Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujaca pomocy .....

kto pomoze wypelnic wniosek o dotacje do pup

Polecane posty

Gość nie wiederrrr
Jak jest teraz z tymi dotacjami? Pewnie ciężej? Ile do zgarnięcia? Mam pomysł na biznes i jednocześnie koniecznośc - utrata pracy. Na co można wydać te pieniądze, ile potrzeba wkładu własnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geela
Witam ja też poproszę o taki wniosek z góry dziekuje moj meil andziasiwa@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek123
Ja tez prosze o wyslanie wypelnionego wzoru,motka z tym wypelnianiem,z gory dziekuje gosiast1980@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakra7
Hej,piszę wniosek o dotacje z UP jeśli ktoś może to proszę o wzór wypisanego kasiakra7@wp.pl , gg34622538 z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!
Witam!!!! Proszę o pomoc w wypełnieniu wniosku o dotację z PUP . Jeśli znajdzie się ktoś o dobrym sercu , to niech podeśle jakiś przykladowy wzór na marzena7627wp.pl BĘDĘ WDZIĘCZNA!!!! Pozdrawiam serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzowo
Witam, Staram się o dotację na odzieżowy sklep internetowy. Mam problem z wnioskiem czy może mi ktoś podesłać żebym zorientowała się co i jak arbuzowo@tlen.pl z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość universe
Hej, czy mógłby ktoś mi pomóc....wniosek muszę wypełnić, kwestia finansów, rozplanowania......koszty uzyskania ........:-(jakiś wzór czy ktoś ma......proszę mój adres universe2010@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujący pomocy
może ktoś wie jak uzasadnić przewagę konkurencyjną (jakie dane są potrzebne aby sporządzić taką analizę), opis konkurencji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolajla
Naisz co jest konkurencyjnego w twoim miescie zalezy co chcesz otworzyc. jesli sklep to ja np. napisałam ze biedronka lecz jakościowo nie są dla mnie zadną konkurencją poniewaz moj asortyment jest bardzo dobry i tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolajla
univer--- o co chodzi ci dokładnie? czy o strone nr 7 ? o przewidywanych efektach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dros
Witam.. Ja tez staram się o dotacje z PUP.Podeślijcie mi jakiś przykładowy wniosek na dros750321@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanellll
a czego nie wiesz....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoremi
Właśnie jestem w trakcie pisania wniosku .Chcem otworzyc sklep odzieżowy czy tez mogłabym prosić o przesłanie gotowego wzoru wniosku. justyna24046@wp.pl Z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Europlace
Chętnie pomogę w uzupełnieniu wniosku o dotację do UP / 6.2 POKL Dotacje na nową firmę -pisanie wniosków do Urzędu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej -wypełnianie formularzy zgłoszeniowych do projektu 6.2 PO KL -sprawdzanie poprawności już napisanych wniosków Praca zdalnie. kontakt: europlace@op.pl 889 305 919 www.europlace.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka567
Witam Jest w trakcie pisania wniosku o dotację w up na rozpoczęcie działalności. Planuje sprzedawać odzież przez internet. Jeśli ktoś mógłby pokazać gotowy wniosek o dotację proszę przesłać na j_wol@o2.pl lub j.szerszen@o2.pl. Z góry dziękuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .n.n.n.n.n
witam czy ktos ma wzor wypelnionego wniosku o dotacje z pup na wlasna dzialalnosc. mam z tym maly problem gdyz wypelniam taki dokument poraz pierwszy. bardzo prosze o pomoc ewelina19-1985@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario322
mam gotowy wniosek moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o wypełniony wnisek do pup, działalność dotyczy sklepu z odzieżą. Bardzo zależy mi na czasie. email: kasia3281@wp.pl Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecgou
jeśli można to i ja bym prosił, marosekmp3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europlace
