek postanowilam ze pojde na prolaktyne - moze to cholerstwo znow mi podskoczylo!! Oby nie. Jezeli chodzi o seks w dni niepolodne to kochamy sie roznie, zazwyczaj co 2 dzien, ale poweim Wam, ze bardziej mi sie to podoba niz w okresie owulacji. Bo w trackie owulacji czuje taka straszna presje, ze szok!!! Dorka a masz juz @ moze to za wczsnie, moze trzeba zrobic rano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja jestem zadowolona.Od kiedy chodze na usg zawsze jest jeden lekarz(M.Sz)albo drugi(S.K.)Jeden z nich zalatwil mi badanie droznosci w Polsce.Zrobilam tutaj tylko badania potrzebne mi do zabiegu.Takze wielki plus!:)W Polsce zapisalam sie tez do kliniki leczenia nieplodnosci.ALe powiem Ci ze dobry pomysl jest zapisac sie prywatnie do ang. lekarza.Moze tez zalatwi jakies badania w szpitalu za darmoche:) Gafi my wspolzyjemy z 2 razy w tygodniu. Klempa gratuluje synusia:):) Wiecie ze mojej kuzynce miala urodzic sie coreczka a urodzil sie synus:):)Do konca ciazy mowili ze bedzie miala synka:)Pokoik rozowy,ubranka itd.hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach trochę się przestraszyłam bo mamy na razie uważać. Niby do owulacji jeszcze dużo czasu powinno być, a tu nagle temperatura wyższa i śluz jak białko jajka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka biore bromergon na zbicie PRL. Gagatka mi lekarz kazal brac bromergon tak dlugo az nie zajde w ciaze.Ostatnio badalam prl i niby mi spadla ale gin powiedzial ze jesli przerwalam leczenia to prl znowu podskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miło czytać o małych istnieniach, które niektóre z Was już mają w sobie.. P O W O D Z E N I A z całego serca!! Ja zapisałam mego męża na badanie.. i się bardzo boję, że się okaże, że ma coś nie tak z żołnierzykami :( a on się boi chyba jeszcze bardzie tylko nie daje po sobie poznać. Czasami wydaje mi się to już takie nierealne i wydaje mi się, że bez dziecka świat nie będzie miał sensu. Trzymajcie się ciepło i życzę owocnych starań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jak minął piątego 13-tego :) Ja dziś czuję się fatalnie, mam jakieś dziwne skurcze w podbrzuszu co jakiś czas bolą mnie jajniki na przemian i w dodatku mam jakiś dziwny śluz - pewnie znowu dostanę wcześniej @. Dodatkowo ostatnio jestem nerwowa i nie mam apetytu, schudałam już 3 kg. No i czuję, że niedługo odezwą się problemy z bólem piersi. Zmniejszyłam sobie nawet dawkę bromergonu, bo źle go znoszę rano. A od czasu tej terapii bromergonem w ogóle nie mogę się połapać z @, mam cykle 26, 29 dniowe - nigdy nie wiem kiedy się spodziewać. To tak z kwestii medycznych ;) Tak poza tym dzionek upłynął mi bardzo pracowicie, jesteśmy na etapie remontowania mieszkanka i dużo z tym biegania, ale generalnie pozytywnie :). Klempa gratuluję syneczka, myślałaś już nad imieniem? Rudzielec - gratulacje z powodu 2 kreseczek :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo pięknie kochane. :) Ja w sumie do teraz jeszcze jestem w szoku, bo nastawiałam się na córkę i w ogóle całe otoczenie też wbiło mi dziewczynkę do głowy i tak mi to utkwiło w głowie, że jak lekarz powiedział, że to jest synek to na cały głos wypaliłam: "Ale jaja!!!". A lekarz na to: "No, jaja są i to jakie, proszę zobaczyć". :) Uśmialiśmy się nieźle z tego. :) Ogólnie to polecam to badanie każdemu i życzę Wam Dziewczyny, żeby wkrótce każda z Was mogła się na takie wybrać. :) Co do imienia to podoba nam się Adrian, Damian, i Patryk. Mój Mąż wymyślił jeszcze Oskara, ale mnie się średnio widzi. No pomyślimy jeszcze. :) Waikiki, jak byłam na tym usg, to był 19 tydz. i 6 dzień ciąży. I naprawdę widać wszystko było super. Natomiast usg pokazało, że dzidziuś jest duży i wedle tego badania wychodziło, że to 21 tydz. i 1 dzień. Widziałam buźkę dzidziusia, rączki, nóżki, po prostu wszystko. Mam zdjęcia i parę filmików. Na jednym z nich ziewał, na innym machał rączkami. :) Super przeżycie, naprawdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos to mnie troche przestraszylas, ale jak sie pytalam mojej lekarki to mowila ze nie musze juz zazywac norprolacu, ale dal pewnosci sprawdze ta nieszczesna prl i akurtat bede miala pewnie usg w piatek wiec jak cos bedzie nie tak z prl to moze mi cos zapisze. Klempa to chyba fajowskie uczucie widziec synka na usg :) Milej soboty Wam zycze, ja zaraz bede sprzatac potem bede opiekowac sie chrzesnica a potem jedziemy do kina na 2012 (obiecalam M.