Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujaca pomocy .....

kto pomoze wypelnic wniosek o dotacje do pup

Polecane posty

może mi ktoś odpowie, czy starając sie o dotacje w up, sprawdzają zadłużenia w bankach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolalla
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytankooooooooo.
Czy dwie osoby mogą dostać dotację na ten sam cel? Chcę otworzyć z koleżanką sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollajgyf
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytankooooooooo.
to nie dobrze.... dziękuję za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolalla
a niemozecie pod jednym adresem otworzyc dwuch punktów... np ty obuwie a kolezanka odziez??? jesli najmujecie lokal... to kto komu broni go podzielic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega00000:)
Ja również mam problem z wypełnieniem wniosku o dotacje z UP,a chcialabym zalozyc sklep internetowy z odzieza damska,meska i dla dzieci.jesli ktos mial by taki gotowy wypelniony wniosek to prosze wyslac na e-mail: vega00000@poczta.onet.pl. Z góry bardzo dziękuje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario322
mam gotowy wniosek moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakk
mariusz no to wysyłaj!! wysłałam Ci maila, i co??? i się nie doczekałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa
chcecie działalność prowadzić a wniosku nie potraficie wypełnić??? powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eś__22
witam wszystkich zainteresowanych powyszym tematem i jednoczesnie zwracam sie z prąźbo o przeslanie mi gotowego wniosku o dotacje z gory dziekuje i pozdrawiam i zycze wszystkim samych sukcesów zawodowych w nowym roku. mejl:erykom5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam czy mógłby mi ktoś pomóc
Witam państwa czy mógłby mi ktoś pomóc z wnioskiem. Jeżeli byłby ktoś tak miły wysłać mi na e-maila wzór wypełnionego wniosku jest to dla mnie naprawde ważne. Proszę o niezwłoczny kontakt z góry dziękuje. Mój adres e-mail sarenka427@wp.pl lub gg 853953 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bystry19
Witam. Ja kupiłem na allegro za 10 zł zeskanowany wniosek na wzór. Bardzo mi to ułatwiło wypełnienie tego wniosku. Wystarczy wejść na allegro i wpisać w wyszukiwarkę "wniosek pup"... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario322
mam gotowy wniosek ktory moze sluzyc jako wzor przy wypelnianiu moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkas
Witam wszystkich.Bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu wniosku o dotacje z PUP.Chciała bym otworzyć taxi osobowe na 9 osób.Będę zobowiązana i sie odwdziecze.bardzo mi na tym zależy. taxinr1@o2.pl. gg 5882365

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Potrzebuje wzoru wniosku na otwarcie salonu kosmetycznego,1 marca 2012 muszę wniosek złożyć do urzędu a nie wiem jak się za ten wniosek zabrać proszę o pomoc na; kamis@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Ja nw tym roku składałam wniosek do UP na handel odzieżą używaną . agnieszka_adamska1612@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario322
mam gotowy wniosek ktory moze sluzyc jako wzor przy wypelnianiu moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy !!
Odświeżam temat. Bardzo pilnie potrzebuje wzoru uzupełnionego wniosku o dotację do Urzędu Pracy. Mój mail dzaga15@wp.pl Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario322
mam gotowy wniosek ktory moze sluzyc jako wzor przy wypelnianiu moge przeslac prosze pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llovzina_sc
i ja się podpinam, prosze wniosek na maila ewelincia8@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llovzina_sc
ewelincia8@buziaczek.pl to wlasciwy mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jeśli ktoś mi może pomóc w trybie pilnym i podesłać wniosek przykładowy do PUP będę baaardzo wdzięczna!! Za nic nie mogę sobie poradzić z tabelkami :( Pomocy! i z góry dzięki mój email to wrzesianna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle0
Witajcie Potrzebuje jakikolwiek wzór wniosku na otwarcie dzialanosci gospodarczej z UP. Nie mam zamiaru go bezsensownie skopiowac i zaniesc do swojego UP bo to i tak nie przejdzie. Potrzebuje drogowskazu ktory naprowadzi mnie na odpowiednie tory :) Jesli ktos z Was chciałby podzielic sie ze mna wiedza bede wdzieczna :) kleonka@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnioseczek
Witam! Poszukuję wzoru wniosku do PUP o dofinansowanie. Proszę o podesłanie na meila: rosomak81@tlen.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o przesłanie wzoru wniosku o dofinansowanie z PUP na adres grazmitr@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiesząca się
witam. Chcę otworzyć coś swojego...a mianowicie agencję reklamową (tworzenia grafiki, materiały POS, gadżety itp) i jestem w trakcie wypełniania wniosku...i średnio mi to wychodzi... Może ktoś życzliwy mi pomoże... Byłabym bardzo wdzięczna!!!! Bardzo proszę o przesłanie waszych wniosków na magda555lenka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×