Pomoc w uzyskaniu dofinansowania z UE. Pisanie biznes planów i wszelkich dokumentów aplikacyjnych o dotację z Urzędu Pracy oraz o dotację 40 tys. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dotacji poprzez: Pisanie wniosków do Urzędu Pracy Sprawdzanie poprawności już napisanego wniosku Uzupełnianie pojedynczych podpunktów wniosku Uzupełnianie formularzy zgłoszeniowych do projektu w ramach 6.2 PO KL Pisanie biznes planów o dotację z działania 6.2 PO KL (do 40 tys.) Pisanie wniosków do PFRON Sporządzanie prognoz finansowych Pisanie wniosków w generatorze PO KL (6,7,8,9 priorytety) Wnioski POIG Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw RPO Pisanie biznes planów pod kredyt inwestycyjny Gotowe biznes plany/wnioski, które otrzymały dofinansowanie do sprzedania m.in takie biznes plany jak: -wniosek sklepu internetowego z odzieżą, -wniosek firmy brukarskiej, -biznes plan firmy konsultingowej -biznes plan firmy remontowo- budowlanej, -wniosek sklepu internetowego z artykułami sportowymi, -przykładowy wniosek w generatorze wniosków PO KL. Wnioski na terenie całego kraju. Szybko, sprawnie, dokładnie! Niskie ceny kontakt: europlace@op.pl www.europlace.cba.pl Tel. 889 305 919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lory
Ja również staram się o dotacje z PUP ponieważ chcę otworzyć sklep odzieżowy ale mam problemy z wypełnieniem tych wszystkich wniosków......Prosze o pomoc!!!!! Jeśli ktoś ma podobny wniosek albo jakiś inny to prosze o przesłanie........... lory231@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralesco1
Witam. Ja już mam pieniążki na koncie :) Dzisiaj uzyskałem profil zaufany i potwierdziłem go w swoim urzędzie skarbowym, przed momentem dzięki niemu wysyłałem przez internet wniosek CEIDG-1 :) od 3.10.11 zaczynam działać. Teraz na temat. Mam wypełniony wniosek dzięki któremu uzyskałem z PUP 20 000zł dofinansowania na działalność gospodarczą. . Zapłaciłem za niego 100zł. Profil działalności: usługi informatyczne (reklamy, ulotki, strony internetowe, pogotowie komputerowe z dojazdem do klienta itp). W wielu przypadkach wypełnianie będzie podobne jak u mnie. W paczce którą oferuję można znaleźć: Mój wypełniony wniosek o dotację (zamazane dane personalne) Wzór umowy użyczenia lokalu pod DG Wzór OŚWIADCZENIA o chęci korzystania z usług waszej firmy. Wypełniony wzór wniosku CEIDG-1 (wpis od ewidencji DG, zamazane dane personalne) Jeśli jest ktoś zainteresowany wnioskiem to pisać na goralesco1@o2.pl Szczegóły podam w mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Właśnie mam przed sobą wniosek z Urzędu pracy o przyznanie jednorazowych środków na otwarcie działalności, chce otworzyć firmę sprzątająca, bardzo prosze o pomoc, jak ktos ma juz gotowy wniosek to bylabym bardzo wdzieczna, podaje moj mail m-nadolna@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon.t
jeśli masz jakieś zapytania odnośnie dofinansowań UE czy też z pup to polecam firme altair-group.pl prowadzą bezpłatne konultacje drogą mailową, jest możliwośc także nawiązania dłuższej współpracy i pomoc w napisaniu wniosku oraz biznesplanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghaladia
Witam, Jeśli ktoś nie może poradzić sobie z wnioskami lub podaniami związanymi z dotacjami, chętnie tanio pomogę. Mam za sobą pozytywnie rozpatrzone wnioski o dotację konkursową 40tys zł. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiomariuszoio
mam gotowy wniosek moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiomariuszoio
mam gotowy wniosek ktory moze posłużyc jako wzor przy wypelnianiu moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z wypełnieniem wniosku do PUP . Jeżeli ktoś ma gotowy to bardzo proszę o przesłanie go na maila agnieszka_adamska1612@wp.pl . Z góry bardzo dziękuję zawsze jest łatwiej poprawnie wypełnić maja do porównania już gotowy dokument .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojalla
i co...? pomogły wam te dotacje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojalla
widzisz...a ja dwa razy startowalam do dotacji...i mi nie dali :( podobno mialam super biznas plan a tu lipa... poprostu juz zwatpilam... :( ale teraz ja to wszystko tak drozeje... to juz sama nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×