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Gagatka u mnie problem polega na tym, że dopóki nie miałam pojęcia o swoich problemach z prl to w sumie miałam regularne miesiączki, czasami dostawałam 1 dzień wcześniej i zdarzało się, że 2 dni przed spodziewaną @ miałam drobne plamienia. Nawet moja gin była dziwiona, że przy takim poziomie prl mam tak regularny okres. A teraz odkąd biorę bromergon jest tylko gorzej, @ przychodzi kiedy chce, nasilił się śluz, jak wcześniej wspomniałam mam go teraz praktycznie cały m-c i teraz bądź mądra wyczuj owulację. Niby mówią, żeby kochać się co 2 dni, ale przecież człowiek to nie maszyna nie da rady tak jak króliki. Ehh co ma być to będzie, wiem już, że do końca kuracji bromergonem raczej nie wyjdzie, zobaczę co mi powie gin, jaki tym razem sposób leczenia zaoferuje. Kiedyś już tak sobie rozmawiałayśmy, że wydawałoby się, że to takie proste, chcesz dziecko to będzie, a jak się okazuje natura potrafi być bardzo okrutna. Całe szczęście, że mam teraz dużo innych spraw na głowie to już tak o tym nie myślę, bo normalnie można paranoi dostać ;) :) Ale widzę, że nasze grono zaciążonych się powiększa, to która następna, kiedy spodziewacie się @?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki🖐️ Sorki że się nie odzywałam. Przez dwa dni wędziłam mięsko szyneczki, kiełbaskę I nie miałam jak do Was zajrzeć bo nie miałam dostępu do kompa:( Ale już nadrabiam zaległości:) Klempa GRATULACJE 🌻❤️ widziałam u mojej koleżanki to usg, zdjęcia są zajebiste normalnie jak w rzeczywistości. Gagatka dobrze Ci mój M nie chce iść na 2012 bo trzeba czytać,:( więc idziemy dzisiaj na bajkę ODLOT. Bo mój M to taki bajkowiec. Wczoraj tak mnie bolał brzuch po clo normalnie myślałam że mi jajniki eksplodują zobaczymy jak będzie dzisiaj. Ja też biorę się za sprzątanko bo wieczorem mam gości, razem idziemy do kina a potem imprezka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Gagatka ja tez dzisiaj ide na film 2012 a potem na imprezke do pubu ze znajomymi:) A @ jeszcze sie nie rozkrecila:oAle nie nastawiam sie na ciaze. @ niby powinnam dostac w poniedzialek.Mialam minimalne plamienia ale na tym koniec. Zuzka milej imprezki:) Linijka moj maz tez sie bal badania:(U nas sa troszke oslabione ale za to nadrabia iloscia.Kupilam tez mezusiowi witaminki dla mezczyzn.Bedzie bobrze Linijka:) Mallgos ja od paru dni mam male mdlosci z rana po bromergonie ale pozniej mijaja.I powiem Ci ze mam wiecej po nim sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze dzis mamy zbiorowe wyjscie do kina na 2012 :) hihi :classic_cool: ja ide jeszcze na kolacje bo mpj sie uparl zreszta mam dzis imieniny wiec czemu nie :) mallgos jestes pierwsza osobą u ktorej czytam ze po bromergonie schudla :) ale to dobrze ze tolerujesz ten lek, bo jest tani :) a jaka mialas prl?? slyszalam ze po bromergonie minie kilka cykl zanim wszystko sie unormuje z @, ja po 2 tygodniowej kuracji tym lekiem nie dostalam @ i nawet luteina nie pomogla, podstawialm go i jeszcze raz zaczelam zazywac lutke i dopiero sie @ pojawila. zuzka a ktory masz dzis dzien cyklu?? I ktory to juz Twoj miesiac z clo??? Mmnie bolaly jajniki po clo do 20 dc. Myslalam ze czasami umre. A potem zaczol mnie brzuch bolec na @ wiecv ogolnie przez caly miesiac mialam jakies atrakcje :) a czy myslicie ze zbadania prl w 8 dc moze byc??? nie za pozno?? ewuska ytrzymam ksciuki jednka za 2 kreseczkami :) a jakie mu kupilas witaminiki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI IMIENINEK, ABY TWOJE NAJWIEKSZE MARZENIE WKROTCE SIE SPEŁNIŁO !!! :) Dziewczynki powiedzcie mi jak to jest z tym badaniem meskiego nasienia. Ja slyszalam okropne rzeczy. Ze faceta zamykaja w pokoiku daja rozne zboczone gazetki i on "no ma sobie jednym słowem dobrze zrobic" I wtedy oddaje do badania nasienie na miejscu. Dla mnie to jest ochyda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Obrzydlistwo!!!! Dziewczynki jak to jest????? Jesli wasi mezowie mieli takie badanie to opiszcie w szczegolach, bede wdzieczna ? Miłego wekendu dziewczyneczki! Ja wlasnie @ wczoraj dostalam, a nastawialam sie psychicznie ze to napewno teraz sie uda, pilnowalam dni plodnych a tu nici. Tak sobie myslalam ,ze to nie sprawiadliwe, tyle matek wyrzuca do smietnika swoje dzieci, tyle niechcianych wpadek, a My tak bardzo tego pragniemy i nic z tego !!!!!!! Nie wiem gdzie ta sprawiedliwosc,chyba wogole jej nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kludusia najlepiej zadzwon do jakiegos laboratorium - najlepiej blisko domu i zapytaj sie czy robią takie badania u nich, czesto mozna dowieź z domu, tylko trzeba sie wyrobic w 30 minutach. My sprawe zalatwilismy w domu. Dziekuje za zyczonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja się orientuję to można do tego pokoju wejść z partnerem i udzielić mu pomocy. To znacznie lepsze niż gazetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×