Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujaca pomocy .....

kto pomoze wypelnic wniosek o dotacje do pup

Polecane posty

Gość zatańczmy!
wszystkie kobiety ubiegające się o dotacje na działalność - warto dodatkowo wziąć udział w konkursie, np. Darboven Idee Grant. Nagradzają pomysły bardzo innowacyjne, w tym roku wygrała kobieta, która zaproponowała nowy sposób na sprawdzanie autentyczności dzieł sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiomariuszoio
mam gotowy wniosek moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980_ewa
Czy ja tez mogłabym prosić o wypełniony już wniosek do pup-u na adres joana_m@wp.pl Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotacja.dla.ciebie
Jeżeli potrzebujecie pomocy przy pisaniu wniosku o dotację z UE, PUP czy też stworzeniu fachowego biznesplanu najlepiej skontaktować się ze specjalistą: dotacja.dla.ciebie@gmail.com tylko solidnie napisane wnioski mają szansę na otrzymanie wysokiej liczby punktów i w rezultacie otrzymanie dofinansowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1985
Ja też byłabym zainteresowana przykładem wypełnionego już wiosku a nawet odkupieniem tyle że mnie interesuje do sklepu odzieżowego lub dziecięco-odzieżowego Moje gg 6855237. Z góry bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym byla zainteresowana takim wypelnionym wnioskiem zebym wiedziala co i jak i w jaki sposob pisac. moj mail agunia19892@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil 1234
Czy ja tez mogłbym prosić o wypełniony już wniosek do pup-u na adres kamilvanilla@interia.pl Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazabka
Witam, czy ja również mogłabym otrzymać taki wzór wypełnionego wniosku??J kazabka@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1234
Jeśli ktoś ma wypełniony wniosek na salon fryzjerski oczywiście pozytywnie rozpatrzony chętnie odkupie potraktuje to jako wzór. Mój e-mail kamilvanilla@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny1222
poprosze o przeslanie mi wypelnionego wniosku na wzor zenek616@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi386
Hej Mam taki wniosek wypełniony. Jak ktoś potrzebuje proszę pisać na mój numer gg 19967576

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc dla bezrobotnej
Ja też byłabym wdzieczna jeżeli ktoś mógłby mi wysłać taki wniosek wypelniony, żebym mogła ocenic swój i ewentulanie poprawić. NIestety jestem bezrobotna studentka i nie mam możliwości zaplaty. Jednak jak ktoś kto chce mi pomóc, prosze wysyłać wypelnione wnioski na mój email: curcia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzza
Gość 1307iwonka
o ile jest to mozliwe prosze o przesłanie mi wypełnionego wniosku na maila 1307iwonka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZĘ O WYSŁANIE WYPEŁNIONEGO WNIOSKU NA WZÓR Z GÓRY BARDZO ALE TO BARDZO DZIĘKUJĘ !!! antens@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qbadj
Witam bardzo proszę o przesłanie gotowego wniosku w celu sprawdzenia na adres qbadj@o2.pl z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara27
Witam czy moglby ktos wyslac gotowy wniosek o dotacje z PUP mam ogromny problem z wypelnieniem i rachunkiem kosztow bede wdzieczny oto moj kaczmarska550@wp.pl sklep ma byc z obuwiemk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgf
Właśnie zabieram się do wypełniania wniosku o dotacje do UP. Jeśli ktoś ma już wypełniony i mógłby mi udostępnić byłabym bardzo wdzięczna Mój mail: anna98348@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciu1@op.pl
Witam! Chciałbym skorzystać z dotacji z UP. Mam zamiar zająć się świadczeniem usług w produkcji Przeglądałąm już druk wniosku. Jeśli ktoś z Was ma juz to za sobą, prosiłabym o wzór wypełnionego wniosku. Z góry serdecznie dziękuję. Mój mail to maciu1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenułaaaa
ale z was przedsiębiorcy :O skoro sami wniosku nie potraficie wypełnić, to jak chcecie firmę prowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ludzie, czy ktoś wam w ogóle przesyła za darmo te wnioski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na litosc boska
forma PRAWNA dzialalnosci gospodarczej to ani INDYWIDUALNA dzialalnosc, ani JEDNOOSOBOWA dzialalnosc gosp. mam szczera nadzieje, ze nie dostaniesz tej dotacji - az zal, ze tacy ludzie dostaja pieniadze nie wiedzac nawet na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy ja również mogę prosic o przesłanie wypełnionego wniosku bede bardzo wdzięczna niuniapalac@wp.pl z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczek272727
dłagam o wzor takiego wniosku mój adres loczek272727@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragonflyy
Tez się staram o dotacje z PUP. Bardzo proszę brać biznesu o wypełniony wniosek. dragonfly1975@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwiii
Witam Ja własnie złożyłam swój wniosek do pup . Jeżeli będę mogła to pomogę wypełnić. Piszcie pytania konkretne co chcecie wiedzieć postaram się odpowiedzieć , nic na meila , odpowiem tu na forum, tak żeby wszyscy mogli przeczytać. Te wypowiedzi w stylu mam gotowca mogę podesłać, albo odsyłanie na allegro żeby sobie zakupić jest chore. Jeżeli mamy sobie pomagać to pomagajmy!!! W zamian za moją pomoc mozecie trzymać kciuki za mój wniosek:) Pozdrawiam czekam na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubiQ
Jezeli mozecie to przeslijcie mi wzor wypelnionego wniosku o dotacje z pup :) gokubiq@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazabka
czy ja też mogę prosić o taki wzór wniosku na maila: kazabka@interia.pl ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiederrrr
również poproszę. isabel_ig@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×